Maar werd .t geen kleffe massa dan?quote:Op vrijdag 6 januari 2012 20:28 schreef Popples het volgende:
keroppi ze zien er wel leuk uit.
ik heb ze ook gemaakt vandaag maar heb geen rauwe cookidough hoor.
ik had een biscuit verkruimeld.
nee. hier vond iedereen het super lekker.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 20:43 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Maar werd .t geen kleffe massa dan?
Hij staat op hetelucht 150, zoals in het recept, heb hem net naar 160 gezet en ze worden nu een pietsje bruin, maar staan er ondertussen al 35 minuten in...quote:
Jah, de oven staat hier inmiddels op 170 (in de OP staat 150) en heb er net eentje uitgehaald die van binnen nog niet helemaal gaar was... Heb ze nog maar eens 5 minuten gegeven en ga ondertussen even googelen naar andere recepten om te zien wat daar de temperaturen zijnquote:Op zondag 8 januari 2012 11:56 schreef Popples het volgende:
ik heb gisteren hartige muffins gemaakt maar die moesten op 180 graden.
Oh ik heb een hete lucht oven, gaat altijd als een malle hierquote:Op zondag 8 januari 2012 19:24 schreef Sjeen het volgende:
Nou, heteluchtoven moet je meestal wel lager zetten dan andere ovens. Cake gaat hier altijd op 150/160 graden.
Ziet er erg smakelijk uit!quote:Op maandag 9 januari 2012 17:18 schreef Skaai het volgende:
Chocoladebommetjes met een laagje cocos!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik zie de kindjes al stuiterenquote:Op zondag 8 januari 2012 21:17 schreef E.T. het volgende:
[ afbeelding ]
Juf, succes morgen met de kleurstoffen!![]()
Alleen dat eeuwige instorten vind ik altijd zo vervelend
Ik ben niet zo'n chocomens maar dat ziet er wel heeeeeeel lekker uitquote:Op maandag 9 januari 2012 17:18 schreef Skaai het volgende:
Chocoladebommetjes met een laagje cocos!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
in de oven laten afkoelen tot ze koud zijn.quote:Op maandag 9 januari 2012 23:13 schreef E.T. het volgende:
Ze waren goedgekeurd door de kinderenqua smaak waren ze ook prima iig!
Ik vond het alleen erg jammer dat ze allemaal ingestort waren en 'gekrompen'Het mooie bolle van toen ze uit de oven kwamen was helemaal weg. Wat is daar nou de beste remedie tegen?
Ziet er echt heel mooi uit!quote:Op maandag 9 januari 2012 17:18 schreef Skaai het volgende:
Chocoladebommetjes met een laagje cocos!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Alleen in Amerika kan dit.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:53 schreef _Ophelia_ het volgende:
FIY:
Cupcake mee aan boord mag, glazuur niet
Dus niet versieren en vliegen
Best logisch hoor, want glazuur is een soort gel en daar kan je bommen mee maken. Snap dat danquote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:53 schreef _Ophelia_ het volgende:
FIY:
Cupcake mee aan boord mag, glazuur niet
Dus niet versieren en vliegen
Dankjequote:Op woensdag 11 januari 2012 14:02 schreef Spuuglokje het volgende:
Belangrijk: foto's van het resultaat erbij. Liefst mooie foto's natuurlijk.
Opbouw en kleuren van de site? En dan bedoel je niet te zakelijk en strak?quote:Op woensdag 11 januari 2012 15:29 schreef MissHobje het volgende:
Dat het duidelijke taal is zeg maar, goed geschreven, ook het product eindresultaat op de foto wat Spuuglokje al aangeeft. Maar dat er ook lekkere variatie tips bij staan.
Vrolijke opbouw/kleuren nodigt ook uit tot het lezen van een recept.
Jups kleuren en opbouw, moet voor mij vrolijk en uitnodigend overkomen, niet teveel frutsel, dus wel redelijk strak.quote:Op woensdag 11 januari 2012 15:54 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Dankje
[..]
Opbouw en kleuren van de site? En dan bedoel je niet te zakelijk en strak?
Bedankt ook
Dat ziet er wel echt te lekker uitquote:Op maandag 9 januari 2012 17:18 schreef Skaai het volgende:
Chocoladebommetjes met een laagje cocos!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat zou idd wel handig zijn jaquote:Op donderdag 12 januari 2012 17:45 schreef DevilsAndDust het volgende:
Weet je wat ik handig zou vinden op een site met cupcakerecepten? Een omrekenmogelijkheid. Dat je aan kan geven of je 6, 12, 18 etc. cupcakes wilt maken, en dat dan de hoeveelheden van de ingrediënten automatisch voor je worden aangepast.
quote:Op donderdag 12 januari 2012 17:45 schreef DevilsAndDust het volgende:
Weet je wat ik handig zou vinden op een site met cupcakerecepten? Een omrekenmogelijkheid. Dat je aan kan geven of je 6, 12, 18 etc. cupcakes wilt maken, en dat dan de hoeveelheden van de ingrediënten automatisch voor je worden aangepast.
Ik weet wie je bedoelt omdat ik er in de buurt woon maar volgens mij zit die mevrouw niet op Fok! (of ik heb iets gemist en dan komt die mevrouw zich vanzelf melden.quote:Op donderdag 12 januari 2012 15:15 schreef The_Hives het volgende:
hier was toch ook iemand die een cupcake/taart workshopbedrijfje had in Westwoud?
Prachtigquote:Op donderdag 12 januari 2012 16:46 schreef Spuuglokje het volgende:
Morgen is mijn zus jarig, en ik heb voor haar een mooi kookboek en een oranje cupcakehouder gekocht en er bijpassende cupcakes bij gemaakt.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
misschien was dat dan wat ik me herinnerdequote:Op donderdag 12 januari 2012 23:01 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Ik weet wie je bedoelt omdat ik er in de buurt woon maar volgens mij zit die mevrouw niet op Fok! (of ik heb iets gemist en dan komt die mevrouw zich vanzelf melden.)
quote:Op woensdag 11 januari 2012 15:55 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Jups kleuren en opbouw, moet voor mij vrolijk en uitnodigend overkomen, niet teveel frutsel, dus wel redelijk strak.
Klinkt logisch ja. Moet even zien in hoeverre dat kan op een handige manier...quote:Op donderdag 12 januari 2012 12:57 schreef Troel het volgende:
Misschien iets heel simpels, maar recepten op dezelfde manier opgesteld.
Dus een duidelijke uiteenzetting van wat je nodig hebt en dan het liefst dat bij elk recept de eieren bovenaan staan en dan de meel en niet bij de een de boter bovenaan en bij de ander de suiker en bij de derde de eieren zeg maar
Zodat je dus vrij simpel in één oogopslag recepten kan vergelijken. En geen extra onzin op de site. Strak dus inderdaad, simpele opbouw bij voorkeur en als je gebruik maakt van advertenties, dan statische advertenties want al die bewegende dingen zijn verschrikkelijk
Dat zou een heel toffe feature zijn! Ik denk niet dat ik dat kan in de gegeven tijd, maar ik heb wat tijd over, hoop ik, op het einde.quote:Op donderdag 12 januari 2012 17:45 schreef DevilsAndDust het volgende:
Weet je wat ik handig zou vinden op een site met cupcakerecepten? Een omrekenmogelijkheid. Dat je aan kan geven of je 6, 12, 18 etc. cupcakes wilt maken, en dat dan de hoeveelheden van de ingrediënten automatisch voor je worden aangepast.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |