Ik ben holy pala dus kan niet zonder mana zitten, ik trek iedereen gewoon overal doorheen en krijg daar wel complimentjes voor dat is wel grappig, maar als iemand bijdehand gaat doen wens ik hem de tering en ga ik lekker zitten kijken hoe iedereen sterftquote:Op woensdag 4 januari 2012 09:44 schreef GI het volgende:
Als healer is het pas irritant als de tank de eerste pull al heeft opgepakt terwijl je nog in een loading screen zit.
Of dat je door fuckups van anderen drie pulls tegelijk hebt, daarbij iedereen in leven hebt gehouden. Je verzucht RL even en klikt je manadrankje aan. Om te zien dat de tank met 80% HP alvast de volgende groep pulled.
Dit idd. Mensen die het allemaal beter wisten of gingen lopen zeiken kregen gewoon geen heals meer van me. Als de rest van het groepje vervolgens mee ging doen met miepen dan wilde ik nog wel eens ninja pullen en dan gauw de dungeon uit transporten. Ik ben normaal altijd vriendelijk en beleefd in dit soort spellen, maar als mensen zo gingen doen dan konden ze het krijgen ookquote:Op woensdag 4 januari 2012 09:47 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ik ben holy pala dus kan niet zonder mana zitten, ik trek iedereen gewoon overal doorheen en krijg daar wel complimentjes voor dat is wel grappig, maar als iemand bijdehand gaat doen wens ik hem de tering en ga ik lekker zitten kijken hoe iedereen sterft
Ik ben nog verre van lekker gegeared dus mijn mana is soms nog wel eens een probleemquote:Op woensdag 4 januari 2012 09:47 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ik ben holy pala dus kan niet zonder mana zitten, ik trek iedereen gewoon overal doorheen en krijg daar wel complimentjes voor dat is wel grappig, maar als iemand bijdehand gaat doen wens ik hem de tering en ga ik lekker zitten kijken hoe iedereen sterft
jij zou toch alleen maar farmville spelen op een gamelaptopquote:Op dinsdag 3 januari 2012 20:29 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Kan ik ook geld krijgen voor nieuwe laptop ?
Ik heb ook niet echt super gear ofzo maar zelfs dan is het een eitje.quote:Op woensdag 4 januari 2012 11:27 schreef GI het volgende:
[..]
Ik ben nog verre van lekker gegeared dus mijn mana is soms nog wel eens een probleem
http://eu.battle.net/wow/(...)-cartel/Yules/simplequote:Op woensdag 4 januari 2012 11:58 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ik heb ook niet echt super gear ofzo maar zelfs dan is het een eitje.
http://eu.battle.net/wow/en/character/auchindoun/Tommyk/simple
Holy shit hoe je eruit ziet, MY EYESquote:Op woensdag 4 januari 2012 11:58 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ik heb ook niet echt super gear ofzo maar zelfs dan is het een eitje.
http://eu.battle.net/wow/en/character/auchindoun/Tommyk/simple
Hahaquote:Op woensdag 4 januari 2012 12:35 schreef Blistering het volgende:
[..]
Holy shit hoe je eruit ziet, MY EYES
Farmvillequote:Op woensdag 4 januari 2012 11:57 schreef redboyke het volgende:
[..]
jij zou toch alleen maar farmville spelen op een gamelaptop
Ja, vooral op priest iddquote:Op woensdag 4 januari 2012 15:21 schreef TwyLight het volgende:
Ja, cataclysm dungeons healen <85 is een drama voor healers en mana. Ik weet nog wel toen ik met mijn priest voor het eerst cataclysm dungeons begon te doenheal, heal, heal, oom
Jij kan er ook gewoon niets van.quote:Op woensdag 4 januari 2012 15:51 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, vooral op priest iddElke pull was ik wel oom en dat voelt heel knullig
Nee want een level 70 25 man raid is heel lastig. Ik kan 't wel soloen, maar niet op de manier die ik wil.quote:Op woensdag 4 januari 2012 16:39 schreef TwyLight het volgende:
Een 25 man raid is dan ook niet gemaakt voor één persoon
ik had de staff gewonnen in fall of deathing dingesquote:Op woensdag 4 januari 2012 17:06 schreef Sapstengel het volgende:
Ja en dan van de 4 loots die droppen gewoon 3 keer die staff.
Als je al een boss hebt gedaan,kan je niet volgende keer (in zelfde week) nog needen op een item van die boss... Dus mensen doen lfr maar 1 keer per weekquote:Op woensdag 4 januari 2012 17:18 schreef redboyke het volgende:
[..]
ik had de staff gewonnen in fall of deathing dinges
en die tunic van de eerste keer.
maar ik heb wel op een donderdag geraid mss dat dat uitmaakt om het op een andere dag te doen dan heeft iedereen al geneed de woensdag.
je wint hem heus wel dont worry
Jij lvlt ook alleen via dungeons?quote:Op woensdag 4 januari 2012 18:00 schreef Evertjan het volgende:
ik speel nu vooral op mijn tankadin en als ik een dungeon doen, krijg ik altijd complimenten dat ik lekker snel door pull![]()
http://eu.battle.net/wow/en/character/saurfang/Necrid/simple
nog 2 lvls voor Cata dungeons
beetje bijgeloof mag wel in dit spel in de hoop dat je sneller wat gaat winnenquote:Op woensdag 4 januari 2012 17:37 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Als je al een boss hebt gedaan,kan je niet volgende keer (in zelfde week) nog needen op een item van die boss... Dus mensen doen lfr maar 1 keer per week
ja maar dit is dan ook een alt omdat ik bored wasquote:Op woensdag 4 januari 2012 18:11 schreef Blistering het volgende:
[..]
Jij lvlt ook alleen via dungeons?
Auchindoun!quote:Op woensdag 4 januari 2012 20:56 schreef WyriHaximus het volgende:
Hmm me huidige server (Skullcrusher) is een beetje doodgebloed, heeft iemand nog aanraders om een character op te gaan levelen. En mocht het bevallen om er characters heen te transferen?
Ik raad Darkspear bij deze in ieder geval af. Ook dood.quote:Op woensdag 4 januari 2012 20:56 schreef WyriHaximus het volgende:
Hmm me huidige server (Skullcrusher) is een beetje doodgebloed, heeft iemand nog aanraders om een character op te gaan levelen. En mocht het bevallen om er characters heen te transferen?
quote:
quote:
quote:
Jaja, sorryquote:Op woensdag 4 januari 2012 21:28 schreef Bienelientjee het volgende:
Last seen: 8 days ago for Isa!![]()
Zolang je maar niet naar Bloodfeather komt. Das een dooie boel!
Zo erg? (Zat ook al te spieken naar Outland omdat er een queue op zitquote:Op woensdag 4 januari 2012 21:57 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Jaja, sorryMaar ik kom heus wel weer terug
En WH, wat je ook doet, ga nóóit naar Burning Legion
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Omdat RSA. Ik heb de helft uit staan overigens.quote:
daarom heb ik dat niet gepakt omdat ik wist dat ik er spijt van zou krijgen.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 00:02 schreef Reuzelbek het volgende:
Ik wou dat ik die anual pass deal kon terugdraaien
Nouja het was geen 100 euro (veel meer 12 x 13 ahum) dat je in een keer neer legt en je krijgt Diab...ah what the fuck het was echt te stom voor woorden jaquote:Op vrijdag 6 januari 2012 00:06 schreef redboyke het volgende:
[..]
daarom heb ik dat niet gepakt omdat ik wist dat ik er spijt van zou krijgen.
voor 100 euro kan je veel goeie games kopen op steam waar je toch even zoet mee bent
Het was een prima deal voor mensen die toch wel zouden blijven spelen, niet voor jou dus?quote:Op vrijdag 6 januari 2012 01:02 schreef Reuzelbek het volgende:
Nouja het was geen 100 euro (veel meer 12 x 13 ahum) dat je in een keer neer legt en je krijgt Diab...ah what the fuck het was echt te stom voor woorden ja
Je hoeft niet alles in 1x te betalen. je mag nog steeds kiezen per hoeveel maanden je betaald.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 01:02 schreef Reuzelbek het volgende:
[..]
Nouja het was geen 100 euro (veel meer 12 x 13 ahum) dat je in een keer neer legt en je krijgt Diab...ah what the fuck het was echt te stom voor woorden ja
je kan nog altijd een annual pass kopen. http://eu.media.blizzard.com/wow/promotion/wap/en-gb.htmlquote:Op vrijdag 6 januari 2012 10:44 schreef KataStrofe het volgende:
Ik heb juist spijt dat ik het niet gedaan heb![]()
Ik blijf toch nog wel een jaar wow spelen, dus waren de gratis game en die duffe mount zeker welkom geweest..
anders had ik mijn maandelijkse payments ook niet stop gezet of ik nou speel of niet,quote:Op vrijdag 6 januari 2012 12:40 schreef Blistering het volgende:
Daarom kun je er nog niet onderuit komen.
Pwned
Sweet!quote:Op vrijdag 6 januari 2012 12:44 schreef redboyke het volgende:
[..]
je kan nog altijd een annual pass kopen. http://eu.media.blizzard.com/wow/promotion/wap/en-gb.html
Ik ook hoorquote:Op vrijdag 6 januari 2012 13:41 schreef rihago het volgende:
tuurlijk is het slimme marketing van blizzard.
Maar ik weet voor mezelf dat ik toch wel doorspeel en graag aan de beta van mist of pandoria mee wil doen.
vrouwen hebben altijd geluk met zo'n eieren bijna elke vrouw dat ik ken op wow heeft die al.quote:
En wat maakt mij dat danquote:Op vrijdag 6 januari 2012 17:41 schreef redboyke het volgende:
vrouwen hebben altijd geluk met zo'n eieren bijna elke vrouw dat ik ken op wow heeft die al.
denk echt wel dat droprates hoger zijn als je char female is
quote:
Juist, daarom heb ik al 9000 casts voor die stomme Turtle, terwijl 10 andere guildies 'm al hebben met (in totaal) tussen de 200 (!) en 1000 castsquote:Op vrijdag 6 januari 2012 17:41 schreef redboyke het volgende:
[..]
vrouwen hebben altijd geluk met zo'n eieren bijna elke vrouw dat ik ken op wow heeft die al.
denk echt wel dat droprates hoger zijn als je char female is
Ironforge toch?quote:Op vrijdag 6 januari 2012 18:10 schreef Silmarwen het volgende:
Nou die turtle heb ik nog altijd niet, net als die kut vis uit Org niet, laat staan Stormwind...
Ik ook niet meer, maar misschien was het changed, stiekemquote:Op vrijdag 6 januari 2012 18:33 schreef Silmarwen het volgende:
Ohja Ironforge. Whatever, ben Horde.Kom daar nooit man.
deze was vorig jaar toch al gelekt tegen de launch van cata aan ?quote:
nee, gewoon... nee.quote:
quote:Coming in Patch 4.3.2 - Cross-Realm Raids
We previously introduced the ability to form cross-realm parties with Real ID friends, and now with Patch 4.3.2, we're adding the ability for players to use that same functionality to form raids to run older normal or heroic raids, or participate in Battlegrounds!
This will allow you to join up with your Real ID friends from other realms and:
Form a cross-realm raid and use Raid Finder
Jump in to any classic dungeon or raid and be automatically placed in the same instance
Join forces and dominate the Battlegrounds
Please note, you will not yet be able to run normal or Heroic Dragon Soul with cross-realm Real ID raids.
As we look forward to the BattleTag system, it’s a very exciting time for World of Warcraft. No matter what realm you and your friends are on you’ll be able to team up and take on group content throughout the game.
lol welneequote:
Piek zat op de 15M afaik. En de laatste 6 maanden zijn ze 1M aan spelers kwijt geraakt. Dan nog is 10M aan betalende spelers gigantisch.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 10:58 schreef johnnyblaze11 het volgende:
Zijn de players dan aan het afnemen?
Ik ben het uiteraard met je eens, maar de spelersaantallen nemen nog steeds af. Mijn friendlist wordt elke week stiller en stiller.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 11:49 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Piek zat op de 15M afaik. En de laatste 6 maanden zijn ze 1M aan spelers kwijt geraakt. Dan nog is 10M aan betalende spelers gigantisch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |