Fitness of voetbal?quote:Op zondag 15 januari 2012 14:53 schreef l3east het volgende:
[..]
Meh, mijn sport doet 30.000 doden per jaar
Self-erotic asphyxia? Wtf?quote:Op zondag 15 januari 2012 14:44 schreef Drommeldaris het volgende:
Sinos check deze
[ afbeelding ]
Kijk mijn sport hardcore zijn dan met 20 doden per jaar
Zeker dat bedoelde ik ook.quote:Op zondag 15 januari 2012 14:53 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Hartfalen door stress kan ook wel.
Zanger van INXS is zo gestorven op zijn hoogtepuntquote:Op zondag 15 januari 2012 14:54 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Self-erotic asphyxia? Wtf?
En hoe ga je dood aan een hotdog? Je verstikt je in de knakworst?
Damn ja ik ken ook een jongen die nu in een rolstoel zit vanwege AFVerlamd vanaf z'n onderlichaam. Knap klote.
Doe je het beter dan ik. Ik moet schoonmaken en de strijk doen maar de zin ontbreektquote:Op zondag 15 januari 2012 14:58 schreef Myraela het volgende:
Ik maak al de hele dag huiswerk, ik wil niet meer.
Ik heb dat een keer gezien in een film...Kens Parks oid.quote:
Ja omdat ze dan een intenser orgasme krijgen. Werkt bij vrouwen ook overigens.quote:Op zondag 15 januari 2012 15:00 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Ik heb dat een keer gezien in een film...Kens Parks oid.
Wist niet dat het een ding was.
Die mensen kicken erop om zichzelf te wurgen tijdens het fappen?
Door het gebrek aan zuurstof in de hersenen is het orgasme veel heviger.quote:Op zondag 15 januari 2012 15:00 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Ik heb dat een keer gezien in een film...Kens Parks oid.
Wist niet dat het een ding was.
Die mensen kicken erop om zichzelf te wurgen tijdens het fappen?
Maar jij vindt wurgseks helemaal niet leuk toch of lag dat aan die chick?quote:Op zondag 15 januari 2012 15:01 schreef Murdera het volgende:
[..]
Door het gebrek aan zuurstof in de hersenen is het orgasme veel heviger.
Dag later en ik kan er nog steeds niet over uitquote:Op zaterdag 14 januari 2012 14:41 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Vannacht iets aparts op dat vlak... was met een maat stappen in een kroeg. Aantal leuke dames aanwezig en je kijkt wat rond. Spreekt even later die maat van me eentje aan die voorbij kwam lopen. Eentje waar ik bij rondkijken ook naar gekeken had. Ik kom er gewoon bij vervolgens. Begint die chick ineens uit het niets heel gezeik tegen me over dat ik er bij kwam ipv initieerde en van 'jaa je moet luisteren naar je vrienden en hij neemt wel actie bladiebladiebla'. ik had echt zoiets van wtf? En dan wuift ze me ineens weg 'wil jou nu niet meer spreken'. terwijl zij alleen maar met een vage rant bezig was waar ik niet op zat te wachtenBegon ze ook nog over dat ze vroeger mede-eigenaar was van die toko enzo... heel vaag.
Ze nam het me kwalijk dat ik haar niet versierde ofzoTja ik weet niet hoor maar je kan moeilijk iedereen aanspreken en alsof het een crime is om er bij te komen staan, nogal logisch als we met z'n 2en op stap zijn. En als hij niet praatje met dr was gaan maken had ik het ms zelf wel gedaan wat later... maar dit was uiteindelijk geen praatje maar een rant
Ik zou ervoor in therapie gaan als ik jou was.quote:Op zondag 15 januari 2012 15:02 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Dag later en ik kan er nog steeds niet over uit![]()
Kan geen normale reden vinden voor haar om zo te doen... als het dus zou zijn dat ze valt over dat mijn maat haar eerder aanspreekt dan ik... tja het was de eerste keer dat ze onze kant langsliep en hij stond toevallig dichterbij en zegt gelijk iets, was voor mij fysiek onmogelijk om eerder te zijn![]()
Moet ik eigenlijk negeren zoiets en afdoen als niets maar blijft bij mij dan toch beetje zeuren van of het een ander ook overkomen was en het volkomen random was of dat het toch iets is wat ik bij mezelf moet zoeken...
Ik heb een filmpje gezien waar een vrouw dit bij zichzelf doetquote:
grappigquote:Op zondag 15 januari 2012 15:03 schreef twi het volgende:
[..]
Ik zou ervoor in therapie gaan als ik jou was.
Nouja, het was.. bijzonder.quote:Op zondag 15 januari 2012 15:01 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Maar jij vindt wurgseks helemaal niet leuk toch of lag dat aan die chick?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |