lul had het bijna gefacebookedquote:Op woensdag 7 december 2011 23:29 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Bron: 4chan
Ik weet 99% zeker troll maar je weet nooit. Ik dacht ik maak jullie ff blij
Haha.quote:Op woensdag 7 december 2011 23:29 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Bron: 4chan
Ik weet 99% zeker troll maar je weet nooit. Ik dacht ik maak jullie ff blij
Nee hoor niet onverwacht, al hielp het wel dat jij de poster was.quote:Op woensdag 7 december 2011 23:29 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Bron: 4chan
Ik weet 99% zeker troll maar je weet nooit. Ik dacht ik maak jullie ff blij
michaeljacksonpopcorn.gif!quote:Op woensdag 7 december 2011 23:28 schreef ClapClapYourHands het volgende:
"Rumours coming out of Zagreb that an official complaint has been lodged regarding the unusual result in tonight's match between Dinamo Zagreb and Lyon.
Allegations of suspicious activity during the half time break involving as yet unidentified men entering the Zagreb changing room.
More to follow."
Jij en ik en alle andere Ajacieden hopen het. Ik denk dat het een soort van hoop is dat je hier in gelooft.quote:Op woensdag 7 december 2011 23:30 schreef msnk het volgende:
Ik geloof het. Misschien niet DIT bericht, maar wel dat het gebeurd is
is ook zo, maar het was duidelijk dat Real wou winnen, niet zozeer met dikke cijfers. ga je met 2-2-2 rusten kan het 2-3 worden ofzo.quote:Op woensdag 7 december 2011 23:30 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Okee. Ik & rekenen.![]()
Stel dat het 2-1 was geworden, dan had Real een tandje bijgeschakeld. Kun je niks van zeggen. Heeft ook weinig zin..
TE veel toeval. Zit een luchtje aan.quote:Op woensdag 7 december 2011 23:31 schreef potienza het volgende:
[..]
Jij en ik en alle andere Ajacieden hopen het. Ik denk dat het een soort van hoop is dat je hier in gelooft.
Nee al is er een insider die het beweerd loopt het onderzoek toch op niks uit, maar momenteel boeit het me geen flikker. Momenteel ben ik voornamelijk boosquote:Op woensdag 7 december 2011 23:31 schreef potienza het volgende:
[..]
Jij en ik en alle andere Ajacieden hopen het. Ik denk dat het een soort van hoop is dat je hier in gelooft.
1-30?quote:Op woensdag 7 december 2011 23:30 schreef Zweefkaak het volgende:
[..]
Gelijkspel had makkelijk gekund, Real deed niks. Dus al had Lyon maar 1-30 gewonnen, wat dan nog?
Het verandert niets nee. Zelfs Engeland kon niets doen, wat gaat Ajax dan doen.quote:Op woensdag 7 december 2011 23:32 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Nee al is er een insider die het beweerd loopt het onderzoek toch op niks uit, maar momenteel boeit het me geen flikker. Momenteel ben ik voornamelijk boos
Ja wordt leuk. Als wij een volledig fit team hebben en Anita en Blind niet meedoen kunnen we ook nog wel eens winnen van Man U. Man C wordt moeilijk.quote:Op woensdag 7 december 2011 23:33 schreef potienza het volgende:
Maar het wordt wel gezellig in de Europa League, beide clubs uit Manchester zijn er ook in belandt!
Ja, als Ajax gelijk had gespeeld waren ze gewoon door, ze hadden het in eigen hand om door te gaan. Gewoon eigen schuld en het is wel makkelijk om de schuld bij een ander te leggen. Ajax heeft het zelf laten liggen, want gelijk spel had makkelijk gekund, maar ze hebben er niet voor gestreden.quote:
laten liggen?quote:Op woensdag 7 december 2011 23:34 schreef Zweefkaak het volgende:
[..]
Ja, als Ajax gelijk had gespeeld waren ze gewoon door, ze hadden het in eigen hand om door te gaan. Gewoon eigen schuld en het is wel makkelijk om de schuld bij een ander te leggen. Ajax heeft het zelf laten liggen, want gelijk spel had makkelijk gekund, maar ze hebben er niet voor gestreden.
Ook al stond Dani Alves links back, die 3 goals hadden ze toch wel gemaakt.quote:Op woensdag 7 december 2011 23:34 schreef PaulieWalnuts het volgende:
[..]
Ja wordt leuk. Als wij een volledig fit team hebben en Anita en Blind niet meedoen kunnen we ook nog wel eens winnen van Man U. Man C wordt moeilijk.
Import Amsterdammer of wat? Want je lult onzinquote:Op woensdag 7 december 2011 23:34 schreef Zweefkaak het volgende:
[..]
Ja, als Ajax gelijk had gespeeld waren ze gewoon door, ze hadden het in eigen hand om door te gaan. Gewoon eigen schuld en het is wel makkelijk om de schuld bij een ander te leggen. Ajax heeft het zelf laten liggen, want gelijk spel had makkelijk gekund, maar ze hebben er niet voor gestreden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |