Personeelzaken heet tegenwoordig toch ook gewoon Human Resources oid.quote:Op vrijdag 23 december 2011 19:36 schreef schaal_9 het volgende:
Met onze eigen taal is het naar mijn idee niet best gesteld. Ik heb nog in mijn eigen taal mijn opleiding af kunnen maken. Maar waar kun je anno 2011/2 bijvoorbeeld nog een Nederlandstalige master volgen? De verdrijving door het Engels zie je in geen enkel ander land in zo sterke mate.
Ja, dat komt er ook nog bij. We hebben er een eigen woord voor: menselijk kapitaal. In de bijstand kennen ze het begrip Work first, er is ook een begrijpelijker term voor: Direct werk. Er zijn ook prachtige Nederlandse begrippen: re-integratie tweede spoor bijvoorbeeld. Je moet er maar opkomen !quote:Op vrijdag 23 december 2011 19:55 schreef Auti het volgende:
[..]
Personeelzaken heet tegenwoordig toch ook gewoon Human Resources oid.
Beetje maf allemaal inderdaad.
Het is gewoon ontzetten misselijk als anderen niet van je spullen kunnen afblijven.quote:Op vrijdag 23 december 2011 19:36 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Jammer inderdaad. De dader kan zich beter voor een studie inschrijven wil-ie een netto-inkomen met vier cijfers voor de komma vergaren. Over een kleine week ga ik op vakantie, en daarna koop ik wel een fiets via mijn werk met belastingvoordeel.
Prima dienstverlening van Amazon.fr! Mijn boeken waren snel binnen, een over macro-economie en een boek over econometrie. Franstalige teksten op mijn vakgebied kan ik al redelijk goed lezen.
Met onze eigen taal is het naar mijn idee niet best gesteld. Ik heb nog in mijn eigen taal mijn opleiding af kunnen maken. Maar waar kun je anno 2011/2 bijvoorbeeld nog een Nederlandstalige master volgen? De verdrijving door het Engels zie je in geen enkel ander land in zo sterke mate.
Een parafrase van "Als het niet kan zoals het moet , dan moet het maar zoals het kan." Wijlen Jan de Koning.quote:Op zaterdag 24 december 2011 12:02 schreef Vluchtdeur het volgende:
Ik kreeg laatst van een groepsleiding een mooie slagzin, en ik wil hem wel delen met jullie.
Het luide: "Als het niet gaat zoals het moet, doe het dan zoals het gaat".
Nee, niets, ik ga proberen te voorkomen dat ik crisisdienst moet inschakelen. Gaat al een tijd niet goed, daarom ben ik ook amper online en ik krijg bijna niets voor elkaar. Te snel overprikkeld, paniekaanvallen met hyperventileren, etc. Volgende week moet ik nog bloed laten afnemen voor uitgebreid onderzoek en 16 of 17 januari naar de neuroloog voor de uitslag van de testen, 3 januari afspraak bij nieuwe psychiater van de TIZ maar ik ga aanstaande dinsdag contact opnemen met mijn SPV'er en probeer tot die tijd maar de tijd door te komen met veel rust en medicijnen. Ik ben niet stabiel.quote:Op vrijdag 23 december 2011 22:06 schreef schaal_9 het volgende:
Ga je nog wat leuks doen met de kerst, Auti?
Mijn wens is om taalniveau B1 te bereiken. Dat kan vrij goed met zelfstudie, de boeken heb ik al.quote:Op zaterdag 24 december 2011 11:59 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Het is gewoon ontzetten misselijk als anderen niet van je spullen kunnen afblijven.Mooi dat je via je werk goedkoper een fiets kan bemachtigen.
Jouw Frans moet wel goed zijn. Nou, geef mij maar gewoon Nederlands of Engels.De Nederlandse taal wordt volstrekt te grabbel gegooid. Vooral het bedrijfsleven loopt daarmee voorop, wat Auti ook al illustreerde. Verkoper of adviseur kunnen al lang niet meer, maar dit moet accountmanager heten. Want stel je voor dat het ouwbollig overkomt bij de klant
![]()
Ben je onder de pannen met Kerst?
Moeilijk, moeilijk, mister! Overprikkeling en angsten, daar heeft een kennis van mij met ASS ook last van en reken maar da je dan niet veel kan doen.quote:Op zaterdag 24 december 2011 12:40 schreef Auti het volgende:
[..]
Nee, niets, ik ga proberen te voorkomen dat ik crisisdienst moet inschakelen. Gaat al een tijd niet goed, daarom ben ik ook amper online en ik krijg bijna niets voor elkaar. Te snel overprikkeld, paniekaanvallen met hyperventileren, etc. Volgende week moet ik nog bloed laten afnemen voor uitgebreid onderzoek en 16 of 17 januari naar de neuroloog voor de uitslag van de testen, 3 januari afspraak bij nieuwe psychiater van de TIZ maar ik ga aanstaande dinsdag contact opnemen met mijn SPV'er en probeer tot die tijd maar de tijd door te komen met veel rust en medicijnen. Ik ben niet stabiel.
Lastig uit te leggen hoe zo'n gesprek gaat, maar ik zou je niet teveel zorgen maken.quote:Op zaterdag 24 december 2011 23:17 schreef summer2bird het volgende:
Hoi.
Fijne kerstdagen iedereen.
Ik heb volgende week een gesprek met de arbo arts.
Ik heb de Wajong aangevraagd namelijk.
Kan iemand mij vertellen hoe zo'n gesprek gaat?
Ik heb 'm pas donderdag maar zit me telkens zorgen te maken.
Ik ben vandaag naar het winkelcentrum geweest. Had ik beter niet kunnen doen.
Was helemaal overstuur toen ik terugkwam en heb echt met iedereen ruzie lopen zoeken.
En enorme huilbuien op mijn kamer
Nu heb ik knallende koppijn
Even wachten tot de oxazepam werkt, hopelijk word het dan wat rustiger in mijn hoofd.
Volgens mij 10 milligram.quote:Op zaterdag 24 december 2011 23:19 schreef Auti het volgende:
[..]
Lastig uit te leggen hoe zo'n gesprek gaat, maar ik zou je niet teveel zorgen maken.
Hoeveel oxazepam gebruik je?
Ja, je krijgt een gesprek met de verzekeringsarts. Hij of zij zal vragen tegen welke problemen je aanloopt. Als je eerder hebt gewerkt: hoe je functioneerde, waarom je het werk niet kon volhouden. Ook krijg je vragen op het medische vlak: diagnose, op welke manier autisme je dagelijks functioneren beïnvloedt, onder meer op sociaal terrein. Na het gesprek met de verzekeringsarts kun je nog een vervolggesprek krijgen met een arbeidsdeskundige, maar dat is niet altijd het geval.quote:Op zaterdag 24 december 2011 23:17 schreef summer2bird het volgende:
Hoi.
Fijne kerstdagen iedereen.
Ik heb volgende week een gesprek met de arbo arts.
Ik heb de Wajong aangevraagd namelijk.
Kan iemand mij vertellen hoe zo'n gesprek gaat?
Ik heb 'm pas donderdag maar zit me telkens zorgen te maken.
Ik ben vandaag naar het winkelcentrum geweest. Had ik beter niet kunnen doen.
Was helemaal overstuur toen ik terugkwam en heb echt met iedereen ruzie lopen zoeken.
En enorme huilbuien op mijn kamer
Nu heb ik knallende koppijn
Even wachten tot de oxazepam werkt, hopelijk word het dan wat rustiger in mijn hoofd.
Kerst is voor alleenstaanden inderdaad een hachelijke onderneming, maar je bent kennelijk wel gauw tevreden met die ene glimlach.quote:Op zaterdag 24 december 2011 21:35 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Met Kerst staat de wereld in feite twee dagen stil. Intermenselijke waarden staan centraal, iets waar mensen met autisme juist minder sterk in zijn. Alleenstaanden zijn de klos met kerst. Ik ben niet onder de pannen met kerst. Maar ik heb een glimlach van de cassière gekregen, dus mijn kerst is al prima. Daarna ben ik wel naar mijn ouders in Frankrijk, mijn vader wordt zoveel jaar, dus het wordt gezellig
Die caissière heeft echt een schattige uitstralingquote:Op zondag 25 december 2011 00:21 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Kerst is voor alleenstaanden inderdaad een hachelijke onderneming, maar je bent kennelijk wel gauw tevreden met die ene glimlach.
Nou mooi dat je binnenkort gezellig de verjaardag van je vader mag vieren in Frankrijk, dan heb je dat tenminste nog te goed.
Nog even en je wordt een vrouwenverslinder, Schaal_9quote:Op zondag 25 december 2011 00:48 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Die caissière heeft echt een schattige uitstraling
Een ander pluspunt, een vrouw die eerst de bood afhield, is weer in voor een praatje.
Kerst is voor mij wel een symbool van verzoening. Het gaat me nu wel beter af om signalen van mensen beter op te pakken.
Maar doe jij zoal in deze week?
Daarvan slik ik er momenteel 10 per dag.quote:Op zaterdag 24 december 2011 23:29 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Volgens mij 10 milligram.
Maar ik mag extra nemen als ik na een half uur nog onrustig ben.
Waarom ben je er zo van overtuigd dat ik behoefte aan contact heb? Ik denk dat er zeker bij alleenstaande mannen een soort sluimerend gevoel van onvrede is.quote:Op zondag 25 december 2011 13:34 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Nog even en je wordt een vrouwenverslinder, Schaal_9
Je hebt duidelijk behoefte aan contact. En je moet niet afgaan op een enkel incident als iemand je ineens met "u" aanspreekt.![]()
Tja, wat ik ga doen deze week? Lieverd, als ik dat zou weten dan zou ik je dat graag zeggen...
Niet voor iedereen. 2 januari heb je bij veel werkgevers nog het handen schudden (soms zoenen) in verband met de nieuwjaarwensen. Die dag neem ik sowieso altijd vrij. Daarna moet ik nog wat verjaardagen afwerken, maar voor de meesten is het dan weer de normale gang van zaken.quote:Op zondag 25 december 2011 14:46 schreef Auti het volgende:
[..]
Daarvan slik ik er momenteel 10 per dag.
Nog 1 week en dan is het 2012 en is december voorbij. Dan is het overal meteen al een stuk rustiger. December is een rare maand.
Haha klopt ja!quote:Op dinsdag 20 december 2011 22:05 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Is zeker een leuk boek...
Kijk eens aan, spannend! Je onderwerp in het profielwerkstuk sluit er alvast goed bij aan.
Wat betekent het trouwens als een cassière normaal altijd je zegt en op een bepaald moment ineens u? Dat ze een beetje de boot probeert af te houden voor een praatje?
En ja hoor... bingo! hebben ze mijn 7 jaar fiets gestolen! Ach ja, iemand van de kastelozen heeft een meevallertje. Meer dan 15% van zijn bijstandsuitkering zal het niet zijn. Ik wist het al: met een deel van de mensen die wordt geraakt door de kabinetsmaatregelen hoef je niet eens medelijden te hebben.
Maar enfin, moet ik weer van alles gaan regelen... en de keuze: wordt het een nieuwe of een tweedehandsfiets.
Dankuwelquote:Op woensdag 21 december 2011 16:04 schreef magnetronkoffie het volgende:
Welke gedragsstoornis heb je?
Asperger en ADD
Wanneer en hoe werd dit bekend?
Nu ongeveer 3 jaar geleden
Hoe beïnvloed deze gedragsstoornis jou?
Het beïnvloed me in alle facetten van mijn leven en is de oorzaak van mijn huidige depressieve klachten. Ook heb ik moeite met het herkennen van gevoelens
Voor mij is het gewoon kut om te hebben. Mocht er ooit een pilletje voor uitgevonden worden, sta ik vooraan de rij.
Ik heb na mijn VWO geen opleiding meer kunnen afronden, ben werkloos geraakt en depressief/overspannen geworden.
Ik heb moeite met sociale contacten en veel dagelijkse dingen zoals kleding kopen en huishouden zijn een ramp.
Op het moment sta ik op een wachtlijst voor het Leo Kannerhuis.
Ook ben ik zeer chaotisch.
Hoe ondervind je omgeving deze gedragsstoornis? Of hoe beïnvloedt het je omgeving
Weet ik eigenlijk niet, maar ze vinden me wel vaak lastig of zielig![]()
Hoe heb je er mee om leren gaan?
Heb ik eigenlijk nog niet. Pappen en nathouden dan maar.
Dankuwelquote:Op zondag 25 december 2011 00:31 schreef Madame_Paon het volgende:
Ben je nog bezig met je werkstuk? Hier in ieder geval mijn antwoorden:
Welke gedragsstoornis heb je?
MCDD.
Wanneer en hoe werd dit bekend?
Op mijn 13e. Ik heb me blijkbaar altijd al vreemd gedragen, maar in de pubertijd vond mijn moeder het nodig om echt hulp voor mij te zoeken. Na ongeveer een jaar vol gesprekken kreeg ik de diagnose PDD-NOS. Dit is later bijgesteld naar MCDD. Wanneer weet ik niet precies. Ergens tussen mijn 14e en mijn 16e.
Hoe beïnvloedt deze gedragsstoornis jou?
Enorm. Hele diepe dalen, volledig arbeidsongeschikt verklaard, veel gepest en uiteindelijk ook OCD ontwikkeld.
Hoe ondervindt je omgeving deze gedragsstoornis? Of hoe beïnvloedt het je omgeving
Thuis ging het echt niet meer, dus ik ben op mijn 16e uit huis gegaan. Daardoor is de relatie met mijn moeder een stuk beter geworden. Voor de rest stuit ik nog wel eens op onbegrip, omdat mensen niet snappen dat ik echt niet tegen sommige dingen kan.
Hoe heb je er mee om leren gaan?
Medicijnen, therapie, een opname. En de emotionele achtbaan wordt wat minder in de volwassenheid schijnt het, en dat klopt ook. Ook al heb ik nog steeds hele diepe dalen.
En levenservaring (). Maar echt goed gaat het niet.
Autistische stoornissen zijn trouwens ontwikkelingsstoornissen.
Alleenstaande mensen missen het kletscontact thuis eerder dan niet-alleenstaanden. Als de behoeft van een praatje dan toch bestaat, dan zullen alleenstaanden misschien eerder contact gaan vragen bij dienstverlenende momenten, zoals bij betalen bij de kassa. Ik merkte steeds dat je contact met die vrouwen op prijs stelt en soms teleurgesteld was als die ander er niet zo voor open stond. Daaruit proef ik toch dat je behoeft hebt aan wat contact. En dat is toch mooi?quote:Op maandag 26 december 2011 20:39 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Waarom ben je er zo van overtuigd dat ik behoefte aan contact heb? Ik denk dat er zeker bij alleenstaande mannen een soort sluimerend gevoel van onvrede is.
Dank jequote:Jouw leven is wel een mysterie: je weet meer van mij dan omgekeerd. Ik weet niet eens in welke regio je woont. Eigenlijk... je verdient gewoon een goede baan en ook een sociaal leven! In ieder geval een basis. Je kan mensen goed inschatten. Of misschien dat onze gemeenschappelijke factor (Asperger) er een rol in speelt en dat je soms alles tot op het bot analyseert, wat je eerder eens noemde.
Dank jequote:Op zaterdag 24 december 2011 23:55 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Ja, je krijgt een gesprek met de verzekeringsarts. Hij of zij zal vragen tegen welke problemen je aanloopt. Als je eerder hebt gewerkt: hoe je functioneerde, waarom je het werk niet kon volhouden. Ook krijg je vragen op het medische vlak: diagnose, op welke manier autisme je dagelijks functioneren beïnvloedt, onder meer op sociaal terrein. Na het gesprek met de verzekeringsarts kun je nog een vervolggesprek krijgen met een arbeidsdeskundige, maar dat is niet altijd het geval.
Als de uitkering wordt toegekend, zul je terechtkomen in de werkregeling of, als je nog op school zit, de studieregeling. Het wordt voor mensen met autisme steeds moeilijker om werk vol te houden, omdat werkzaamheden steeds complexer worden en er veel beroep wordt gedaan op sociale interactie.
Wow! 10 per dagquote:Op zondag 25 december 2011 14:46 schreef Auti het volgende:
[..]
Daarvan slik ik er momenteel 10 per dag.
Nog 1 week en dan is het 2012 en is december voorbij. Dan is het overal meteen al een stuk rustiger. December is een rare maand.
Daar heb ik ook erg veel last van ja en momenteel nog meer dan voorheen. Medicatie werkt ook niet optimaal en je kan je misschien wel voorstellen dat ik nu een soort zombie ben, de laatste weken probeer ik zo prikkelvrij mogelijk te leven. Ik kom ook niet buiten en zit/lig de hele dag alleen op een kamertje. Het is voor mij misschien ook verstandig om even tijdelijk opgenomen te worden en dan in de gaten gehouden te worden en goed op de juiste medicatie ingesteld kan worden, maar ook hier zie ik tegen op.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:50 schreef summer2bird het volgende:
Ik hoop trouwens dat ik binnenkort ontslagen word van het ziekenhuis.
Ben er zo klaar mee.
Het gaat (eindelijk) goed, en ik weet nu een beetje wat me te wachten staat en wat er van mij verwacht word.
Bovendien kan ik de thuissituatie weer aan.
Ik wil gewoon weer thuis slapen, zonder dat gezeik dat je maximaal 4 nachten per week weg mag.
Zeker deze week is dat heel vervelend.
Hebben jullie ook, dat als je ergens komt waar veel prikkels zijn, dat alles je aanvalt als het ware?
Alles komt zo op me af.
Thuis de tv die aanstaat of mijn gezinsleden die iets zeggen. Hoeft heel klein te zijn, bijvoorbeeld een oranje schilderij ofzo, maar kan ook enorm zijn zoals de stad als de markt er is.
Het verschilt per geval, maar het is geen zeldzaamheid dat mensen met een arbeidsverleden de regeling instromen. De hoogte van de Wajong-uitkering bedraagt 25 % van het minimumjeugdloon, als je nog van plan bent een vervolgopleiding te volgen. Het bedrag komt ongeveer overeen met het salaris dat je met 8 uur werken per week verdient.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:45 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Dank je
Maakt het eigenlijk uit als je al een arbeidsverleden hebt?
Want ik ben bang dat die arts dan gaat zeggen omdat ik eerder heb gewerkt, dat ik dit gewoon moet doen.
En ja, ik zit nog op school. Zit in het examenjaar van de havo.
En dan valt me op dat vrouwen met een middelbare opleiding over het algemeen sneller in de gaten hebben dat ik die behoefte aan contact heb. Of ze merken dat ik anders ben. Dan proberen ze in het vervolg op een enigszins ondoorzichtige manier de boot af te houden. Bij de hoogopgeleiden gebeurt dat minder snel en ik denk dat het komt omdat we sneller bepaalde raakvlakken hebben en mijn beperking veel meer aan de oppervlakte blijft. Bij de kassa werken veel studentes.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:33 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Alleenstaande mensen missen het kletscontact thuis eerder dan niet-alleenstaanden. Als de behoeft van een praatje dan toch bestaat, dan zullen alleenstaanden misschien eerder contact gaan vragen bij dienstverlenende momenten, zoals bij betalen bij de kassa. Ik merkte steeds dat je contact met die vrouwen op prijs stelt en soms teleurgesteld was als die ander er niet zo voor open stond. Daaruit proef ik toch dat je behoeft hebt aan wat contact. En dat is toch mooi?
[..]
Dat ervaar ik ook veel. Toen ik bij Alliander IM&ICT werkte was ook iedereen heel aardig en normaal en hadden ook geen vooroordelen e.d.quote:Op dinsdag 27 december 2011 20:37 schreef schaal_9 het volgende:
Het lijkt voor mijn gevoel wel of mensen met een hogere inschaling gemiddeld meer in zijn voor een praatje
Lastig om hier iets over te zeggen, ik zou eigenlijk zo'n praatje op beeld moeten zien. Feit is dat je eea zo ervaart zoals je het hier formuleert. Mijn indruk is dat je zeer bewust bent op het anders zijn, gezien de wetenschap die je over je zelf hebt. (zelfanalyse). Maar welk dynamiek heeft dat op je spontane contacten?quote:Op dinsdag 27 december 2011 20:37 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
En dan valt me op dat vrouwen met een middelbare opleiding over het algemeen sneller in de gaten hebben dat ik die behoefte aan contact heb. Of ze merken dat ik anders ben. Dan proberen ze in het vervolg op een enigszins ondoorzichtige manier de boot af te houden. Bij de hoogopgeleiden gebeurt dat minder snel en ik denk dat het komt omdat we sneller bepaalde raakvlakken hebben en mijn beperking veel meer aan de oppervlakte blijft. Bij de kassa werken veel studentes.
Het lijkt voor mijn gevoel wel of mensen met een hogere inschaling gemiddeld meer in zijn voor een praatje
Genoeg draken van hoogopgeleiden meegemaakt hoor. Het zijn juist die mensen die het spel erg hard spelen. Daar waait het vaak ook het hardst. Aan de andere kant heb je het plebs, en daar wordt je ook niet blij van.quote:Op dinsdag 27 december 2011 21:59 schreef Auti het volgende:
[..]
Dat ervaar ik ook veel. Toen ik bij Alliander IM&ICT werkte was ook iedereen heel aardig en normaal en hadden ook geen vooroordelen e.d.
Dat was alvast een slok op de borrel! Jammer dat het werk voor jouw doen toch te belastend was. Het was best een mooie stap.quote:Op dinsdag 27 december 2011 21:59 schreef Auti het volgende:
[..]
Dat ervaar ik ook veel. Toen ik bij Alliander IM&ICT werkte was ook iedereen heel aardig en normaal en hadden ook geen vooroordelen e.d.
Het meest ongunstige scenario is als een persoon alleen vreemd doet naar jou, maar naar anderen toe juist enthousiast is. Anderen weten zich in het begin geen raad, terwijl er in een later stadium alsnog een klik ontstaat. Grosso modo kan ik het met vrijwel alle collegas wel goed vinden. Ik denk dat ook de missie van de werkgever hierin een rol speelt. Ook weten ze mijn creativiteit op waarde te schatten.quote:Op dinsdag 27 december 2011 23:03 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Lastig om hier iets over te zeggen, ik zou eigenlijk zo'n praatje op beeld moeten zien. Feit is dat je eea zo ervaart zoals je het hier formuleert. Mijn indruk is dat je zeer bewust bent op het anders zijn, gezien de wetenschap die je over je zelf hebt. (zelfanalyse). Maar welk dynamiek heeft dat op je spontane contacten?
Dat heb ik wel gemerkt. Daardoor wordt het ook moeilijker om je een beeld van jou te vormen, maar het is jouw goed recht om terughoudend te zijn. Een kennis van mij met autisme, met wie ik vaak onenigheid heb, doet dat ook. Die jongeman is nog best berekenend en dat verwacht je niet van iemand die behoorlijk hulpbehoevend is.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:33 schreef EchtGaaf het volgende:
Tja, verder ben ik terughoudend inderdaad met het posten van zeer concrete dingen. Ik verlang dit ook niet van jou, want posten op internet heeft ook wat nadelen. Buiten dat ik met dit account account post op meerder subfora en helaas op menig randdebiel stuit (buiten R&P overigens) wordt elders vaker dan lief is "lullig" gedaan met kwetsbaarheden die hier soms worden gepost. Dat heeft doen besluiten om waakzaam te blijven.
Ik hoop dat je daar begrip voor kan opbrengen.
Dat zijn inderdaad nare situaties. Zeker als dat vaker gebeurt en dat je een vast patroon in ontdekt. Maar dank je dat dit (alleen) met je ASS te maken heeft?quote:Op dinsdag 27 december 2011 23:24 schreef schaal_9 het volgende:
Het meest ongunstige scenario is als een persoon alleen vreemd doet naar jou, maar naar anderen toe juist enthousiast is.
Veel mensen kijken ook eerst de kat uit de boom. Reken maar dat dit bij anderen ook gebeurt. Soms moet je iemand ook eerst een beetje leren kennen.quote:Anderen weten zich in het begin geen raad, terwijl er in een later stadium alsnog een klik ontstaat.
Dan heb je ontzetten veel geluk dan. Je zoekt ze immers niet uit, iedere werkende krijgt zxe gewoon door de strot gedrukt. Statistisch zitten er altijd etterbakken en draken bij. Zelfs sociopaten. .quote:Grosso modo kan ik het met vrijwel alle collegas wel goed vinden.
Toch denk ik dat in iedere organisatie met ellebogen worden gewerkt. Vergeet niet dat ook schijnrituelen plaatsvinden op de werkvloer. Dat mensen elkaar wel feliciteren maar intussen wel aan de stoelpoten van anderen zagen of vliegen aan het afvangen zijn. Roddels/achterklap...quote:Verder wordt het spel niet zo hard gespeeld. Mensen krijgen volop felicitaties als ze een carrièrestap maken. Hoewel er met financiële middelen gewerkt wordt, heerst er geen werkcultuur waar het vooral om geld draait.
Dan noem je er ook een hond hequote:Op woensdag 28 december 2011 12:16 schreef Auti het volgende:
Ik hou meer van honden dan van mensen.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Hachiko
Daar heb je wel gelijk in ja, eigenlijk zitten overal wel rotte appels tussen.quote:Op woensdag 28 december 2011 13:30 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Dan noem je er ook een hond he
Dit gedeelte herken ik wel. Dan word ik wat te fel zeg maarquote:Op woensdag 28 december 2011 00:07 schreef summer2bird het volgende:Op een gegeven moment pakte mijn moeder een schilderij dat ik gemaakt had op en maakte er grapjes over.
Ik vroeg of ze het terug kon zetten. Het stond niet op dezelfde plek.
Maar ik zei dat waarschijnlijk te bot.
Heb de hele avond ruzie met ze gehad, vooral met mijn vader.
Ik had echt geen idee wat ik verkeerd deed. En ik bedoelde het echt niet zo.
Maar zo kwam het dus wel over.
Ik bedoelde het echt niet zo.
Stomme is, dat dit soort dingen echt heel vaak gebeuren.
Of dat ik heel dreigend overkom of heel boos terwijl dat absoluut niet de bedoeling is.
Houd in het achterhoofd dat je je veel op minder positieve tot negatieve ervaringen baseert. Hierdoor kun je een vertekend beeld vormen. Ik heb slechts ervaring met één werkgever, maar het valt reuze mee. Dat zie je bijvoorbeeld terug in de sfeer tijdens afdelingsuitjes.quote:Op woensdag 28 december 2011 12:13 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Toch denk ik dat in iedere organisatie met ellebogen worden gewerkt. Vergeet niet dat ook schijnrituelen plaatsvinden op de werkvloer. Dat mensen elkaar wel feliciteren maar intussen wel aan de stoelpoten van anderen zagen of vliegen aan het afvangen zijn. Roddels/achterklap...
quote:Op woensdag 28 december 2011 12:16 schreef Auti het volgende:
Ik hou meer van honden dan van mensen.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Hachiko
quote:Op woensdag 28 december 2011 19:43 schreef hoorbuis het volgende:
Hee,
Ik heb hier al wat rondgeleesd. Heb ASS, dus wil even hoi zeggen mensen die hetzelfde hebben.
Goed genoeg, net lekker gegamed en zometeen naar de supermarkt en daarna eten maken. En vanavond ga ik weer darten kijkenquote:Op donderdag 29 december 2011 14:47 schreef summer2bird het volgende:
Zo. Gesprek met de arbo arts zit erop.
Viel mee, ik had echt zoiets verwacht van "welke aankomende luie uitkeringstrekker zit er nu voor me?!"
Maar die vrouw kon me heel goed begrijpen.
Ze heeft me volledig afgekeurd.
En ik hoef ook niet voor een 2de gesprek te komen.
Pfoej, ben blij dat het erop zit.
straks beginnen de dagen van stress en horror weer. Vuurwerkmet name knalvuurwerk.
Hoe is het met jullie?
Dat komt bekend voor. Met het bijbehorende fijne kerst/oudjaar/nieuwjaar/beste wensen/etc.quote:Op maandag 26 december 2011 21:34 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Niet voor iedereen. 2 januari heb je bij veel werkgevers nog het handen schudden (soms zoenen) in verband met de nieuwjaarwensen. Die dag neem ik sowieso altijd vrij. Daarna moet ik nog wat verjaardagen afwerken, maar voor de meesten is het dan weer de normale gang van zaken.
hoi :-)quote:Op woensdag 28 december 2011 19:43 schreef hoorbuis het volgende:
Hee,
Ik heb hier al wat rondgeleesd. Heb ASS, dus wil even hoi zeggen mensen die hetzelfde hebben.
Kijk eens! gefeliciteerd met de toekenning!quote:Op donderdag 29 december 2011 14:47 schreef summer2bird het volgende:
Zo. Gesprek met de arbo arts zit erop.
Viel mee, ik had echt zoiets verwacht van "welke aankomende luie uitkeringstrekker zit er nu voor me?!"
Maar die vrouw kon me heel goed begrijpen.
Ze heeft me volledig afgekeurd.
En ik hoef ook niet voor een 2de gesprek te komen.
Pfoej, ben blij dat het erop zit.
straks beginnen de dagen van stress en horror weer. Vuurwerkmet name knalvuurwerk.
Hoe is het met jullie?
Hey Schaal_9quote:Op vrijdag 30 december 2011 13:24 schreef schaal_9 het volgende:
Hey EchtGaaf :-)
Dag is (volgens de zon) alweer op de helft...
Ervaringen in het verleden hebben zeker invloed op beeldvorming, dat zeg je goed. Gelukkig heb je een goede ervaring. Ik heb het beeld dat je aansluiting vind, omdat ik je nooit hoor klagen over mensen op je werk. Erg mooi natuurlijkquote:Op woensdag 28 december 2011 18:09 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Houd in het achterhoofd dat je je veel op minder positieve tot negatieve ervaringen baseert. Hierdoor kun je een vertekend beeld vormen. Ik heb slechts ervaring met één werkgever, maar het valt reuze mee. Dat zie je bijvoorbeeld terug in de sfeer tijdens afdelingsuitjes.
Die aansluiting is prima, inderdaad. Weinig oppervlakkige prietpraat, maar serieuze gesprekken. De mensen begrijpen mijn humor. Een zeer groot voordeel merk ik wel, is dat er bij de mensen op mijn directie weinig geldzorgen zijn.quote:Op vrijdag 30 december 2011 23:03 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ervaringen in het verleden hebben zeker invloed op beeldvorming, dat zeg je goed. Gelukkig heb je een goede ervaring. Ik heb het beeld dat je aansluiting vind, omdat ik je nooit hoor klagen over mensen op je werk. Erg mooi natuurlijk
Jij bent volgens mij niet iemand die naast zijn schoenen gaat lopen, maar toch mag je trots zijn op positie.
wordt weer allemaal handen schudden ;-)quote:
Maak daar maar woensdag van...quote:Op zaterdag 31 december 2011 14:21 schreef Auti het volgende:
Ik kan haast niet wachten tot het weer voorbij is. Ik wou dat het al dinsdag was.
Lang leve oordopjes!quote:Op zaterdag 31 december 2011 15:06 schreef summer2bird het volgende:
Hallow.
Zal blij zijn als dat geknal erop zit.
Loop de hele dag met oordopjes in
Gaan jullie nog wat afsteken?
Fijne jaarswisseling trouwens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |