Ik heb mijne gewoon bij een toko gehaald, en volgens mij heb ik de felste kleuren hier so far in de cupcakes dus het lijkt me dat je daar niet aan vast hoeft te zitten.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:01 schreef E.T. het volgende:
Voor hysterische rainbow-cupcakes, kun je dan gewoon elke willekeurige levensmiddelen-kleurstof gebruiken? Of werkt die van Wilton het beste?
Nee inderdaad. Ik ben zelf helemaal niet zo enthousiast over Wilton kleurstof. Ik heb dat wel gekocht toen ik een cursus Wilton ging doen, maar inmiddels heb ik kleurstof van Sugarflair en dat vind ik krachtiger. Wilton blijft pastelleriger dan Sugarflair.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 20:09 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ik heb mijne gewoon bij een toko gehaald, en volgens mij heb ik de felste kleuren hier so far in de cupcakes dus het lijkt me dat je daar niet aan vast hoeft te zitten.
Jij maakt van die prachtige taartenquote:Op vrijdag 6 januari 2012 20:12 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Nee inderdaad. Ik ben zelf helemaal niet zo enthousiast over Wilton kleurstof. Ik heb dat wel gekocht toen ik een cursus Wilton ging doen, maar inmiddels heb ik kleurstof van Sugarflair en dat vind ik krachtiger. Wilton blijft pastelleriger dan Sugarflair.
Maar werd .t geen kleffe massa dan?quote:Op vrijdag 6 januari 2012 20:28 schreef Popples het volgende:
keroppi ze zien er wel leuk uit.
ik heb ze ook gemaakt vandaag maar heb geen rauwe cookidough hoor.
ik had een biscuit verkruimeld.
nee. hier vond iedereen het super lekker.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 20:43 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Maar werd .t geen kleffe massa dan?
Hij staat op hetelucht 150, zoals in het recept, heb hem net naar 160 gezet en ze worden nu een pietsje bruin, maar staan er ondertussen al 35 minuten in...quote:
Jah, de oven staat hier inmiddels op 170 (in de OP staat 150) en heb er net eentje uitgehaald die van binnen nog niet helemaal gaar was... Heb ze nog maar eens 5 minuten gegeven en ga ondertussen even googelen naar andere recepten om te zien wat daar de temperaturen zijnquote:Op zondag 8 januari 2012 11:56 schreef Popples het volgende:
ik heb gisteren hartige muffins gemaakt maar die moesten op 180 graden.
Oh ik heb een hete lucht oven, gaat altijd als een malle hierquote:Op zondag 8 januari 2012 19:24 schreef Sjeen het volgende:
Nou, heteluchtoven moet je meestal wel lager zetten dan andere ovens. Cake gaat hier altijd op 150/160 graden.
Ziet er erg smakelijk uit!quote:Op maandag 9 januari 2012 17:18 schreef Skaai het volgende:
Chocoladebommetjes met een laagje cocos!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik zie de kindjes al stuiterenquote:Op zondag 8 januari 2012 21:17 schreef E.T. het volgende:
[ afbeelding ]
Juf, succes morgen met de kleurstoffen!![]()
Alleen dat eeuwige instorten vind ik altijd zo vervelend
Ik ben niet zo'n chocomens maar dat ziet er wel heeeeeeel lekker uitquote:Op maandag 9 januari 2012 17:18 schreef Skaai het volgende:
Chocoladebommetjes met een laagje cocos!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
in de oven laten afkoelen tot ze koud zijn.quote:Op maandag 9 januari 2012 23:13 schreef E.T. het volgende:
Ze waren goedgekeurd door de kinderenqua smaak waren ze ook prima iig!
Ik vond het alleen erg jammer dat ze allemaal ingestort waren en 'gekrompen'Het mooie bolle van toen ze uit de oven kwamen was helemaal weg. Wat is daar nou de beste remedie tegen?
Ziet er echt heel mooi uit!quote:Op maandag 9 januari 2012 17:18 schreef Skaai het volgende:
Chocoladebommetjes met een laagje cocos!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Alleen in Amerika kan dit.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:53 schreef _Ophelia_ het volgende:
FIY:
Cupcake mee aan boord mag, glazuur niet
Dus niet versieren en vliegen
Best logisch hoor, want glazuur is een soort gel en daar kan je bommen mee maken. Snap dat danquote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:53 schreef _Ophelia_ het volgende:
FIY:
Cupcake mee aan boord mag, glazuur niet
Dus niet versieren en vliegen
Dankjequote:Op woensdag 11 januari 2012 14:02 schreef Spuuglokje het volgende:
Belangrijk: foto's van het resultaat erbij. Liefst mooie foto's natuurlijk.
Opbouw en kleuren van de site? En dan bedoel je niet te zakelijk en strak?quote:Op woensdag 11 januari 2012 15:29 schreef MissHobje het volgende:
Dat het duidelijke taal is zeg maar, goed geschreven, ook het product eindresultaat op de foto wat Spuuglokje al aangeeft. Maar dat er ook lekkere variatie tips bij staan.
Vrolijke opbouw/kleuren nodigt ook uit tot het lezen van een recept.
Jups kleuren en opbouw, moet voor mij vrolijk en uitnodigend overkomen, niet teveel frutsel, dus wel redelijk strak.quote:Op woensdag 11 januari 2012 15:54 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Dankje
[..]
Opbouw en kleuren van de site? En dan bedoel je niet te zakelijk en strak?
Bedankt ook
Dat ziet er wel echt te lekker uitquote:Op maandag 9 januari 2012 17:18 schreef Skaai het volgende:
Chocoladebommetjes met een laagje cocos!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |