same, op internet altijd onnatuurlijk die vrouwen maar daarbuiten zijn de meeste wel te pruimen als je weet hoe het zaakje gaatquote:Op donderdag 19 januari 2012 19:53 schreef Jahr00n het volgende:
Ik heb geen vrouwen in mijn facebook. Ik heb een hekel aan vrouwen.
Als TS ze zelf zwanger heeft geprikt, vind ik het iets waar we respect voor kunnen hebbenquote:Op donderdag 19 januari 2012 19:52 schreef Nobu het volgende:
Ik zou me maar eens zorgen gaan maken over de opbouw van je vriendengroep als een op de tien een zwangere vrouw is.
Ik gebruik ze en daarna laat ik nooit meer van me horen. Zo is hoe je vrouwen moet aanpakken.quote:Op donderdag 19 januari 2012 19:55 schreef AhmedJaret het volgende:
[..]
same, op internet altijd onnatuurlijk die vrouwen maar daarbuiten zijn de meeste wel te pruimen als je weet hoe het zaakje gaat
Je kan echt niks doen zonder een attention whore te zijn hequote:Op donderdag 19 januari 2012 19:58 schreef TimMer1981 het volgende:
Ach ja: hebben ze geen kind dan posten ze wel hun hond/kat/zichzelf. Attention whores noemen we dat...
Ik doe altijd mijn uiterste best om dat te voorkomen eerlijk gezegd.quote:Op donderdag 19 januari 2012 19:56 schreef Piethur het volgende:
[..]
Als TS ze zelf zwanger heeft geprikt, vind ik het iets waar we respect voor kunnen hebben
Bij elkaar komen om zielig te gaan huilen om die gemene vrouwen die jullie niet kunnen handelenquote:Op donderdag 19 januari 2012 20:06 schreef mafkees10 het volgende:
Ik lees dat ik gelukkig niet de enige ben. Hoe lossen wij dit dus op mannen?
Bedankt voor je tipquote:Op donderdag 19 januari 2012 20:07 schreef FreckleSs het volgende:
[..]
Bij elkaar komen om zielig te gaan huilen om die gemene vrouwen die jullie niet kunnen handelenhomo's
Abonnement op statusupdates uit zetten, zo moeilijk is het niet, hoef je ze nog niet eens te unfrienden ook.quote:Op donderdag 19 januari 2012 20:06 schreef mafkees10 het volgende:
Ik lees dat ik gelukkig niet de enige ben. Hoe lossen wij dit dus op mannen?
Dat monster in je buikquote:Op donderdag 19 januari 2012 20:21 schreef kingtoppie het volgende:
Het groeien van dat monster in de buik van je medemens is toch interessant om te volgen TS?
Neehoor, lief monsterquote:Op donderdag 19 januari 2012 20:22 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Dat monster in je buikBen je toevallig een beetje bang voor het leven?
Oh gelukkig maar. Veel mensen hier lijken bang te zijn voor vrouwen en kinderen.quote:
Hun goed recht toch.quote:Op donderdag 19 januari 2012 20:24 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Oh gelukkig maar. Veel mensen hier lijken bang te zijn voor vrouwen en kinderen.
Liefde man, hoort erbij. Heb jij ook ooit gekregen egoïstische zak dat je er bentquote:Op donderdag 19 januari 2012 20:31 schreef Nobu het volgende:
Een echte man hoort ook bang te zijn voor zo'n poepfabriek annex alimentatieput.
Zolang ik er zelf niet een geproduceerd heb is dat niet mijn probleem.quote:Op donderdag 19 januari 2012 20:32 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Liefde man, hoort erbij. Heb jij ook ooit gekregen egoïstische zak dat je er bent
En als je vrouw later ziek is?quote:Op donderdag 19 januari 2012 20:36 schreef Nobu het volgende:
[..]
Zolang ik er zelf niet een geproduceerd heb is dat niet mijn probleem.
Ik had het over kinderen, niet over mijn vriendin.quote:Op donderdag 19 januari 2012 20:39 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
En als je vrouw later ziek is?
Is hetzelfde. Tenzij je weer zo'n stereotype FOK!er bent die stug volhoudt geen kinderen te willen en daardoor dus (hoogstwaarschijnlijk) er op latere leeftijd pas aan begint. Weddenquote:Op donderdag 19 januari 2012 20:46 schreef Nobu het volgende:
[..]
Ik had het over kinderen, niet over mijn vriendin.
Dat is helemaal niet hetzelfde. Als ik morgen besluit om m'n boeltje te pakken en te vertrekken kan mijn vriendin in tegenstelling tot eventuele kinderen wel voor zichzelf zorgen.quote:Op donderdag 19 januari 2012 20:51 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Is hetzelfde. Tenzij je weer zo'n stereotype FOK!er bent die stug volhoudt geen kinderen te willen en daardoor dus (hoogstwaarschijnlijk) er op latere leeftijd pas aan begint. Wedden![]()
Dus je houdt niet echt van haar hè?quote:Op donderdag 19 januari 2012 20:56 schreef Nobu het volgende:
[..]
Dat is helemaal niet hetzelfde. Als ik morgen besluit om m'n boeltje te pakken en te vertrekken kan mijn vriendin in tegenstelling tot eventuele kinderen wel voor zichzelf zorgen.
Nee, dat is mijn bindingsangst aan het woord. Zodra ik mijn zaakjes op orde hebt wil ik alles anders.quote:Op donderdag 19 januari 2012 20:57 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Dus je houdt niet echt van haar hè?Of bent gewoon nog te jong
![]()
Logisch!quote:Op donderdag 19 januari 2012 21:05 schreef Nobu het volgende:
[..]
Nee, dat is mijn bindingsangst aan het woord. Zodra ik mijn zaakjes op orde hebt wil ik alles anders.
Als ze net geboren zijn wel ja, al dat bloed en slijm.quote:Op donderdag 19 januari 2012 21:08 schreef mafkees10 het volgende:
En iedereen ook echt van: "Wat is ie mooi hè?"..
Ze zijn allemaal lelijk maar dat willen ze zelf niet toegeven
Slijmbal!quote:Op donderdag 19 januari 2012 20:41 schreef Klojo120 het volgende:
Hey, alle vrouwen zijn mooi op hun eigen manier ja!
Dat heb ik andersom, maar ik kan er niet mee omgaan.quote:Op donderdag 19 januari 2012 20:24 schreef Argo het volgende:
Wat wel een klacht is, kerels die dames stalken en alles liken. En zo proberen bij haar in bed te belandde.
U bent ook al vaker uitgemaakt voor attention whore begrijp ik?quote:Op donderdag 19 januari 2012 19:59 schreef rosepetals het volgende:
[..]
Je kan echt niks doen zonder een attention whore te zijn he
Neequote:Op maandag 23 januari 2012 14:57 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]
U bent ook al vaker uitgemaakt voor attention whore begrijp ik?
Maar goed: meer dan drie keer per dag niet grappige onzin posten, puur om het posten dus, is attention whoring. Als je minder dan drie keer per dag post of daadwerkelijk wat te melden hebt ben je dus geen attention whore.
Pleeg zelfmoord.quote:Op donderdag 19 januari 2012 20:06 schreef mafkees10 het volgende:
Ik lees dat ik gelukkig niet de enige ben. Hoe lossen wij dit dus op mannen?
Het punt is: die vrouwen zullen eens een keer moeten gaan begrijpen dat wij allemaal heel goed begrijpen dat jij enorm gelukkig bent met je kind, maar niet iedereen heeft er behoefte aan de hele dag foto's ervan te zien; houd die gewoon lekker voor jezelf.quote:Op maandag 23 januari 2012 15:02 schreef erodome het volgende:
Ah nee, de gruwel, vrouwen die aan kinderen beginnen er daar blij mee zijn!!!!
Tis ook nooit goed, praat je niet genoeg over je kind dan ben je een ontaarde moeder, praat je teveel dan is het ook niet goed en daartussenin blijkt weinig te zitten
Tevens geldverslindend monsterquote:Op donderdag 2 februari 2012 12:46 schreef UpsideDown het volgende:
Terechte klacht.
Trots zijn op het feit dat je zo'n lelijke jankede incontinente gesmolten alien hebt gebaard.
Moet ook wel we zitten niet voor niks op de zolderkamerquote:Op donderdag 19 januari 2012 20:24 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Oh gelukkig maar. Veel mensen hier lijken bang te zijn voor vrouwen en kinderen.
Ik post ook af en toe foto's van m'n dochter. Als iemand die perse niet wil zien unfriend 'ie me maar.quote:Op maandag 23 januari 2012 17:16 schreef TimMer1981 het volgende:
Het punt is: die vrouwen zullen eens een keer moeten gaan begrijpen dat wij allemaal heel goed begrijpen dat jij enorm gelukkig bent met je kind, maar niet iedereen heeft er behoefte aan de hele dag foto's ervan te zien; houd die gewoon lekker voor jezelf.
Waar vrienden op vakantie gaan vind ik wel leuk om te zien. Die andere zaken heb ik echt nog nooit langs zien komen. Maargoed, ik heb ook geen zeikerige pubers in m'n lijst.quote:Op donderdag 2 februari 2012 13:00 schreef inslagenreuring het volgende:
Achja, quite frankly vind ik iedereen met facebook een beetje dubieus. Ik kan er gewoon echt niet inkomen wat er boeiend aan is wat iemand s'avonds eet of wat voor cijfer die heeft gehaald op een bepaald vak, of waar ze naar op vakantie gaan.
Ja nou, de dingen die ik post zijn enorm goed voor m'n zelfbeeldquote:Het boeit me gewoon geen flikker, en ik kan me niet voorstellen dat anderen er wel iets om geven. Ik las trouwens laatst een artikel dat iedereen met facebook zijn/haar zelfbeeld daarmee wil opkrikken. Was wel aannemelijk en boeiend, zal hem even linken mocht ik hem vinden
Dat geef je dan natuurlijk een gepaste "vind ik leuk". En gelukkig gaan je vrienden 10 keer per jaar op vakantiequote:Op donderdag 2 februari 2012 13:17 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ik post ook af en toe foto's van m'n dochter. Als iemand die perse niet wil zien unfriend 'ie me maar.
[..]
Waar vrienden op vakantie gaan vind ik wel leuk om te zien. Die andere zaken heb ik echt nog nooit langs zien komen. Maargoed, ik heb ook geen zeikerige pubers in m'n lijst.
[..]
Ja nou, de dingen die ik post zijn enorm goed voor m'n zelfbeeld![]()
Nee, als ik d'r zelf geweest ben kan ik wat tips geven, en zo niet dan is het leuk om te weten voor onze eigen toekomstige tripjes. Facebook is handig omdat je ook van niet primaire vrienden bij houdt wat ze uitspoken, en da's altijd leuk voor als je ze weer een keer tegenkomt. Mensen van wie ik het niet interessant vindt wat ze doen heb ik of niet als vriend, of ik zet gewoon de updates uit.quote:Op donderdag 2 februari 2012 14:18 schreef inslagenreuring het volgende:
Dat geef je dan natuurlijk een gepaste "vind ik leuk".
Meestal wel 2 keer, wintersport en in de zomer.quote:En gelukkig gaan je vrienden 10 keer per jaar op vakantie.
Ik verdedig me niet, daarmee impliceer je dat ik me wat aantrek van jouw mening. Daar gaat het me niet om. Ik snap alleen het gezeik niet zo. Het komt zo zuur over. Als mensen FB leuk vinden, laat ze lekker. En als je kennelijk zoveel mensen op FB hebt die je irritant vindt ben je kennelijk niet erg selectief in wie je accepteert.quote:Maar je hoeft je niet te verdedigen hoor, jij kan er ook niks aan doen dat de maatschappij zo op zelfbeeld gefixeerd is natuurlijk
Hoho, mag ik dan weten wat jij verstaat onder leuk vinden? Krijg je daar een goed gevoel van? Of wat? Alsjeblieft vertel het me. Ik kan er niet inkomen namelijk. Serieus. Hoe kan het dat jij daarom geeft? Gaarne uw reactiequote:Op donderdag 2 februari 2012 14:39 schreef Catbert het volgende:
[..]
Nee, als ik d'r zelf geweest ben kan ik wat tips geven, en zo niet dan is het leuk om te weten voor onze eigen toekomstige tripjes. Facebook is handig omdat je ook van niet primaire vrienden bij houdt wat ze uitspoken, en da's altijd leuk voor als je ze weer een keer tegenkomt. Mensen van wie ik het niet interessant vindt wat ze doen heb ik of niet als vriend, of ik zet gewoon de updates uit.
[..]
Meestal wel 2 keer, wintersport en in de zomer.
[..]
Ik verdedig me niet, daarmee impliceer je dat ik me wat aantrek van jouw mening. Daar gaat het me niet om. Ik snap alleen het gezeik niet zo. Het komt zo zuur over. Als mensen FB leuk vinden, laat ze lekker. En als je kennelijk zoveel mensen op FB hebt die je irritant vindt ben je kennelijk niet erg selectief in wie je accepteert.
Ze heeft gewoon toevallig humor en muzieksmaak waar ik me in kan vinden.quote:Op donderdag 19 januari 2012 20:24 schreef Argo het volgende:
Wat wel een klacht is, kerels die dames stalken en alles liken. En zo proberen bij haar in bed te belandde.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Euh, gewoon leuk? Ik vind het raar dat je afgeeft op facebook maar wel op Fok post. Wat vind je aan Fok leuk dan? Fora zijn net zo goed 'social media' als dat netwerksites dat zijn.quote:Op donderdag 2 februari 2012 14:55 schreef inslagenreuring het volgende:
Hoho, mag ik dan weten wat jij verstaat onder leuk vinden? Krijg je daar een goed gevoel van? Of wat? Alsjeblieft vertel het me. Ik kan er niet inkomen namelijk. Serieus. Hoe kan het dat jij daarom geeft? Gaarne uw reactie
Hmmnah, wat ik hier meld is buiten mijn schermnaam allemaal anoniem. De kracht is dat alles hier op de inhoud wordt gepost (op sommige rubrieken na) en je niet op persoon wordt afgerekend. Het leuke is dat hier alles, maar dan ook alles besproken kan worden. Op Facebook post je Bijv. geen vraag of een 13 cm condoom normaal is.quote:Op donderdag 2 februari 2012 15:01 schreef Catbert het volgende:
[..]
Euh, gewoon leuk? Ik vind het raar dat je afgeeft op facebook maar wel op Fok post. Wat vind je aan Fok leuk dan? Fora zijn net zo goed 'social media' als dat netwerksites dat zijn.
Met mensen die je kent kletsen via facebook is net zo goed tijdsverdrijf. Natuurlijk heb je van die aandachtstrekkers die zooi op FB posten in de hoop dat mensen gaan vragen wat er dan aan de hand is, maar dat soort mensen is gewoon een minderheid. Het is gewoon tijdsverdrijf, en types die kennelijk zo onzeker zijn dat ze FB nodig hebben om hun eigen image op te vijzelen kun je gewoon blokkeren.quote:Op donderdag 2 februari 2012 15:12 schreef inslagenreuring het volgende:
Ik hoef niet zonnodig aandacht in mijn persoon, dit tijdverdrijf is net zo leuk.
Daarnaast heb ik niet de illusie dat mijn sociale leven zo boeiend is voor anderen, net zoals dat andersom eigenlijk het geval isquote:Op donderdag 2 februari 2012 15:17 schreef Catbert het volgende:
[..]
Met mensen die je kent kletsen via facebook is net zo goed tijdsverdrijf. Natuurlijk heb je van die aandachtstrekkers die zooi op FB posten in de hoop dat mensen gaan vragen wat er dan aan de hand is, maar dat soort mensen is gewoon een minderheid. Het is gewoon tijdsverdrijf, en types die kennelijk zo onzeker zijn dat ze FB nodig hebben om hun eigen image op te vijzelen kun je gewoon blokkeren.
Ik snap jou zo goed!! Respect!quote:Op donderdag 2 februari 2012 15:12 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Hmmnah, wat ik hier meld is buiten mijn schermnaam allemaal anoniem. De kracht is dat alles hier op de inhoud wordt gepost (op sommige rubrieken na) en je niet op persoon wordt afgerekend. Het leuke is dat hier alles, maar dan ook alles besproken kan worden. Op Facebook post je Bijv. geen vraag of een 13 cm condoom normaal is.
Ik hoef niet zonnodig aandacht in mijn persoon, dit tijdverdrijf is net zo leuk. Als ik mijn vrienden of mijn vriendin wil spreken sms of bel ik ze wel. Daar heb ik geen Facebook of andere meuk voor nodig. Bovendien heb ik niet de behoefte mijn leven te 'promoten' of positief neer te zetten, en mijn beste foto's te posten. Zoals FB eigenlijk gewoon een verkapte manier is om chicks te hosselen, en voor chicks om hun marktwerking te peilen. Daarnaast is het een laagdrempelige aandachtskraan, die je ten allen tijde aan of uit kunt zetten. Dat heb ik niet nodig
En maar verontwaardigd doen terwijl JIJ wel haar profiel bekijkt.quote:Op donderdag 2 februari 2012 16:38 schreef Groenevlinder het volgende:
[..]
Ik snap jou zo goed!! Respect!
Zo ken ik er een die echt van elk moment in haar leven een spektakel/glamourachtig gebeuren maakt en daarvan foto's op haar profiel zet.. en dan met een onderschrift in het Engels...
"Going shopping with my best friends!" (en dan een foto van haar beste kant waardoor ze 10 kilo lichter lijkt dan in het echt...)en dan denk ik.. ehm.. oke je gaat winkelen, heb ik gisteren ook gedaan, zet ik alleen nie op mijn Facebook alsof het een glamour uitstapje is..![]()
Het erge van alles is dat er dus mensen/vrouwen zijn die daar niet doorheen kijken en daar dus op gaan reageren...
Je hebt een punt!quote:Op donderdag 2 februari 2012 16:48 schreef Catbert het volgende:
[..]
En maar verontwaardigd doen terwijl JIJ wel haar profiel bekijkt.
Mijn leven is totaal niet boeiend en ik post eigenlijk nooit wat op Facebook. Ook omdat het nooit in me opkomt om een bericht te plaatsen. Het is allemaal heel vrijblijvend en je kunt zelf kiezen hoe je ermee omgaat.quote:Op donderdag 2 februari 2012 15:37 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Daarnaast heb ik niet de illusie dat mijn sociale leven zo boeiend is voor anderen, net zoals dat andersom eigenlijk het geval is. En je zegt het al, het is tijdsverdrijf. Dus verder niks bijzonders, daar bedank ik dan ook vriendelijk voor
Die hebben je waarschijnlijk toegevoegd voor FarmVille of mafia wars ofzo.quote:Op donderdag 2 februari 2012 22:20 schreef dinosteen het volgende:
Nog irritanter zijn meisjes die je toevoegen terwijl je ze niet kent spreek je ze vervolgens aan in chat zeggen ze niks terug ....
Echt he... na de mug het meest nutteloze gedrocht van moeder natuur... (mmm moeder?)quote:
Fuck dat, Vader Natuur bedoel je.quote:Op zondag 5 februari 2012 14:37 schreef KritischeMassa het volgende:
[..]
Echt he... na de mug het meest nutteloze gedrocht van moeder natuur... (mmm moeder?)
Juistquote:Op zondag 5 februari 2012 14:36 schreef PierreTT het volgende:
En maar pretenderen dat ze geemancipeerd zijn en zo hard werken. Nee hoor, de hele dag statusupdates geven over hun nieuwe nagellak etc.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |