prince zingt en speelt op zn platen ook alles zelf, maar zet live een meer dan geweldige funkshow neer.quote:Op woensdag 11 januari 2012 12:58 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Een artiest als Enya treed nooit op, omdat haar muziek daar niet geschikt voor is. (Ze speelt en zingt alle partijen zelf, en dubt die over elkaar, dat kan live niet) Die leeft van de verkopen van haar albums.
Die kaarsenmakers maken en verkopen dan nog steeds even veel kaarsen aangezien het origineel niet weggenomen wordtquote:Op woensdag 11 januari 2012 13:02 schreef Hephaistos. het volgende:
Het was pas zielig geweest als iedereen nog steeds massaal kaarsen zou blijven gebruiken, maar nu de kaarsenmakers er gewoon niet meer voor betaalden.
Het is hoe dan ook een non-issue. Er wordt genoeg muziek digitaal gekocht. Ik ben zelf ook niet echt een concertganger bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:04 schreef okiokinl het volgende:
prince zingt en speelt op zn platen ook alles zelf, maar zet live een meer dan geweldige funkshow neer.
een beetje artiest kan toch iets op een podium doen, of is dat raar? voor mijn part gaat enya daar staan met alles opgenomen op een orkestband, behalve haar lead vocals, die ze live zingt. kudde dansers erbij, mooi licht, klaar.
Als mensen écht nog steeds betalen voor muziek, heb ik daar geen enkel probleem mee. Maar héél veel mensen betalen gewoon niet of nauwelijks meer voor muziek.quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:04 schreef Tijn het volgende:
[..]
Mensen zijn niet gestopt met het gebruiken van licht. Ze zijn alleen gebruikt met het gebruiken van kaarsen.
Zo ook met muziek. Mensen betalen nog steeds voor muziek. Mensen betalen alleen niet meer voor CD's. Dus als je leeft van het verkopen van CD's, heb je het moeilijk. Net zoals mensen het moeilijk hadden met het verkopen van kaarsen.
Dat sowieso. Dat Enya te decadent is om op te willen treden is haar probleem en het excuus dat dat niet kan is niks dan een smoesje. Als ze zou willen optreden, dan kan daar altijd een vorm voor worden gevonden.quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:04 schreef okiokinl het volgende:
[..]
prince zingt en speelt op zn platen ook alles zelf, maar zet live een meer dan geweldige funkshow neer.
een beetje artiest kan toch iets op een podium doen, of is dat raar? voor mijn part gaat enya daar staan met alles opgenomen op een orkestband, behalve haar lead vocals, die ze live zingt. kudde dansers erbij, mooi licht, klaar.
Ik weet niet op wie je doelt. iTunes en Spotify lopen als een trein. Ik ken zelf ook niemand die muziek gratis krijgen als een 'recht' ziet.quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:06 schreef Hephaistos. het volgende:
Als mensen écht nog steeds betalen voor muziek, heb ik daar geen enkel probleem mee. Maar héél veel mensen betalen gewoon niet of nauwelijks meer voor muziek.
Die zijn het als hun godgegeven recht om muziek gratis te downloaden. En iedereen die daar wat van zegt is een fascist die hun mensenrechten aan het schenden is.
Als mensen niet zouden betalen voor muziek, waar komen dan al die betaalde muziekdiensten vandaan?quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:06 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Als mensen écht nog steeds betalen voor muziek, heb ik daar geen enkel probleem mee.
Ik denk sowieso dat dat nogal overdreven wordt. In discussies op internet lijkt het al snel alsof iedereen continu z'n torrentclient open heeft staan, maar de meerderheid van de mensen is daar natuurlijk totaal niet mee bezig.quote:Maar héél veel mensen betalen gewoon niet of nauwelijks meer voor muziek.
Die rechter zal wel weer als commisaris actief zijn bij een bedrijf/organisatie die belang heeft bij deze uitspraakquote:
Snap jij uberhaupt het verschil tussen een commercieel bedrijf en justitie?quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:07 schreef Muntang het volgende:
Ja websites verbieden moet niet mogen, maar illegaal software gebruiken ook niet, dus moet brein gewoon huis aan huis langsgaan en eenieder zijn PC onderzoeken op illegale zaken, en meteen je verplichten alles te kopen wat je op je pc hebt staan...
ik ook niet, maar artiesten hebben niks te klagen over concertbezoek, daar is een publiek voor, en een optreden valt niet te kopieren. dus dan ga je daar toch voor, als je artiest bent?quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:04 schreef Catbert het volgende:
[..]
Het is hoe dan ook een non-issue. Er wordt genoeg muziek digitaal gekocht. Ik ben zelf ook niet echt een concertganger bijvoorbeeld.
Ik ben erg benieuwd hoe Spotify in de toekomst gaat lopen. Mijn vermoeden is dat artiesten en platenmaatschappijen er alleen aan blijven meewerken als ze genoeg geld krijgen voor een afgespeeld liedje. En dat kan alleen als je veel meer betalende leden krijgt dan op het moment.quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:06 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ik weet niet op wie je doelt. iTunes en Spotify lopen als een trein. Ik ken zelf ook niemand die muziek gratis krijgen als een 'recht' ziet.
Tja, maar dan moet je wel kunnen zingen natuurlijk. Is wat lullig als na alle marketing e.d. de mensen erachterkomen dat je het toch van de autotune moet hebben.quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:10 schreef okiokinl het volgende:
is ook niks raars, vroeger, voordat de platenindustrie het monster was dat het nu is, traden artiesten gewoon op. dat is wat je doet, als artiest. niet platen maken en dan achterover leunen terwijl je bankrekening volstroomt.
Artiesten moeten er aan mee blijven werken. Platenmaatschappijen zoals die nu nog bestaan gaan of met de markt mee, of ze gaan falliet. En er is altijd een nieuwe generatie artiesten die opgegroeid zijn met het downloaden van muziek en het dus ook doodnormaal vinden.quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:10 schreef Hephaistos. het volgende:
Ik ben erg benieuwd hoe Spotify in de toekomst gaat lopen. Mijn vermoeden is dat artiesten en platenmaatschappijen er alleen aan blijven meewerken als ze genoeg geld krijgen voor een afgespeeld liedje. En dat kan alleen als je veel meer betalende leden krijgt dan op het moment.
precies.quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:06 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat sowieso. Dat Enya te decadent is om op te willen treden is haar probleem en het excuus dat dat niet kan is niks dan een smoesje. Als ze zou willen optreden, dan kan daar altijd een vorm voor worden gevonden.
ja, beetje het boyband syndroom. zoekt wat gastjes bij elkaar, knalt er een plaat uit, en oeps dan moeten ze ook ineens optreden. nou, trainingskamp dan maar.quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:11 schreef Catbert het volgende:
[..]
Tja, maar dan moet je wel kunnen zingen natuurlijk. Is wat lullig als na alle marketing e.d. de mensen erachterkomen dat je het toch van de autotune moet hebben.
Moet je het wel kunnen hebben als je een waterfles naar je kop krijgtquote:Op woensdag 11 januari 2012 13:14 schreef okiokinl het volgende:
ja, beetje het boyband syndroom. zoekt wat gastjes bij elkaar, knalt er een plaat uit, en oeps dan moeten ze ook ineens optreden. nou, trainingskamp dan maar.
voor mijn part gaan ze gewoon met autotune live staan zingen, dat kan ook. of als britney spears, gewoon playbacken. als de fans het pikken, waarom niet, lol. zoek het maar uit.
De artiest moet doen wat 'ie wil, niemand spreekt dat tegen. De artiest moet alleen niet miepen als hij doet wat de markt niet wil en die markt z'n muziek niet verkoopt.quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:15 schreef Hephaistos. het volgende:
Mooi, al die mensen in dit topic die wel even voor de artiest gaan bepalen wat 'ie wel en niet moet doen. Als we dat soort keuzes nou eens aan de artiesten zelf overlaten, ipv aan de mensen die voor nop profiteren van andermans werk.
Even reageren hoor voor muziek zijn er tegenwoordig voor mij voldoende alternatieven en de laatste keer dat ik "illegaal" muziek heb gedownload is ook al weer jaren geleden. Itunes en Spotify zijn voor mij ruim voldoende.quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:54 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Mijn God, deze kutsmoes is ook al 15 jaar niet veranderd he? In de Napster-tijd was ik het volledig met je eens geweest, maar sindsdien zijn er zo ontzettend veel veranderingen geweest waardoor het legaal mogelijk is. Maar gierige downloaders blijven maar roepen dat ze er toe gedwongen worden door de grote boze platenindustrie.
Voor een tientje per maand kan je onbeperkt naar miljoenen nummers luisteren. Maar downloaders blijven als een kapotte grammofoonplaat maar roepen dat ze geen alternatieven hebben, dat we op het randje van fascisme staan en al die andere argumenten die totaal geen hout meer snijden.
Geef gewoon toe dat het pure gierigheid is mensen, en laat al die verheven morele argumenten lekker achterwege.
Eensquote:Op woensdag 11 januari 2012 13:17 schreef FreedonNadd het volgende:
[..]
Even reageren hoor voor muziek zijn er tegenwoordig voor mij voldoende alternatieven en de laatste keer dat ik "illegaal" muziek heb gedownload is ook al weer jaren geleden. Itunes en Spotify zijn voor mij ruim voldoende.
Voor films deel ik deze mening nog niet. Ik heb nog steeds geen goed alternatief gevonden om series tijdig, normaal geprijsd en in juiste kwaliteit te kijken. Diensten als veamer, itunes en alles die legaal op de NL-markt operen zijn in mijn ogen nog geen goed alternatief. Dus daar blijf ik nog even downloaden al koop ik als deze uit zijn ook de Blu-Ray of DVD-boxen van mijn favoriete series en films.
Geldt ook voor mij. Ik koop nu, door itunes, veel meer muziek. Als ik in de auto een leuk nummer hoor koop ik het vaak goed en wel voordat ik doorheb dat ik geld aan het uitgeven benquote:Op woensdag 11 januari 2012 13:17 schreef FreedonNadd het volgende:
Even reageren hoor voor muziek zijn er tegenwoordig voor mij voldoende alternatieven en de laatste keer dat ik "illegaal" muziek heb gedownload is ook al weer jaren geleden. Itunes en Spotify zijn voor mij ruim voldoende.
Dit geldt voor luxeproducten, niet voor commodities. Muziek is geen luxeproduct. Een mercedes is een luxeproduct, je weet dat je relatief veel betaalt voor een stukje status. Een Ford Ka daarentegen betaal je gewoon voor wat je krijgt. Bij luxeproducten is de waarde verbonden aan de kosten. Bij commodities bepaalt de consument wat hij het waard vindt, omdat 'iedereen' die commodity aanbiedt.quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:19 schreef Granduppaaaaah het volgende:
Kopieën maken vernietigt de economische waarde van een idee, dus als je het vergelijkt met een gestolen auto moet je het zien alsof de marktwaarde evenredig vermindert met het aanbod van een overvloed aan gratis auto's.
Allemaal drogredenen die worden aangedragen om het je gratis toe-eigenen van muziek en films recht te praten...quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:06 schreef mymoodfentje het volgende:
Allemaal domme analogieën in dit topic om verbanden tussen zaken te leggen die totaal onvergelijkbaar zijn![]()
retards.
Gelukkig zit ik achter 7 proxy's , fuck brein en hun ongein
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |