abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_106325732
Ja. dat wel...

Zaterdag eind van de ochtend en vandaag eind van de middag...

Ben echt heel erg benieuwd wat de test morgenochtend brengt..
pi_106325758
Sorry zaterdag is zondag..
  maandag 2 januari 2012 @ 20:21:55 #153
195169 Enfermera
I'm k-kinda busy.
pi_106325956
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 18:20 schreef Cooki het volgende:

[..]

heb je daar t garantiebewijs bij, voor me? *;
blijf jij hier ff posten.. ik hou van je uitspraken *O*

[..]

wel in de juiste maand he, ivm zomervakanties en wintersport en sinterklaas en kerst en carnaval en ... ja :')
en met de juiste periode er tussen in: ik geloof 2,5 jaar of 3 .. dat weet ik niet zeker...
de rest weet ik wel , allemaal wel :7
Ja precies, en niet samenvallend met verjaardagen in de familie enzo, ja. Ghihi. :D XD Ja? Ik 'neem' er gewoon maar 1,5 jaar tussen als het ff kan :7
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 19:29 schreef winka het volgende:

[..]

Bedankt voor je lieve berichtje O+ ik heb je trouwens nog een pm gestuurd
Alles lijkt erop dat het snel gaat gebeuren want binnenkort staat hier gewoon een kinderwagen _O- Van mijn vriendin, ze gaat bijna bevallen van haar tweeling en de wagen van de eerste kan ze dus niet meer gebruiken. Normaal had ik dat écht niet gewild, eerst maar eens zien of ik zwanger word. Maar nu vind ik het alleen maar leuk :) Het ding gaat wel naar zolder, vanwege bezoek :P

Ik ben blij dat ik niet echt weet wat ons te wachten zal staan. Ik heb om me heen gezien hoe zwaar het allemaal kan zijn, het zelf meemaken is nog een ander verhaal 8-) Het meest zie ik op tegen de vrijheid die je inlevert. Nog geen eens het weggaan, maar de momenten voor mezelf waar ik er graag van houd :)

Balen Coco dat je het gevoel hebt dat je opnieuw een keuze moet maken. Nu heb je natuurlijk de tijd om er over na te denken.... Hoop dat je er snel uitkomt!

@SCD: oh wat maak je het jezelf moeilijk!!! Ik hoop dat je je gauw zekerder voelt! En dat je niet je hele zwangerschap zo gaat twijfelen over alles :*

Lange klusperiode Mangostine, 11 dagen maar liefst :7

Ik wou dat het ziekenhuis eens vroeg of ik zwanger ben of wil worden. Dit is nu al de tweede keer in een paar weken tijd dat ik medicijnen krijg die niet voor zwangeren bestemd zijn }:| En ik kom er dan ook bij toeval achter. Zo voor de hand liggend was het namelijk niet :(
Ohhh damn -O- Das niet fijn! Nee daar moet je idd heul alert op zijn. Mijn specialist wilde me ook al een zwaarder medicijn voorschrijven als de huidige niet zou helpen, had idd zelf maar even opgezocht en idd; niet samen met zwangerschap. Nou, dan ga ik 'm heul niet nemen ook dus :6 doei! :N
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 19:41 schreef AED86 het volgende:
Hoi allemaal!

Gister een heel licht tweede streepje :Y
Maar vandaag niks meer te zien op de testen :?

Schoonzusje gebeld is (bijna) verloskundige en die sprong een gat in de lucht. Zij zei uitgaan van de positieve test *O*

Zit nu nog wel een week voor mijn nod :X

morgenochtend maar weer proberen...

Wel heel veel slijmverlies hier... Echt slierten gewoon :?

Sorry, moest het even kwijt :)
Oehhhh..... spannenddd! Ik duim! :*
I never look back, darling. It distracts from the now.
pi_106326079
Spannend AED! Een positieve test is goed nieuws! Wellicht kun je het nog proberen met ochtendurine!
pi_106326385
AED wat spannend, ik duim voor je! *O*
  maandag 2 januari 2012 @ 20:54:10 #156
279894 winka
There is no place like home..
pi_106327823
quote:
7s.gif Op maandag 2 januari 2012 20:21 schreef Enfermera het volgende:

[..]

Ohhh damn -O- Das niet fijn! Nee daar moet je idd heul alert op zijn. Mijn specialist wilde me ook al een zwaarder medicijn voorschrijven als de huidige niet zou helpen, had idd zelf maar even opgezocht en idd; niet samen met zwangerschap. Nou, dan ga ik 'm heul niet nemen ook dus :6 doei! :N

Dat is toch belachelijk?!! Hoeveel moeite is het als specialist nu om even daarover te vragen? Straks was ik wel zwanger en had ik een babytje met drie armen en vier benen gekregen |:(
Zie dat nog maar uit te leggen als ziekenhuis :{ :P

Morgen dus met ochtendurine AED, ik ga in de duimstand ^O^ ^O^ ^O^
pi_106328635
quote:
7s.gif Op maandag 2 januari 2012 20:21 schreef Enfermera het volgende:
Ja precies, en niet samenvallend met verjaardagen in de familie enzo, ja. Ghihi. :D XD Ja? Ik 'neem' er gewoon maar 1,5 jaar tussen als het ff kan :7
of neem anders een tweeling, in 1 keer klaar :7
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 20:54 schreef winka het volgende:
Straks was ik wel zwanger en had ik een babytje met drie armen en vier benen gekregen |:(
Zie dat nog maar uit te leggen als ziekenhuis :{ :P
dan kom je vast wel op de frontpage.. :Y)

en toch ff serieus : over medicijnen, ik vind dat je dat zelf ook moet aangeven aan de specialist... of was dat gedaan?
  maandag 2 januari 2012 @ 21:23:48 #158
279894 winka
There is no place like home..
pi_106329416
Daar heb je wel gelijk in ja. Je hebt zelf natuurlijk ook een verantwoordelijkheid. In dit geval had ik er zelf niet aan gedacht omdat het om eczeem gaat en ik nu pleisters op mijn rug heb om er achter te komen waar ik zo op reageer. Hierbij denk ik niet direkt aan gevaar tijdens zwangerschap. Toevallig las ik thuis de infofolder (de verpleegster vroeg of ik interesse had om deze mee te nemen) waarin stond dat dit niet wordt aan geraden als je zwanger bent.

Leerpuntje voor de volgende keer :)
Ik had het dus niet zelf aangegeven.
pi_106329533
ja idd, ik gebruik chronisch medicijnen :D en bij evt nieuwe soort/middel vraag ik zelf ff of t in combi met de bestaande meds goed gaat... en dan maakt t me niet uit dat ze me ms een bemoeial vinden.. tis mijn lijf he :Y)
die combinatie check wordt vlgs mij wel standaard gedaan trouwens.. maar toch..


ik begrijp overigens wel, als je net bezig bent ofzo dat t ms ongewoon aanvoelt om t te melden, maar wel van belang :Y
  maandag 2 januari 2012 @ 21:29:41 #160
279894 winka
There is no place like home..
pi_106329728
Dat heeft niets met bemoeiallerig zijn te maken hoor :) En wat ik tot nu toe heb meegelezen in OUD is dat je behoorlijk voor jezelf op moet komen in het ziekenhuis.

Ik ben inderdaad dat helemaal niet gewend, ook omdat ik (gelukkig) nooit in het ziekenhuis kom.
pi_106332176
AED spannend, ben benieuwd morgen.

Cocotrimonium zou het kunnen dat je niet ongeduldig bent, omdat je zelf nog twijfelt of je er al echt voor wil gaan? Sterkte in ieder geval om de knoop weer door te hakken :*

Ik zelf ben wel ongeduldig met name als het als het langer dan 33 dagen duurt...
Ben benieuwd hoe lang het deze keer duurt, in ieder geval een lange klusperiode :9.
In mijn omgeving weten ze nog niet dat we bezig zijn, vind het leuk om het een verassing te laten zijn, mocht het langere tijd duren, dan kan het best zijn dat ik het wel ga vertellen, om opmerkingen te voorkomen. Opmerkingen zijn er nu al, maar heb er niet zoveel moeite mee, omdat we pas net begonnen zijn.

Wolk de symptomen die je noemt herken ik helaas ook, echter zonder tweede streepje. Kortom het kan best van het ontpillen komen.

Aurum veel succes met de klusperiode.

En verder is er zoveel gekletst dat ik niet alles meer kan bijhouden, dus sorry als ik iemand vergeten ben :*
pi_106343471
Hmmm, vandaag was de test ook negatief :X

Geen testen voor mij meer deze week (jaja) en mijn nod maar afwachten. Ben nu wel nieuwschierig waar die positieve test vandaan komt.

Fijne dag allemaal
  dinsdag 3 januari 2012 @ 06:42:31 #163
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_106343483
He jammer AED! Maar nog wel erg vroeg inderdaad, eerst maar even je NOD afwachten inderdaad. :*
  dinsdag 3 januari 2012 @ 06:58:40 #164
279894 winka
There is no place like home..
pi_106343522
Ai, dat is balen AED! Ik heb eigenlijk precies hetzelfde als jou ooit gehad.. Positief getest week voor nod en toevallig ook veel slijmverlies. Mijn streepje werd steeds dunner en was op een gegeven moment weg. En ik werd dus gewoon ongi. Er kan nog zoveel mis gaan die week en dat is het nadeel van te vroeg testen..


Nu proberen af te wachten..
:*
pi_106343694
Ah shit AED.... -O- maar idd, da's natuurlijk het nadeel van vroeg testen, er kan nog zoveel gebeuren :{ Hopelijk volgende ronde!
pi_106343983
och meh.. AED -O- domper.... ik hoop op een bingo in de volgende ronde!
  dinsdag 3 januari 2012 @ 08:38:39 #167
337640 Barreltje
Produceert gas
pi_106344038
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 21:09 schreef Cooki het volgende:

en toch ff serieus : over medicijnen, ik vind dat je dat zelf ook moet aangeven aan de specialist... of was dat gedaan?
gister bij de huisarts medicijnen gekregen.
toch even een opmerking gemaakt dat "we bezig zijn ":P
dus medicijn 1 werd de dosis verlaagd en medicijn 2 werd vervangen door een ander, minder schadelijk, medicijn..
voelt toch beter :@
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 06:37 schreef AED86 het volgende:
Hmmm, vandaag was de test ook negatief :X

Geen testen voor mij meer deze week (jaja) en mijn nod maar afwachten. Ben nu wel nieuwschierig waar die positieve test vandaan komt.

Fijne dag allemaal
-O-
jammer :{
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
pi_106344114
Balen AED... hoop dat je snel duidelijkheid krijgt. :*
pi_106344424
Ik kom even binnenvallen en zou graag vanaf nu willen mee kletsen

De 1ste dag van mijn laatste menstruatie was 26 november dus 26 december een test gepakt, maar negatief :{ 31 december nog steeds niet ongesteld dus weer een testje gedaan en nu was het 2de streepje heel licht gekleurd! *O* 1 januari nog een test gedaan en weer een tweede licht streepje! (beide trouwens met ochtendurine)

Nu kreeg ik gisteren flink buikpijn en wat bloed..gyn gebeld en ik zou de volgende dag langs mogen komen, maar na het belletje is er veel bloed verloren gegaan ;( Ik moet alsnog even langs de gyn vandaag, maar ik heb de hoop al opgegeven :'( Wat voelt dat klote zeg, eerst een geweldig blij opgewonden gevoel en dan.. ;( :'(
pi_106344510
X_Y, welkom. Klinkt meteen als een bewogen eerste cyclus!
Sterkte, en succes.
pi_106344596
Dank je Mangostine!

Heeft iemand trouwens enig idee hoe lang het bloeden meestal duurt en wanneer je dan weer mag klussen voor een kindje? (ga het ook bij de gyn vragen, maar wil NU antwoorden :P )
pi_106344701
X_Y, wat klote! Ik hou nog een beetje hoop voor je, maar het klinkt inderdaad niet heel best. :* En wanneer je dan weer "mag" heb ik geen idee, maar ik denk dat je hierin gewoon ook je gevoel moet volgen. Ik heb wel eens gehoord dat je na een miskraam wel extra vruchtbaar zou zijn, maar of dat echt is of broodje aap weet ik niet.
pi_106345088
Hoi dames :W

Ik ben hier een paar dagen niet geweest en wat is er veel gekletst! Allereerst wil ik jullie allemaal een goed en gezond 2012 wensen. Dat dit een jaar van veel tweede streepjes gaat worden ^O^ !

Ik zag nieuwe aanwas voorbijkomen, welkom!!

X_Y en AED :*

Hier is eergisteren de nieuwe ronde alweer begonnen.. Nu een cyclus van 22 dagen, die wordt steeds korter.. Maar volgens mij heb ik wel op dag 10 mn eisprong gehad, dus volgens mij zit dat wel goed. Toch ga ik deze ronde die ovulatietesten uit de kast halen. Ik wil toch zeker weten dat ik mijn eisprong ook heb op het moment dat ik dat denk.
Mijn nieuwe NOD kan op 25 januari
Dat is dan wel het voordeel van een korte cyclus, ik hoef niet zo heel lang te wachten ;)

Verder voor iedereen die het kan gebruiken :*
pi_106345500
Freub, jammer! Succes met de testen, ik duim voor een positieve nieuwe ronde!
  dinsdag 3 januari 2012 @ 10:21:06 #175
337640 Barreltje
Produceert gas
pi_106345555
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 09:54 schreef Freubelot het volgende:
Hoi dames :W

Ik ben hier een paar dagen niet geweest en wat is er veel gekletst! Allereerst wil ik jullie allemaal een goed en gezond 2012 wensen. Dat dit een jaar van veel tweede streepjes gaat worden ^O^ !

Ik zag nieuwe aanwas voorbijkomen, welkom!!

X_Y en AED :*

Hier is eergisteren de nieuwe ronde alweer begonnen.. Nu een cyclus van 22 dagen, die wordt steeds korter.. Maar volgens mij heb ik wel op dag 10 mn eisprong gehad, dus volgens mij zit dat wel goed. Toch ga ik deze ronde die ovulatietesten uit de kast halen. Ik wil toch zeker weten dat ik mijn eisprong ook heb op het moment dat ik dat denk.
Mijn nieuwe NOD kan op 25 januari
Dat is dan wel het voordeel van een korte cyclus, ik hoef niet zo heel lang te wachten ;)

Verder voor iedereen die het kan gebruiken :*
freub, dat kan alleen maar goed gaan, dat is op mijn verjaardag! :D
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
pi_106346039
X_Y welkom en wat een achtbaan aan gevoelens maak je door sterkte en succes bij de gynaecoloog :* . Ik kan je geen antwoord geven.

AED wat balen :*.

Barreltje fijn dat je andere medicatie mee kreeg.

Freubelot je hebt idd weer snel een herkansing, ik vind dat er 25 jan dubbel gejompeld moet worden.
pi_106347386
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 10:41 schreef Sethiwe het volgende:

Freubelot je hebt idd weer snel een herkansing, ik vind dat er 25 jan dubbel gejompeld moet worden.
:Y

X_Y, in oktober heb ik een miskraam gehad (vroeg hoor, was pas 5,5 week). Ik heb een echo gehad om te zien of alles schoon was en toen mochten we gelijk verder met proberen.. Helaas nu nog zonder resultaat, maar goed..

IRL ben ik niet zo erg bezig met zwanger worden, het beheerst mn leven niet zeg maar.. Maar in mn dromen :X . Vannacht heb ik gedroomd dat ik was bevallen. Het enige wat ik me nog goed kan herinneren is mijn blubberbuik :D

Stiekem hoop ik dat het niet zo lang meer duurt. Begin volgend jaar wordt ons nieuwbouwhuis opgeleverd. Zou toch fijn zijn als ik dan niet hoogzwanger ben of net bevallen... Maar ja, dat is van later zorg..

Cooki, hoe is het bij jou?? Bijna NOD toch?
pi_106350220
Hoi!

Ik ben nieuw! Na een half jaar gelurkt te hebben (ik heb al het lief en leed gelezen dat hier gedeeld wordt), lijkt het me leuk om mee te schrijven. We gaan bijna voor een kindje (over een maandje, eerst nog ontpillen). Ben ik dan hier juist of kan ik beter eerst naar de rammelaars?
pi_106350277
VrouwtjeC, ook welkom en ik denk dat je hier prima zit hoor! Wie weet dat het ontpillen niet eens hoeft?! Leuk dat jullie er voor gaan (de eerste neem ik aan?)... en succes en plezier gewenst alvast!!! *O*
pi_106350418
Hoi lijnloos, bedankt voor het welkom heten. We gaan inderdaad voor de eerste! Ik vind het echt super spannend, weet niet goed wat ik kan verwachten.... We willen in ieder geval een maandje wachten tot de hormonen (grotendeels) zijn verdwenen.
pi_106352085
Hoi VrouwtjeC welkom. Heel veel succes en ieder lichaam reageerd anders op het stoppen met de pil, wellicht heb je nergens last van.
pi_106353650
AED, wat stom van dat ene streepje en toen weer niet :( Niet fijn, zo'n onzekerheid ><

@ X_Y, ik heb ook in oktober een miskraam gehad, en mijn gyn adviseerde om één menstruatie af te wachten voordat we weer zouden beginnen. Ben vergeten te vragen waarom. Maar na rondvragen etc ben ik er wel achter dat het redelijk 50/50 verdeeld lijkt te zijn (1 maand wachten vs meteen weer beginnen).

Ik persoonlijk denk dat je lijf zelf heel goed weet of het weer klaar is voor een nieuwe zwangerschap.
pi_106354573
X_Y en VrouwtjeC welkom hier! O+
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 11:32 schreef Freubelot het volgende:
Cooki, hoe is het bij jou?? Bijna NOD toch?
ik las coco ... 8)7
uhm ja! 8/9 jan zoiets, wat goed dat je dat onthoudt :D
maar ms wacht ik wel tot 25 jan met testen :*
pi_106354869
Dank je Wolk en Cooki!

Zijn jullie al een tijdje bezig of net als mij pas begonnen?

Mijn vriend is niet van plan om er niet te erg mee bezig te zijn, gewoon kijken of het een keertje raak is. Ik weet niet zeker of ik dat kan.... haha.
pi_106355027
Oh, en welkom idd, VrouwjteC :)
  dinsdag 3 januari 2012 @ 14:41:52 #186
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_106355059
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 11:32 schreef Freubelot het volgende:

[..]

:Y

X_Y, in oktober heb ik een miskraam gehad (vroeg hoor, was pas 5,5 week). Ik heb een echo gehad om te zien of alles schoon was en toen mochten we gelijk verder met proberen.. Helaas nu nog zonder resultaat, maar goed..
X-Y hier 1 met een miskraam bij 5 weken, geen echo gehad of het schoon was en gewoon weer aan de slag gegaan (alhoewel ik er die maand totaal niet bezig was) en zwanger. Beebje is inmiddels 10 weken en ligt lekker te maffen O+
Wat Coco ook zegt; lijft geeft zelf wel aan of het er klaar voor is of niet.
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_106355108
welkom vrouwtje C!

En AED, als het niet raak is, jammer en op naar de volgende ronde :)
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_106355804
@VrouwtjeC; ik heb op 5 december mijn laatste pil genomen. Wij zijn dus ook net begonnen. Ook mijn vriend dacht er in het begin zo over. Maar nu na een maand vraagt hij toch al wanneer ik denk ongesteld te worden en wanneer ik zou willen gaan testen :).
  dinsdag 3 januari 2012 @ 15:10:57 #189
294520 Frummeltje86
It's me, Frummeltje
pi_106356460
Welkom, nieuwelingen! Hopelijk zijn jullie allemaal lekker snel zwanger en loopt dit topic na al die tijd eens helemaal leeg. Want natuurlijk hoop ik ook nog heul hard dat alle langzitters in 2012 allemaal door zullen gaan!

Hier is het, zoals al eerder aangegeven, allemaal op een laag pitje komen te staan, maar het duurt gelukkig niet lang meer voor we er weer voor gaan. In de maand waarin ik ga trouwen, gaan we weer van start! Dat duurt nog wel vijf maandjes, maar waarschijnlijk vliegt die tijd zo om. In de tussentijd zie ik jullie dus allemaal graag vertrekken dames 8-)
  dinsdag 3 januari 2012 @ 15:18:46 #190
294520 Frummeltje86
It's me, Frummeltje
pi_106356811
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 19:41 schreef AED86 het volgende:
Hoi allemaal!

Gister een heel licht tweede streepje :Y
Maar vandaag niks meer te zien op de testen :?

Schoonzusje gebeld is (bijna) verloskundige en die sprong een gat in de lucht. Zij zei uitgaan van de positieve test *O*

Zit nu nog wel een week voor mijn nod :X

morgenochtend maar weer proberen...

Wel heel veel slijmverlies hier... Echt slierten gewoon :?

Sorry, moest het even kwijt :)
Frustrerend, meid... Ik heb een jaar geleden zoiets ook gehad. Een positieve test en daarna ineens negatieve testen. Ik hoop echt voor jou dat je toch zwanger bent!
pi_106357685
Bedankt voor alle lieve berichtjes :*

Susie: Dat zijn de berichten waar ik op hoopte O+

Ik ben bij de gyn geweest, echo gehad en er was niks meer te zien ;( Ik hoop dat het bloeden snel stopt, want er komt behoorlijk wat uit :{

Waarschijnlijk een hele stomme gedachte, maar ik ben als de dood dat het niet meer zal lukken :{
pi_106358164
X_Y, ook hier een miskraam gehad (dat was er wel eentje na bijna 17 weken) en de verloskundige en gyn vertelden mij toen dat je in wezen na 2 weken alweer zwanger kunt zijn.
Ze raden meestal aan om een menstruatie af te wachten zodat je je cyclus weer weet (en als het nodig is dat je even de tijd hebt gehad om het te kunnen verwerken dat het mis is gegaan).
Ik ben tussen de geboorte van mijn sterretje en de geboorte van mijn nu 15-weken oude dochter 1 keer ongesteld geweest :)
Tralalalaaa
pi_106358165
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 14:32 schreef Cooki het volgende:
X_Y en VrouwtjeC welkom hier! O+

[..]

ik las coco ... 8)7
uhm ja! 8/9 jan zoiets, wat goed dat je dat onthoudt :D
maar ms wacht ik wel tot 25 jan met testen :*
Duo-streepjes plassen O+

Welkom VrouwtjeC! Ik hoop dat het ontpillen meevalt!

Frummeltje, nog veel plezier met de huwelijksvoorbereidingen! Ik hoop dat we je met zn allen kunnen verwelkomen in Z&G over een maand of 5/6!!!!

X_Y Soms besluipt mij dat gevoel ook. Wij hadden geluk, eerste ronde gelijk raak.. Daarna dus mis. Maar, ik moet zeggen dat ik nu echt wel weer vertrouwen in mijn lichaam heb. Misschien juist doordat het al een keer raak is geweest.. :*
  dinsdag 3 januari 2012 @ 15:59:50 #194
337640 Barreltje
Produceert gas
pi_106358748
hmm dubbel gevoel :D
*O* omdat er nu zeker is dat ik dit jaar offshore ga, -O- want hoe moet dat met een beeb?? :o
naja.. gewoon blijven oefenen ( :r ) en we zien wel wat er van komt :P
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
pi_106359044
@wolk82: dan gaan we zo'n beetje gelijk op, want ik ben 28 december gestopt. Ik hoor van verschillende mensen horrorverhalen dat het wel een jaar duurt voordat alle hormonen uit je lijf zijn... Ik geloof daar niet zo in.... >:) . Ik hoef wat mij betreft ook niet perse volgende maand al zwanger te zijn, mijn vriend krijgt dan een rolberoerte :o . Vind het allemaal toch een hele verantwoordelijkheid en super spannend natuurlijk!

Voor de rest: bedankt voor dit hartelijke welkom O+
pi_106359230
Ik had het toen meegekregen van je miskraam T_A_P, ontzettend heftig! Wat ontzettend fijn dat je nu een prachtige dochter hebt O+
Ben erg benieuwd hoelang het bij mij gaat duren..

Freubelot: ik heb al een kindje, weet dat het wel een keer gelukt is, maar ik denk nu misschien was dat een enorm geluk geweest en lukt het nu niet meer..
pi_106360301
Allemaal nieuwelingen, welkom :)
Dat jullie maar net zo snel als hopelijk ons allemaal door mogen gaan naar Z&G.

Hier is de }) weer voorbij, start 6e ronde. Ik word ook helemaal niet ongeduldig nu :+
Onzekerheid over of het wel lukt komt nu ook wel om de hoek kijken.

barreltje; lastig hoor; hoe gaat het offshore werken er voor jou uit zien dan? Lijkt me inderdaad een lastige situatie, zo'n baan samen met een kinderwens.
pi_106360433
VrouwtjeC welkom, wat leuk dat jullie er voor gaan.

X_Y sterkte met het bloedverlies, wel heel definitief als je van de gyn hoort dat er niets meer zit, of had je alle moed al opgegeven :*.

Barreltje dat is ook best lastig dan, hoelang ga je offshore? (is dat op het boorpatform?, sorry heb er namelijk geen verstand van)

Frummeltje veel plezier met de voorbereidingen voor jullie huwelijk, wat leuk dat je nog meeleest.

Women vervelend die onzekerheid :*, maar ik hoop dat je snel een positieve test in handen hebt.
pi_106360692
Sethiwe: Ik heb zoveel bloed verloren dat ik wel zeker wist dat het niet goed meer zat, maar om het dan ook nog definitief te horen en te zien op het scherm doet toch best veel met me..

Women: Hoop dat het nu dan eens snel raak zal zijn! :*
pi_106361071
bedankt dames :* ik hoop ook dat het nu toch snel raak is (al besef ik me ook heel goed dat 6 rondes verder zonder resultaat helemaal niet bijzonder is). Toch ben ik dan ook wel weer bang voor als het wel raak zal zijn, bang voor wat er komen gaat? Komt vast door alle hormonen :+

X_Y kan me voorstellen dat het nu een rollercoaster van emoties is, zo blij met een positieve test en dan toch gaat het mis! :*
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')