quote:Op vrijdag 16 december 2011 16:07 schreef DR-w.brink het volgende:
overwinning voor Twente lijkt me eerder.
Is natuurlijk ook niet zo gek dat men ietwat voorzichtig was na jaar op jaar teleurstelling op teleurstelling. Het kan snel gaan. Nu is zo'n beetje iedereen weer vol vertrouwen, alleen maar mooiquote:Op vrijdag 16 december 2011 16:16 schreef Helpmefok het volgende:
Geweldig om te zien hoe iedereen zich ineens rijk rekent![]()
Ik kan me nog een paar wedstrijden herinneren waarin ik de enige was die positiviteit uitsprak met een enkeling ernaast
.
Ik vind het ook alleen maar heerlijk hoor. 5 jaar lang werd er een lange neus naar me getrokken op werk als ik zulke uitspraken deed, en nu trek ik eindelijk weer eens een lange neusquote:Op vrijdag 16 december 2011 16:28 schreef inZanity het volgende:
[..]
Is natuurlijk ook niet zo gek dat men ietwat voorzichtig was na jaar op jaar teleurstelling op teleurstelling. Het kan snel gaan. Nu is zo'n beetje iedereen weer vol vertrouwen, alleen maar mooi
Ik heb mezelf na de marteljaren rond 1995 aangeleerd om bij de topwedstrijden op niets, maar dan ook helemaal niets te rekenen. Er is een poos geweest, dat ik 0-0 na 20 minuten tegen Ajax al als een goed resultaat zag...quote:Op vrijdag 16 december 2011 16:16 schreef Helpmefok het volgende:
Geweldig om te zien hoe iedereen zich ineens rijk rekent![]()
Ik kan me nog een paar wedstrijden herinneren waarin ik de enige was die positiviteit uitsprak met een enkeling ernaast
.
Ik was in 1995 7-jaar oud. De hele basisschool was voor Ajax, ik was voor Feijenoord want ik vond het shirt zo enorm mooiquote:Op vrijdag 16 december 2011 16:31 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik heb mezelf na de marteljaren rond 1995 aangeleerd om bij de topwedstrijden op niets, maar dan ook helemaal niets te rekenen. Er is een poos geweest, dat ik 0-0 na 20 minuten tegen Ajax al als een goed resultaat zag...
Ik zou nooit zo'n grote hekel aan Ajax hebben gehad indien ik de jaren 90 niet zo bewust had meegemaakt. (Een bloedirritante oom die voor Ajax was heeft dit gevoel nog meer versterkt...)
Dan was je bij het zien van een ADO-shirtje helemaal de klas uitgestuiterd.quote:Op vrijdag 16 december 2011 16:34 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik was in 1995 7-jaar oud. De hele basisschool was voor Ajax, ik was voor Feijenoord want ik vond het shirt zo enorm mooi![]()
. Ik was gek van de kleuren geel en groen en we hadden toen een prachtig groen uitshirt.
Aparte reden om voor Fey te zijn, had Ajax niet ook eens een groen/geel ABN-Amro-shirt.quote:Op vrijdag 16 december 2011 16:34 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik was in 1995 7-jaar oud. De hele basisschool was voor Ajax, ik was voor Feijenoord want ik vond het shirt zo enorm mooi![]()
. Ik was gek van de kleuren geel en groen en we hadden toen een prachtig groen uitshirt.
En je ergerde je natuurlijk groen en geel aan het spel.quote:Op vrijdag 16 december 2011 16:34 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik was gek van de kleuren geel en groen en we hadden toen een prachtig groen uitshirt.
twitter:FR1908Nieuws twitterde op vrijdag 16-12-2011 om 16:59:27Karim El Ahmadi staat open voor een langer verblijf bij #Feyenoord reageer retweet
Als Martin dit voor elkaar krijgt durf ik hier te stellen dat we binnen nu en 2 jaar een gooi naar de titel kunnen doen.quote:Op vrijdag 16 december 2011 16:59 schreef Paul-89 het volgende:
twitter:FR1908Nieuws twitterde op vrijdag 16-12-2011 om 16:59:27Karim El Ahmadi staat open voor een langer verblijf bij #Feyenoord reageer retweet
Echt hé. Het kwam iig. door de voetbalflippo's dat ik verliefd werd op de club Feijenoordquote:Op vrijdag 16 december 2011 16:44 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Dan was je bij het zien van een ADO-shirtje helemaal de klas uitgestuiterd.
Óf knetterveel miljoenen gaan pakken met transfers van AHmadi, Clasie, De Vrij, Vlaar. En dan ook nog Bakkal, Guidetti tekenenquote:Op vrijdag 16 december 2011 17:00 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Als Martin dit voor elkaar krijgt durf ik hier te stellen dat we binnen nu en 2 jaar een gooi naar de titel kunnen doen.
Ik denk dat Bakkal best wil ekenen wanneer El Ahmadi ook bijtekent. Volgens mij vind hij het wel best zo. Lekker ballen in de Eredivisie met zicht op een gooi naar de titel doordat iedereen aan het bijtekenen is.quote:Op vrijdag 16 december 2011 17:06 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Echt hé. Het kwam iig. door de voetbalflippo's dat ik verliefd werd op de club Feijenoord. Maar ook van huis uit was dat wel goedgekomen anders
.
[..]
Óf knetterveel miljoenen gaan pakken met transfers van AHmadi, Clasie, De Vrij, Vlaar. En dan ook nog Bakkal, Guidetti tekenenDan komt het echt hélémaal goed
We hebben goed veel geld voor ze gevangen. Het elftal zonder die 2 is een stuk sterker.quote:Op vrijdag 16 december 2011 17:18 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Als ze dol zijn op de woorden 'kanker' en 'lijer' ja?
Gaat het toch helemaal niet om man.quote:Op vrijdag 16 december 2011 17:23 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
We hebben goed veel geld voor ze gevangen. Het elftal zonder die 2 is een stuk sterker.
Tel uit je winst
Fer had aan dit team echt nog wel een bijdrage kunnen leveren, Wijnaldum vind ik wel een mindere voetballer dus die zal minder gemist worden.quote:Op vrijdag 16 december 2011 17:23 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
We hebben goed veel geld voor ze gevangen. Het elftal zonder die 2 is een stuk sterker.
Tel uit je winst
Je woonde niet in de buurt van Rotterdam? Woon in een dorp naast Rotterdam en de grote meerderheid uit klassen is altijd voor Feyenoord geweestquote:Op vrijdag 16 december 2011 17:06 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ik was in '95 ook zeven maar was altijd al voor Feyenoord. Rest van de klas was voor Ajax op één of twee mensen na. In 1999 stapten er opeens mensen over, heb dat nooit begrepen. Zelfde gebeurde weer in 2002 toen ik op de middelbare school zat. Was er opeens iemand met een Feyenoord-kettinkje die eerst voor Ajax was. Echt onbegrijpelijk in mijn ogen. Nu was diegene sowieso al niet zo'n voetbalfan maar toch. Apart...tegenovergestelde heb ik trouwens niet gezien, Feyenoord-fans die overliepen. In het "ergste" geval verloren ze wat interesse in voetbal. Toen AZ het goed ging doen, waren er opeens ook een stuk of 10 AZ-fans in de klas die voorheen Ajax supporterden. Afgelopen jaar kwamen die natuurlijk opeens weer uit de kast als Ajax-fans.
Fer vond ik altijd maar wisselvallig. Hij begon dit seizoen aardig maar hij heef vaker wel goede wedstrijden achter elkaar gespeeld. Grote wedstrijden heeft hij het volgens mij altijd wel af laten weten (Gent/Roda in beker). 5.5mil was de hoofdprijs voor hem als hij contract had voor 3 jaar. MvG erg goed gedaan door het eruit te slepen bij 1 jarig contract.quote:Op vrijdag 16 december 2011 17:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
Fer had aan dit team echt nog wel een bijdrage kunnen leveren, Wijnaldum vind ik wel een mindere voetballer dus die zal minder gemist worden.
Gouda, op zich maar 20-25 minuten van Rotterdam en iets van 40 minuten naar A'dam, maarja, toch veel Ajacieden. Is natuurlijk ook wel vormend voor velen. Als je het niet van huis uit meekrijgt, is het makkelijk om je in je jeugdjaren bij Ajax te voegen. Daarbij moet ik wel altijd zeggen dat de helft van zo'n klas ook niks met voetbal heeft. Dus die heulen sowieso met de winnende ploeg mee.quote:Op vrijdag 16 december 2011 17:37 schreef CasselerRIP het volgende:
[..]
Je woonde niet in de buurt van Rotterdam? Woon in een dorp naast Rotterdam en de grote meerderheid uit klassen is altijd voor Feyenoord geweest
Same here ja, op de gebruikelijke manier... als koter aan de hand mee naar de Kuipquote:Op vrijdag 16 december 2011 16:53 schreef DonRaja het volgende:
Ik heb het 'gewoon' van mijn vader meegekregen: er is geen andere club dan Feyenoord!!!
Oooh dat weet ik nog zo goed... Rapid had als kledingsponsor Diadora, en het zat zo diep dat ik alles van Diadora meteen haattequote:Op vrijdag 16 december 2011 18:28 schreef Merkie het volgende:
Ik ben altijd al voor Feyenoord geweest. Mijn eerste wedstrijd die ik me kan herinneren is denk ik de verloren halve finale tegen Rapid Wien, waarin Jancker 3x scoorde o.i.d..
Ik had toen ik echt klein was ook nooit een voorkeur. Ik was zelfs na de F-jes met voetbal gestopt. In groep 6 zat een jongen bij ons in de klas die in de jeugd bij Feyenoord voetbalde. Mijn interesse voor deze prachtige club is toen een beetje gaan leven. Maar het was pas rond mijn 11e dat het successupporterschap van mijn 2 broertjes mij en mijn vader zodanig de keel begon uit te hangen dat we een collaboratie zijn aangegaan: Wij vormden het Feyenoord-blok binnen het gezin om de tirannie en het typische gebral een halt toe te roepen. En zo geschiedde.quote:Op vrijdag 16 december 2011 18:25 schreef Paul-89 het volgende:
Ik had vroeger niet echt een voorkeur, mijn allereerste shirt was van Barca met mijn eigen naam achterop
Rond mijn 11e zouden mijn vader en ik via zijn werk naar Schalke-Bayern mogen maar dat ging uiteindelijk niet door waarna een collega van mijn vader (Feyenoord-fan) kaartjes regelde voor Feyenoord, en zo geschiedde.
Geen topper, maar heb hem liever dan Fernandez of Swerts.. En met een aflopend contract altijd interessant!quote:Op vrijdag 16 december 2011 21:39 schreef kapiteintje het volgende:
In VI wordt gemeld dat Feyenoord zeer geïnteresseerd is in Janmaat van Heerenveen. De meningen hier zullen wel weer verdeeld zijn neem ik aan?
Swerts moeten ze z.s.m. verkopen aan zo'n Cypriotisch clubje. Het zal best een aardige jongen zijn, maar als voetballer moeten we zeggen 'weg ermee': is niks, was niks en zal nooit iets worden.quote:Op vrijdag 16 december 2011 22:02 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Geen topper, maar heb hem liever dan Fernandez of Swerts.. En met een aflopend contract altijd interessant!
Roulatie-systeempje á la Liverpool onder Benitez.quote:Op vrijdag 16 december 2011 22:13 schreef Paul-89 het volgende:
Wel een degelijke speler, maar vooralsnog staat Leerdam daar prima en zo'n jongen haal je ook weer niet voor de bank, dus dan zou Leerdam moeten doorschuiven naar het middenveld maar daar hebben we volgend jaar waarschijnlijk El Ahmadi, Clasie, Mokotjo en Vormer al.
Het is ook wel duidelijk dat Adriaanse heel erg op de hoogte is van Feyenoord. Hij verwachtte waarschijnlijk ook gewoon volgend jaar aan de slag te kunnen bij Feyenoord, maargoed dat loopt nu net even anders.quote:Op vrijdag 16 december 2011 22:32 schreef Paul-89 het volgende:
Adriaanse is wel een hele grote Clasie fan.
http://nos.nl/audio/323035-adriaanse-onder-indruk-van-clasie.html
Vanaf 2;00
Echt he. Wegblijven die engerdquote:Op vrijdag 16 december 2011 22:40 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Het is ook wel duidelijk dat Adriaanse heel erg op de hoogte is van Feyenoord. Hij verwachtte waarschijnlijk ook gewoon volgend jaar aan de slag te kunnen bij Feyenoord, maargoed dat loopt nu net even anders.
Ik ga me in de kerstvakantie inlezen in dat gokken man. Kan ik een heerlijke vakantie van bekostigen als je het een beetje slim speelt en niet te veel gekke dingen doet. Al blijf ik nog steeds het vermoeden houden dat jij gewoon ingehuurd wordt door Unibet om hier wat hoofden op hol te brengen met je succesverhalen.quote:Op vrijdag 16 december 2011 22:43 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Echt he. Wegblijven die engerd.
Vanavond trouwens wéér 400 euro gepakt bij het wedden jongens![]()
. Zijn er mensen die advies willen, PM/DM dan even. Ik speel verdomme meer bij elkaar dan een half jaarsalaris in één maand (toegegeven: mijn jaarsalaris mag als student niet boven de 13k bruto uitkomen).
Eerste advies: zet op Feyenoord in @ 2.95Niet eng, gewoon doen. En als je dan toch bezig bent, doe er dan ook een paar op Vitesse (niet téveel). X2 levert bij Vitesse gewoon fucking 3,10 op
Maar dat is toch nog steeds niet definitief? Dit wisten we toch al?quote:Op donderdag 15 december 2011 20:26 schreef Merkie het volgende:
twitter:FR1908Nieuws twitterde op donderdag 15-12-2011 om 20:18:01De KNVB heeft laten weten dat #Feyenoord voldoende punten heeft om richting categorie 2 te gaan. reageer retweet
Ja, zie het als een virtuele tussenstand.quote:Op vrijdag 16 december 2011 23:02 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Maar dat is toch nog steeds niet definitief? Dit wisten we toch al?
Maar waarom wordt dit bericht om 8 uur 's avonds dan nog eens geplaatst als het al bekend was?quote:Op vrijdag 16 december 2011 23:08 schreef eight het volgende:
[..]
Ja, zie het als een virtuele tussenstand.
Pas als ze bij het volgende meetpunt wederom voldoende punten hebben zitten ze ook echt in cat.2
Nee valt wel mee hoorquote:Op vrijdag 16 december 2011 23:00 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik ga me in de kerstvakantie inlezen in dat gokken man. Kan ik een heerlijke vakantie van bekostigen als je het een beetje slim speelt en niet te veel gekke dingen doet. Al blijf ik nog steeds het vermoeden houden dat jij gewoon ingehuurd wordt door Unibet om hier wat hoofden op hol te brengen met je succesverhalen.
Ok, maar als jij je pot opbouwt met 'verdiend' geld dan kun je er ook eens mee spelen he aangezien je het eerst ook niet had.quote:Op vrijdag 16 december 2011 23:20 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Nee valt wel mee hoorEr zitten gasten in WoS die 20.000 euro pakken in één avond
. Oké, die spelen wel om enkele honderdjes / duizendjes maar toch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |