Ik connect altijd automatisch via BT als ik thuiskom, maar als ik grotere bestanden wil verzenden gebruik ik ook vaak een kabel.quote:Op maandag 12 december 2011 20:56 schreef Tegan het volgende:
Ben je toevallig iets aan het doen met de kabel op je pc?
Heb je er ook last van als je niet connected bent?quote:Op maandag 12 december 2011 23:12 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Ik connect altijd automatisch via BT als ik thuiskom, maar als ik grotere bestanden wil verzenden gebruik ik ook vaak een kabel.
Mag geen probleem zijn toch ?
Daar zou ik niet vanuit gaan neequote:Op donderdag 15 december 2011 10:04 schreef EDMAN- het volgende:
Er komt geen wordfeud voor Symbian zeker?
Ja, ik heb een ander thema ingesteld en nu lijkt het goed te gaan.quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:00 schreef Tegan het volgende:
[..]
Heb je er ook last van als je niet connected bent?
Nee nog niet, zal later de video bekijken!quote:Op zaterdag 17 december 2011 19:44 schreef Dr.Pringles het volgende:
Marko, heb je al Belle op je E7?
Nokia maps (oftwel kaarten)quote:Op donderdag 22 december 2011 22:10 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik heb mijn telefoon een schone installatie gegeven en de widget voor kaart-toepassingen mist een functie. Welke is mij echter onbekend
[ afbeelding ]
Iemand enig idee welke er op de plek van de rode knop hoort?
Dat heeft lang geduurd maar iddquote:Op zondag 18 december 2011 20:52 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Top, ik heb belle er op staan!
Werkt wel lekker, ziet er wel wat beter uit en je hebt wat meer mogelijkheden met je homescreens
En homescreens verwijderen is nu ook mogelijk
Superhandig dat je nu ook WIFI en 3g kan uitzetten
Inderdaadquote:Op donderdag 22 december 2011 22:18 schreef Tegan het volgende:
[..]
Dat heeft lang geduurd maar idd. Dat was toch wel een van de punten waar Symbian op achterliep tov andere OS'en.
Dat is gek, want kaarten heb ik wel staan (anders kan die hele widget niet geïnstalleerd worden)quote:Op donderdag 22 december 2011 22:18 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Nokia maps (oftwel kaarten)
Alle software updates geïnstalleerd via Noka Suite ?quote:Op donderdag 22 december 2011 22:21 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dat is gek, want kaarten heb ik wel staan (anders kan die hele widget niet geïnstalleerd worden)
Ik ookquote:Op donderdag 22 december 2011 22:30 schreef Tegan het volgende:
Ik maak screenshots met ScreenSnap. Maar er zullen vast meer programma's zijn in de store.
Hmm, Kaarten is geen loss app bij mij. Hoe kan die installatie nou weer fout gegaan zijnquote:Op donderdag 22 december 2011 22:22 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Alle software updates geïnstalleerd via Noka Suite ?
Geen idee verder
Weinig ruimte op C: zorgt voor een trage telefoon.quote:Op vrijdag 23 december 2011 12:49 schreef Tegan het volgende:
Je hebt toch genoeg vrije ruimte op die andere schijf?
Ook niet in Nokia Suite ?quote:Op vrijdag 23 december 2011 19:37 schreef hugsy33 het volgende:
Geen foute back-up want gisteren heb ik die na de reset ook terug gezet.
Ik hen helemaal nergens contacten meer (ik had ze dubbel,zowel op tel als op gehkaart.)
Das kutquote:Op zaterdag 24 december 2011 00:03 schreef hugsy33 het volgende:
Dat deed ikregelmatig,met ovi suite, maar die zijn ook pleitte
3.2.100 ?quote:Op zondag 25 december 2011 00:13 schreef junkiexp het volgende:
Nieuwe update van Nokia Suite binnen gehaald
Apart, dat hebben ze er dan kennelijk uitgehaald onder het mom van gebruiksvriendelijkheid of iets dergelijks. In 3rd edition kan het namelijk wel.quote:Op donderdag 22 december 2011 22:18 schreef Tegan het volgende:
[..]
Dat heeft lang geduurd maar idd. Dat was toch wel een van de punten waar Symbian op achterliep tov andere OS'en.
Ik merk wel dat mn batterij er sinds ik er belle op staan er door heen schietquote:Op zondag 25 december 2011 01:08 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Apart, dat hebben ze er dan kennelijk uitgehaald onder het mom van gebruiksvriendelijkheid of iets dergelijks. In 3rd edition kan het namelijk wel.
Mijn N95 kon het ook niet dacht ik.quote:Op zondag 25 december 2011 01:08 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Apart, dat hebben ze er dan kennelijk uitgehaald onder het mom van gebruiksvriendelijkheid of iets dergelijks. In 3rd edition kan het namelijk wel.
Jep !quote:Op zondag 25 december 2011 01:11 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Zal ongetwijfeld een beta zijn? want nokia suite vindt hier geen updates
quote:Op zondag 25 december 2011 01:31 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Jep !
Kreeg een pop up met de vraag om deze te installaren zodat ik ook Belle kon installeren ?
With the help of Nokia Suite, you'll be able to update your Symbian^3 or Symbian Anna phone (Nokia N8, Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01, Nokia C7, and Nokia Oro) to the Nokia Belle software when it becomes available, the Nokia Beta Labs team explains.
Bedankt.quote:Op zondag 25 december 2011 01:35 schreef junkiexp het volgende:
http://betalabs.nokia.com/apps/nokia-suite-beta
Het OS is de beste verbetering, gevolgd door de integratie met Xbox Live (maar dat zit in het OS uiteraard). De N8 wint echter op het gebied van camera, FM transmitter en herkenning. Na jaren Symbian is elk OS wennen, wat je ook kiest.quote:Op dinsdag 27 december 2011 00:35 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Roy..wat vindt jij het grootste pluspunt als je de nokia lumia vergelijkt met de N8/E7 ?
Oke dankjewelquote:Op dinsdag 27 december 2011 00:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Het OS is de beste verbetering, gevolgd door de integratie met Xbox Live (maar dat zit in het OS uiteraard). De N8 wint echter op het gebied van camera, FM transmitter en herkenning. Na jaren Symbian is elk OS wennen, wat je ook kiest.
In september loopt mijn abonnement af en dan hoop ik dat de twee samen een kindje hebben gebaard zodat ik zonder nadenken over kan.
De mijne wel, dus dan kon die van jou het ook. En mijn E71 en E61 konden het ook (logisch, was hetzelfde besturingssysteem als op de N95), afgezien van wat E-serie en N-serie verschillen aan de oppervlakte.quote:
Ligt er natuurlijk aan wat je een verbetering vind. Als je waarde hecht aan vrijheid om met je bestanden om te gaan, is Android wellicht een betere overstap als je van Symbian af wil. Ik vond WP7 in het begin wel erg fijn, maar merk toch dat ik steeds meer behoefte krijg om weer ala Android en zeker Symbian wat meer te kunnen. Gezien de beschikbarheid van apps, is Android dan toch de betere optie voor mij. Het ontbreken van de Opera Mobile browser voor WP7 is ook een groot gemis voor mij. Toch schrijf ik WP7 niet geheel af als optie. WP7 is gewoon mooi, gebruiksvriendelijk en zijn de meeste interessante apps beschikbaar. Dat is bij Symbian gewoon niet zo. De beschikbaarheid van een bepaald type apps is bij Android ook minder. Maar dat gaat vooral over spelletjes, die ik amper installeer. En hoewel die vrijheden niet zo belangrijk zijn, is het natuurlijk wel zo dat ik momenteel de vrijheid heb op mijn HD2, om gewoon over te schakelen naar Android. Op een nieuw toestel moet ik echt de keus gaan maken.quote:Op dinsdag 27 december 2011 00:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Het OS is de beste verbetering, gevolgd door de integratie met Xbox Live (maar dat zit in het OS uiteraard). De N8 wint echter op het gebied van camera, FM transmitter en herkenning. Na jaren Symbian is elk OS wennen, wat je ook kiest.
*#7370#quote:Op zondag 1 januari 2012 16:54 schreef sanger het volgende:
Iemand en idee of je een echte harde reset kan doen? Dus alles er af?
Wil mijn n8 wegdoen maar wel als hij leeg is. Heb al ingesteld naar fabrieksinstellingen maar foto, sms en dergelijke blijven dan toch staan.
Dat blijkt :-Pquote:Op zondag 1 januari 2012 17:27 schreef Tegan het volgende:
Fabrieksinstellingen is iets anders dan je data verwijderen he.
Thanksquote:Op zondag 1 januari 2012 17:27 schreef Tegan het volgende:
http://mynokiablog.com/20(...)reset-your-nokia-n8/
Ik denk dat ze bedoelen dat nieuwe N8-toestellen met Belle geleverd worden.quote:Op maandag 2 januari 2012 14:10 schreef hugsy33 het volgende:
Volgens de site van nokia is belle er inmiddels voor oa de n8, ik kan hem alleen niet vinden.
Iemand die hem al gevonden heeft?
wtf... HOE!?quote:
Dat is gewoon precies zoals het klinkt. Dat alle instellingen op de default fabrieksstand komen te staan. Niets met data wissenquote:
Ja, gevallen op ongelijke sierstenen.quote:Op maandag 2 januari 2012 18:04 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik denk dat ze bedoelen dat nieuwe N8-toestellen met Belle geleverd worden.
[..]
wtf... HOE!?
Op GoT zag ik overigens ook eens zoiets langskomen. Hier is het N8-topic:
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1406510/last
Ja. En touchscreen (gaat via het glas) werkt ook helemaal nog. Dat glas ga ik dus maar vervangen inc het touchscreengedoe (terwijl dat eigenlijk niet nodig is). En LCD niet. Dus dan kan het redelijk cheapquote:Op maandag 2 januari 2012 18:17 schreef Notorious_Roy het volgende:
Is het LCD-scherm wel nog helemaal in orde?
Wow bizar... mijn scherm is bijna op precies dezelfde manier gescheurtquote:
Die is al een tijdje uit a.f.a.i.k. Anna 1/2 en 2/2 kon ik een tijd lang niet updaten vanwege gedoe met Qt dankzij Bubbles ofzo. Na een complete reset beide Anna-updates kunnen installeren. Bubbles heb ik ook niet meer.quote:Op donderdag 12 januari 2012 13:24 schreef junkiexp het volgende:
Krijg nu een Symbian Anna update 2/2 binnen?
Via Nokia Suite.
Maar eens installeren.
Ik kreeg hem nu pas aangeboden.quote:Op donderdag 12 januari 2012 13:28 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Die is al een tijdje uit a.f.a.i.k. Anna 1/2 en 2/2 kon ik een tijd lang niet updaten vanwege gedoe met Qt dankzij Bubbles ofzo. Na een complete reset beide Anna-updates kunnen installeren. Bubbles heb ik ook niet meer.
Beetje late reactie.... Maar wil er minimaal ¤125 voor hebbenquote:
Aldus www.nokia.com/softwareupdate . Dus als ik geen pc had was ik helemaal screwedquote:Note: If you’re a Mac user, you need to update your software from your device as Nokia Suite is not available for Mac OS.
Dat is wel vreemdquote:Op dinsdag 7 februari 2012 13:56 schreef hugsy33 het volgende:
Ja dat helpt helaas niet, hij geeft alleen updates voor galaxy on fire, nokia dab radio en wmdrm dla iplayer plugin
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat moet haast wel aan Hi liggen, 99% zeker zeg ik je. Ik heb een los toestel dus dat probleem heb ik dus niet.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 17:10 schreef hugsy33 het volgende:
Ik kreeg net n mailtje van nokia, t kan liggen aan het feit dat het nog niet voor alle product codes beschikbaar is (op de lijst stond van wel dacht ik maar goed)
of omdat de provider (in mijn geval hi) de software nog niet heeft aangepast.
Welke van de 2 het is weet ik niet maar ik moet"iedere week even kijken" het kan dus nog wel even duren
Krijg je die wel te zien in de updates. Dan lijkt me wel.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 19:31 schreef junkiexp het volgende:
Ik heb ook nog geen update.
Ik had Anna 2/2 nog niet geïnstalleerd, zou het daar aan kunnen liggen?
Ja, heb het maar ff geïnstalleerd maar nog geen melding voor Belle.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 19:34 schreef Tegan het volgende:
[..]
Krijg je die wel te zien in de updates. Dan lijkt me wel.
Het loopt ook als een tiet! Ik ben echt onder de indruk en het heeft mijn keus voor een nieuwe telefoon in september weer wat lastiger gemaakt... Ik had al besloten over te stappen naar Windows Phone, maar als Nokia nog een mooi Symbian-toestel uitbrengt kan het zo maar zijn dat ik daar weer voor ga.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 23:33 schreef contactdoos het volgende:
ik moet zeggen dat belle wel een enorme opwaardering is voor m'n n8. Komt ie qua uiterlijk vertoon weer een beetje mee met het android en ios geweld
Triest, ik heb 059C640 en toch kan ik niet updatenquote:Op dinsdag 7 februari 2012 23:05 schreef junkiexp het volgende:
http://europe.nokia.com/f(...)-update-availability
En waar zou ik dat kunnen vindenquote:Op woensdag 8 februari 2012 19:37 schreef hugsy33 het volgende:
Widgets kunnen ook doorzichtig (bij anna tenminste) moet je even zoeken op clarity
Ohquote:
Hm. Ik had wel al mijn geinstalleerde thema's nog op mijn phone staan na de update. Ze deden alleen niets meer voor de widgets.quote:Op woensdag 8 februari 2012 20:16 schreef hugsy33 het volgende:
Even gezocht, bij mij staat ie wel in de store dus blijkbaar bestaat hij alleen nog voor anna.
Misschien kunnen jullie dat proberen?quote:Ook zojuist geflashed naar Belle. Als je Delight 3.9 hebt geïnstalleerd geeft Nokia Suite géén melding omdat je al op versie .609 draait. Klikken op de knop 'de software opnieuw installeren' installeert Belle
Daar staan maar twee dingenquote:Op woensdag 8 februari 2012 20:51 schreef contactdoos het volgende:
voor iedereen die zijn apps kwijt denkt te zijn: instellingen, installaties, te installeren.
Daar staan al je apps.
Verder vind ik de accuduur ook flink verbeterd!
quote:Virgin UK N8-00 059D1M2 Software Under Creation
dus toch! Ik had net ineens een ingevingquote:Op donderdag 9 februari 2012 13:08 schreef Tegan het volgende:
http://senseapplied.com/i(...)e-product-code-list/
Hier staat hij bij UK.
Edit: En dan op de Nokia site staat dan dit.
[..]
Heb je de nieuwste versie van Ovi Suite?quote:Op woensdag 8 februari 2012 11:25 schreef EDMAN- het volgende:
[..]
Triest, ik heb 059C640 en toch kan ik niet updaten
Telefoon al een keer afgesloten en herstart, niks. Via ovi store krijg ik (volgens mij) ook niks. Meer mensen met dit probleem?
Ik draai zelf ook Delight 3.9 en ik kan 'm wel opnieuw installeren in Ovi Suite.quote:Op donderdag 9 februari 2012 10:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik kwam op Tweakers deze tip tegen:
[..]
Misschien kunnen jullie dat proberen?
Welk programma gebruik je? Dat had ik namelijk ook bij de Nokia Software Updater. En in Nokia Suite -> Tools -> Software updates niet.quote:Op zondag 12 februari 2012 19:36 schreef junkiexp het volgende:
Ik heb nog steeds geen Belle, alleen een update voor Real Golf
Beide geen update beschikbaarquote:Op zondag 12 februari 2012 19:50 schreef Tegan het volgende:
[..]
Welk programma gebruik je? Dat had ik namelijk ook bij de Nokia Software Updater. En in Nokia Suite -> Tools -> Software updates niet.
Ik heb even mijn telefoon teruggezet naar fabrieksinstellingen en ben nu de Anna update e.d. aan het installeren, even afwachten dus.quote:Op zondag 12 februari 2012 20:00 schreef Tegan het volgende:
Heb je je productcode al gevonden op die link hierboven ergens?
Ik krijg de update nu binnenquote:Op zondag 12 februari 2012 21:23 schreef Tegan het volgende:
Ik denk niet dat fabrieksinstellingen iets gaan uitmaken.
Las het op Tweakers.quote:Op zondag 12 februari 2012 19:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
Mijn headset (en andere koptelefoons en oordopjes) werkt niet meer. Nu dacht ik gister dat het kwam omdat ik in het water gevallen was![]()
![]()
maar ik lees op internet dat meer mensen dit hebben na de update naar Belle. Iemand hier daar ook last van?
Moet dat nog steeds één voor één, of kan je je hele contactenlijst tegelijk doen inmiddels?quote:Op dinsdag 14 februari 2012 21:59 schreef junkiexp het volgende:
Grappig, ik heb met Nokia Social alle contacten gekoppeld aan Facebook.
Heb je ook gelijk profielfoto's in je telboek e.d.
Bij social naar FB gaan en dan kan je ''link to contact'' aanklikken.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 22:06 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Moet dat nog steeds één voor één, of kan je je hele contactenlijst tegelijk doen inmiddels?
Dit lees ik net op allaboutsymbian, ik ben benieuwd, ik vind Quickoffice soms wat stroef werken dus hopelijk gaat de samenwerking met Microsoft wat moois opleveren op dit gebied.quote:Furthermore, there's more to come, according to Nokia Conversations, "For the first time ever, Microsoft Word, Excel and PowerPoint will be made available as native applications in a smartphone, outside Microsoft’s own platforms" – all this will be coming later this year.
Je kunt de menu-knop twee tellen ingedrukt houden, dan zie je ook alle open applicaties.quote:Op maandag 27 februari 2012 11:25 schreef MrKikker het volgende:
E6 met Belle bevalt me tot nu toe prima!
enige waar ik mee zit is dat je met Anna op je hoofdscherm een optie "open toepassingen" had waarmee je kon checken welke toepassingen er aan stonden (en ze evt. afsluiten).
Kan ik nu nergens vinden. Iemand?
Ik heb echt geen dag in mijn leven office producten nodig gehad op mijn phone...quote:Op zondag 26 februari 2012 10:17 schreef hugsy33 het volgende:
Ik heb smart office en die werkt ook perfect vind ik. Kost wel een paar euro maar is eigenlijk onmisbaar.
nee die zit daar ook inquote:Op maandag 27 februari 2012 16:28 schreef Tegan het volgende:
Ja de pdf reader gebruik ik wel. Maar die staat los van dat office pakket die je noemde dacht ik?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |