Nee joh Boerrigter speelt die slome rechtsback van AZ in zijn ene helft die hij speelt helemaal gek.quote:Op woensdag 21 december 2011 20:21 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Aan de lichte kant. Dat wordt verliezen..
Wie? En Derk komt pas net weer kijken, verwacht nu niet direct wonderen. In één helft.quote:Op woensdag 21 december 2011 20:22 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Nee joh Boerrigter speelt die slome rechtsback van AZ in zijn ene helft die hij speelt helemaal gek.
Net als Messi / Xavi / Iniesta .. GEWELDIG!quote:Op woensdag 21 december 2011 20:37 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Bij elkaar opgeteld 43 kilo en naast elkaar zo breed als de deuropening.
Klaassen? best een beer van een kerel hoor.quote:Op woensdag 21 december 2011 20:37 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Bij elkaar opgeteld 43 kilo en naast elkaar zo breed als de deuropening.
Inderdaad vergelijkings materiaal ja.quote:Op woensdag 21 december 2011 20:39 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Net als Messi / Xavi / Iniesta .. GEWELDIG!
Mooiquote:Op woensdag 21 december 2011 20:41 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Inderdaad vergelijkings materiaal ja.
De Boer is niet z,on goede trainer hequote:Op woensdag 21 december 2011 21:05 schreef TheArt het volgende:
Wat mij de laatste wedstrijden opvalt, is dat het positiespel van dit Ajax echt dramatisch slecht is. Hoe vaak in de wedstrijd een speler de bal niet kwijt kan aan een medespeler en dan onder druk van een tegenstander maar terug moet, is echt schrijnend.
Dat nekt zich ook in de aanval. Ajax heeft op dit moment amper een middenveld waardoor de aansluiting naar voren echt dramatisch is. Janssen speelt al een tijd positioneel als een tweede verdedigende middenvelder naast Enoh.
Het verschil met AZ is positioneel, ondanks dat we voorstaan, bizar groot.
Ach, zo te horen wordt het dan (poging tot) doodslag. Gaat hij ook weer niet blij mee zijn.quote:Op woensdag 21 december 2011 21:27 schreef TheArt het volgende:
Jammer dat Esteban die gast niet helemaal de tering in trapte. Wat vreselijk jammer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |