Toevoeging: De 300km vindt plaats op paaszondag, 8 april om 7 uur. 3 weken eerder, op zondag 18 maart, start er een 200km rit met wat minder hoogtemeters, eveneens vanuit Maastricht.quote:Op woensdag 9 november 2011 09:17 schreef ultra_ivo het volgende:
In de winter zul je wat langere eenheden moeten rijden, rond de 100-150km, een beetje afhankelijk van het weer deze winter. Dan in maart een keertje 200km. Kan een georganiseerde rit zijn (ik heb er eentje in maart), dat kan ook individueel. Gezien het parcours van de 300 is het handig wat hellingen in je training in te bouwen.
Op het technische vlak zorgen voor voldoende kleine hellingen (na 250km klim je niet meer zo makkelijk op de macht) en verlichting. Het is maar weinigen gegeven om deze 300 bij daglicht te rijden. En dan nog, een paar lekke banden en je komt op het eind in het donker te zitten. Tussen de velden ten zuiden van Tongeren is het dan aardedonker.
quote:Op dinsdag 6 december 2011 15:25 schreef ultra_ivo het volgende:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ksvhxvhwykmoplxg
Dit is de route van vorig jaar. Tussen Gouvy en Bastenaken ga ik er nog aan sleutelen. Daar is de Ravel verlengd richting Gouvy.
Zeer zeker een mooie fietsquote:Op maandag 9 januari 2012 23:01 schreef Oksel het volgende:
Don't give a fuck.
En mensen die 2400 EUR uitgeven voor een Sensa met kutwielen, terwijl ze voor hetzelfde geld dit hebben zijn oerdom:
http://link.marktplaats.nl/504620467
Wat een prachtfietsje.
Zag het iddquote:
Wordt er op het vlakke natuurlijk gewoon afgereden door het geringere gewicht en het daardoor ook lagere totaal vermogen. Kijk maar bij het veldrijden. Marianne Vos (met alle respect hoor) rijdt gewoon langzamer dan eerste jaars junior Mathieu van der Poel. Uiteindelijk zegt mij dat vermogen niet zo heel veel. Lars Boom had een lager vermogen per kg dan Gesink maar een veel hoger totaal vermogen. Dus wat is het waard. Leuke vergelijking van waar je staat tov de vorige test. En voor de rest moet je in de koers gewoon slim zijn, beetje linkeballen en vooral niet vallen.quote:Op maandag 9 januari 2012 22:33 schreef kaasplankje het volgende:
Ik las vandaag in de krant dat Marianne Vos 6.6 Watt/kg gewicht trapt bij een inspanningstest. Met zo'n vermogen per kg lichaamsgewicht kan ze praktisch met de heren mee.
Toch wel heel straf voor een dame hoorquote:Op maandag 9 januari 2012 23:04 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Wordt er op het vlakke natuurlijk gewoon afgereden door het geringere gewicht en het daardoor ook lagere totaal vermogen. Kijk maar bij het veldrijden. Marianne Vos (met alle respect hoor) rijdt gewoon langzamer dan eerste jaars junior Mathieu van der Poel. Uiteindelijk zegt mij dat vermogen niet zo heel veel. Lars Boom had een lager vermogen per kg dan Gesink maar een veel hoger totaal vermogen. Dus wat is het waard. Leuke vergelijking van waar je staat tov de vorige test. En voor de rest moet je in de koers gewoon slim zijn, beetje linkeballen en vooral niet vallen.
Absoluut, laat daar geen misverstand over bestaan. Maar op dit moment, en de komende jaren zit er natuurlijk daar helemaal geen concurrentie aan te komen. Die heerst nog harder dan Nys in z'n beste jaren.quote:Op maandag 9 januari 2012 23:27 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Toch wel heel straf voor een dame hoor
hele mooie fiets idd maar voor een 4 maanden oude fiets niet een beetje te goedkoop ? meegevallen ofzo:O?quote:Op maandag 9 januari 2012 23:04 schreef Oksel het volgende:
Ben meteen verliefd.
Wat een prachtfietsje..
http://link.marktplaats.nl/514248844
Iemand een Bianchi kopen?
Ik zal het in gedachte houden.Ik kijk ook nog wel beetje rond voor wat anders.quote:Op maandag 9 januari 2012 23:01 schreef Oksel het volgende:
Don't give a fuck.
En mensen die 2400 EUR uitgeven voor een Sensa met kutwielen, terwijl ze voor hetzelfde geld dit hebben zijn oerdom:
http://link.marktplaats.nl/504620467
Wat een prachtfietsje.
Waarom die 3 voorwaarden?quote:Op dinsdag 10 januari 2012 09:52 schreef foetre het volgende:
[..]
Ik zal het in gedachte houden.Ik kijk ook nog wel beetje rond voor wat anders.
Maar het moet gewoon aan 3 voorwaarden voldoen.
max 2500
Carbon
DI2
interne kabels.
Goede wielen kan ik later nog makkelijk upgraden dus is geen pre
Omdat het kanquote:
fixed.Dat krijg je met kopiëren/plakkenquote:Op dinsdag 10 januari 2012 11:39 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Wat is dat toch met peNdalen? Is er ergens een gebied in nl waar je dat zo uitspreekt ofzo?
Carbon kan een hoop trillingen opvangen, maar stel je er bij zo'n huis tuin en keuken Taaiwanees frame van Sensa niet al te veel van voor.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 11:33 schreef foetre het volgende:
[..]
Omdat het kan![]()
Carbon omdat dat hoop trillingen opvangt en licht is.
Di2 schakelt direct en vloeiend ook al sta je vol op de pedalen
Interne kabels omdat schurende buitenkabels zorgen voor onherstelbare schade als deze door de lak heen schuren.
Gedeeltelijk eens met 1 en 3, maar als je met een lege batterij komt te staan ben je gewoon te dom om te fietsen.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:01 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Carbon kan een hoop trillingen opvangen, maar stel je er bij zo'n huis tuin en keuken Taaiwanees frame van Sensa niet al te veel van voor.
DI2... En hoe vaak schakel je dan? Ik zou de ellende van de eerste serie Ultegra DI2 niet willen hebben. En zeker niet met een lege batterij willen staan.
Interne kabels hebben veel meer weerstand dan open kabels buitenom. En daarbij is het nog zwaarder ook door die veel langere buitenkabel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |