Oh ik heb maar een half minuutje gezien van zequote:Op woensdag 18 januari 2012 15:29 schreef Silenus het volgende:
Volgens mij zeiden ze toen ook al dat ze naar het buitenland wilden toch?
"Vertelt Richard aan Weekend".quote:Op woensdag 18 januari 2012 15:25 schreef Silenus het volgende:
[..]
Richard gaat een moeilijke tijd door. In zijn miljoenenbedrijf is ruzie ontstaan en de boer staat op het punt te vertrekken. "Mijn compagnon heeft een investeerder gevonden waar hij mee in onderhandeling gaat", vertelt Richard aan Weekend. "Diegene koopt mij uit, waarna mijn rol hier is uitgespeeld."
[..]
Telegraaf
Dat dus!quote:Op woensdag 18 januari 2012 15:34 schreef Leandra het volgende:
Mijn 2 cent: Het zit niet diep genoeg, want anders zou Richard wel met 150 koeien gaan boeren in de buurt van Annemiek.
Precies.quote:Op woensdag 18 januari 2012 15:34 schreef Leandra het volgende:
Mijn 2 cent: Het zit niet diep genoeg, want anders zou Richard wel met 150 koeien gaan boeren in de buurt van Annemiek.
Hij had op zijn minst zendtijd kunnen kopen bij Harryquote:Op woensdag 18 januari 2012 17:17 schreef Silenus het volgende:
Je had een diepte-interview in het Financieel Dagblad verwacht?
Nee, maar wat in de Telegraaf staat is meestal niet waar. Die presteren het zelfs om interviews af te drukken terwijl ze de zogenaamd geinterviewde nooit gesproken hebben. Bij de Weekend is dat standaard.quote:Op woensdag 18 januari 2012 17:17 schreef Silenus het volgende:
Je had een diepte-interview in het Financieel Dagblad verwacht?
Leuk, wanneer komt dat op tv?quote:Op vrijdag 9 maart 2012 19:39 schreef YogaLove het volgende:
Dycke (van Jos) heeft weer een tv moment: Nederland2 Melk&Honing.
5 boerinnen gaan elke week een streekgerecht bij elkaar eten.
Maarrr....
Dycke is toch helemaal geen boerin?
Dit was de eerste aflevering:quote:
Hopelijk ging hij dan wel voor het jodelen de bergen uit.quote:Op woensdag 21 maart 2012 15:13 schreef Duderinnetje het volgende:
Dus hij ging vreemd!
Misschien heeft hij Heidi stiekem gebeld.
quote:BzV-Femke in verwachting
AMSTERDAM - Boer Gijsbert en zijn Femke, bekend van het programma Boer Zoekt Vrouw, verwachten hun eerste kindje
"Gijs en ik zijn heel dankbaar en dolgelukkig dat we kunnen vertellen dat we een kindje krijgen. Een broertje of zusje voor de liefste grote broer Romke, die natuurlijk zelf het meest op een broertje hoopt", schrijft de blondine op de website van het populaire programma.
Femke geeft toe dat ze het blijde nieuws eigenlijk nog even voor zichzelf had willen houden. Maar na een telefoontje van een journalist besloot ze haar zwangerschap snel zelf wereldkundig te maken. "Het mag in ieder geval duidelijk zijn dat we er allemaal erg blij mee zijn."
Boer Gijsbert deed in 2010 mee aan het programma Boer Zoekt Vrouw. De koeienboer kreeg maar liefst 810 liefdesbrieven. Drie vrouwen bleven uiteindelijk bij hem logeren, maar Gijsbert had zijn keuze snel gemaakt. Hij viel als een blok voor de blonde Femke uit Friesland. Na een jaar verliet ze Dokkum om samen met haar zoontje op de boerderij van Gijsbert in Abcoude te gaan wonen.
quote:Voor het eerst Boer Zoekt Man
Het komend seizoen van Boer zoekt Vrouw kent een heuse primeur. Voor het eerst zoekt Yvon Jaspers voor één van de boeren namelijk een man.
Dit staat vrijdag in het AD. De boer in kwestie heet Willem en is 47 jaar oud. Hij runt in de Achterhoek een biologisch-dynamische zorgboerderij waar verstandelijk gehandicapten werken.
Willem was niet voor commentaar bereikbaar. Maar in een eerder interview, tijdens de "kom uit de kas(t)-dag", vertelde de boer dat hij op zoek is naar een maatje.
Als hij het voor het zeggen heeft dan is hij de boer en werkt zijn partner in het gezinsbedrijf. Ook vertelde hij dat hij nooit negatieve reacties krijgt van iemand uit de landbouw als ze horen dat hij homo is. "Toch heb ik wel het idee dat er nog teveel wordt gezwegen."
Kans
Eerder vertelde KRO-directeur Taco Rijsemus dat de omroep de kans met beide handen zou grijpen als een homoboer zich zou aanmelden. De KRO wil nu nog niets zeggen over boer Willem. "Wij doen voor de kick-off-uitzending nooit uitspraken over welke boeren meedoen. Dus nu ook niet."
Het is niet voor het eerst in de internationale Boer Zoekt Vrouw-historie dat er wordt gezocht naar een partner van gelijke sekse. In de Zweedse, Vlaamse en Duitse versie gebeurde het al eerder.
quote:Boer zoekt Vrouw-baby voor Hans
AMSTERDAM - Boer Hans, die met zijn twee broers te zien was in Boer zoekt Vrouw, is vader geworden.
Hans is dolgelukkig met zijn liefde Inge. Ze zijn ouders geworden van zoontje Tigo. Hans: "Ik heb een zeer blij gevoel."
De melkveehouder uit Gelderland meldde zich met zijn twee broers Gradus en Martin aan voor de tv-zoektocht van Yvon Jaspers. De drie kregen niet genoeg brieven om te worden gevolgd. Ze kregen wel een webserie en vonden alledrie een geliefde.
De kleine Tigo is de 24e Boer zoekt Vrouw-baby, meldt omroep KRO. Nummer 25 is ook al onderweg: Boer Gijsbert en zijn Femke verwachten hun eerste kindje samen.
quote:Op donderdag 12 april 2012 12:56 schreef kvd het volgende:
BzV-Femke in verwachting
AMSTERDAM - Boer Gijsbert en zijn Femke, bekend van het programma
Boer Zoekt Vrouw, verwachten hun eerste kindje.
Oh yeahhhhquote:
Maar wie weet wat voor lekkere boer er tussen zitquote:Op zondag 6 mei 2012 19:17 schreef alors het volgende:
Maarja dat is één aflevering en dan gaat het pas in september los...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |