Je weet ook dat dat 50km van Worms ligt?quote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:44 schreef Ethanolic het volgende:
Dat Darmstadt werkelijk een plaats in Duitsland is
Altijd die flauwe grappen er over
Je kunt ook gewoon wat koud water over je ruiten heen gooien (dus geen kokend water), werkt ook prima - mits je direct erna je ruitenwissers aanzet.quote:Op maandag 16 januari 2012 14:30 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Bwa, als het heel dun is dan kan je ook zo wissen hoor (en dat heeft me deze ochtend ook heel wat tijd bespaart, maar ik kende dat trucje al)
Klopt, maar had ik vanmorgen niet echt aan gedacht.quote:Op maandag 16 januari 2012 15:03 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Je kunt ook gewoon wat koud water over je ruiten heen gooien (dus geen kokend water), werkt ook prima - mits je direct erna je ruitenwissers aanzet.
Ik kan dat prima. Mn pink bij mn knokkel buigen terwijl de rest omhoog staat.quote:Op zondag 15 januari 2012 19:27 schreef exile79 het volgende:
[..]
Je kan niet je pink helemaal ombuigen terwijl je ringvinger recht omhoog wijst.
Probeer het nog eens, en leg dan je hand met de palm omhoog op tafel.quote:Op dinsdag 17 januari 2012 09:04 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik kan dat prima. Mn pink bij mn knokkel buigen terwijl de rest omhoog staat.
Dat kunnen de meeste mensen wel. Ik kan hem ook bij het eerste kootje buigen terwijl de rest omhoog staat. Zowel links en rechts.
Dat zegt mij maar 1 ding en dat is dat het niet dezelfde pezen zijn die de vingers bewegen. Anders zou ik het nooit kunnen.
Jouw 'mening' prefereren boven medische wetenschap. Er zitten geen spieren in je vingers, en de pezen naar je pink en ringvinger zijn met elkaar verbonden. Je kan hoog of laag springen maar dat blijft zoquote:Op dinsdag 17 januari 2012 09:04 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik kan dat prima. Mn pink bij mn knokkel buigen terwijl de rest omhoog staat.
Dat kunnen de meeste mensen wel. Ik kan hem ook bij het eerste kootje buigen terwijl de rest omhoog staat. Zowel links en rechts.
Dat zegt mij maar 1 ding en dat is dat het niet dezelfde pezen zijn die de vingers bewegen. Anders zou ik het nooit kunnen.
Dat is jouw mening.quote:Op dinsdag 17 januari 2012 10:56 schreef picodealion het volgende:
[..]
Jouw 'mening' prefereren boven medische wetenschap. Er zitten geen spieren in je vingers, en de pezen naar je pink en ringvinger zijn met elkaar verbonden. Je kan hoog of laag springen maar dat blijft zo.
Zie zijn PI, het was gewoon een grap.quote:
quote:Op dinsdag 17 januari 2012 23:08 schreef Kamergezocht het volgende:
Dat jouw kinderen later jouw gehele jeugd inclusief foto's op internet op kunnen vinden.
Vrouwen die bij elkaar in huis wonen hebben dan wel weer vaak tegelijk hun menstruatie. (maar dan natuurlijk niet perse op de 1e van de maand)quote:Op dinsdag 17 januari 2012 23:28 schreef Fingon het volgende:
Dat vrouwen niet allemaal tegelijk op de eerste van de maand hun menstruatie hebben..
En dat is dan weer een wijdverspreid misverstand omdat een onderzoeker ooit eens zijn onderzoeksgegevens verkeerd heeft geïnterpreteerd... Uit latere onderzoeken kwam dit nooit meer naar voren (bron: Quest van december oid).quote:Op dinsdag 17 januari 2012 23:44 schreef Miendientje het volgende:
[..]
Vrouwen die bij elkaar in huis wonen hebben dan wel weer vaak tegelijk hun menstruatie. (maar dan natuurlijk niet perse op de 1e van de maand)
quote:Op woensdag 18 januari 2012 02:39 schreef Teslynd het volgende:
Ik heb nooit geweten wanneer mijn moeder en oudste zus ongesteld waren. Wist het alleen van mezelf en mijn tweede zus: ongelijk. Ja, ik ben vrouw, al heeft Fok! het pionnetje in een man verandert.
Bij een kranteartikel over dat gelijk menstrueren, reageerde een bejaarde non met een verhaal dat bij hun in het klooster de emmer met bebloede onderbroekjes de hele maand door gevuld werd.
Er zijn helaas hordes mensen die het hun hele leven een rontonde blijven noemen. Echt zo irritant.quote:Op woensdag 18 januari 2012 09:32 schreef Jaytonism het volgende:
[..]![]()
Mijn bijdrage:
Het duurde wel tot ik 17 was, voordat ik wist dat 't rotonde was, en niet rontonde..
Bij mij kwam het ook meer doordat ik een Engelse achtergrond heb, niet omdat ik een josti ben.quote:Op woensdag 18 januari 2012 09:33 schreef SummerBreeze het volgende:
[..]
Er zijn helaas hordes mensen die het hun hele leven een rontonde blijven noemen. Echt zo irritant.
Ooit eens een collega gehad die bij hoog en laag bleef vasthouden dat het een rontonde is. Toen hij erop gewezen werd dat rontonde helemaal niet in het woordenboek staat was zijn reactie "dat betekent niet dat het woord niet bestaat. Het woordenboek is er alleen maar zodat je na kunt zoeken hoe je een woord moet schrijven"...
Onze reactie daarop:![]()
![]()
![]()
![]()
Engelstalige achtergrond verklaart een hoop, if not everythingquote:Op woensdag 18 januari 2012 09:46 schreef Jaytonism het volgende:
[..]
Bij mij kwam het ook meer doordat ik een Engelse achtergrond heb, niet omdat ik een josti ben.
In Engels is 't "Roundabout", toen ik voor 't eerst in Nederland kwam zei ik zelfs "rondetonde". Later is gelukkig alweer iets afgekort naar rontonde..
Voor zover mijn verdediging
Werkt ook goed als je snachts naar de WC moet bijvoorbeeld:quote:Op donderdag 12 januari 2012 15:05 schreef Antilurker het volgende:
Dat piraten een ooglapje dragen niet omdat ze een oog verloren zijn, maar zodat ook onder het dek van het schip nog kunnen zien, door simpelweg het ooglapje omhoog te doen
Dat pionnetje was me dus tot deze post nooit opgevallen!quote:
Ik had het tot beschamende leeftijd over 'gezomtheid'quote:Op woensdag 18 januari 2012 13:30 schreef hugsy33 het volgende:
Zo zei ik altijd omweer (tot ik een jaar of 11 was)
Oooh, goeie! Deze is zo herkenbaar!quote:Op woensdag 18 januari 2012 15:36 schreef JDude het volgende:
Als we vroegâh op vakantie gingen, dan staken we meestal of bij Breda de grens over naar het Nederlandstalige deel van België, of bij Maastricht, waar je in het Franstalige deel terecht komt. Ik heb op een of andere manier nog jaren gedacht dat de taalgrens daarom van noord naar zuid zou lopen, terwijl het juist bijna een oost-westlijn is.
Tof eigenlijk. Voor de meesten dan.quote:Op dinsdag 17 januari 2012 23:08 schreef Kamergezocht het volgende:
Dat jouw kinderen later jouw gehele jeugd inclusief foto's op internet op kunnen vinden.
En daar kwam je jaaaaaaaaaaaaaren later achter?quote:Op donderdag 19 januari 2012 09:48 schreef Etcetera het volgende:
Dat 'The Girl With the Dragon Tattoo' eigenlijk 'Mannen die Vrouwen Haten' is
Veel Amerikaans is nepquote:Op donderdag 19 januari 2012 10:14 schreef Nielsch het volgende:
Dat Amerikaans showworstelen nep is, zowel qua vechten (de stunts) als het competitieelement (winnaar staat van tevoren vast). Als klein kind vond ik het echt geweldig om te zien, maar toen ik dat hoorde was ik er snel klaar mee.
Uiteindelijk zijn ze in het koningshuis geen van allen zo deftig als ze willen doen geloven...quote:Op donderdag 19 januari 2012 11:23 schreef Plumootje het volgende:
...dat wijlen Prins Bernhard helemaal niet zo deftig was als de Oranje-gezinden wilden geloven
...ontdekte ik ook later: in niet één geldverslindend koningshuisquote:Op donderdag 19 januari 2012 11:25 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Uiteindelijk zijn ze in het koningshuis geen van allen zo deftig als ze willen doen geloven...
LOL, daar had ik geen idee van.quote:Op donderdag 19 januari 2012 09:48 schreef Etcetera het volgende:
Dat 'The Girl With the Dragon Tattoo' eigenlijk 'Mannen die Vrouwen Haten' is
Je was er al op aan het slaan met je drumstokjes?quote:Op donderdag 19 januari 2012 11:42 schreef t-8one het volgende:
Dat het magnetron is, en niet magnetrom
Een een slap aftreksel van de goede Zweedse versie. Net als dat ze eerder 'The Ring' hebben verziekt.quote:Op donderdag 19 januari 2012 09:48 schreef Etcetera het volgende:
Dat 'The Girl With the Dragon Tattoo' eigenlijk 'Mannen die Vrouwen Haten' is
Inderdaad, die mensen moeten ook gewoon schijten en kotsen als ze een buikgriep hebben! Zie je dat al voren, de Koningin met d'r hoofd boven de pot omdat haar maag overstuur is? Ik wel!quote:Op donderdag 19 januari 2012 11:25 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Uiteindelijk zijn ze in het koningshuis geen van allen zo deftig als ze willen doen geloven...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |