ik haak ze aan elkaar, dit keer ervoor gekozen om door de hele V heen te haken van beide hexagons.quote:Op maandag 26 december 2011 11:51 schreef Guppyfriend het volgende:
Wat tof Ynske! Hoe heb je ze aan elkaar gezet? Ik ben me aan het orienteren, voor als ik m'n Grannies aan elkaar ga zetten!
Ik heb nu 96 Grannies klaar
Ik zit even te proberen hierquote:Op maandag 26 december 2011 11:54 schreef Ynske het volgende:
[..]
ik haak ze aan elkaar, dit keer ervoor gekozen om door de hele V heen te haken van beide hexagons.
dus twee met de goede kant tegen elkaar leggen, en dan door de laatste rand van ze allebei heenhaken.
normaal doe ik dat dan alleen door de buitenste rand van de V, maar vond dat in deze niet zo heel mooi.
ik vind het niet mooi om een tussenrand nog te haken, dus dat viel al snel af.
T gaat lekker snel, ziet er goed uit, en zit stevig vast. En je bent aan t haken en niet aan t naaiendat verveeld nl snel
Ja, goede kant op elkaar, naald door de twee V-tjes heen, met draad terughalen, en dan haal je die draad door t lusje op je naald heen, en dan weer door de volgende V insteken.quote:Op maandag 26 december 2011 11:58 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ik zit even te proberen hier![]()
Met de goede kant op elkaar, en dan steek je de haaknaald door twee v-tjes heen. Dan je draad door de twee v-tjes trekken? En zo doorgaan?
Ik snap m, denk ikquote:Op maandag 26 december 2011 12:03 schreef Ynske het volgende:
J
[..]
Ja, goede kant op elkaar, naald door de twee V-tjes heen, met draad terughalen, en dan haal je die draad door t lusje op je naald heen, en dan weer door de volgende V insteken.
Dus je maakt geen vaste maar halve vaste waarmee je ze vastzet
Ik kan het bevestigen, hij is echt gaafquote:Op maandag 26 december 2011 11:36 schreef Ynske het volgende:
Gister de eerste 75 hexagons van de deken aan elkaar gezet,hij is nu al tof!
Hij is nu 110 cm breed en 33 cm hoog, eerst maar eens op lengte maken, en dan zie ik wel of ik hem nog breder wil maken.
Er zitten nu 3,5 bol impact lichtgrijs in, bijna 2,5 bollen donkergrijs, net 2 bollen wit, en van kleur is nog heel weinig gebruikt
[ afbeelding ]
Die zwart/gestreepte kat (lijkt me een kussen) moet nog wel na te maken zijn.quote:Op maandag 26 december 2011 14:43 schreef EsseEi het volgende:
kniertje ik weet niet of je die hier had gezet maar zie je kerst-uil op ravelry! die is cool haha
http://www.ravelry.com/projects/Kniertje22/pattern-little-owl-2
deze heeft zulke coole gehaakte beesten
http://willewopsie.blogspot.com/
helaas geen patronen, alleen kant en klaar
Hoe ga je die Nijn doen EsseEi? Dat klinkt wel heel tof en aangezien ik over een heel aantal maanden weer tante wordt, lijkt me dat wel een leuk iets om te maken (zeker als ik nog effe heb)!quote:Op maandag 26 december 2011 17:04 schreef EsseEi het volgende:
ohh dat zijn hele hoopgevende berichten!wil dekentje maken met een nijn erin, maar de nijn die ik heb gevonden moet ik 400 steken maken ongeveer, maar ik wil het met naald 3 doen (heb nog geen garen uitgezocht) dus kan wel een mooi formaat worden. En inderdaad ga maar proeflapje maken
sleutels werken ook ben ik achtergekomenquote:Op dinsdag 27 december 2011 16:34 schreef Brighteyes het volgende:
Ik denk erover om de kitty als kraamkadootje te doen voor vrienden, maar dan moet mijn regenboogdeken wel een beetje gaan vlotten.![]()
Ik moet over 3 weken een flink eind vliegen, dus potentieel zou ik dan veel kunnen haken, maar ik zit met het probleem dat het me wrsch niet gaat lukken een schaartje mee te nemen.
Mss toch binnenkort eens zo'n plastic babyschaar ergens vandaan toveren en kijken of ik touwtjes daarmee doorgeschuurd krijg ofzo.![]()
Ik vind trouwens die omhaakte potjes zo schattig!![]()
Inderdaad, gewoon zo'n groter exemplaar meenemen(die je vaak voor de teennagels gebruik...niet zo'n tang) , die werken uitstekend...eigen ervaring.quote:
quote:Op dinsdag 27 december 2011 19:03 schreef kwiwi het volgende:
Zo, ik was even afgehaakt () maar heb weer zin om te haken en kan ook weer even vooruit!
Heb 16 bollen nieuw garen
![]()
Allemaal gemengde kleuren behalve de rode en groene dikke bol.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 27 december 2011 19:03 schreef kwiwi het volgende:
Zo, ik was even afgehaakt () maar heb weer zin om te haken en kan ook weer even vooruit!
Heb 16 bollen nieuw garen
![]()
Allemaal gemengde kleuren behalve de rode en groene dikke bol.
[ afbeelding ]
Sowieso een sjaal, maar eerst even een paar leuke kaarsenhouders maken voor m'n zusje die jarig isquote:
Ik heb ze uit amerika meegenomen. Je kunt ze ook wel bestellen op hun website maar dat kost best veel als je de verzend- en invoerkosten erbij opteltquote:Op dinsdag 27 december 2011 19:09 schreef Mirjam het volgende:
wat een leuke wollen!
waar je koop je die?
Hema heeft trouwens ook Red Heart, alleen niet deze grote bollen.quote:Op dinsdag 27 december 2011 19:09 schreef Mirjam het volgende:
wat een leuke wollen!
waar je koop je die?
Serieus? Ik heb ze hier nog nooit zien liggen bij de Hema, toch nog eens goed kijken want het is erg fijn garen moet ik zeggenquote:Op dinsdag 27 december 2011 19:24 schreef trovey het volgende:
[..]
Hema heeft trouwens ook Red Heart, alleen niet deze grote bollen.
Hee mijn trapgat! En dekentjequote:Op dinsdag 27 december 2011 09:28 schreef EsseEi het volgende:
Mmmascha (geloof ik) had laatst een deken gemaakt met hello kitty, in gaatjes (paar topics terug), dat wil ik gaan doen.
Heb plaatje van nijn in pixels laten maken zeg maar, en dan de zwarte lijntjes worden "gaatjes" in de deken en de rest stokjes. Het idee is geloof ik: 3 stokjes is 1 vakje, en een gaatje is dus 3 losse (snap je het?)
(voor mij ook omdat ik weer tante wordt over paar maanden (6 ofzo)
dit is de deken dus:
[ afbeelding ]
Dank je EsseEi!quote:Op maandag 26 december 2011 14:43 schreef EsseEi het volgende:
kniertje ik weet niet of je die hier had gezet maar zie je kerst-uil op ravelry! die is cool haha
http://www.ravelry.com/projects/Kniertje22/pattern-little-owl-2
Niet elke Hema heeft het blijkbaar, gewoon verder speuren.quote:Op dinsdag 27 december 2011 19:34 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Serieus? Ik heb ze hier nog nooit zien liggen bij de Hema, toch nog eens goed kijken want het is erg fijn garen moet ik zeggen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |