Ja, ik kreeg ook ineens een ingeving dat het Rigsby zou kunnen zijn, gebaseerd op helemaal nietsquote:Op maandag 18 november 2013 21:23 schreef NextTVH het volgende:
Ik denk dat het iemand heel dicht bij is, bijvoorbeeld uit zijn eigen team.
Hier zat ik ook al aan te denken en imo zou Rigsby het best in dat plaatje passen. Een switch van zo'n goofy onschuldige goedzak naar een psychopathische serial killer zou, mits goed gespeeld, briljant zijn.quote:Op maandag 18 november 2013 21:23 schreef NextTVH het volgende:
Ik denk dat het iemand heel dicht bij is, bijvoorbeeld uit zijn eigen team.
Dan zal RJ geen tattoo hebben, want die had van Pelt dan wel gezien. (of zowel van Pelt als Rigsby moeten eraan meewerken, denk het niet).quote:Op dinsdag 19 november 2013 00:29 schreef Max23 het volgende:
[..]
Ja, ik kreeg ook ineens een ingeving dat het Rigsby zou kunnen zijn, gebaseerd op helemaal niets![]()
Ja, kloptquote:Op woensdag 20 november 2013 01:50 schreef Baszh het volgende:
[..]
Dan zal RJ geen tattoo hebben, want die had van Pelt dan wel gezien. (of zowel van Pelt als Rigsby moeten eraan meewerken, denk het niet).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zo denk ik er ook over, niet voor niets dat de 7 verdachten allemaal minstens eind 40 waren (Partridge uitgezonderd?)quote:Op woensdag 20 november 2013 10:25 schreef stinkie het volgende:
Van Pelt en Rigsby lijken me beide te jong om RJ zelf te zijn.
Klopt, die schuur in het vorige seizoen.quote:Op woensdag 20 november 2013 13:50 schreef Baszh het volgende:
Ja er was een lange tijd geleden die ontdekking waar RJ's eerste moord plaats had gevonden, kan niet zo jong zijn.
Ik zat zelf even aan Cho te denken maar die is denk ik ook te jong. Eigenlijk geloof ik niet dat het Bertram is. Geen idee waarom, ook een 'gevoel'.quote:Op woensdag 20 november 2013 13:50 schreef Baszh het volgende:
Ja er was een lange tijd geleden die ontdekking waar RJ's eerste moord plaats had gevonden, kan niet zo jong zijn.
Same, omdat hij altijd zo incompetent en knullig overkomt. Cho lijkt me ook helemaal niet te passen qua karakter.quote:Op woensdag 20 november 2013 15:03 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik zat zelf even aan Cho te denken maar die is denk ik ook te jong. Eigenlijk geloof ik niet dat het Bertram is. Geen idee waarom, ook een 'gevoel'.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. is
Ik vond het wel redelijk. Het lijkt me moeilijk om een verhaallijn van 5,5 seizoenen af te ronden op een niet teleurstellende manier.quote:Op zaterdag 23 november 2013 11:37 schreef DeMessias het volgende:
De episode is ondertussen gelekt... Zeer teleurstellend.
Bedankt voor de update! Ik ben hem aan het binnenhalen, spoiler kijk ik nietquote:Op zaterdag 23 november 2013 11:37 schreef DeMessias het volgende:
De episode is ondertussen gelekt... Zeer teleurstellend.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat denk je van Jane die gefouilleerd wordt maar de duif die niet ontdekt wordt?quote:
quote:Op maandag 25 november 2013 15:15 schreef Pvoesss het volgende:
Ik vroeg het niet aan jou of wel![]()
En dan nog is dit niet het einde.. De stem kwam met niemand overheen dat iedereen nou besloot dat dit de normale gewone stem van iemand moet zijnEr zijn in iedere serie wel dingen zoals sprinten met een schotwond die niet zo realistisch zijn dna moet je geen tv kijken.
Ten eerste vind ik het allemaal gewoon totaal niet Mentalist-achtig. Deze hele show draaide om het feit dat Jane zo'n verschrikkelijk slimme man is die dingen ziet die anderen niet zien. RJ was daarin minimaal zijn gelijke en misschien nog wel slimmer. Al kijk je dan de finales van de seizoenen 3 en 4, zie je dat Jane allemaal super ingenieuze plannetjes verzint om achter de identiteit van RJ te komen, maar dat RJ hem toch nog steeds een stapje voorbleef. En nu eindigen ze zo'n verhaal door RJ gewoon aan te komen laten lopen en door Jane te laten vermoorden.quote:
DAT vond ik nog het meest frappante. Ik zat echtquote:Op maandag 25 november 2013 14:59 schreef DeMessias het volgende:
Wat denk je van Jane die gefouilleerd wordt maar de duif die niet ontdekt wordt?
Precies dit. Die gozer die daar vermoord werd, paste wmb ook veel beter in het profiel van RJ.quote:Op maandag 25 november 2013 19:35 schreef DeMessias het volgende:
Voor mij persoonlijk was het beter geweest moest Red John de kerel zijn die vermoord werd in het winkelcentrum.
Deze aflevering voelde "te simpel" aan. Red John is zoals eerder gezegd iemand die minstens even slim of doordacht is als Patrick Jane, maar hier is niets van te merken in deze aflevering.
We zijn nog niet eens halverwege het seizoen en hierna komt er waarschijnlijk nog minstens één seizoen. Vanaf volgende week komen er nieuwe personages omdat we een sprong van twee jaar maken.quote:Op maandag 25 november 2013 23:22 schreef Oksel het volgende:
Nog 2 eps dus, ws. 'aftermath'..
Was vermakelijke serie! En 't eind, ach.. vrijwel elke goede serie heeft een kuteind. Of eigenlijk elke serie die ik tot nu toe heb gekeken..
Hij is altijd al een hobby-illusionist geweest hequote:Op maandag 25 november 2013 21:56 schreef Crientj het volgende:
En dan de dingen die niet kloppen, waar haalt Jane die duif ineens vandaan? Net alsof dat beest zolang stil kan blijven zitten in zijn vest. Zonde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |