(PS3) gamertag (username Fok!)quote:vandermar89 (vandermar)
Lordwaus (FUUUU)
ProngedWolf52 (tochweerhenk)
iwaninho (BDIL)
BPC Remspoor (Majkool)
Da Blankah (panter93)
tafel (gniffie)
StefAFCA (LitmanenAFCA)
S0n 0f N0rth (s0ul1991)
Tief Hoofd NL (Stink-ui)
Shyne85 (Burrito)
Frutmans (KrentebolHooft)
BuikSchuiver (donald_dick)
RuffRyder NL (dWc_RuffRyder)
ThaD16 (GotenSSJ)
Tliciouz90 (tliciouz)
(PC) Steam username (username Fok!)quote:Gastlyguy (Antilurker)
tomenkim (mrPanerai)
alionfiree (Baghdaddy)
Lastpost_NL (Lastpost)
Saekerhett (Saekerhett)
kleppie_leeroy (Leeroy)
TimKosterNL (Timmos)
Loipy (Lucaas)
GlenSpey (GlenSpey)
Ricky96-NL (Rickyszz)
Jesserdt (Lindgren)
quote:BootVluchteling (Bootje84)
Roel Driesvink (leaderroel)
Urbandarkknight (knight18)
nielsvandekoekelt (replay11nl)
Curuu (Curuu)
Fluffster (jagga)
RatedRSuperStar619 (s0ul1991)
no1elite (Elco..)
CS_Rob_10 (FL_Freak)
Volgende x dat ik je online zie gaan we samen wat raggen, egaal welke gamemode.quote:Op maandag 9 januari 2012 15:47 schreef 2NutZ het volgende:
Yo bzp, ja man. Wel klasse gemaakt, maar ik heb nog geen goeie game kunnen vinden waar ik geen lag had na die tijd. Dus hoogste scores waren 25-5 e.d.
Ga te vaak dood
Ben nu trouwens prestiged lvl 20 ofso dus binnenkort weer goeie specialist klasse maken
blader ffies door vorig topic, genoeg tips gegevenquote:Op maandag 9 januari 2012 15:50 schreef Timmos het volgende:
Ik ga de laatste tijd wel lekker dus zal ook eens kijken of specialist wat voor mij is.. Hoe kan je die het beste gebruiken?
Ik gebruik daarbij: Scavanger, Assassin, en Dead Silencequote:Op maandag 9 januari 2012 15:50 schreef Timmos het volgende:
Ik ga de laatste tijd wel lekker dus zal ook eens kijken of specialist wat voor mij is.. Hoe kan je die het beste gebruiken?
Sleight, Extreme Conditioning, Scavenger hier. Begin met Recon als standaard perk.quote:Op maandag 9 januari 2012 16:40 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Ik gebruik daarbij: Scavanger, Assassin, en Dead Silence
Ik niet, want ik hou nou eenmaal van sprayenquote:Op maandag 9 januari 2012 17:36 schreef jebentzelfeenfiets. het volgende:
[..]
Scavenger als eerste perk nemen is zonde, je hebt toch nog genoeg kogels aan het begin.
Zelfs met sprayen heb je t niet nodigquote:Op maandag 9 januari 2012 17:55 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Ik niet, want ik hou nou eenmaal van sprayen [ afbeelding ][ afbeelding ]
Hahaha ik heb het nog nooit gehad, maar van wat ik heb gelezen is het heel klote.quote:
Had ik ook gelezen ja, best slordig van de makers.quote:Op maandag 9 januari 2012 20:28 schreef Lampenklappert het volgende:
[..]
Hahaha ik heb het nog nooit gehad, maar van wat ik heb gelezen is het heel klote.
Veel mensen hun geluidsapparatuur gaat naar de * erdoor
Ik doe altijd meteen m'n geluid/tv uit idd...quote:Op maandag 9 januari 2012 20:28 schreef Lampenklappert het volgende:
[..]
Hahaha ik heb het nog nooit gehad, maar van wat ik heb gelezen is het heel klote.
Veel mensen hun geluidsapparatuur gaat naar de * erdoor
Er is een hele vervelende soundbug, waarbij je een afgrijselijk kutgeluid hoort:quote:
Ik kon de afstandsbediening niet vindenquote:Op maandag 9 januari 2012 20:37 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Ik doe altijd meteen m'n geluid/tv uit idd...
Let ff op je taal... Dank je.quote:Op maandag 9 januari 2012 20:28 schreef Lampenklappert het volgende:
[..]
Hahaha ik heb het nog nooit gehad, maar van wat ik heb gelezen is het heel klote.
Veel mensen hun geluidsapparatuur gaat naar de * erdoor
Heeft toch altijd al 50 euro gekost?quote:Op maandag 9 januari 2012 22:07 schreef waaromniet1988 het volgende:
Ik zag vandaag in een folder van Media Markt:
Elite abonnement voor 50 euro. Dat word even langs MM gaan
Ik wist niet waar ik het moest halenquote:Op maandag 9 januari 2012 22:31 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
[..]
Heeft toch altijd al 50 euro gekost?
Elite is ontzettend kut werkt nog voor geen meter.quote:Op maandag 9 januari 2012 22:07 schreef waaromniet1988 het volgende:
Ik zag vandaag in een folder van Media Markt:
Elite abonnement voor 50 euro. Dat word even langs MM gaan
Ik haal het vanwege de mappacksquote:Op maandag 9 januari 2012 22:47 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Elite is ontzettend kut werkt nog voor geen meter.
Waarom haal je mijn post weg, terwijl jouw post ook nergens op slaatquote:
Je kan hem gewoon in de Store halen.quote:Op maandag 9 januari 2012 22:45 schreef waaromniet1988 het volgende:
[..]
Ik wist niet waar ik het moest halen
Omdat jequote:Op maandag 9 januari 2012 23:10 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Waarom haal je mijn post weg, terwijl jouw post ook nergens op slaat
[..]
Je kan hem gewoon in de Store halen.![]()
Mappacks zuigen waarschijnlijk ook want IWquote:Op maandag 9 januari 2012 22:50 schreef waaromniet1988 het volgende:
[..]
Ik haal het vanwege de mappacks
Oh, ik dacht dat er 'kut'' stond vandaar, dan is het ook logischquote:Op maandag 9 januari 2012 23:37 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Omdat jepost helemaal niks toevoegt. Ik postte dat omdat er hier niet met kanker wordt gescholden.
Ook paar x gehad, dacht dat het mijn versterker was, die uit en aangedaan en toen was het weer normaal...quote:Op dinsdag 10 januari 2012 11:27 schreef BzP het volgende:
heb die geluidsbug ook weleens gehad, vet irri en dacht dat mn boxen dr aangingen
Zware kut game, 8 uren gespeeld... speel alleen maar BF3. Was al van plan om hem niet te kopen, toch gedaan.quote:Op maandag 9 januari 2012 17:39 schreef vandermar het volgende:
Ik vind het spel totaal niet verslavend in tegenstelling tot BO
Ik ookquote:Op dinsdag 10 januari 2012 11:30 schreef Lindgren. het volgende:
Ik gebruik alleen maar specialist, briljante toevoeging aan het spel. Speelt echt goddelijk als je alle perks hebt.
snipers zijn gewoon joden, ik kan niet tegen die laffe honden die bij een straat ergens gaan zitten en net een millimeter met hun hoofd boven iets uitsteken en zij jou wel helemaal zienquote:Op dinsdag 10 januari 2012 11:29 schreef JaafkeGB het volgende:
heb besloten alleen nog maar met mijn sniper te spelen
gaat redelijk goed, alleen een hekel aan mensen die roepen FOKKIN CHEATA.
Blijft mooi die l11a, maar kan niet wachten op die MSR?
Rondrennen en ownen met specialist is pas voor bazenquote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:22 schreef rickyszz het volgende:
De L118A1![]()
Sowieso is sniperen alleen voor bazen
Dat vind ik ook het leukste.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:23 schreef DuTank het volgende:
[..]
Rondrennen en ownen met specialist is pas voor bazen
quote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:22 schreef rickyszz het volgende:
De L118A1![]()
Sowieso is sniperen alleen voor bazen
dat doe ik dus.. tegelijk.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:23 schreef DuTank het volgende:
[..]
Rondrennen en ownen met specialist is pas voor bazen
Ik had gister wel een lekker avondje met zo goed als alleen games boven de 18 kills (TDM).. Mn 30 attack heli's + strafe runs halen gaat ook wel redelijk.. Beter dan ik dachtquote:Op maandag 9 januari 2012 22:41 schreef SunTzu het volgende:
Weer heel de avond gevloekt, geen 1 match die boven de 20 was. Alleen maar homoseksuele mensen die in een hoekje zaten of met het halve team alle ingangen van een kamer onder schot hielden.
Als ik ooit iemand zie die zo speelt, vriend of niet die krijgt een platte hand in zijn gezicht.
Ja man, dacht ik ook altijd. Heb/had ook een hekel aan snipersquote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:59 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Ik snap mensen die snipen niet, dat speelt toch helemaal niet lekker? Voor één kill gebruik ik soms een sniper, maar om lekker te knallen als een Rambo pak je toch gewoon een AR of SMG.
die MP7 inderdaadquote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:15 schreef stoeltafel het volgende:
Spelen hier mensen met de Striker? Ben sinds gisteren level 30 en het speelt steeds beter. Win nu ook potjes met FFA terwijl dat met de spas 12 veel moeilijker is.
Verder is de MP7 echt geweldig, wat een wapen.
Striker is ziek goed op short-range, maar als je tegenstander al 1 meter te ver buiten die range is ben je kansloos.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:32 schreef 2NutZ het volgende:
mp7 is echt een keizerlijk wapen, jammer dat je die zo laat krijgt.
En Striker ook, al vind ik dat je met shotties zwaar in het nadeel bent.
Voor bazen én voor debiele blaagjes.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:22 schreef rickyszz het volgende:
De L118A1![]()
Sowieso is sniperen alleen voor bazen
Al die spellen komen sneller dan een jongen met vroegtijdige ejaculatie.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:59 schreef SoldMayor het volgende:
Black Ops 2 komt einde van dit jaar.
seri? Nog Voor ps3/xbox360?quote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:59 schreef SoldMayor het volgende:
Black Ops 2 komt einde van dit jaar.
LoL, niet met de striker dusquote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:35 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Striker is ziek goed op short-range, maar als je tegenstander al 1 meter te ver buiten die range is ben je kansloos.
ook de spas?quote:Op dinsdag 10 januari 2012 15:27 schreef Jaytonism het volgende:
[..]
[..]
"Spray & Pray.."
Ik vind dat shotguns voor minder valide spelers zijn..
Met spas of striker heb ik regelmatig dat ik van zeg maar 2 of 3 m afstand iemand 3x in zn hoofd moet rakenquote:
Daarom..quote:Op dinsdag 10 januari 2012 15:33 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Met spas of striker heb ik regelmatig dat ik van zeg maar 2 of 3 m afstand iemand 3x in zn hoofd moet rakengaat nergens over. Soms wel in 1x dood.
Elitequote:Op dinsdag 10 januari 2012 16:13 schreef over_hedge het volgende:
Tering ik heb dit spel lang niet meer gespeeldRelaties kapot gegaan. Meteen nooit meer ps3 aangeraakt. Best apart. Zou toch verwachten dat je dan juist mensen dood wilt schieten
is er al een nieuwe patch/update?
Wat is er met elite?quote:
quote:Op dinsdag 10 januari 2012 20:06 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Godverdomme kankerzooi weer een paar levels teruggezet
Huilen.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 22:58 schreef OverRated het volgende:
Het prestige 3 tekentje is echt lelijk
blijven cheaten danquote:Op dinsdag 10 januari 2012 20:06 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Godverdomme kankerzooi weer een paar levels teruggezet
Haha cheaten zegt iequote:Op woensdag 11 januari 2012 00:45 schreef DuTank het volgende:
[..]
blijven cheaten dan
Ik had vandaag het toppunt van lag compensation. Continu dat ik op boys aan het schieten was, niet raken, zij jou meteen dood. Kijk je killcam: jij schiet niet.
18-23 ofzo
Dat lijken mij wel toffe maps! Vooral Piazzaquote:Op woensdag 11 januari 2012 10:30 schreef Godtje het volgende:
Hmmm
Sniper map enRun en gun!
![]()
Snipers mogen dood maar een open map is ook wel geinig![]()
Zien er leuk uit.
Piazza zit er mooi uit.quote:Op woensdag 11 januari 2012 10:30 schreef Godtje het volgende:
Hmmm
Sniper map enRun en gun!
![]()
Snipers mogen dood maar een open map is ook wel geinig![]()
Zien er leuk uit.
splitscreen is toch op 1 machine? ook 1 account toch?quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:06 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Piazza zit er mooi uit.Maar dit is dus in het begin alleen maar voor elite? Stel dat je split screen speelt en 1 heeft elite kan de ander dan ook gewoon de mappen mee spelen? Dat was in blops wel zo.
Ja op 1 xbox, kan met 1 account maar speel vaak met een ander en die heeft al een xbox live account.quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:11 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
splitscreen is toch op 1 machine? ook 1 account toch?
Ik denk dat dan gewoon die mode (met de nieuwe maps) zoals ook bij BO was niet beschikbaar is voor die persoon. En je dus niet samen die maps kan spelen.quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:13 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ja op 1 xbox, kan met 1 account maar speel vaak met een ander en die heeft al een xbox live account.
Nou zoals ik al zei lukte het bij blops ook gewoon op 1 xbox op 2 accounts.quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:15 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ik denk dat dan gewoon die mode (met de nieuwe maps) zoals ook bij BO was niet beschikbaar is voor die persoon. En je dus niet samen die maps kan spelen.
Als je samen op 1 account zit wel.
Oh... dan weet ik het niet, sowieso bij ps3 niet.quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:39 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Nou zoals ik al zei lukte het bij blops ook gewoon op 1 xbox op 2 accounts.Dus vandaar mijn vraag nu over de nieuwe maps van mw3.
Dat is gratis elite nog idioter dan normaal elitequote:Op woensdag 11 januari 2012 13:51 schreef Nectar het volgende:
Wat bedoelt iedereen hier met elite?
Bij mij staat er als ik multiplayer klik, op het scherm wat erna komt, Elite [New], en dan kan ik die downloaden. Maar iedereen zegt dat het 50 euro kost ofzo, terwijl ik het gewoon gratis kan downloaden ????????????
.. wat is het verschil dan?quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:58 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Dat is gratis elite nog idioter dan normaal elite
Ja en bij die gratis versie dan?quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:59 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Bij premium krijg je de mappen en dat clan gebeuren als dat ooit gaat werken.
De mappen zijn niet gratis bij de gewone elite. Anyhow ik zou het niet kopen en even de reacties op de mappen afwachten en ze dan halen.quote:Op woensdag 11 januari 2012 14:02 schreef Nectar het volgende:
[..]
Ja en bij die gratis versie dan?
Er staat dubbel xp voor 2 uur en wat nieuwe mappen en nog wat shizzle ?
Hoezo is dat niet goed dan?
Ja maar het probleem is.. ik hoef niks te kopen, ik kan het gewoon downloaden uit de psn storequote:Op woensdag 11 januari 2012 14:11 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
De mappen zijn niet gratis bij de gewone elite. Anyhow ik zou het niet kopen en even de reacties op de mappen afwachten en ze dan halen.
Hij heeft het over de premium. Iedereen kan de elite gebruiken (voor de 3e keer nu)quote:Op woensdag 11 januari 2012 14:27 schreef Nectar het volgende:
[..]
Ja maar het probleem is.. ik hoef niks te kopen, ik kan het gewoon downloaden uit de psn store..
Laat 'm elite downloaden en er geen fuck aan hebben....quote:Op woensdag 11 januari 2012 14:28 schreef Godtje het volgende:
[..]
Hij heeft het over de premium. Iedereen kan de elite gebruiken (voor de 3e keer nu)
Ja, dat snap ikquote:Op woensdag 11 januari 2012 14:28 schreef Godtje het volgende:
[..]
Hij heeft het over de premium. Iedereen kan de elite gebruiken (voor de 3e keer nu)
Waarschijnlijk is het nog niet beschikbaar voor de iPad en daarvoor komt wellicht een speciale versie uitquote:Op woensdag 11 januari 2012 21:41 schreef OverRated het volgende:
Moet je voor die iPhone app verplicht elite Premium hebben? Want als ik probeer in te loggen, geeft hij steeds een error
Dit zie ik elke keer:
[ afbeelding ]
Dat wou ik ook weten.quote:Op donderdag 12 januari 2012 00:16 schreef waaromniet1988 het volgende:
Ik wil elite kopen voor 50 euro zodat ik dlc krijg de komende maanden. Is de elite abonnement alleen geldig voor 1 account op mijn playstation of voor alle accounts?
Waarschijnlijk door drukte - app doet het perfect nu-.quote:Op woensdag 11 januari 2012 21:41 schreef OverRated het volgende:
Moet je voor die iPhone app verplicht elite Premium hebben? Want als ik probeer in te loggen, geeft hij steeds een error
Dit zie ik elke keer:
[ afbeelding ]
Lijkt me niet omdat je je account moet koppelen aan je Elite account.quote:Op donderdag 12 januari 2012 00:16 schreef waaromniet1988 het volgende:
Ik wil elite kopen voor 50 euro zodat ik dlc krijg de komende maanden. Is de elite abonnement alleen geldig voor 1 account op mijn playstation of voor alle accounts?
boosten is niks aan manquote:Op donderdag 12 januari 2012 13:33 schreef FUUUU het volgende:
Ben soortgelijke boosters ook al eens tegengekomen met bizar hoge scores maar veel deaths. Trieste zaak dat er nog zoveel spelers zijn die zich op die manier genoodzaakt zien te levelen. Speel het spel dan gewoon niet ipv het te verneuken voor de rest.
Ik report ze overigens altijd maar weet niet exact of hier wat mee wordt gedaan.
Wanneer gaan we samen lobbies thrashen op mw3?quote:
Kun jij mij in de OP knallen?quote:Op donderdag 12 januari 2012 17:10 schreef BzP het volgende:
[..]
Wanneer gaan we samen lobbies thrashen op mw3?
Ja doen we binnenkort zeker weer een keer, moet straks ff sporten.quote:Op donderdag 12 januari 2012 17:10 schreef BzP het volgende:
[..]
Wanneer gaan we samen lobbies thrashen op mw3?
ah die shit is natuurlijk gelokt, dat moet nu dus een modje doenquote:Op donderdag 12 januari 2012 17:17 schreef BzP het volgende:
Is goed ben vanaaf online...
Hoe doe ik dt Dutank?
ziet er goed uitquote:Op donderdag 12 januari 2012 20:28 schreef mrPanerai het volgende:
[ afbeelding ]
Nieuwe map: Piazza...eind volgende week?
24 Januari, samen met Liberation voor de Elite Premium membersquote:Op donderdag 12 januari 2012 20:28 schreef mrPanerai het volgende:
[ afbeelding ]
Nieuwe map: Piazza...eind volgende week?
Bronquote:Vandaag zijn de eerste twee DLC-maps aangekondigd voor Call of Duty: Modern Warfare 3. Deze twee maps heten Liberation en Piazza en zullen vanaf 24 januari gratis te downloaden zijn voor gamers met Call of Duty: Elite op de Xbox 360 en de PlayStation 3.
Nee, dat is het niet. Krijg op m'n iPhone dezelfde meldingquote:Op donderdag 12 januari 2012 00:04 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is het nog niet beschikbaar voor de iPad en daarvoor komt wellicht een speciale versie uit
Ik krijg nog steeds een foutmeldingquote:Op donderdag 12 januari 2012 01:18 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Waarschijnlijk door drukte - app doet het perfect nu-.
hij schiet overduidelijk mis op 9:30. Die dude ligt niet in zijn crosshairs.quote:Op donderdag 12 januari 2012 22:36 schreef tochweerhenk het volgende:
![]()
En inderdaad even 9:30 goed bekijken.
10 seconde moet kunnen.. Ik zie net met een advanced UAV 4 mensen op me afkomen langs 2 kanten.. Dan ga ik niet mn eigen dood in lopenquote:Op vrijdag 13 januari 2012 14:06 schreef SunTzu het volgende:
Ik hoop dat ze ooit zo'n anti camp ding in het spel doen, dat als je langer dan 10sec op 1 plaats staat je gewoon doodgaat of uit het spel word gegooid.
Mensen gaan steeds meer campen.
Ja en als je een AC130 hebt dan?quote:Op vrijdag 13 januari 2012 14:06 schreef SunTzu het volgende:
Ik hoop dat ze ooit zo'n anti camp ding in het spel doen, dat als je langer dan 10sec op 1 plaats staat je gewoon doodgaat of uit het spel word gegooid.
Mensen gaan steeds meer campen.
Dan gewoon niet? Wouw, ik zou games moeten gaan maken. Ohnee dat doe ik alquote:Op vrijdag 13 januari 2012 23:26 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Ja en als je een AC130 hebt dan?
Nee, een gewone Elitequote:Op donderdag 12 januari 2012 21:47 schreef OverRated het volgende:
[..]
Nee, dat is het niet. Krijg op m'n iPhone dezelfde melding
[..]
Ik krijg nog steeds een foutmeldingHeb jij Elite Premium dan?
De PS3 dus wel tegelijk met de XBOX, nice ! Alleen duurt het even voordat de levels speelbaar zijn in FFAquote:Op donderdag 12 januari 2012 20:29 schreef rickyszz het volgende:
[..]
24 Januari, samen met Liberation voor de Elite Premium members
[..]
Bron
Ik heb het ook eindelijk werkend gekregen. M'n Xbox Live account was gekoppeld aan een Elite Facebook login. Nu ik hem aan een normaal account gekoppeld heb, werkt het welquote:
Dat moet jij dan regelen he.quote:Op maandag 16 januari 2012 18:31 schreef iScrim het volgende:
Ik hoop dat de mensen die akimbo's gebruiken pijnelijk sterven. :l
Je hebt wel erg veel vrije tijd voor een gamemaker die de hele dag op fok loopt te posten.quote:Op zaterdag 14 januari 2012 08:36 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Dan gewoon niet? Wouw, ik zou games moeten gaan maken. Ohnee dat doe ik al
aantal posts: 7067 (gemiddeld 11 per dag)quote:Op dinsdag 17 januari 2012 11:53 schreef BzP het volgende:
[..]
Je hebt wel erg veel vrije tijd voor een gamemaker die de hele dag op fok loopt te posten.
Het feit dat hier je binnen een half uur op reageert zegt genoegquote:Op dinsdag 17 januari 2012 12:16 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
aantal posts: 7067 (gemiddeld 11 per dag)
Ja, nou en of
sowieso akimboquote:Op maandag 16 januari 2012 18:31 schreef iScrim het volgende:
Ik hoop dat de mensen die akimbo's gebruiken pijnelijk sterven. :l
M'n Pave Lows wat doe jequote:Op dinsdag 17 januari 2012 13:33 schreef DuTank het volgende:
[..]
sowieso akimboheb er wel van geleerd om beter een stinger erin te klappen, want ik pak soms als enige die choppers/reapers...
Blind Eye Pro erop manquote:Op dinsdag 17 januari 2012 13:33 schreef DuTank het volgende:
[..]
sowieso akimboheb er wel van geleerd om beter een stinger erin te klappen, want ik pak soms als enige die choppers/reapers...
oké, single player is weinig nieuws, multi-player moet ik duidelijk even inkomen...damn ik suckquote:Op dinsdag 17 januari 2012 18:45 schreef IvanTower het volgende:
Dit weekend de PS3 versie als 'early b-day' cadeau gekregen.
Nog geen tijd gehad om te spelen, maar ben benieuwd.![]()
En dan geneukt worden door maten die naast je lopen en dat niet hebbenquote:
Dan doe je het verkeerdquote:Op woensdag 18 januari 2012 01:31 schreef DuTank het volgende:
[..]
En dan geneukt worden door maten die naast je lopen en dat niet hebben(reapers, pred missiles, ac-130)
Nja, met specialist heb ik dat alsnog regelmatig, dus ach..
Wat dan, in een hoek zitten campen als iemand zonder testikels? Ik switch gewoon naar mijn stinger en schiet die shit neer like a boss. Ik gebruik zelf veel vaker scavenger als eerste perk, hoef ik mijn secondary ook amper te gebruiken.quote:
Dit dus. En vergeet niet dat je je teammaten helpt en te makkelijk een streepje bij je killstreak erbij krijgt.quote:Op woensdag 18 januari 2012 10:04 schreef SunTzu het volgende:
[..]
Wat dan, in een hoek zitten campen als iemand zonder testikels? Ik switch gewoon naar mijn stinger en schiet die shit neer like a boss. Ik gebruik zelf veel vaker scavenger als eerste perk, hoef ik mijn secondary ook amper te gebruiken.
quote:Op woensdag 18 januari 2012 22:58 schreef gebruikersnaam_17 het volgende:
Kut spel, serieus, elk jaar dezelfde crap, het blijft mij gewoon verbazen dat het elk jaar weer records breekt.
Succes!
Ok!quote:Op woensdag 18 januari 2012 22:58 schreef gebruikersnaam_17 het volgende:
Kut spel, serieus, elk jaar dezelfde crap, het blijft mij gewoon verbazen dat het elk jaar weer records breekt.
Succes!
hahahah jij ook al?quote:Op woensdag 18 januari 2012 21:52 schreef Antilurker het volgende:
@#$%^$#$%^23 KILLSTREAK FFUUUUUUUUU-![]()
D00d aan panicknifers!!1!1!
de eerste hit op google bij: mw3 titlesquote:Op donderdag 19 januari 2012 09:25 schreef Bootje84 het volgende:
Heeft iemand een betrouwbare website waar je de achievements kan bekijken? Voornamelijk degene waar een title aan hangt?
Ik gebruik het simpelweg omdat ik er veel meer kills mee haal.quote:Op donderdag 19 januari 2012 11:27 schreef Jaytonism het volgende:
Kan mij iemand gemakkelijk uitleggen waarom je voor Specialist zou willen kiezen en wat nou het grote voordeel hiervan is? Ik snap de achterliggende gedachte niet van al die te unlocken perkjes..
Ik speel ongeveer net zo goed met een assault/support package, als met specialist.quote:Op donderdag 19 januari 2012 11:27 schreef Jaytonism het volgende:
Kan mij iemand gemakkelijk uitleggen waarom je voor Specialist zou willen kiezen en wat nou het grote voordeel hiervan is? Ik snap de achterliggende gedachte niet van al die te unlocken perkjes..
En ik hoorde van iemand dat je helemaal geen packages ermee kan verdienen, behalve de maob? Draait het daar dan helemaal om? Om gewoon hardcore een moab te halen? Snap 't nieeeee.
Dat dacht ik dus ook, tot de teller ergens op de 15 komt want dan heb ik het geduld weer niet of zie ik zo'n verlepte camper over het hoofd.quote:Op donderdag 19 januari 2012 11:36 schreef DuTank het volgende:
[..]
MOAB is niet voor mij weggelegd, omdat ik daar niet echt voor ga, maar als ik dat wel doe, zal ik het best wel kunnen halen in bepaalde maps...
quote:Op donderdag 19 januari 2012 11:35 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Ik gebruik het simpelweg omdat ik er veel meer kills mee haal.![]()
Die killstreaks zijn allemaal leuk en aardig hoor, maar hoe vaak haal je dergelijke zaken nou in een game en hoeveel kills maak je ermee?
De combi van snel bewegen, snel richten en snel herladen en tegelijkertijd ook nog kunnen vrijspelen dat je niet te vinden bent op de radar, niet beschoten wordt door killstreaks uit de lucht en dan ook nog de ammo kunt bijvullen via scavenger gaf mij de doorslag voor deze setup.
Als je ze allemaal hebt vrijgespeeld (de specialist zaken) krijg je alle perks ter beschikking waardoor je helemaal beestachtig kunt spelen.![]()
Voor mij de standaard keuze wanneer ik online speel.
Bedankt voor jullie antwoorden. Maar je moet elke map je perks weer vrijspelen, door je streak eenmaal te halen?quote:Op donderdag 19 januari 2012 11:36 schreef DuTank het volgende:
[..]
Ik speel ongeveer net zo goed met een assault/support package, als met specialist.
Als je eenmaal je specialist bonus hebt, heb je alle perks op Pro geloof ik. Dus je kogels gaan niet op, je ziet rode naampjes in de verte, blastshield, assassin, choppers pakken je niet, etc. Echt heel bruut
MOAB is niet voor mij weggelegd, omdat ik daar niet echt voor ga, maar als ik dat wel doe, zal ik het best wel kunnen halen in bepaalde maps...
Wat ontzettend gay dit soort dingen.quote:
Ik snap nou nog precies hoe het werkt? En ik zie dat het bij de Xbox waarschijnlijk alleen kan?quote:Op donderdag 19 januari 2012 13:24 schreef BzP het volgende:
flink killcams kijken iedereen, en reporten!
op je shotgun heb je damage proficiency, mensen kunnen dmv het spel te manipuleren damage (dus stopping power) op rifles zetten.quote:Op donderdag 19 januari 2012 13:24 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Ik snap nou nog precies hoe het werkt? En ik zie dat het bij de Xbox waarschijnlijk alleen kan?
Wat doet het nou precies?
Heb de USAS bijna goud, wat een bazeding met damage en ext magsquote:Op donderdag 19 januari 2012 13:39 schreef stoeltafel het volgende:
Specialist is zeker een baas ! Na 7 kills zweef je door het level, echt relax. Heb de AA-12 nu bijna in het goud, bazen wapen.
Dat zal ze leren!quote:Op donderdag 19 januari 2012 13:24 schreef BzP het volgende:
flink killcams kijken iedereen, en reporten!
Ja precies...quote:
Beter dan niks doen toch?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |