abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_106020466
Nou het peutertopic kan ik ook regelmatig niet vinden, het is er volgens mij erg rustig op het momen.

Reilain, dat is zeker handig he...geen gedoe met laat naar huis en niet willen gaan slapen. Dyon heb ik al slapend om kunnen kleden (was handiger geweest om pyjama me te nemen ;)).

Is dat elk jaar het kerstcircus? Ik had er nog nooit van gehoord, maar tot we er naartoe gingen wist ik ook niet waar we naartoe zouden gaan. We hadden dus naar je kunnen zwaaien :P

Cooki: wat een programma :D Kan Lukas dat makkelijk? (die kan natuurlijk wel in de auto slapen ;)).
Hier zijn we morgen met zn viertjes thuis. Vandaag schoonfamilie was ipv 1e kerstdag omdat zwager niet kon. 2e kerstdag gaan we naar mijn broertje en vriendin, richting Nijmegen. Jammer dat ik dinsdag gewoon weer moet werken en de kinderen dus ook vroeg eruit moeten.

[ Bericht 2% gewijzigd door Meimeltje op 24-12-2011 23:39:45 ]
pi_106020623
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 december 2011 23:31 schreef Meimeltje het volgende:
Hier zijn we morgen met zn viertjes thuis. Vandaag schoonfamilie was ipv 1e kerstdag omdat zwanger niet kon. 2e kerstdag gaan we naar mijn broertje en vriendin, richting Nijmegen. Jammer dat ik dinsdag gewoon weer moet werken en de kinderen dus ook vroeg eruit moeten.
ik dacht eerst dat ik t verkeerd las, ivm mn streepjes-project :P
fijn is dat: met zn viertjes thuis, ik hou er echt van O+ O+

over ons programma: lucas wordt als joker ingezet he... en ik hoop idd dat ie in de auto slaapt, anders hebben we geen feest.. :X
pi_106020793
Whahaa, je las het goed ;) Ik zat net even online mn rooster te kijken en zag bij een collega zwangerschapsverlof staan :D Tegelijk typen gaat blijkbaar niet :P

Zelfs Lucas schreef ik dus verkeerd ;) Toch weer een voordeel dat jullie een stuk moeten rijden, die slaapt dan vast wel! Veel plezier morgen!
pi_106020848
dankje, jullie ook!
echt, met zn viertjes thuis... das toch de top O+ , geniet ervan he? :*
pi_106020933
Ik ga nog wel even kijken of er iets leuks in de buurt is en anders gaan we vast wel even naar het bos ofzo :) Heb nog een paar kleinigheidjes voor onder de boom en 's avonds gaan we fonduen met carpaccio als voorgerecht :D Gourmetten doen we de volgende dag al, scheelt weer stank hier in huis :P).
  zaterdag 24 december 2011 @ 23:50:05 #56
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_106020994
Fijne feestdagen iedereen!

Jee Cooki, je hebt je dag lekker vol met op en neer sjezen he! Pfffff, succes!!

Wij houden het rustig. Vanavond lekker met z'n 3tjes gegeten en Tirza ligt lekker in bed nu. Morgen gaan we naar mijn ouders. Zus met vriend en zoontje en een tante met vriend en zonen komen ook, lekker eten en kadootjes uitpakken! :P En 2de kerstdag weer lekker met z'n 3tjes thuis en dan zien we wel wat we gaan doen!
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
pi_106021109
Lekker Elmo! klinkt tof hoor, zo zou ik t ook wel willen, maar ja... eens per jaar speel ik de ideale dochter voor mn moeder :X

Meimeltje, dat bos klinkt goed, gaan we 2e kerstdag dan maar doen denk ik..

k vindt t zo gezellig dat lucas al wat groter wordt: vanmiddag ging ie knuffelen met thomas, smellllt *;
  zondag 25 december 2011 @ 00:01:14 #58
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_106021303
Kun je daar dan niet beter een andere dag voor uitkiezen? Hoef je niet zo heen en weer te sjezen!
Wij gaan dus niet naar de ouders van Brabo, aangezien we daar met 'kinky klaas' :P zijn geweest. En ik vind het allemaal al druk genoeg voor Tirza en ook voor onszelf, dat we het dus zo geregeld hebben!
En idd, 2de kerstdag lekker naar het bos ofzo, of nog beter, lekker naar de woonboulevard! :X :')

Tirza is trouwens donderdag voor het eerst bij m'n ouders gaan slapen. En we hebben haar vrijdag weer gehaald. Alles was goed gegaan *O* Ze had, toen ze 's middags daar uit bed kwam gevraagd 'waar is mama?' en liep naar de keuken. Toen ze zag dat ik daar niet was, was het goed en ging ze pelen. Ze heeft goed gegeten, lekker geslapen, zowel 's middags als 's nachts en lekker gespeeld. Voor papa was het het moeilijkst, aangezien hij haar sinds woensdagavond niet meer gezien had. Maar ook hij heeft het overleefd!
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
pi_106021395
ja, als t niet gaat, dan gaan we maandag naar schönmutter in remunj... maar t levert me natuurlijk wel n dag vrij op, als t morgen allemaal lukt :D

wat fijn dat t met Tirza zo goed ging bij je ouders...!
hoezo ging ze in de keuken kijken _O- _O-
ach arme pappa... t is zn lieve prinsesje he, schattig O+
  zondag 25 december 2011 @ 00:08:50 #60
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_106021499
quote:
0s.gif Op zondag 25 december 2011 00:04 schreef Cooki het volgende:
ja, als t niet gaat, dan gaan we maandag naar schönmutter in remunj... maar t levert me natuurlijk wel n dag vrij op, als t morgen allemaal lukt :D

wat fijn dat t met Tirza zo goed ging bij je ouders...!
hoezo ging ze in de keuken kijken _O- _O-
ach arme pappa... t is zn lieve prinsesje he, schattig O+
Haha, gewoon, heel simpel, omdat we daar zaten voordat ze naar bed ging! Duzzzzz, ze had onthouden dat ik daar zat, dus toen moest ze ff checken of ik daar nog steeds was. :9
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
pi_106021520
o ok, niet dat jij t keukenprinsesje bent ofzo :P
slim kind, die tizza :Y O+
  zondag 25 december 2011 @ 00:14:16 #62
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_106021649
Weeheheheheh, nee, en zeker niet in m'n moeders keuken!! Ik zou niet durven!
Enne, tegenwoordig heet mevrouw Tirza, dat spraakgebrek heeft ze zichzelf afgeleerd!! O+
Ze kijkt wel naar de Teletuupies! O+ wij noemen haar dus vaak tuupie of tuup :') . tsja, dan krijg je dus ook de teletuupies!
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
pi_106021758
O+ Ms. Tirza it is! O+
ik zeg t je: hoogbegaafd, als ze nu al de r kan uitspreken! en dat voor n semi-limburgse O+
teletupies... mijnes kijkt nooit tv joh.. :{w
uh.. ik bedoel, soms zet ik m op n andere zender, maar hij kijkt nooit tupies.. das voor maedjes O+
pi_106025878
Mogge. Dames, fijne kerstdagen gewenst ~:) Ik wil later wel foto's van onze kinders in kerstoutfit zien ^O^
pi_106025906
Goeie morgen dames! Fijne feestdagen allemaal!

Heeft iemand nog een trucje voor een dreumes die elke ochtend om 6 uur klaar wakker is? De enige die ik weet is zelf op tijd naar bed gaan en als het nodig is afwisselen met wie er uit gaat. Accepteren en meeveren (lijkt wel op de adviezen uit help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt!)

Gister al een aantal uur in de keuken gestaan, stoofpeertjes en creme brulee gemaakt en alvast de aardappels voor de toefjes gekookt. Straks met z'n drieën naar de kerk (hopelijk trekt Ruben dat, het begint om 11 uur, dus dan zijn we om half 1 of zo thuis), dan weer de keuken in en vanavond hopelijk heerlijk eten met de schoonfamilie. Morgen vertrekken we naar mijn ouders om het daar nog eens dunnetjes over te doen.
Ik heb er zin in!
R 09-10-2010
M 20-04-2013
pi_106025987
Fijne feestdagen meelezen zal deze dagen niet echt lukken denk ik zo.
pi_106026033
Geen trucje Piekie, ik dacht laatst dat toch nog een flesje melk voor het slapengaan hielp, aangezien ze toen ineens een paar dagen om half 8 wakker werd.. maar het is weer tussen 5 en 6 momenteel ;) enige wat helpt is maar accepteren en blij zijn dat ze vanaf 19:00 uur 's avonds wel gewoon aan 1 stuk doortukt ;)

Vrolijk kerstfeest allemaal :) wij hebben net een heerlijk ontbijt gehad.. muppet kreeg een bad voor haar pop, nou het kind sprong uit haar vel van blijdschap :D O+ zo tof! En die ligt nu weer te slapen ;) (wil je slapen? Vervolgens heftig ja knikken, dan is het weer bed tijd :P) dus wij worden nog even rustig verder wakker nu ;)
pi_106026052
vrolijke kerst allemaal ~:)

ook kindvriendelijk kerstontbijt: worstcroissantjes :P
vanavond pakken we de grillplaat erbij. ben benieuwd!
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_106026105
Goedemorgen, geen idee wat Sofie als ontbijt heeft straks, ik ben nu aan het werk. Daarna gelijk door naar mijn ouders, daar slapen we, en dan morgen nog lunchen bij mijn schoonouders. Morgenavond mag ik ook weer werken.

We hebben sinds kort een schilderij in de woonkamer met een vis erop, sinds we dat schilderij hebben zingen we vaak "visje visje in het water". Nu zegt Sofie sind kort visje en begint dan te wijzen naar het schilderij. Ook als we vragen waar het visje is, dan zoekt ze het op, en begint te wijzen O+
Ook krijgt ze wat meer rust in haar. Ze kan nu even op schoot zitten om een boekje te lezen. Zo hing ze van de week lekker tegen de poef aan die mijn moeder gemaakt heeft. het is wel een enorme ondeugd. Haar oogjes beginnen te glinsteren als ze nee hoort. Dan gaat ze het express nog een keer doen.
*poef* nu is het weg
pi_106026171
Orea: dat accepteren het enige was dacht ik al. Maar je hebt helemaal gelijk, het doorslapen (bij ons vanaf een uur of half acht/acht uur) is zo fijn!

Het op vraag dingen aanwijzen/pakken begint hier ook te komen, leuk is dat!
R 09-10-2010
M 20-04-2013
pi_106026275
Fijne kerstdagen allemaal!!

Ik zie dat ze ook maar 3 dagen schelen piekie, wat grappig.

En ik vouw mijn was altijd op om 6 uur s'ochtends en ruim de vaatwasser uit en maak wat schoon, dan heb je de rest van de dag wat meer rust.
pi_106026294
Op mijn vrije dagen heb ik nu de regel :P (klinkt zo lekker streng) dat ik dus niet voor 7 uur uit mijn bed kom! Ze mag als ze wakker is bij ons in bed, maar er gaat geen tv aan, geen lamp en er wordt niet gekletst (wel geknuffeld, ze duikt dan echt bovenop je :')) tot 7 uur :P zo kan ik rustig wakker worden, of nog even doezelen.. en misschien dat ze op een dag denkt: hmmm dit is saai, ik draai me nog wel een keer om!
pi_106027296
Fijne dagen allemaal!

Ik heb net manlief en kind vast richting de opa en oma gebonjourd en mama terug naar bed. Leve het werken in de zorg, ik mag de nachten doen.

Haha KJ die post had ik kunnen typen. Vooral dat ondeugende :D

En dat doorslapen is weer voorbij hier. Feest tussen half 11 en 1 uur en dan maken wij der tussen 8 en half 9 wakker..
29/10/'10 - 25/03/'13
  zondag 25 december 2011 @ 12:19:36 #74
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_106028558
haaai, ik heb het druk dus Noortje komt jullie een VROLIJK Kerstfeest wensen:


Wij doen niet aan kaarten en Santa outfits dus gewoon in d'r Kerstpakkie.
  zondag 25 december 2011 @ 20:34:16 #75
331753 Reilain
<3 danoontje
pi_106037238
Zoooooooooo onze kerst is weer voorbij :D
Eten is op, cadeautjes uitgepakt (Nog niet opgeruimt, ze liggen nog met de rest van de tassen en zooi in de gang ;) )

Morgen gaan we een dagje in ons eigen kleine wereldje leven met z'n 3tjes.. de deur niet uit, hooguit een stukje wandelen...

Wel verdiend dacht ik zo na 2 dagen sjeezen!

Oona heeft zich voorbeeldig gedragen... vandaag nog beter dan gister.. Goed geslapen, goed gegeten, genoten van de cadeautjes en schandalig verwend!

Zal zo eens wat foto's opsnorren.. mijn vader heeft gisteren weer flink zijn best gedaan...

Meimel.. Kerstcircus is inderdaad elk jaar!!

Ons kerst(b)engeltje:
(met uitgezakt haarclipje)



Rest heb ik in t fototopic gespamt ;)

[ Bericht 3% gewijzigd door Reilain op 25-12-2011 21:18:45 ]
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumbered
We'll share perfect moments
You and me
  zondag 25 december 2011 @ 21:19:46 #76
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_106038430
quote:
0s.gif Op zondag 25 december 2011 09:54 schreef Orea het volgende:
Op mijn vrije dagen heb ik nu de regel :P (klinkt zo lekker streng) dat ik dus niet voor 7 uur uit mijn bed kom! Ze mag als ze wakker is bij ons in bed, maar er gaat geen tv aan, geen lamp en er wordt niet gekletst (wel geknuffeld, ze duikt dan echt bovenop je :')) tot 7 uur :P zo kan ik rustig wakker worden, of nog even doezelen.. en misschien dat ze op een dag denkt: hmmm dit is saai, ik draai me nog wel een keer om!
Deed ik ook met Nathan, die wordt keurig om 6 uur wakker voor een voding en daarna slaapr ie verder tot 8. Werkte hier wel dus.

Wij zouden vandaag naar Winterswijk maar ik ben ziek... Vannacht was manlief ook niet lekker. Gisteren de verjaardag van mn schoonvader gevierd waar ik erg hard bezig ben geweest, de combinatie met al niet zo lekker voelen deed me dat wel de das om. Nou ja, jammer dan. Morgen komt een vriendin en gaan we zelf pizza en tiramisu maken. Ik hoop dat ik dan beter ben!
pi_106041948
Oona en Noortje <3

Zo de eerste kerstdag zit er hier ook weer op. Het was niet Yaro's beste dag. Wat betekende vroeg wakker, er te laat weer in, waardoor niet kunnen slapen en overstuur huilen. Het eten ging oke, maar duurde net iets te lang.
Daarna op bed, maar door het vuurwerk, de harde indrukken en het drukkere programma net weer wakker en niet willen slapen zonder ons. Gelukkig vierde we het vandaag bij mijn ouders, dan vind ik zo'n dagje veel minder erg dan wanneer je ergens netjes zit te zijn.
Omdat we hem niet over wilde leggen slaapt hij bij mijn ouders, dus mijn moeder is net maar naar bed gegaan met hem zodat hij weer kon slapen. Achteraf hadden we hem ook mee terug kunnen nemen, maar dan moest hij weer naar buiten. En nu kunnen we lekker uitslapen, ook al klinkt dat een beetje egoistisch.

Morgen komen mijn schoonouders, hopelijk is hij dan beter in zijn hum. Heb geen zin in negativiteit, ook al bedoelen ze het niet zo.
pi_106054333
Beter laat dan nooit!

Iedereen nog een fijne kerst gewenst! :*

Hier zijn we zaterdag bij Mart's zn ooms geweest.
Heerlijk gegeten en gedronken.

Gisteren opa en oma hier geweest en lekker gegourmet.
Die zijn blijven slapten dus vanochtend ook lekker ontbijt op.

Nu ligt Mart in bed en doen we even rustig aan. Andere oma is in Peru voor 3 weken dus daar hoeven we niet heen dit jaar.
  maandag 26 december 2011 @ 13:43:54 #79
331753 Reilain
<3 danoontje
pi_106055853
beterschap pessie!

hopelijk vandaag een betere dag As!!

Oh Imme Peru O+ Ben ik 2,5 jaar terug geweest... prachtig...

Hier een hangdag.. Oona is moe van de 2 drukke dagen.. Wij suffen lekker mee
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumbered
We'll share perfect moments
You and me
pi_106057043
Iedereen fijne 2e kerstdag.

Hier hebben we een meisje dat al een paar dagen ziek is. Koortsig, geen eetlust en hangerig en veel tandjespoep. Gelukkig komt het bezoek allemaal hier en kan ze lekker in haar eigen bedje slapen. Iedereen maakt een gerecht en we hebben dus zelf ook niet veel werk er aan.
  maandag 26 december 2011 @ 22:28:20 #81
331753 Reilain
<3 danoontje
pi_106069909
Ohhh wat jammer met Kerst Mereltje! Hoe is het gegaan met het bezoek??

Keshet! :
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumbered
We'll share perfect moments
You and me
pi_106078486
Nou dames (en heren), nu ga we jullie echt "verlaten"... De beloofde fotospam:

2 jaar geleden begon het zo:




Vorig jaar hadden we dit:



En nu hebben we een heuse peuter :o (Inclusief driftbuien, op de grond in de winkels, en heul veul NEEEEEEE!!!!! hihi)


(Barbie moest ook fietsen...)

De rest van de foto's heeft mijn meneer allemaal gemaakt, dus die komen nog wel een keer in het fototopic voorbij. Voor nu: Zij die peuteren gaan, groeten u! :W
pi_106078544
gefeliciteerd lijnloos en minke en lijnloosmeneer *O* *O*
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_106078675
Gefeliciteerd! :)
pi_106078753
Gefeliciteerd lijnloos!!!! wat een mooie ogen heeft ze zeg O+

Mex heeft me ondergespuugd, wat is dat vies zeg :r
Hij was 2e kerstdag heel zielig ziek, maar gelukkig kregen we ook thuis visite en gingen ze netjes om 8 uur weg.
pi_106079351
Lijnloos gefeliciteerd met jullie mooie en stoere dochter! :*
pi_106079819
Lijnloos en Minke gefeliciteerd. Wat een mooie dame.

Hier is het voor de derde dag op rij drama. Het vervelende is dat het een combi is van echt niet lekker zijn (tanden, buikpijn) en uitproberen. Hij wil dan alles wat niet kan of mag. Is al heel snel moe en wil niet slapen. Alles is drama. Soms gaan we er in mee, maar meestal niet. Maar als hij het uitproberen gebruikt omdat hij niet lekker is, vind ik het soms wel lastig inschatten. En uiteindelijk komt de grootste strijd met zijn slaapje overdag. En aan de andere kant moet ik niet klagen, want hij slaapt nu wel en de strijd was maar 20 min. Maar omdat de hele ochtend al niets goed was, en ik vannacht beroerd heb geslapen omdat hij al vanaf 23.00 uur tussen ons in lag en onrustig sliep, heb ik ook amper geslapen.

Nou ja, zo visite heb ik afleiding. Ze was zo lief hier heen te komen, zodat Yaro zijn ritme thuis kon volgen vandaag.
pi_106079822
Lijnloos, gefeliciteerd met je mooie en stoere dochter! Tot over 9 maanden in het peutertopic!

Beterschap voor Mex!

Wij hebben leuke en gezellige kerstdagen gehad en Anne heeft zich opperbest vermaakt!
pi_106080008
Wij hebben gisteren gegourmet (goh, wie niet) en beide kinderen hebben meer dan 1,5 uur volmaakt tevreden aan tafel gezeten :o
En vandaag is f-je erg vrolijk :D
  dinsdag 27 december 2011 @ 11:05:47 #90
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_106080514
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 10:40 schreef freecell het volgende:
Wij hebben gisteren gegourmet (goh, wie niet) en beide kinderen hebben meer dan 1,5 uur volmaakt tevreden aan tafel gezeten :o
En vandaag is f-je erg vrolijk :D
Wij niet *O*
Wij hebben anderhalve pizza over en 2/3de tiramisu :') (alles zelf gemaakt).

Lijnloos van harte gefeliciteerd met Minke! *O*

As, wat rot zeg!

Ik ben weer wat opgeknapt gelukkig. Nog wel moe maar dat is vast morgen of overmorgen weer over. Net oppas geregeld voor donderdagmiddag, moet naar een begrafenis van iemand die donderdag zeer plotseling is overleden ( :'( ). Ze wordt vandaag gerepatrieerd, dus ik hoop dat haar laatste reis FR-NL goed gaat.
  dinsdag 27 december 2011 @ 13:42:09 #91
331753 Reilain
<3 danoontje
pi_106084311
Zooo... Hier een moe meisje..
Gisteren sliep ze veel, vandaag weer haar normale ritme, maar tussendoor veel hangen..
Denk ook dat er weer een kies loopt te poeren.. hij doet er erg lang over helaas!

Vanmorgen wel even een mooi momentje! Mevrouw produceerde een 'geurrijke' luier en trok mij daarop meteen mee naar de commode... Ze wilde per direct een schone luier..
Gaan dus maar even kijken voor een potje... Iemand tips voor een goeie??

Mex ohh jekkes! Niet op je moeder mikken!!!

Ai Pessie wat een naar nieuws zeg.. Iemand die je goed kent?
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumbered
We'll share perfect moments
You and me
pi_106084434
Minke nog gefeliciteerd :)

Femke is weer aan de betere hand gelukkig. Wij hebben een prima kerstdag gehad gisteren. Mijn zus had lekkere kip en garnalen loempiaatjes gemaakt. Verder konijn met pruimen, spruitjes en aardappelkroketjes gegeten. Daarna chocoladefondue. Neefje van 3 maanden was er. Box weer omhoog gezet en draaiknuffels op de box gezet. Femke heeft als klein babietje zo ook nog even in de box gelegen, erg schattig.
pi_106084535
Pessie gecondoleerd.

Beterschap voor alle zieke kindjes.

Reilain mooi dat poepluiers snel worden aangekondigd. Weer een nieuwe fase 'het potje'
pi_106087367
Pessie wat naar en gecondoleerd.

Goed om te lezen dat de kerstdagen goed zijn verlopen.

Goed dat ze het aankondigd reilain, ben benieuwd naar het vervolg.
pi_106093092
Ik blijf versteld staan van Yaro. Zo slecht als hij kan eten, zo dol is hij op alles wat rauw is. Aardappelen, spruiten en nu zit hij weer aan de rauwe broccoli. Misschien toch meer beet gaar voor hem koken.
pi_106093500
Pessie gecondoleerd!

Wat een mooie Minkespam Lijnloos!

Zo de kerst weer achter de rug. Was prima gegaan. Zaterdagavond hadden we een kerstdiner bij vrienden, meneer wilde niet slapen. Om 7 uur ging hij naar bed voor de eerste keer. Uiteindelijk sliep ie om half 9 (in de badkamer :') waren in totaal 5 kinderen in een huis met 3 slaapkamers. Hij zou eigenlijk bij 2 meisjes moeten, maar leek toch niet zo'n goed plan, dus dan maar badkamer. In eerste instantie had ie zn eigen kamer, maar omdat hij niet wilde slapen daar omgewisseld met neef).
Uiteindelijk heeft ie heerlijk geslapen daar :)

De dag erna waren we bij mn ouders. Vanaf half 4. Hij ging om 7 uur zn bed in, lekekr geslapen. Werd ie om kwart voor 10 wakker. Maar even opgehouden tot we naar huis gingen.

En gisteren bij mn schoonouders. Overdag lekker geslapen, maar hij stortte rond 7 uur helemaal in, dus zijn we maar naar huis gegaan. Hij heeft wel lekker mee zitten eten. 3 bakjes stoofperen had ie op :D En heel veel boontjes *lol*

Verder heeft ie t heel goed gedaan, maar vanochtend om 6 uur begon ie met wakker worden :) Denk ook een beetje van de indrukken van de dagen ervoor.Nu maar gauw weer in t gewone ritme komen :)
En ben blij dat de kerst weer voorbij is ;) Merk dat ik nu echt veel meer slaap nodig heb. Dus wat dat betreft was t niet ideaal de afgelopen dagen :)
pi_106096439
Klinkt als drukke, maar geslaagde dagen. Denk inderdaad dat als Floris in zijn gewone ritme zit hij ook wel weer langer zal slapen in de ochtend. Je merkt zelf al dat het er in hakt, dus voor die kleintjes werkt dat waarschijnlijk net zo.
pi_106097969
Lijnloos, leuke foto-spam! Stoere meid, jullie Minke O+ tot over paar maanden bij de peuters!

Pessie, gecondoleerd ;(

Sonnetje, lekker bijslapen deze week?

As, over dat rauw eten: lucas begint al in de supermarkt aan de broccolli te knagen, als ie de kans krijgt :') , paprika is hier ook n hit btw..

Iedereen kerst goed doorgekomen of overleefd zie ik :D
hier niet zoveel bijzonders, alles zn gangetje
1e kerstdag was onze piek-dag: 400 km, 2 familiebezoeken, gourmetten :Y)
2e kerstdag lounge/cocoon/pyjama dag *O* _O_

en vandaag is lucas halve dag naar kdv gegaan.
ik haal m op en er wordt gemeld dat ie erg moe is (half 2).
kom ik thuis, ziet ie grote broer en gaat los met de autoos *;
met moeite in bed te krijgen om 2 uur, maar heeft goed geslapen dus alles top :)
pi_106098268
Poe 400 km op 1 dag en dan ook nog op bezoek. Respect hoor Cooki. Wel lekker dat jullie de dag erna lekker konden bijtanken.
Fijn om te lezen dat jou doerak ook rauw eet, hij doet soms echt dingen waarvan ik denk dat hij ze niet heeft van zijn ouders. Was wel helemaal happy, want ondanks een slechte dag op rij heeft hij juist sinds weken vandaag weer goed gegeten. Misschien het begin van betere tijden.
pi_106098650
ja ik was ook heel blij dat t allemaal goed ging
thomas was helemaal verbaasd: heey.. we zijn overal op tijd :D (ja en op tijd weer weg >:) ik had t strak gepland.. nix uitlopen hahaha, ik gunde ons zo die 2edag als pyjamadag)


mn oudste eet ook t liefst rauw: paprika, bloemkool (met sausje), wortels, komkommer etc...
warm eten vind ie eigk vies.. maja.. t mot he? vaak doe er voor hem dat iets rauws bij..
komkommer is ook wel een aanrader: als je t in een groot stuk geeft, kunnen ze er beetje aan kluiven, of anders in schijfjes, hapklaar :Y)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')