wtfquote:Uw score op deze test is 34.
Uw score is heel hoog. De meeste mensen met het syndroom van Asperger of hoog functionerend autisme scoren rond de 35.
Speciaal voor jou.quote:
quote:Op maandag 12 december 2011 23:17 schreef Tamashii het volgende:
39728421739472625183947262618399317383826167280383726282939473627289292162563737829201 punten.
Geen echte FOK!kers dusquote:Op maandag 12 december 2011 23:28 schreef Xetran het volgende:
Uitslag
Uw score op deze test is 11.
Ik heb hem nog helemaal eerlijk ingevuld ook
En jij hebt zeker echt een zeven, gelooft toch niemand.quote:Op maandag 12 december 2011 23:28 schreef Juminelle het volgende:
Er zitten hier ook gewoon echt allemaal autisten
Ja vast wel.quote:
Sowieso is het flauwekul. Als je bijvoorbeeld mishandeld bent geweest in het verleden en daardoor niet echt makkelijk in sociale situaties terrecht wilt komen scoor je gelijk als autist.quote:Op maandag 12 december 2011 23:31 schreef Faxie het volgende:
Veels te specifieke kutvragen....
'Mensen zeggen mij dat blabla' tja wat moet je daar nou op antwoorden als je nooit met mensen praat
Ik heb deze test vaker gemaakt, en de antwoorden waren altijd wel afhankelijk van de waan van de dag. Heb een keer 35 gescoord, deze keer 27.
haha baasquote:
ik had meer verwachtquote:
boksquote:
Ik speel hier dan ook al sinds 2005 een rol en ben in het echte leven iemand die sneller contact maakt met mensen dan een telefoon.quote:
Ik moet idd wel zeggen dat sommige vragen te algemeen of vaag uitgedrukt zijn. Vast en zeker in elkaar gezet door een autistquote:Op maandag 12 december 2011 23:42 schreef Cousin_Eddy het volgende:
Dit is trouwens een stomme test klopt niks van.![]()
Dan bent u een soort ubergod, namelijk hoe hoger het getal, hoe meer authistische trektjes... u eindigt in de min..quote:
Dan is er iets mis gelopen, want ik las het spannendste schrikkeljaar.quote:Op maandag 12 december 2011 23:44 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Je weet dat je niet de test gedaan hebt maar een kalender van achter naar voren hebt gelezen?
Godin der lage landen werd ik al vaker genoemd.quote:Op maandag 12 december 2011 23:45 schreef humorduck28 het volgende:
[..]
Dan bent u een soort ubergod, namelijk hoe hoger het getal, hoe meer authistische trektjes... u eindigt in de min..
hetzelfde, voor iemand die natuurkunde studeert vind ik mezelf weer meevallenquote:Op maandag 12 december 2011 23:37 schreef SomePerson het volgende:
9
Blijkt dat ik ver onder het gemiddelde zit, dacht een beetje erboven te zitten.
Oh ja, 1984. George Orwell. Ja, ook een van mijn favorieten.quote:Op maandag 12 december 2011 23:45 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Dan is er iets mis gelopen, want ik las het spannendste schrikkeljaar.
Dat doe je vast niet uit een zwaar gedwongen interesse (obsessie) of omdat je overal formules/getallen in ziet. Wat autisten wel hebben/doen.quote:Op maandag 12 december 2011 23:48 schreef Adames het volgende:
[..]
hetzelfde, voor iemand die natuurkunde studeert vind ik mezelf weer meevallen
quote:Op maandag 12 december 2011 23:53 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Diagnose stellen zonder doktertje te spelen
quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:00 schreef revolutionarymen het volgende:
Ik heb autistische trekjes! Ik moet duidelijk meer gaan posten
Het is FOK!quote:hobby's/interesses: reizen/geschiedenis/fok!
quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:02 schreef revolutionarymen het volgende:
[..]
Blijf weg van mijn profiel!
Doktertje spelen. Kinky, I like very much.quote:Op maandag 12 december 2011 23:53 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Diagnose stellen zonder doktertje te spelen
Scherp. Te scherp.quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:09 schreef Cousin_Eddy het volgende:
[..]
Doktertje spelen. Kinky, I like very much.![]()
Haha aspergequote:
Awh, bijna een echt autistjequote:Op dinsdag 13 december 2011 00:07 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Uw score op deze test is 15.
[ afbeelding ]
dit dusquote:Op maandag 12 december 2011 23:52 schreef Computerfluisteraar het volgende:
[..]
Jij liegt, dat kan niet anders
Ga je weg, jij hoort hier niet.quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:33 schreef Marie30 het volgende:
De luiheid toch maar overwonnen.
Word ik nu verbannen met mijn drietje? [ afbeelding ]
Ik ben een eckte eckte!!quote:Uitslag
Uw score op deze test is 32.
26768 deelnemers hebben deze test ingevuld.
Hoe ervaart iemand met autisme de wereld? Ontdek wat er gebeurt als je sociale brein niet goed werkt. Hoe is het als je geen lichaamstaal begrijpt en je zintuigen snel overprikkeld raken - alles over autisme
32-49 is heel hoog
Uw score is heel hoog. De meeste mensen met het syndroom van Asperger of hoog functionerend autisme scoren rond de 35.
Jammer ik was net je pop aan het bestellen... Cancel order.quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:58 schreef Cousin_Eddy het volgende:
[..]
Ga je weg, jij hoort hier niet.Wat dacht je van de brandstapel.
![]()
ik wist wel dat het in mij zat, mijn vader was vroegâh ook altijd een échte FOK!kerquote:23-31 is boven het gemiddelde
U scoort boven het gemiddelde. U hebt autistische trekjes
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.My hovercraft is full of eel.
hoe zou dat op 4chan zijnquote:Op dinsdag 13 december 2011 10:13 schreef CaptainCookie het volgende:
Al die uitslagen in dit topic verklaren een hoop over het niveau in ONZ.
True.quote:Op dinsdag 13 december 2011 12:43 schreef twaalf het volgende:
Wat kunnen afgestudeerde psychologen toch slechte enquetes maken zeg. Dat terwijl hun studie alleen maar over enquetes gaat.
U hebt een gemiddelde score. De meeste vrouwen scoren rond de 15. De meeste mannen scoren rond de 17. Dat kunt u niet zeggen, want u heeft mijn geslacht niet gevraagd. U kunt hoogstens zeggen wat het gemiddelde is van alle proefpersonen.
De meeste mensen met het syndroom van Asperger of hoog functionerend autisme scoren rond de 35. Okee mooi. Belangrijkere vraag: als je rond de 35 scoort, heb je dan ook het syndroom van Asperger of hoog functionerend autisme?
Als u zich zorgen maakt over de uitslag, neem dan contact op met uw huisarts. De huisarts ziet me aankomen; printje van Psychologisch Magazine meenemen.Als ik huisarts was zou ik je hard uitlachen.
Dit dusquote:
Maar dat wist ik ook al, er is allang PDD-NOS bij mij vastgesteld.quote:32-49 is heel hoog
Uw score is heel hoog. De meeste mensen met het syndroom van Asperger of hoog functionerend autisme scoren rond de 35.
Welkom bij de clubquote:
ik ookquote:
quote:U hebt een gemiddelde score. De meeste vrouwen scoren rond de 15. De meeste mannen scoren rond de 17.
Hele goede vraag voor een autisme test!Hebben autistische mensen vaak heel veel moeite meequote:Op zaterdag 17 december 2011 13:06 schreef Frietkraam het volgende:
Uw score op deze test is 2.
laatste vraag wtf?
50. Ik vind het makkelijk om fantasiespelletjes te spelen met kinderen.
Jij ook weer opgelucht.quote:Op zondag 18 december 2011 15:50 schreef SuperwormJim het volgende:
Uw score op deze test is 17.
11-22 is een gemiddelde score
U hebt een gemiddelde score. De meeste vrouwen scoren rond de 15. De meeste mannen scoren rond de 17.
Wow, ben adhd-er maar vind dat niet van mezelf (niet druk enzo) , na deze test zijn mijn vermoedens bevestigt.!quote:Op zondag 18 december 2011 15:55 schreef robin007bond het volgende:
Deze test is veel beter en geeft ook een grafiek, waar je ziet in wat je autist bent en in wat niet
http://www.rdos.net/eng/Aspie-quiz.php
quote:Op zondag 18 december 2011 21:01 schreef TripleS het volgende:
[..]
Wow, ben adhd-er maar vind dat niet van mezelf (niet druk enzo) , na deze test zijn mijn vermoedens bevestigt.!
You are very likely an Aspie
[ afbeelding ]
En ik ben nóg normaler met 1 punt meerquote:Op zondag 18 december 2011 23:07 schreef MaryMouse het volgende:
Voor FOK! normen ben ik dus normaal![]()
[ afbeelding ]
Tja, daarom win je ook meestal met WF van mijquote:Op zondag 18 december 2011 23:10 schreef Fogel het volgende:
[..]
En ik ben nóg normaler met 1 punt meer
Welke VBL hooligan is dat?quote:Op maandag 6 februari 2012 16:51 schreef Pulzzar het volgende:
Hoe hoog zou de score van deze FOK!er zijn?
quote:Op maandag 6 februari 2012 16:51 schreef Pulzzar het volgende:
Hoe hoog zou de score van deze FOK!er zijn?
Leugenaar.quote:Op maandag 6 februari 2012 14:30 schreef Stink-ui het volgende:
Ik ben de dans ontsprongen.. 21 pfffiew
quote:Op maandag 6 februari 2012 17:03 schreef TwyLight het volgende:
Uw score op deze test is 25.
U scoort boven het gemiddelde. U hebt autistische trekjes
Gefeliciteerd, echte FOK!kersquote:Op maandag 6 februari 2012 17:08 schreef sthomass het volgende:
29, Ik heb hem nog vrij eerlijk ingevuld ook..
quote:Jouw Aspie score: 114 op 200
Jouw neurotypische (niet-autistische) score: 122 op 200
Het lijkt erop dat je zowel Aspie als neurotypische eigenschappen hebt
Ruilen?quote:Op maandag 6 februari 2012 17:58 schreef Garisson72 het volgende:
16. Ik had meer verwacht. Ik ben een tegenvallende middenmoot-autist.
En ook niet echt een autist, als je met zoveel verandering om kan gaan. Hell, het spontaan zelf vóórstelt nota bene!quote:Op maandag 6 februari 2012 18:07 schreef Computerfluisteraar het volgende:
[..]
Dan ben je geen echte FOK!ker meer ...
je bent grappigquote:
quote:
Gare test, heb af en toe wel wat trekjes, zo heb ik mijn ritueeltjes in de ochtend/ avond.. Sommige vragen zijn ook te gaar. In sommige situaties is 't makkelijk om nieuwe contacten te leggen, wat ook weer afhangt van je humeur etc.. Ik mis de nuance!quote:Uitslag
Uw score op deze test is 8.
1670 deelnemers hebben deze test ingevuld.
Hoe ervaart iemand met autisme de wereld? Ontdek wat er gebeurt als je sociale brein niet goed werkt. Hoe is het als je geen lichaamstaal begrijpt en je zintuigen snel overprikkeld raken - alles over autisme
quote:Op woensdag 15 februari 2012 22:41 schreef JennaSometimes het volgende:
7. Wat jammer toch!
Vlug autistischer worden!
http://forum.fok.nl/fok/logoutquote:
quote:
quote:
quote:Op donderdag 16 februari 2012 00:55 schreef Frank_Drebin het volgende:
Test autismepagina 18 van 18
Uitslag
Uw score op deze test is 40.
3789 deelnemers hebben deze test ingevuld.
Hoe ervaart iemand met autisme de wereld? Ontdek wat er gebeurt als je sociale brein niet goed werkt. Hoe is het als je geen lichaamstaal begrijpt en je zintuigen snel overprikkeld raken - alles over autisme
quote:Op zaterdag 18 februari 2012 01:33 schreef Computerfluisteraar het volgende:
[..]
http://forum.fok.nl/fok/logout
quote:
quote:Op maandag 20 februari 2012 03:42 schreef Suncatcher het volgende:
Oke. Herkansing :
Uw score op deze test is 49.
quote:Op maandag 20 februari 2012 04:11 schreef BertV het volgende:
35... ik worstelde me door deze saaie vragenlijst, vast ook een teken van autisme.
quote:
quote:Op maandag 20 februari 2012 12:02 schreef Paralectic het volgende:
0-10 is een lage score
U hebt vrijwel geen autistische trekjes.
Ontkenningsfase.quote:
Nee, die test geeft een lagere score dan ik zou moeten hebben.quote:Op maandag 20 februari 2012 12:11 schreef Computerfluisteraar het volgende:
[..]
[..]
[..]
[ afbeelding ]
[..]
[..]
[..]
Ontkenningsfase.
Het zit er diep bij je, he?quote:Op maandag 20 februari 2012 12:13 schreef Rezania het volgende:
[..]
Nee, die test geeft een lagere score dan ik zou moeten hebben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 20 februari 2012 12:15 schreef Computerfluisteraar het volgende:
[..]
Het zit er diep bij je, he?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gist is liefde, gist is leven. Vooral in een vagijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wat een verassingquote:Op woensdag 22 februari 2012 17:41 schreef Paul het volgende:
23-31 is boven het gemiddelde
U scoort boven het gemiddelde. U hebt autistische trekjes
23
quote:Op woensdag 22 februari 2012 02:39 schreef Anonymousz het volgende:
nogmaals de test gedaan (echt eerlijk ingevuld)
van 24 naar 29
Uitslag
Uw score op deze test is 29.
1354 deelnemers hebben deze test ingevuld.
Hoe ervaart iemand met autisme de wereld? Ontdek wat er gebeurt als je sociale brein niet goed werkt. Hoe is het als je geen lichaamstaal begrijpt en je zintuigen snel overprikkeld
nee niks mis mee hoorquote:Op woensdag 22 februari 2012 23:14 schreef Plums het volgende:
10. Is er nou ook wat mis met je als je ónder het gemiddelde scoort?
eerlijk ingevuld?quote:
Behalve dat je geen echte FOK!ker bent en er niet meer bij hoort?quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:14 schreef Plums het volgende:
10. Is er nou ook wat mis met je als je ónder het gemiddelde scoort?
quote:Mannelijk Brein
Het Systeemontwerp Quotiënt (SQ) staat voor ruimtelijk inzicht en de mate waarin u in staat bent systemen te doorzien. Het Empathie Quotiënt (EQ) staat voor de mate waarin u in staat bent u in te leven in de gevoelens van anderen.
Uw score op Systeemontwerp is 33, en op Empathie is die 16.
Wat betekent uw EQ-score?
0-32: laag ( de meeste mensen met het Asperger-syndroom, een vorm van autisme, scoren rond de 20)
33-52: gemiddeld (de meeste vrouwen scoren rond de 47 en de meeste mannen rond de 42)
53-63: bovengemiddeld
64-80: zeer hoog
Wat betekent uw SQ-score?
Het Systeemontwerp Quotiënt staat voor uw ruimtelijk inzicht en de mate waarin u in staat bent systemen te doorzien. Mannenhersenen zijn hier beter voor uitgerust dan het vrouwenbrein.
0-19 punten: laag
20-39: gemiddeld (de meeste vrouwen scoren rond de 24 en de meeste mannen rond de 30)
40-50: bovengemiddeld (de meeste mensen met het Asperger-syndroom scoren in dit gebied)
51-80: zeer hoog (in dit gebied scoren driemaal zoveel mensen met Asperger als gewone mannen, en er scoren bijna geen vrouwen in dit gebied)
Welk type brein heeft u?
Uw EQ en SQ scores geven aan dat u een 'mannelijk brein' heeft. Een mannelijk brein wil zeggen dat uw mannelijke vermogens (het analyseren van systemen) beter ontwikkeld ontwikkeld zijn dan uw vrouwelijke vermogens (het lezen van emoties en sociale situaties). Overigens is het niet zo dat alleen mannen een mannelijk brein hebben. Uit onderzoek blijkt dat één op de zeven vrouwen over een mannelijk brein beschikt.
Dit.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:22 schreef Computerfluisteraar het volgende:
[..]
Liegen dat je een echte FOK!ker bent
quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:22 schreef Computerfluisteraar het volgende:
[..]
Liegen dat je een echte FOK!ker bent
Wees er maar blij mee een echte fok'er, ik heb 'slechts' 23, net boven de normquote:
quote:11-22 is een gemiddelde score
U hebt een gemiddelde score. De meeste vrouwen scoren rond de 15. De meeste mannen scoren rond de 17.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |