De kwestie of je hem mag of niet is persoonlijk. Om hem onbekwaam te noemen gaat een stukje te ver als je naar zijn geschiedenis als hartchirurg kijkt. Dus je domme ononderbouwde gelul kun je achterwege laten.quote:Op woensdag 22 februari 2012 13:43 schreef Lunaa83 het volgende:
whaaa die dr. ozturk is zo'n rare gozer....totaal onbekwaam met zn overdreven shit
Cocaïne houdt de holtes mooi open!quote:Op woensdag 22 februari 2012 15:14 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Die blonde vrouw gebruikt coke of iets dergelijks, wat een hinderlijke stem!
Aha, dus jij kan het beter dan prof. dr. Oz? Hij heeft niet alleen een MD, maar ook een MBA op zak.quote:Op woensdag 22 februari 2012 16:30 schreef dotKoen het volgende:
Oz
Eersteklas kwakzalver. Had het gewoon bij z'n handenarbeid moeten houden, chirurgen moeten niet te veel nadenken; je ziet wat er van komt
Wat stel jij daar tegenover aan erkende kunde? Je kan wel iemand kwakzalver noemen, maar wat zijn jouw merites, O nieuwe Galen van de moderne tijd?quote:Op woensdag 22 februari 2012 16:49 schreef dotKoen het volgende:
Nou nou, een MBA. Verklaart wellicht wel z'n keuze voor Harpo.
Oh my Darwin!!quote:Op maandag 27 februari 2012 15:06 schreef De_Kardinaal het volgende:
Tijd voor Dr. Oz. Weer een epidemie! Slecht door bakken voedsel!
quote:Op woensdag 22 februari 2012 16:30 schreef dotKoen het volgende:
Oz
Eersteklas kwakzalver. Had het gewoon bij z'n handenarbeid moeten houden, chirurgen moeten niet te veel nadenken; je ziet wat er van komt
quote:Op maandag 12 december 2011 17:20 schreef kwiwi het volgende:
Dr. OzHet is trouwens een hartchirurg.
quote:Oz
Eersteklas kwakzalver. Had het gewoon bij z'n handenarbeid moeten houden, chirurgen moeten niet te veel nadenken; je ziet wat er van komt
Ik ben hersenchirurgquote:Op dinsdag 13 maart 2012 12:01 schreef Flixxy het volgende:
Los van dat je hem wel/niet mag, wat is met deze armstoelhelden die roepen dat hij dom is? Deze man is hartchirurg, wat hebben jullie vandaag al bereikt op FOK!?
En wat is er dan naar aan? Ik kan het niet goed benoemen. Ergens werkt ie me op mijn zenuwen.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:33 schreef Karina het volgende:
Ik denk ik zap even, wat een nare man is dat ook.
Goede vraag, ik vind hem nep overkomen, niet oprecht. Wat je zegt: hij is irritant, maar waarom precies... dat heb je met sommige mensen.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:45 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
En wat is er dan naar aan? Ik kan het niet goed benoemen. Ergens werkt ie me op mijn zenuwen.
Hij is inderdaad zo'n persoon. Op zich doet ie het allemaal wel leuk en aardig, MAAR... en dat is lastig te omschrijven. Hij lijkt een beetje op een politicus die in verkiezingstijd met baby's op de foto gaat, maar zijn eigen kinderen thuis verwaarloost.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:55 schreef Karina het volgende:
[..]
Goede vraag, ik vind hem nep overkomen, niet oprecht. Wat je zegt: hij is irritant, maar waarom precies... dat heb je met sommige mensen.
Oz zal vast niet dom zijn, maar ik vind het wel erg laakbaar dat hij allerhande onwetenschappelijke onzin aan het verkondigen is voor de firma Harpo. Hij misbruikt zijn goede reputatie als cardiothoracaal chirurg om dingen als gebedsgenezing aan te prijzen en onwaarheden over vaccins te verspreiden.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 12:01 schreef Flixxy het volgende:
Los van dat je hem wel/niet mag, wat is met deze armstoelhelden die roepen dat hij dom is? Deze man is hartchirurg, wat hebben jullie vandaag al bereikt op FOK!?
Klopt, homeopathie prijst hij zelf niet aan, daar vergiste ik me in. Maar hij laat wel Joe Mercola (onder andere homeopaat) uitgebreid aan het woord in zijn show.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:27 schreef De_Kardinaal het volgende:
Ik heb hem nog nooit iets homeopathisch zien aanprijzen. Wel natuurlijke producten waar hij duidelijk bij zegt dat de werkzaamheid ervan niet wetenschappelijk is bewezen (als dat het geval is), maar waar veel mensen toch zeggen baat bij te hebben. Hij maakt daar duidelijk onderscheid in. Soms zit hij er wel naast, bijvoorbeeld met CVS en XMRV, maar dat was in de periode dat er vermoedens waren dat die met elkaar in verband stonden.
Wat is jouw specialisme dan als arts?
Edit: Je verhaal is nu anders dan wat er een tijdje geleden stond.
Dat is in de meeste landen het geval, alleen calvinisten doen daar niet aan mee.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:30 schreef CherryLips het volgende:
Het probleem is dat Amerikanen over het algemeen een stel hypochonders zijn die voor elk kwaaltje NU NU NU een pilletje willen hebben. Niet normaal wat hij loopt aan te smeren. Je zou gek worden als je je aan al zijn middeltjes en adviezen houdt. Hij speelt enorm in op die pillenslikcultuur.
Daar stoor ik mij wel aan. Elk risico wordt gezien als iets dat wel haast moet gaan gebeuren. O jee, een keertje je handen niet gewassen voordat je aan een wondje zit, dan heb je kans op sepsis!quote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:44 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Het 'probleem' met dit soort programma's is dat ze steeds weer volgeluld moeten worden. Dus moet ieder klein probleem/risico opgeblazen worden tot enorme proporties
We hebben je wc onderzocht en er is e.coli op je tandenborstel gevonden en dat komt doordat je de wc doorspoelt met de klep open.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:46 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Daar stoor ik mij wel aan. Elk risico wordt gezien als iets dat wel haast moet gaan gebeuren. O jee, een keertje je handen niet gewassen voordat je aan een wondje zit, dan heb je kans op sepsis!
En dat is correct, daar is dan kans op. Een heel kleine kans voor mensen die geen compleet ingestort immuunsysteem hebben.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:46 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Daar stoor ik mij wel aan. Elk risico wordt gezien als iets dat wel haast moet gaan gebeuren. O jee, een keertje je handen niet gewassen voordat je aan een wondje zit, dan heb je kans op sepsis!
Dat hele immuunsysteem vecht dus heel hard tegen de E.Coli op je tandenborstel die daar zijn gekomen toen je de w.c. doortrok zonder de deksel erop te doen.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:52 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
En dat is correct, daar is dan kans op. Een heel kleine kans voor mensen die geen compleet ingestort immuunsysteem hebben.
Ik heb schijt aan e.coli!quote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:48 schreef CherryLips het volgende:
[..]
We hebben je wc onderzocht en er is e.coli op je tandenborstel gevonden en dat komt doordat je de wc doorspoelt met de klep open.
Eh, wtf![]()
De hypochonder in mij gehoorzaamt dr. Oz, ook als er op de wc überhaupt geen tandenborstel staat.
Nou, van de week in een openbare wc, lopen er van die mensen weg zonder hun handen te wassen, dan heb ik alweer zoiets vanquote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:52 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
En dat is correct, daar is dan kans op. Een heel kleine kans voor mensen die geen compleet ingestort immuunsysteem hebben.
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:54 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nou, van de week in een openbare wc, lopen er van die mensen weg zonder hun handen te wassen, dan heb ik alweer zoiets van![]()
![]()
![]()
Tja, ik heb als ik mijn handen sta te wassen altijd zoiets van: "Oh, iedereen heeft dus net met zijn stront/pis/smega-handen aan die kraan gezeten. Of aan de papierdispenser, of de blower die alle e.coli lekker rondblaast door de hele ruimte.".quote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:54 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nou, van de week in een openbare wc, lopen er van die mensen weg zonder hun handen te wassen, dan heb ik alweer zoiets van![]()
![]()
![]()
Ik kan het niet zien (zit op mijn werk), maar wat is dat voor bangmakerij?quote:Op woensdag 28 maart 2012 15:05 schreef De_Kardinaal het volgende:
Pijn kan een aanwijzing zijn voor kanker!
Vandaag leer je de vijf soorten pijnen herkennen die kunnen wijzen op kanker!quote:Op woensdag 28 maart 2012 15:08 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik kan het niet zien (zit op mijn werk), maar wat is dat voor bangmakerij?
Ja maar dit is wel heel erg, dat is net zoiets als op internet zoeken welke kwaal je misschien hebt en dan heb je ook altijd kanker.quote:Op woensdag 28 maart 2012 15:08 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Vandaag leer je de vijf soorten pijnen herkennen die kunnen wijzen op kanker!
Het is toch altijd bangmakerij?
1. Pijn in de longen -> longkankerquote:Op woensdag 28 maart 2012 15:09 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja maar dit is wel heel erg, dat is net zoiets als op internet zoeken welke kwaal je misschien hebt en dan heb je ook altijd kanker.
Misschien maar goed dat ik niet kan kijken, ik heb een beetje hoofdpijn namelijk, zometeen is dat ook een teken van kanker.
En pijn in je hoofd is hoofdkanker? Beetje kort door de bocht lijkt me.quote:Op woensdag 28 maart 2012 15:11 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
1. Pijn in de longen -> longkanker
2. Pijn in de darmen -> darmkanker
Nee je krijgt er ook bij welke andere symptomen erbij horen.quote:Op woensdag 28 maart 2012 15:11 schreef Karina het volgende:
[..]
En pijn in je hoofd is hoofdkanker? Beetje kort door de bocht lijkt me.
Nee wormen uit je darmenquote:Op maandag 2 april 2012 15:11 schreef Karina het volgende:
Leuk elke keer dat liveverslag terwijl ik het niet kijk
Over vrouwen die op de zak van hun man teren nu dus, als ik het goed begrijp uit de post boven mij.
Dat is meer iets voor dr Philquote:Op maandag 2 april 2012 15:19 schreef Karina het volgende:
[..]
Oh shit ik las parasiterende women
Gader, wormen.
Whutquote:Op maandag 2 april 2012 15:20 schreef De_Kardinaal het volgende:
's avonds een stukje plakband op de anus van je kind, dan kan je 's morgens zien of die wormen heeft. Gadverdamme.
Plakband zeiden ze. Ik neem aan dat het niet de bedoeling is om je kind dicht te tapen.quote:
Kindjes krijgen dat ja.quote:Op maandag 2 april 2012 15:25 schreef Karina het volgende:
Volgens mij krijgen bijna alle kinderen dat vroeger of later, net als hoofdluis.
ik heb toevallig geen van beiden gehad, zeker een sterk gestel![]()
Nee ik speelde juist heel veel buiten dat is het gekke. Toen nog welquote:Op maandag 2 april 2012 15:26 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Kindjes krijgen dat ja.
Of je kwam gewoon nooit buiten en je was al heel vroeg een autistisch fokker!
In de kattenkak in de zandbakquote:Op maandag 2 april 2012 15:27 schreef Karina het volgende:
[..]
Nee ik speelde juist heel veel buiten dat is het gekke. Toen nog wel
quote:Op maandag 12 december 2011 18:31 schreef Irritatie100 het volgende:
Terechte klacht. Mijn ma zat dat laatst te kijken, ik heb 10 seconden meegekeken en toen vond ik 'm al een enorme lul
Ik heb heel af en toe een stukje gezien, maar dat dansje heb ik gemist, toch maar eens kijken dan.quote:Op maandag 2 april 2012 15:34 schreef KwadeAfdronk het volgende:
Elke keer weer dat gezeik over dat gewicht en wat je moet eten. En dat dansstukje aan het einde beter doet ie dat niet
Ja hij doet het niet altijdquote:Op maandag 2 april 2012 21:30 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik heb heel af en toe een stukje gezien, maar dat dansje heb ik gemist, toch maar eens kijken dan.
Ach ik kijk ook weleens Dr Phil en lach me rotquote:Op maandag 2 april 2012 21:37 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Ja hij doet het niet altijdMaar dan komt iemand weer een nieuwe dans promoten om af te vallen en dan doet ie mee.
Jezus waarom kijk ik die rommel
Het is wel erg Amerikaans hoor.quote:Op woensdag 4 april 2012 15:11 schreef Karina het volgende:
Shit ik zit op mijn werk, eindelijk een goed onderwerp, kan ik weer niet kijken.
Lachen tochquote:Op woensdag 4 april 2012 15:13 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Het is wel erg Amerikaans hoor.
Zoals ditquote:Op woensdag 4 april 2012 15:23 schreef WammesWaggel het volgende:
Een expert wbt de lengte van de penishet zal maar op je visitekaartje staan
Theoreticus of ervaringsdeskundige?quote:Op woensdag 4 april 2012 15:23 schreef WammesWaggel het volgende:
Een expert wbt de lengte van de penishet zal maar op je visitekaartje staan
Zoals je kunt lezen, niet veel gemist, je zou denken dat een onderwerp over orgasmes interessant zou zijn, maar nee...quote:
Het zal wel Amerikaans zijn geweest daarnaast moet het ook niet al te spannend worden. Voor je het weet heb je er eentje gehad.quote:Op donderdag 5 april 2012 18:38 schreef Karina het volgende:
[..]
Zoals je kunt lezen, niet veel gemist, je zou denken dat een onderwerp over orgasmes interessant zou zijn, maar nee...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |