Stel je voor dat dat zou gebeuren. Zo moet het voelen om door een trein te worden overreden, man wat pijnlijk zou dat zijn. Ik wou dat ik de Spaanse loterij had gewonnen. Dan had ik hem gelijk vastgelegd.quote:Op zaterdag 24 december 2011 14:40 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Ohhhh, dat is wel te doen voor Ajax.
Je hebt helemaal gelijk dat het treurig is hoor Happel, maar zullen we a.u.b. niet te veel overdrijven? Profvoetballers verdienen salarissen waar Jan Modaal enkel van kan dromen. Dat het gat tussen het oude 'rijke' leven en het nieuwe 'arme' leven zo groot is maakt voor mij niet dat ik meer medelijden heb met hem dan met welke andere stumper die door zijn goedheid of naïviteit in de schulden is beland.quote:Op zaterdag 24 december 2011 10:24 schreef Happel het volgende:
Hij wordt overigens geholpen door mensen van de club. Goede zaak.
Echt zwaar klote dat je van een van de mooiste beroepen in de wereld, naar zeven dagen per week, in de haven werken, gaat. Zelf ziet hij dat echter niet zo. Alles heeft een reden voor Gyan. Zwaar gelovig die gozert. 33 jaar pas.
Is nu ook bezig als trainer op Varkenoord, net als Van Gobbel. Traint daar de allerjongsten.
[ afbeelding ]
waarisdatvanquote:
Gyan die in de finale een kopduel won van Kollerquote:Op zaterdag 24 december 2011 12:30 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Bazenscene was dat. In alle rust en concentratie bidden temidden van de kruitdampen van Bengaals vuur en een hartstochtelijk Legioen
Springplankje onder het veld geschoven he.quote:Op zaterdag 24 december 2011 20:13 schreef Cara het volgende:
[..]
waarisdatvan
[..]
Gyan die in de finale een kopduel won van Koller
Ik zal hem nooit vergeten
Hij krijgt zoizo steeds meer speelminuten, vooral als hij straks 18 is. Tot nu toe heeft hij zich bewezen als invaller, hij kreeg steeds maar 5 a 10 min. en telkens liet hij iets moois zien. Bijv. die panna tegen vitesse, er zijn goede middenvelders die dat in hun hele carrière niet lieten zien.quote:Op zaterdag 24 december 2011 13:15 schreef Grifte het volgende:
Tja als je van iemand weet dat ie die 6 miljoen ruim kan terug verdienen met prestaties en uiteindelijke transfersom, is het Guidetti wel, maargoed wij zijn niet de mannetjes met de cente.
Zou Achachbar rijp genoeg zijn om volgend seizoen te knallen?
Ben wel benieuwd wie de vervanger van El Ahmadi gaat worden in januari. Mokotjo is toch niet zo goed als iedereen dacht, van Haaren is meer een 10, Leerdam zou het ook kunnen maar er is dan geen goede rechtsback, of de Vrij daar neerzetten? Denk dat het best een groot gemis gaat worden.quote:Op zondag 25 december 2011 20:34 schreef WethouderHekking het volgende:
Achahbar gaan we denk ik vanaf volgend seizoen veel van zien.
Als de selectie en technische staf intact blijft zou 2012 er voor Feyenoord zonnig uit kunnen zien.
Omdat ik wel vaker valse hoop heb gehad zeg ik dit bewust voorzichtig, maar beroerder als waar we vandaan komen is sowieso haast niet mogelijk .
Ik kijk erg uit naar de tweede seizoenshelft
Als je wat meer in de vakken met sfeer wil zitten/staan, moet je wachten tot 3-5 januari, dan gaat daar de kaartverkoop van start.quote:Op maandag 26 december 2011 15:03 schreef DonRaja het volgende:
Ik wilde zojuist kaartjes bestellen voor Fey-Ajax,nu zijn er enkel nog kaartjes voor Y1/Y2/Y3 of G.
Ik heb nooit in die vakken gezeten, iemand een advies welke ik het best kan nemen?
Aah ok, ik dacht dat de rest al uitverkocht was. Dan nog ff wachten tot 5 jan.quote:Op maandag 26 december 2011 15:39 schreef Grifte het volgende:
[..]
Als je wat meer in de vakken met sfeer wil zitten/staan, moet je wachten tot 3-5 januari, dan gaat daar de kaartverkoop van start.
Bij de vakken die jij bedoelt hangt het maar net een beetje vanaf wat voor lui er komt, als er bijvoorbeeld grote groepen jongeren/fanatiekelingen kome, en je beetje bij elkaar gaat staan, kan je wel lekker voor sfeer zorgen, maar voor het zelfde geld zitten er veel families.
Leerdam is een totaal ander type speler. Hij moet wel naar het middenveld vind ik, dat verdient hij gewoon en hij heeft het ook al bewezen (hield Fer uit de basis een tijdje). Daarnaast heb je een opbouwer met passend vermogen nodig. Van Haren is te licht, die mag van mij weg. Daar valt dus echt een gat als Mokotjo niet gaat brengen wat er van hem wordt verwacht. Volgend seizoen een middenveld Leerdam, Mokotjo en Vormer...ik weet het niet.quote:Op maandag 26 december 2011 14:52 schreef Dr.Mikey het volgende:
Leerdam is de beste optie hopen dat fernandez zich herpakt.
En waar wil je Clasie laten dan?quote:Op maandag 26 december 2011 17:26 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Volgend seizoen een middenveld Leerdam, Mokotjo en Vormer...ik weet het niet.
Volgens mij vergeet je Basie. Een middenveld met Basie, Leerdam/Vormer en dan misschien Bakkal/Basie (Ja Clasie kan wat mij betreft ook op 10, net zoals ik Fer ook op 10 wilde zien).quote:Op maandag 26 december 2011 17:26 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Leerdam is een totaal ander type speler. Hij moet wel naar het middenveld vind ik, dat verdient hij gewoon en hij heeft het ook al bewezen (hield Fer uit de basis een tijdje). Daarnaast heb je een opbouwer met passend vermogen nodig. Van Haren is te licht, die mag van mij weg. Daar valt dus echt een gat als Mokotjo niet gaat brengen wat er van hem wordt verwacht. Volgend seizoen een middenveld Leerdam, Mokotjo en Vormer...ik weet het niet.
Fernandez gaat zich niet herpakken denk ik. Contract loopt ook af. Swerts is drama, daar kun je kort over zijn. Hij probeert het wel, maar het is gewoon een onbenul. Als ze slim zijn gaan ze een linksback uit de jeugd klaarstomen want geld uitgeven aan zo'n positie is zonde tenzij het een uitzonderlijk talent is, en zoiets kunnen we toch niet betalen.
Hoe kon ik die vergetenquote:Op maandag 26 december 2011 18:58 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Volgens mij vergeet je Basie. Een middenveld met Basie, Leerdam/Vormer en dan misschien Bakkal/Basie (Ja Clasie kan wat mij betreft ook op 10, net zoals ik Fer ook op 10 wilde zien).
Gewoon een goed middenveld.
Rechts met links verwisselenquote:Noodzaak is dus rechtsback
Inderdaad. Geen idee wat er in dat koppie is gebeurd, maar het lijkt wel faalangst.quote:want Leerdam gaat naar het middenveld. Mokotjo hoop ik echt dat hij zich herpakt, want ik vond hem echt heel goed, alleen hij laat het te weinig zien de afgelopen tijd.
Psies, eerst zien waar dit schip strand.quote:Spits ook weer volgend jaar en als Bakkal niet blijft ook nog een "10". Gaat nog een leuke tijd worden voor MvG. Ook hier geldt weer, hier kan hij gaan zakken, hij heeft het tot nu toe uitstekend gedaan met Guidetti, Bakkal maar als hij een Junker gaat halen voor 1e spits dan zakt bij mij toch wel het een en ander qua vertrouwen. Maar goed, ik ga er niet vanuit dat hij volgend jaar met Junker als eerste spits wilt spelen. Eerst nog die gruwelijk goede 2e seizoenshelft meemaken.
Heeft inderdaad nog niet zoveel laten zien. Maar ja, buiten wat invalbeurtjes heeft hij ook nog niet bijster veel speelminuten gehad.quote:Op dinsdag 27 december 2011 07:25 schreef Merkie het volgende:
Ik ben nooit zo onder de indruk geweest van Mokotjo hoor.
quote:Feyenoord versterkt band met City
Van onze speciale verslaggever
MANCHESTER - Technisch directeur Martin van Geel en assistent-trainer Jean-Paul van Gastel hebben namens Feyenoord een vruchtbaar bezoek aan Manchester City gebracht. Ze werden ontvangen door één van de grote directeuren, Brian Marwood. "De intentie van ons bezoek was het verstevigen van de band met deze ontzettend ambitieuze club", zegt Van Geel. "Dat is gelukt. De contacten tussen Feyenoord en Manchester City zijn uitstekend."
Van Geel en Van Gastel spraken niet alleen met Marwood, maar ook met diverse belangrijke mensen binnen de opleiding en begeleiding van City’s grootste talenten, waaronder de aan Feyenoord verhuurde John Guidetti. "We hebben gepraat over de ontwikkeling die John bij Feyenoord heeft doorgemaakt. Manchester City is heel tevreden hoe John zich de afgelopen maanden in Rotterdam heeft verbeterd. Deze club heeft liefst 24 spelers verhuurd. Dan is het leuk om te horen dat ze het meest tevreden zijn met de ontwikkeling van John, zijn begeleiding en de rapportage over hem."
John Guidetti
"Het zou best kunnen dat Manchester City het verblijf van John bij Feyenoord ook na dit seizoen wil continueren", aldus Van Geel. "Het is nu nog veel te vroeg om daar duidelijkheid over te krijgen. Die beslissing wordt in Manchester op zijn vroegst tegen het einde van het huidige seizoen genomen."
Relatie uitgebouwd
Dat Manchester City net zo tevreden is over Guidetti, kan betekenen dat de de relatie verder wordt uitgebouwd. Van Geel, die het trainingscomplex fenomenaal vond en die City als de club van de toekomst beschouwt: "Wellicht kunnen meer spelers van City zich bij ons ontwikkelen."
zucht , beenhakker , zucht...quote:Feyenoordtalent Karim Rekik tekende afgelopen zomer als zestienjarige een contract bij Manchester City, dat hem maandenlang had gevolgd, „Bij het eerste gesprek zaten we tegenover een delegatie van negen man, die alles van Karim wisten. Zijn sterke punten, zijn zwakke punten. Hadden we nog nooit zo gezien”, vertelt zijn vader Mo.
Natuurlijk kon Karim, die afgelopen zomer voor Nederland op het WK onder 17 in Mexico speelde, ook bij Feyenoord prof worden. Omdat het enige gesprek met de toenmalige technisch directeur Leo Beenhakker bij Feyenoord op een grote teleurstelling uitdraaide, ging de deur naar het buitenland open.
Mo: „Het ging Karim niet om geld bij Feyenoord. Hij ging vorig seizoen met grote verwachtingen de kamer van meneer Beenhakker binnen. Hij hoopte dat er een route voor hem werd uitgestippeld naar het eerste elftal. Hij wilde weten wanneer hij zou gaan meetrainen met het eerste. Hij kreeg alleen een papier voor zijn neus dat hij kon tekenen. Jammer, echt waar, want Karim had het geweldig naar zijn zin bij Feyenoord, de club waar hij vanaf zijn zesde jaar opgroeide.
Opsporen en afmaken.quote:Op dinsdag 27 december 2011 09:08 schreef Calciumdude het volgende:
[..]
zucht , beenhakker , zucht...
"Daar word ik nou zo moe van he"quote:Op dinsdag 27 december 2011 09:08 schreef Calciumdude het volgende:
[..]
zucht , beenhakker , zucht...
Welkom.quote:Op dinsdag 27 december 2011 10:46 schreef TheFastOne het volgende:
Seizoenkaart gekregen met kerstGaat nu in en dan moet ik hem na dit seizoen zelf betalen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |