Daarom is het eerlijkste (volgens de regels) om op een ander moment door te spelen met nog 55 minuten op de klok en 11 tegen 10. Wel diep triest dit, zal een dikke boete worden en terecht.quote:Op woensdag 21 december 2011 21:46 schreef The_Groove het volgende:
Die Esteban is een randdebiel. Hij mag zichzelf verdedigen maar vervolgens wordt het rood voor z'n ogen en hij gaat helemaal los, stel je voor dat hij z'n gang mag gaan dan heeft die hooligan een maagbloeding en overtreed Esteban gewoon de wet.
Kortom terechte rode kaart. Al snap ik de reactie van Verbeek ook.
Man man man. Probeer het een beetje in verhouding te zien a.u.b.quote:Op woensdag 21 december 2011 21:49 schreef TheArt het volgende:
[..]
Ik had die supporter een maagbloeding en erger nog wel toegewenst.
De volgorde was alleen anders; de scheids gaf rood voordat AZ van het veld afliepquote:Op woensdag 21 december 2011 21:46 schreef ajacied4lf het volgende:
3 grote fouten achter elkaar aan ..
1. Ajax: idioot op het veld
2. AZ: Zonder eventjes overleggen, gelijk alles stilleggen en stoppen
3. Scheids: Rood geven
eerst kwam rood hequote:Op woensdag 21 december 2011 21:46 schreef ajacied4lf het volgende:
3 grote fouten achter elkaar aan ..
1. Ajax: idioot op het veld
2. AZ: Zonder eventjes overleggen, gelijk alles stilleggen en stoppen
3. Scheids: Rood geven
XDquote:Op woensdag 21 december 2011 21:49 schreef thettes het volgende:
[..]
Daarom is het eerlijkste (volgens de regels) om op een ander moment door te spelen met nog 55 minuten op de klok en 11 tegen 10. Wel diep triest dit, zal een dikke boete worden en terecht.
Keeper staat daar niet meer op zijn gemak he, maar dit is niet omdat ze bang zijn. Dit is omdat Verbeek het er niet mee eens isquote:Op woensdag 21 december 2011 21:51 schreef Smoofie het volgende:
Trouwens, ik begrijp de reactie enz. Maar om te janken dat je bang bent. Omg
. Loop dan ook nooit meer door een grote stad als het donker is.
Dat vind ik ook, dat gebeurt natuurlijk geen 2 keer op 1 avondquote:Op woensdag 21 december 2011 21:51 schreef Smoofie het volgende:
Trouwens, ik begrijp de reactie enz. Maar om te janken dat je bang bent. Omg
. Loop dan ook nooit meer door een grote stad als het donker is.
Bij dit soort debielen wil ik het helaas juist niet in verhouding te zien. Dit soort types horen wat mij betreft nooit meer in een samenleving thuis.quote:Op woensdag 21 december 2011 21:49 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Man man man. Probeer het een beetje in verhouding te zien a.u.b.
Keeper was er al uitgestuurdquote:Op woensdag 21 december 2011 21:52 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Keeper staat daar niet meer op zijn gemak he, maar dit is niet omdat ze bang zijn. Dit is omdat Verbeek het er niet mee eens is
Alsof je nog normaal kunt spelen na zo'n situatie...quote:Op woensdag 21 december 2011 21:51 schreef Smoofie het volgende:
Trouwens, ik begrijp de reactie enz. Maar om te janken dat je bang bent. Omg
. Loop dan ook nooit meer door een grote stad als het donker is.
Denk ik ook.quote:Op woensdag 21 december 2011 21:53 schreef Burrito het volgende:
Ik denk dat uiteindelijk Ajax de wedstrijd winst omdat AZ opgeeft.
Verder krijgt Ajax ook een mega boete omdat ze de veiligheid niet kunnen garanderen.
Net of dat iedereen zich nu nog op de wedstrijd kon concentreren. Geheel terecht dat ze roepen dat ze zich niet veilig voelen.quote:Op woensdag 21 december 2011 21:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat vind ik ook, dat gebeurt natuurlijk geen 2 keer op 1 avond
Natuurlijk niet.quote:Op woensdag 21 december 2011 21:53 schreef marcb1974 het volgende:
Doorgaan of niet maakt ook niet meer uit. Ajax zal het bekertoernooi uitgaan gok ik zomaar.
nubreektmijnklompquote:Op woensdag 21 december 2011 21:52 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Keeper was er al uitgestuurd
Dit soort idioten zul je altijd hebben hoeveel beveiliging je ook hebt. Ajax kan hier verder dus niet zoveel aan doen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |