Ook is het elke keer weer een enorme gok. niet elke huurspeler is van het kaliber Guidetti.quote:Op donderdag 29 december 2011 23:19 schreef Gert het volgende:
[..]
Wat ik bedoel, is dat het gunstig voor de hele selectie is wanneer het algehele niveau een tijdje wordt opgekrikt. Een speler met heel veel talent, of een fantastische instelling, of alletwee, verhoogt het niveau van trainingen en wedstrijden. Daar kunnen andere spelers hun voordeel mee doen.
Komt nog bij dat een tijdelijke kwaliteits-injectie het verschil kan betekenen tussen wel of geen EL, of misschien zelfs tussen EL of CL.
Het is dus m.i. iets te kort door de bocht om te stellen dat je alleen maar profijt hebt van een huurling zolang die aanwezig is.
Een "enorme" gok gaat me te ver. Je kunt met een redelijke waarschijnlijkheid verwachten dat toptalenten van grote Premier League-clubs een versterking zullen zijn.quote:Op donderdag 29 december 2011 23:21 schreef Caland het volgende:
[..]
Ook is het elke keer weer een enorme gok. niet elke huurspeler is van het kaliber Guidetti.
Serieus? Die topclubs halen ze met treinwagons tegelijk joh. Daar zit ook zo enorm veel troep tussen. Dat Marokkaantje laatst van Arsenal bij Vitesse bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 29 december 2011 23:28 schreef Gert het volgende:
[..]
Een "enorme" gok gaat me te ver. Je kunt met een redelijke waarschijnlijkheid verwachten dat toptalenten van grote Premier League-clubs een versterking zullen zijn.
Maar dan gooi je dus wel letterlijk een halve miljoen tot een miljoen in de Maas aan salaris.quote:En in het allerergste geval is het niks. De deal moet uiteraard zodanig zijn dat je niet verplicht bent om de gehuurde speler te blijven opstellen.
Dat doe je ook wanneer je een speler aantrekt die niet rendeert, ook daar hebben we tal van voorbeelden van en daarbij kun je datzelfde bedrag keer het aantal contractjaren tellen.quote:Op donderdag 29 december 2011 23:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Maar dan gooi je dus wel letterlijk een halve miljoen tot een miljoen in de Maas aan salaris.
Mwah. Vooral van Engelse jeugdspelers kan je dat vaak niet zeggen. Die jeugdcompetities daar stellen vaak niet bijzonder veel voor. Je zou dan alleen van spelers van het kaliber Guidetti uit moeten gaan, die ook veel interlands op zijn naam heeft staan. Maar daar betaal je dan ook wel fors voor. De vijver daaronder is imo wel echt net als een surprise eiquote:Op donderdag 29 december 2011 23:35 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Dat doe je ook wanneer je een speler aantrekt die niet rendeert, ook daar hebben we tal van voorbeelden van en daarbij kun je datzelfde bedrag keer het aantal contractjaren tellen.![]()
En het is natuurlijk ook weer niet zo dat het een pakje voetbalkaarten of een kindersuprise ei is, waarbij je na betaling pas weet wat voor voetballer er in zit, je kunt jeugdspelers ook prima scouten en ook van dergelijke gasten zijn voldoende statistieken en beeld opnames.
Mag ook tijd worden moet ik zeggen, al moeten we ook niet terug naar de situatie waarbij spelers bijna gehaald leken te worden voor de beloften competitie.quote:Op donderdag 29 december 2011 23:41 schreef Caland het volgende:
Ik las trouwens ergens dat Feyenoord eindelijk werk gaat maken van het beloftenteam. Zodat het ook echt een springplank kan worden ipv het bij elkaar geraapte zooitje dat het nu is.
Er verandert dus eigenlijk geen fuckquote:'Het stelen van talent moet stoppen, met hulp van FIFA'
Fabio Capello maakt zich sterk voor betere FIFA-reglementen omtrent de 'handel' in jeugdspelers. Diverse topclubs in Europa, met name die in de Premier League, maken er een sport van talenten op zo jong mogelijke leeftijd al richting hun jeugdopleidingen te halen. De bondscoach van Engeland vindt dat daar paal en perk aan moet worden gesteld.
“Er moet ergens een grens getrokken worden”, zegt Capello donderdag tegen Reuters. “Clubs scouten overal op aarde naar talenten en stelen jonge spelers. De FIFA zou nieuwe regels in het leven moeten roepen. Ik heb met Michel Platini (UEFA-voorzitter, red.) gesproken; in de toekomst zal het topclubs verboden worden spelers op jonge leeftijd weg te kapen.” De wereldvoetbalbond heeft in haar reglementen opgenomen dat voetballers onder achttien jaar niet verhandeld mogen worden.
Er is echter één keerzijde; wanneer de ouders van de speler meeverhuizen naar de nieuwe plaats van bestemming om een reden die niet met voetbal te maken heeft, is het wél toegestaan. Eén van de beroemdste voorbeelden uit het verleden is het vertrek van Cesc Fàbregas op zestienjarige leeftijd van Barcelona naar Arsenal. Afgelopen zomer kochten de Catalanen hun zelfopgeleide middenvelder terug voor een bedrag van 29 miljoen euro.
Ook Nederlandse talenten maakten de laatste jaren op jonge leeftijd al de overstap van een Nederlandse club naar een Premier League-vereniging. Zo verhuisde Patrick van Aanholt op zijn zeventiende van PSV naar Chelsea en was Oguzhan Özyakup pas vijftien, toen hij AZ achter zich liet voor Arsenal. Feyenoord werd het zwaarst getroffen, de laatste jaren. De Rotterdammers raakten Rajiv van la Parra (Caen), Kyle Ebecilio (Arsenal), Karim Rekik (Manchester City), Jeffrey Bruma en Nathan Aké (beiden Chelsea) al op jonge leeftijd kwijt.
Kunnen ze net zo goed die clausule verstrengen of weglaten...quote:Op donderdag 29 december 2011 23:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Er verandert dus eigenlijk geen fuckWeer zo'n schijnmaatregel.
Ik las het ook net, schiet niet veel op maar het is wel goed dat mensen als Capello aan de bel trekkenquote:Op donderdag 29 december 2011 23:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Er verandert dus eigenlijk geen fuckWeer zo'n schijnmaatregel.
En toch denk ik dan, stel dat een afbouwende grotere speler zich voor specifiek het B-elftal aan de club verbindt. Dat heb je iemand waarvan die talenten ontzettend veel leren, ook omdat het team als geheel beter gaat draaien. Plus je hebt het voordeel dat in situaties als dit seizoen dat Fernandez 6 wedstrijden aan zijn broek krijgt, Guidetti griep heeft er misschien nog een Mackaay rondloopt in het tweede die nog een wedstrijd trekt.quote:Op donderdag 29 december 2011 23:47 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Mag ook tijd worden moet ik zeggen, al moeten we ook niet terug naar de situatie waarbij spelers bijna gehaald leken te worden voor de beloften competitie.
"Laten we het contract van die jongen maar verlengen want hij is belangrijk voor het B-elftal.", daar leek het af en toe op
Dat is wel riskanter als het een miskoop blijkt, want dan zit je er voor 3 jaar aan vast.quote:Op donderdag 29 december 2011 23:02 schreef Merkie het volgende:
[..]
Aan de ene kant heb je gelijk, aan de andere kant wil je wel een bepaalde vorm van continuïteit waarborgen. Anders ben je overgeleverd aan toeval/geluk met huurspelers.
Als je met het geld voor een huursom ook een transfervrije speler kunt halen (met iets minder kwaliteiten) maar je die wel voor 3 seizoenen vastlegt, dan zou ik hiervoor opteren.
Babovic!!! Wat een held is dat. Heb hem achter op een shirt staan, daar zijn er niet veel van volgens mij.quote:Op vrijdag 30 december 2011 06:38 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat is wel riskanter als het een miskoop blijkt, want dan zit je er voor 3 jaar aan vast.
Je moet er toch niet aan denken dat we Lumb, Ignjatovic, Babovic en Laursen voor drie jaar vast hadden gelegd?
Vergeet Simon niet...quote:Op vrijdag 30 december 2011 06:38 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat is wel riskanter als het een miskoop blijkt, want dan zit je er voor 3 jaar aan vast.
Je moet er toch niet aan denken dat we Lumb, Ignjatovic, Babovic en Laursen voor drie jaar vast hadden gelegd?
Maar die had de potentie want hij rende toch die spelers van Sparta voorbijquote:
Ik was serieus mee in die hype, ik was overtuigd dat we de new and improved Dszuszak(?) in huis hadden.quote:Op vrijdag 30 december 2011 12:56 schreef Cara het volgende:
[..]
Maar die had de potentie want hij rende toch die spelers van Sparta voorbij![]()
quote:Feyenoord belegt van 9 tot en met 15 januari een trainingskamp in het Spaanse Marbella. Ronald Koeman zal daar zijn selectie maximaal proberen voor te bereiden op de tweede seizoenshelft. De oefenmeester zal tevens enkele jeugdspelers meenemen. Annas Achahbar, Terence Kongolo, Matthew Steenvoorden, Tony Trindade de Vilhena en Mats van Huijgevoort vliegen met de manschappen van Koeman mee.
Feyenoord zal de gehele week verblijven op het Marbella Football Center. Op het complex worden de trainingen afgewerkt en bovendien zal er op 14 januari een oefenduel gespeeld worden tegen het Zwitserse FC Basel. Zowel de trainingen als de wedstrijd wordt live via de site van het MFC worden uitgezonden, zo meldt MFC via haar website.
Het was meer hoop uit wanhoop. Omdat het zó verschrikkelijk kut ging.quote:Op vrijdag 30 december 2011 13:34 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik was serieus mee in die hype, ik was overtuigd dat we de new and improved Dszuszak(?) in huis hadden.
Is er van Ignjatovic ook niet toegegeven dat hij puur en alleen is aangetrokken op basis van een samengestelde dvd?quote:Op vrijdag 30 december 2011 14:08 schreef DonRaja het volgende:
Wat ik me ook niet kon voorstellen: waren die Lumb, Ignjatovic en Larsen echt zó slecht?
Lumb was toch zelfs international? Ik heb ze geen van allen zien spelen namelijk.
Wow, complimenten voor hun zaakwaarnemers dan. Die hebben goede skills in het vervaardigen van dvd's...quote:Op vrijdag 30 december 2011 14:15 schreef Caland het volgende:
Ja. Die waren echt zo slecht.
Vooral Larsen, die kon er echt helemaal niets van.
De scouting had hem wel irl aan het werk gezien of zo. Been alleen op dvd. Maar die had het ook veel te druk met hard trainen.quote:Op vrijdag 30 december 2011 14:16 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Is er van Ignjatovic ook niet toegegeven dat hij puur en alleen is aangetrokken op een een samengestelde dvd?
Inhuren voor Swerts en er op die manier nog wat geld uit slaan?quote:Op vrijdag 30 december 2011 14:17 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Wow, complimenten voor hun zaakwaarnemers dan. Die hebben goede skills in het vervaardigen van dvd's...
ja, op zijn golfswing...quote:Op vrijdag 30 december 2011 14:18 schreef Gert het volgende:
[..]
De scouting had hem wel irl aan het werk gezien of zo. Been alleen op dvd. Maar die had het ook veel te druk met hard trainen.
Voor Swerts... daar krijgen we niet eens een fatsoenlijk casettebandje voor gemaakt.quote:Op vrijdag 30 december 2011 14:19 schreef Niesl het volgende:
[..]
Inhuren voor Swerts en er op die manier nog wat geld uit slaan?
Volgens mij was lumb nog wel oke.quote:Op vrijdag 30 december 2011 14:08 schreef DonRaja het volgende:
Wat ik me ook niet kon voorstellen: waren die Lumb, Ignjatovic en Larsen echt zó slecht?
Lumb was toch zelfs international? Ik heb ze geen van allen zien spelen namelijk.
Z'n enige doelpunt werd afgekeurdquote:Op vrijdag 30 december 2011 21:06 schreef Merkie het volgende:
Onze grote vriend Smolov liep er ook nog vorig jaar.
Wat een droeftoeters bij elkaar toch eigenlijk vorig jaar.quote:Op vrijdag 30 december 2011 21:06 schreef Merkie het volgende:
Onze grote vriend Smolov liep er ook nog vorig jaar.
Ik heb ook nooit begrepen waarom hij werd beoordeeld als spits terwijl het eigenlijk gewoon een middenvelder is. Van hem kwam tenminste wel dreiging uit als hij inviel.quote:Op vrijdag 30 december 2011 22:59 schreef Caland het volgende:
Vond die Smolov niet eens zo heel slecht. Werd totaal verkeerd gebruikt.
Ben ik met je eens. Smolov had gewoon het niveau wel, maar waarom ze die gast voorin zetten is me een raadsel. Beetje kort door de bocht om die jongen zo af te serveren.quote:Op vrijdag 30 december 2011 22:59 schreef Caland het volgende:
Vond die Smolov niet eens zo heel slecht. Werd totaal verkeerd gebruikt.
Hij werd teruggehaald, niet teruggestuurdquote:Op zaterdag 31 december 2011 00:42 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ben ik met je eens. Smolov had gewoon het niveau wel, maar waarom ze die gast voorin zetten is me een raadsel. Beetje kort door de bocht om die jongen zo af te serveren.
Weet ik, maar de publieke opinie was wel dat hij tekortschoot en werd in het rijtje 'miskopen' geplaatst en dat is me net wat te kort door de bocht.quote:Op zaterdag 31 december 2011 00:46 schreef Merkie het volgende:
Ik denk dat Smolovje een prima invaller zou zijn in dit elftal.
[..]
Hij werd teruggehaald, niet teruggestuurd.
Dat snap ik ook niet zo goed nee, het was gewoon een prima speler die niet in z'n eentje de kar kon trekken. Maar dat kon niemand.quote:Op zaterdag 31 december 2011 00:49 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Weet ik, maar de publieke opinie was wel dat hij tekortschoot en werd in het rijtje 'miskopen' geplaatst en dat is me net wat te kort door de bocht.
Daarom. Los daarvan waren die Larsen en van Beukering natuurlijk een belediging voor het Feyenoord-shirt.quote:Op zaterdag 31 december 2011 00:52 schreef Merkie het volgende:
[..]
Dat snap ik ook niet zo goed nee, het was gewoon een prima speler die niet in z'n eentje de kar kon trekken. Maar dat kon niemand.
Inderdaad. Er zijn wel meer spelers die Been raar gebruikte en die veel beter uit de verf waren gekomen bij een betere trainer met enig tactisch benul.quote:Op zaterdag 31 december 2011 00:42 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ben ik met je eens. Smolov had gewoon het niveau wel, maar waarom ze die gast voorin zetten is me een raadsel. Beetje kort door de bocht om die jongen zo af te serveren.
Zoals Luigi Bruins.quote:Op zaterdag 31 december 2011 09:43 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Inderdaad. Er zijn wel meer spelers die Been raar gebruikte en die veel beter uit de verf waren gekomen bij een betere trainer met enig tactisch benul.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |