Slaapverlamming heet het.quote:Op maandag 12 december 2011 11:37 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
ik had een keer een droom(nachtmerrie) dat ik niet kon bewegen, en dan naar beneden viel me bed in.
vervolgens lag ik in me bed, en wilde ik opstaan en kon ik weer niet bewegen.
dat herhaalde zich 30X ofzoiets, (en daarom 30X zo erg vind ik)het was een erge nacht.ik houd niet van die nachtmerries dat je bent verlamd en je niet kan bewegen. dat heb ik ook wel vaker, dat ik moet vluchten voor iets of moet wegrennen(weet details niet, maar moordenaars of inbrekers ofzo), en dan verlammen me benen.
En wanneer heb je jezelf overtuigd dan dat het een droom was? Want soms is het zo echtquote:Op maandag 12 december 2011 11:36 schreef ElDinosaur het volgende:
Die ken ik. Ik heb ook de varianten gehad dat ik dacht dat er allemaal wespen in m'n bed rondliepen en eentje waarbij ik dacht dat de muur naast m'n bed bovenop me instortte.![]()
Sta je dan midden in de nacht naast je bed om te controleren of er geen beesten rondlopen.![]()
Die van mij was vroeger altijd:quote:Op maandag 12 december 2011 11:33 schreef Myraela het volgende:
Terugkomende dromen zijn ook eng, telkens dezelfde droom weer.Of van die dromen die de ene nacht beginnen en je dan de volgende nacht weer verder in gaat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nadat ik het licht aan had gedaan, m'n dekens van het bed had gehaald en de hele kamer had geinspecteerd.quote:Op maandag 12 december 2011 11:37 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
En wanneer heb je jezelf overtuigd dan dat het een droom was? Want soms is het zo echt
Die pagina linkt naar http://en.wikipedia.org/wiki/Brain_in_a_vat en dat is een voorbeeld wat ik heel vaak tegen anderen aanhaalquote:Op maandag 12 december 2011 11:36 schreef Mystikvm het volgende:
Mooie mindfuck:
http://en.wikipedia.org/wiki/Simulated_reality
Beetje Matrix-stijl. Eigenlijk nog niet eens zo'n gekke gedachte, als je nagaat dat wij ooit de processorkracht gaan bezitten om het hele universum te simuleren. Mits we niet eerst allemaal doodgaan natuurlijk.
Die dromen die je opnoemt komen allemaal zeer regelmatig voor bij slaapverlamming. Het kan minder erg voelen als je je dat beseft tijdens je droom, als dat je lukt.quote:Op maandag 12 december 2011 11:38 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
ja weet ik. maar nog nooit iets over opgezocht
Ik heb echt meer dan 100x gedroomd dat het perron van de metro kantelde en dat er dan van af viel voor een metro. Daarnaast heb ik nog wel tientallen metrogerelateerde nachtmerries gehad.quote:Op maandag 12 december 2011 11:34 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Terugkeerdromen zijn vaak ook nog eens de afschuwelijkste.
ja idd. ik ben doormiddel van lucide dromen in me droom ontmaagd op me 15de ofzo.quote:Op maandag 12 december 2011 11:34 schreef stefanhaan het volgende:
Lucid dreaming is wel tof. Kun je doen wat je wilt
En wist je het dan echt zeker, of nam je het risico dan maar gewoon. Dat laatste doe ik, ben echt wel bang, maar ook doodmoe, dus ga dan gewoon maar liggen en hoop dat ik het droomdequote:Op maandag 12 december 2011 11:38 schreef ElDinosaur het volgende:
Nadat ik het licht aan had gedaan, m'n dekens van het bed had gehaald en de hele kamer had geinspecteerd.![]()
Ook eens gehad. Toen ik in Afrika was, pikkedonker, deed ik de zaklamp aan om even te checken, zie ik ineens een hagedis lopen in onze kamer. Ik dus samen met mijn zusje ons matras in de woonkamer gelegd, ik schijn voor de zekerheid overal even en jahoor. Zes kakkerlakken naast mij onder de bank en dan ook nog eens drie dode. Ik heb drie dagen met een capuchon en een sjaal over mijn gezicht geslapen, mijn zusje ook.quote:Op maandag 12 december 2011 11:36 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Die ken ik. Ik heb ook de varianten gehad dat ik dacht dat er allemaal wespen in m'n bed rondliepen en eentje waarbij ik dacht dat de muur naast m'n bed bovenop me instortte.![]()
Sta je dan midden in de nacht naast je bed om te controleren of er geen beesten rondlopen.![]()
Die heb je hier niet in het oosten, toch wel handig, dan droom je er ook niet overquote:Op maandag 12 december 2011 11:40 schreef heloef het volgende:
Ik heb echt meer dan 100x gedroomd dat het perron van de metro kantelde en dat er dan van af viel voor een metro. Daarnaast heb ik nog wel tientallen metrogerelateerde nachtmerries gehad.
Zo zeker als je kunt zijn op zo'n moment met slaap&adrenaline in je lichaam terwijl je nog half staat na te trippen van die droom.quote:Op maandag 12 december 2011 11:41 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
En wist je het dan echt zeker, of nam je het risico dan maar gewoon. Dat laatste doe ik, ben echt wel bang, maar ook doodmoe, dus ga dan gewoon maar liggen en hoop dat ik het droomde
In ieder tropisch land heb je wel hagedisjes en beesten op je hotelkamer rondlopen.quote:Op maandag 12 december 2011 11:41 schreef Soit het volgende:
[..]
Ook eens gehad. Toen ik in Afrika was, pikkedonker, deed ik de zaklamp aan om even te checken, zie ik ineens een hagedis lopen in onze kamer. Ik dus samen met mijn zusje ons matras in de woonkamer gelegd, ik schijn voor de zekerheid overal even en jahoor. Zes kakkerlakken naast mij onder de bank en dan ook nog eens drie dode. Ik heb drie dagen met een capuchon en een sjaal over mijn gezicht geslapen, mijn zusje ook.
zit je veel in de metro, dat het zelfs in je dromen voorkomt?quote:Op maandag 12 december 2011 11:40 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik heb echt meer dan 100x gedroomd dat het perron van de metro kantelde en dat er dan van af viel voor een metro. Daarnaast heb ik nog wel tientallen metrogerelateerde nachtmerries gehad.
Die hagedis was dan zeker op kakkerlakkenjachtquote:Op maandag 12 december 2011 11:41 schreef Soit het volgende:
[..]
Ook eens gehad. Toen ik in Afrika was, pikkedonker, deed ik de zaklamp aan om even te checken, zie ik ineens een hagedis lopen in onze kamer. Ik dus samen met mijn zusje ons matras in de woonkamer gelegd, ik schijn voor de zekerheid overal even en jahoor. Zes kakkerlakken naast mij onder de bank en dan ook nog eens drie dode. Ik heb drie dagen met een capuchon en een sjaal over mijn gezicht geslapen, mijn zusje ook.
Sorryquote:Op maandag 12 december 2011 11:37 schreef moneyfornothing het volgende:
Ik was vannacht gaan slapen met twee vlechten in, toen ik wakker werd was er eentje helemaal uit. Nou is dat niet zo vreemd, hij kan best losgeraakt zijn in mijn slaap en door het draaien is hij verder ontvlecht geraakt. Maar toen zag ik dat het elastiekje dat ik in had om mijn pols zat, waar ik er hem normaal ook altijd draag. Geen idee hoe die daar dan gekomen is.
Ik ga huilen van beestjesquote:Op maandag 12 december 2011 11:43 schreef ElDinosaur het volgende:
In ieder tropisch land heb je wel hagedisjes en beesten op je hotelkamer rondlopen.m daar nou panisch van te worden is wel een beetje erg.
wil Jij mijn 3d spel voor iOS maken?quote:Op maandag 12 december 2011 11:37 schreef LostInSpace het volgende:
[..]
Ach, post gewoon wat tutorials op internet en je naam is bekend.
Mijn werkgever had jaren voordat ik er kwam solliciteren al teksten van mij gelezen over C++.
Ik was dan ook zo aangenomen
Enig, dan verspreid je de eitjes onder je schoenzool en neem je ze mee naar huisquote:Op maandag 12 december 2011 11:43 schreef ElDinosaur het volgende:
Kakkerlakken zijn leuk om op te gaan staan.
Dan waren het vast treinen.quote:Op maandag 12 december 2011 11:42 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Die heb je hier niet in het oosten, toch wel handig, dan droom je er ook niet over
Boeiend als je 6000km van huis bent.quote:Op maandag 12 december 2011 11:44 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Enig, dan verspreid je de eitjes onder je schoenzool en neem je ze mee naar huis
quote:
kan je ook vragen gaan stellen aan hem, en dan gaat hij vreemde antwoorden geven die hij dan totaal weer vergeet omdat hij nog half slaapt?quote:Op maandag 12 december 2011 11:43 schreef Myraela het volgende:
Seriously, afspreken om om 11 uur op te staan, ik braaf mijn wekker zetten.
Maak ik hem om 11 uur wakker, totaal geen reactie, maar ik hem nu net nog een keer wakker. "Is het al half 12?" "Ja..." " Ok, maar nog geen 12 uur?" "Klootzak, we zouden om 11 uur opstaan." "Nee, ik denk dat jij in de war bent"
Schatje is het toch als die wakker moet worden.
Ik ben wel gewend aan hagedissen. Schattig zelfs.quote:Op maandag 12 december 2011 11:43 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
In ieder tropisch land heb je wel hagedisjes en beesten op je hotelkamer rondlopen.m daar nou panisch van te worden is wel een beetje erg.
Ze zijn wel lekker man.quote:Op maandag 12 december 2011 11:45 schreef DenWauwelaar het volgende:
Kakkerlakken. Vieze beesten, maar bang? Neuh.
Krekels en sprinkhanen, dat vind ik smerig.
Nee, hij weet wel wat die zegt maar of die het onthoud weet ik niet.quote:Op maandag 12 december 2011 11:45 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
kan je ook vragen gaan stellen aan hem, en dan gaat hij vreemde antwoorden geven die hij dan totaal weer vergeet omdat hij nog half slaapt?
ik had het een keer met me moeder die me wakker probeerde te maken. het was na het 8k-meisje incident en ik ben bang dat ik iets belachelijks heb gezegd over pillen ofzo
afentoe last van, niet zo vaak. dus ik zie het niet als probleem dat moet worden opgelostquote:Op maandag 12 december 2011 11:40 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Die dromen die je opnoemt komen allemaal zeer regelmatig voor bij slaapverlamming. Het kan minder erg voelen als je je dat beseft tijdens je droom, als dat je lukt.
Ze kunnen best 6000km reizen hoorquote:Op maandag 12 december 2011 11:45 schreef ElDinosaur het volgende:
Boeiend als je 6000km van huis bent.
Precies, zo denk ik er ook over. Spinnen laat ik lekker hun gang gaan, ik heb echt een gruwelijke hekel aan muggen. Lang leve het electrische racketquote:Op maandag 12 december 2011 11:46 schreef Sinji het volgende:
Ik haat muggen. Spinnen eten muggen.
De vijand van mijn vijand is mijn vriend.
Die geur als je een vlieg/mug een tijdje onder spanning zet.quote:Op maandag 12 december 2011 11:47 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Precies, zo denk ik er ook over. Spinnen laat ik lekker hun gang gaan, ik heb echt een gruwelijke hekel aan muggen. Lang leve het electrische racket
ja maar dat is de schuld van moeders he!quote:Op maandag 12 december 2011 11:46 schreef Myraela het volgende:
[..]
Nee, hij weet wel wat die zegt maar of die het onthoud weet ik niet.![]()
Ik had dat vroeger toen mijn moeder me wakker kwam maken dat ik gewoon helemaal niet meer wist dat ze me wakker had gemaakt en schijnbaar zat ik wel rechtop tegen der te praten en alles.
BBQ!quote:Op maandag 12 december 2011 11:48 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Die geur als je een vlieg/mug een tijdje onder spanning zet.![]()
Vooral met een beetje mayonaise.quote:
quote:Op maandag 12 december 2011 11:44 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
wil Jij mijn 3d spel voor iOS maken?
Omnomnomquote:Op maandag 12 december 2011 11:47 schreef DenWauwelaar het volgende:
Bah sprinkhanen eet je niet. Die vertrap je met honderden. Kutbeesten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vooral zo'n dikke strontvlieg, die is echt uber ranzig en die heeft wat meer stroom nodig voordat ie niet meer beweegt.quote:Op maandag 12 december 2011 11:48 schreef ElDinosaur het volgende:
Die geur als je een vlieg/mug een tijdje onder spanning zet.![]()
Herkenbaar.quote:Op maandag 12 december 2011 11:46 schreef Myraela het volgende:
[..]
Nee, hij weet wel wat die zegt maar of die het onthoud weet ik niet.![]()
Ik had dat vroeger toen mijn moeder me wakker kwam maken dat ik gewoon helemaal niet meer wist dat ze me wakker had gemaakt en schijnbaar zat ik wel rechtop tegen der te praten en alles.
Vliegen vind ik niet zo erg, daar heb ik sowieso zo goed als nooit last van. Maar muggen gaan eraan. Dat, of ik ga in een andere kamer slapenquote:Op maandag 12 december 2011 11:49 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Vooral zo'n dikke strontvlieg, die is echt uber ranzig en die heeft wat meer stroom nodig voordat ie niet meer beweegt.
Beestjes
Ik heb er altijd een hekel aan, als ik heerlijk lig te slapen en ze me dan wakker maakt om te vragen hoelaat ik wekker moet. Dan geef ik altijd een antwoord als "strakjes" ofzo. En dan is ze boos omdat ze denkt dat ik helemaal niet weet wanneer ik naar school moet en alles.quote:Op maandag 12 december 2011 11:48 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
ja maar dat is de schuld van moeders he!
6 jaar lang (middelbare schooltijd) altijd de moeder die zit te zaniken VER VOORDAT JE VAN HUIS MOET dat je moet opstaan enzo.
dan wordt je getraind in vage ontwijkende antwoorden geven die haar weg laten gaan, terwijl je nog slaapt.
ik schaam me wel heel erg dood dat ik het dit jaar of 2010 ofzo nog heb gehad. ik ben bang dat het over seks en "de pil" ging ofzo wat ik heel wazig als antwoord geef.
ik ben toen die middag meteen weggegaan van huis, en heb ze wekenlang niet meer gezien.
maar me punbt is, het is allemaal de schuld van de moeder!
dat heb ik ook nog even duidelijk gemaakt voordat ik wegging,dat het haar eigen schuld is dat ik vaag deed door me altijd lastig te vallen enzo.
Ik vang die dingen met stokjesquote:Op maandag 12 december 2011 11:49 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Vooral zo'n dikke strontvlieg, die is echt uber ranzig en die heeft wat meer stroom nodig voordat ie niet meer beweegt.
Beestjes
Had ik ook in de kamer maar kakkerlakken zijn sowieso viezer. Ook gewoon het idee dat als je die kakkerlakken wil vertrappen, er meerdere voor in de plaats komen.quote:Op maandag 12 december 2011 11:45 schreef DenWauwelaar het volgende:
Kakkerlakken. Vieze beesten, maar bang? Neuh.
Krekels en sprinkhanen, dat vind ik smerig.
Dat zijn kikkers bedoel jequote:Op maandag 12 december 2011 11:51 schreef ElDinosaur het volgende:
Echte bazen doen dat zonder stokjes en zonder te kauwen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |