abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 8 december 2011 @ 10:06:57 #51
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_105329632
kun je denk ik beter wel doen, jessie. wat geweldig fijn dat 't alsnog lukt, de borstvoeding! :*
in de haak.
pi_105329733
En vitamine D ook!

En wat goed dat het jullie samen alsnog lukt zeg! ^O^
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
pi_105329736
quote:
0s.gif Op donderdag 8 december 2011 09:29 schreef Juud79 het volgende:

[..]

Ja, dat weet ik wel, soms drinkt ze om 21.00 uur en ga ik ergens daarna slapen, dan ligt ze nog in dr eigen bed en komt ze om 01.30 's nachts.
Maar als ik vroeg ga slapen, bijv rond 21.00 uur en ze komt de normale tijd, 22.30 uur, dan heb ik zoveel onderbrekingen in mijn nacht, aangezien ze 's nachts nog wel eens twee keer gevoed wil worden. Dus ja, dan kies ik ervoor om wakker te blijven....

Maar de meeste nachten slaap ik toch wel tussen 23.30 uur en 06.45 uur, met 1 voeding om 03.00 uur. Dat vind ik al heel netjes. :)
Ja, dat is goed te doen, is mijn ervaring.
Wij zijn nu aan het proberen wat Asyniur zegt, dus niet wakker maken om 23 uur als hij lekker ligt te slapen maar gewoon afwachten. Soms hebben we dan pech en voedingen om 1 uur en 5 uur maar het pakt ook wel eens heel gunstig uit met maar één voeding om half 5. Het lijkt of onze muppet niet echt wakker wordt van de honger maar soms wakker wordt en er dan achter komt dat hij honger heeft :9~
pi_105329756
quote:
0s.gif Op woensdag 7 december 2011 22:16 schreef missi86 het volgende:
Hallo allemaal!

ik ben nieuw hier op fok en het lijkt met heel gezellig om met jullie mee te posten!
Even wat korte info:
ik heb een dochter van net 8 maanden en ze krijgt bv.
ik werk drie dagen in de week en op die dagen krijgt ze:
sochtends en savonds bv en overdag twee flessen 180cc nutri2.
de overige dagen krijgt ze volledig bv en sochtends pap van 100cc nutr2.
op de dagen drinkt ze ongeveer 4 keer en slaapt snachts van 2000 tot 0700 door.

De laatste weken kan ze zich moeilijk concentreren tijdens de voedingen overdag. Ze drinkt dan erg weinig. Ze eet overigens ook brood, fruit, warm eten, soms yoghurt en drinkt water/thee en soms sap (ongeveer 100 cc per dag)

Ze is verder niet hongerig en een heel vrolijk meisje!
Zou ik bijvoorbeeld naar 3 voedingen kunnen gaan of krijgt ze dan niet genoeg binnen?
Ervaringen met 8 maanden oude kindjes? hoe doen jullie het? hoeveel eten/drinken die?
Sorry, ik heb geen ervaring! Maar je zou eens kunnen rondkijken op www.borstvoeding.com of www.borstvoedingsforum.nl, daar worden wel vaker dit soort vragen gesteld en beantwoord door experts.
pi_105330214
Missi86 kun je best doen, als je je maar realiseert dat je dan in feite aan het afbouwen bent. Het zou nu de leeftijd kunnen zijn dat ze wat minder geïnteresseerd is, maar met alle bijvoeding, sap en kunstvoeding die je bijgeeft, sta ik ook niet raar te kijken als je productie gewoon flink aan het afnemen is en er simpelweg te weinig melk uit je borsten komt om je kind geboeid te houden. Als je wilt blijven borstvoeden, zul je een slinger aan je productie moeten geven met meer stimulatie aan de borst (aanleggen werkt het beste, kolven kan als alternatief).
  donderdag 8 december 2011 @ 10:46:01 #56
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_105330493
Fijn jessie, dat de bv nu toch op gang komt! O+

Juud, zo zie je maar de verschillen. Ik was blij met elk uurtje slaap. Ik kon beter tegen de onderbrekingen dan opblijven :Y
pi_105332203
Wij maken Liene ook niet meer wakker voor de laatste voeding, rond 21 uur gaat ze naar bed, en meestal komt ze dan ergens tussen 3 en 5.. ik ga liever zelf ook wat eerder liggen.
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  donderdag 8 december 2011 @ 11:52:59 #58
22740 Grijs
en eigenwijs
pi_105332254
Jessie, wat gaaf dat het alsnog lukt!
"Het meeste werk is onbegonnen werk
...eenmaal begonnen wordt het al snel minder"
- [i]Rikkert Zuiderveld[/i]
  donderdag 8 december 2011 @ 12:21:07 #59
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_105333253
Wow Jessie! Wat tof zeg!

Missi welkom!
pi_105333666
Jessie, wat tof dat het lukt joh! *O*
Jore, feli met je jaar voeden :P

En ohja, clusteren. Dat was 't... dank u dames :* Was 't alweer vergeten dat dat er ook bij hoorde.

Ik vind dus bv geven helemaal niet zo leuk/knus/makkelijk/watdanook :@ Ik vind het als ik eerlijk ben allemaal best moeizaam gaan, hoop kleine kwaaltjes, hoop onzekerheid of ik het allemaal wel goed doe ook, heel erg het gevoel van ik-klooi-maar-wat-aan. Nou doet 't aanhappen links wéér pijn, en is 't maar weer gissen wat daar de reden van is. Ik vind het eigenlijk af en toe best moeilijk om me te herinneren waarom ik ook alweer besloten had om bv te geven, kv klinkt af en toe best makkelijk en aanlokkelijk.
Ik hoop maar dat 't binnenkort wat soepeler gaat. -O-
</egopost>
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
  donderdag 8 december 2011 @ 12:46:07 #61
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_105333999
Ik vond borstvoeding geven het eerste half jaar ook heel zwaar en moeilijk. Daarna werd het langzamerhand makkelijker en na 9 maanden werd het echt makkelijk.
En dat gevoel van "waar ben ik in vredesnaam mee bezig" is inderdaad herkenbaar.

Jore gefeliciteerd!
pi_105334220
Mja, kv lijkt in dat opzicht natuurlijk makkelijker. Iemand anders bepaalt voor je hoeveel je kind maximaal mag drinken.. Maar ja, ook dan zijn er kindjes die veel minder, of veel meer drinken en dreigen te veel te drinken, niet poepen, of toch KMA hebben.
Bij BV heb je dat, en de mogelijke problemen van je lijf erbij.. Maar meestal wordt dat beter met de tijd!
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
pi_105334234
Innepin, ik heb dat ook wel, zeker gecombineerd met het feit dat het zoveel tijd en energie kost, omdat ik weer naast het voeden ben gaan kolven en hij niet goed groeit..
Ook voel ik altijd even pijn bij aanhappen en de eerste minuut, daarna is dat wel over.
pi_105334293
Innepin, je moet niets hè :*
:)
  donderdag 8 december 2011 @ 12:59:11 #65
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_105334447
Jore, gefeliciteerd :*

Innepin, zo makkelijk als ik de oudste een half jaar gevoed heb (misschien wel juist omdat FV toen veel meer de norm was) zo zwaar vond ik het nu soms....
Ik heb met Soneal diverse malen overwogen om te stoppen, en als hij de eerste maanden geen flesweigeraar was geweest dan was dat wellicht ook gebeurd, maar omdat hij een flesweigeraar was en zo'n iel mager scharminkel, durfde ik het niet aan het er maar op aan te laten komen dat hij wel uit een fles zou gaan drinken als hij maar genoeg honger had.

Inmiddels is hij een jaar en krijgt hij nog steeds 4 voedingen per dag en eigenlijk vind ik het nu vooral lekker makkelijk, helemaal als je een keer een dramanacht hebt waarbij het een mix van drinken en troost is, en het anders een stuk lastiger is je kind weer rustig te krijgen.

Overigens vermoed ik dat de oud-wijf-factor bij mij wel een grote rol speelt, het heeft me soms verschrikkelijk veel energie gekost, terwijl dat vroeger toen ik jong was geen rol speelde.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_105334858
Oja, wel gelezen maar niet gereageerd:
Jore, een jaar! Gefeliciteerd met jullie mijlpaal w/
jessie, hulde! _O_
pi_105335371
Hoe doen jullie dat als er iemand op visite komt of je gaat weg?
Ik durf echt niet te voeden waar anderen bij zijn hoor. Ja me eigen kinderen en man. ook een voedingsbh in mijn maat. 100 h/i kan ik nergens vinden. Dat maakt het ook allemaal erg lastig. (dus alles uit/omhoog voor ik kan voeden.)
O+ ligt nu eindelijk te slapen. Hij heeft rond 8 rond half 11 en rond half 1 weer gedronken. Vaker als gisteren, maar dat maakt niet uit toch? Ik hoop wel dat hij nu even gaat slapen want anders heb ik het idee dat ik echt alleen maar aan het voeden ben. Maar voor mijn produktie wel weer goed toch?
Ik vind het nog steeds appart dat ik hier aan het posten ben/kan :o
De jan lul van het geheel.
Alles is gaan hangen, behalve me lach :)
Kutsch; tussen kut en kitsch
Het voelt heerlijk!!!!
pi_105335568
Als er visite is waar ik me niet heel comfortabel bij voel (lees: mn schoonouders :') ) dan ga ik even naar boven om te voeden.
Lastig met zo'n cupmaat een voedingsbh vinden lijkt me. :{ je kunt wel een gewone bh aandoen en daar je borst uithalen? of is dat geen optie voor je? En sowieso kun je een hemdje aandoen, trui er overheen, dan doe je je trui omhoog en je hemdje een stukje omlaag en heb je in ieder geval geen blote buik.
:)
pi_105335739
Mignonne heb vrij degelijke bh's daar krijg ik ze niet zo ff uitgewipt. Dus moet die bh echt los maken van de achterkant. Gedoetje dus.
Heb het nog niet gehad trouwens dat er visite kwam terwijl ik moest voeden. Maar om dan een half uur (zo lang ben ik er zeker wel mee bezig) boven te gaan zitten vind ik ook weer zo wat. maar ja je moet wat he. Als het straks misschien echt helemaal goed loopt en ik voel me er meer eigen mee zal ik ook wel meer sch**t aan dat soort dingen krijgen denk ik.
De jan lul van het geheel.
Alles is gaan hangen, behalve me lach :)
Kutsch; tussen kut en kitsch
Het voelt heerlijk!!!!
  donderdag 8 december 2011 @ 13:53:37 #70
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_105336292
Is deze wat?
http://www.thuiszorgwinke(...)-voedingsbeha-7.html

Geen grote maten probleem (90D), maar ook geen probleem met in het openbaar voeden, de enige keer dat ik er wel een probleem mee had was toen een vriend van N. er was, maar dat is meer op de persoon...
En het voelt behoorlijk debiel om in de Hema rustig te gaan zitten voeden, maar je bij een bekende niet op je gemak te voelen, dat wel.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_105336529
Hier heb je voedingsbh's t/m cupmaat M: http://www.ikbenmama.nl/b(...)3C8qwCFYaIDgodNBBXZQ

Hier ook: http://www.grote-cupmaten.nl/VoedingsBHs

Op deze site hebben ze bh's t/m cup K: http://www.mamamea.nl/grotecupmaten

Voedfrequentie die je beschrijft, à 2-2,5 uur, is normaal. De duur van de voedingen wordt in de loop der tijd korter, je kindje gaat vanzelf leren effectiever te drinken.
pi_105336570
Ik voed ook gewoon in het openbaar als het zo uitkomt... met Liene al veel op locatie gevoed; dierentuin, speeltuin, winkel, kinderopvang, ik sta dr helemaal niet zo bij stil. Ik heb ook geen kleine borsten, (G), maar ik draag vaak een sjaal oid, en die laat ik wat hangen, en Liene hangt ook voor de borst; dus uiteindelijk zie je eigenlijk maar heel weinig.
ook met de meeste visite voed ik gewoon door, zie het echt als een voedingsbron.. dinsdag bijvoorbeeld was Poppedein hier op visite met dr kroost; en hebben we ff simultaan gevoed ;)

en Inne; als het niet lekker gaat en je je er niet goed door voelt; zoals Mignonne zegt; je MOET niets, je moet doen waar je je goed bij voelt... :*

Ik ervaar BV nu vooral als erg makkelijk, maar denk dat mijn referentiekader ook wat vertroebelt is door de periode met Evie...
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_105336679
Hahahaha dat is degene die ik heb :o In t schema dacht ik he die pas ik. Terwijl ik de foto al een beetje crusiaal vond. Als ik hem nu aanheb lijkt t net een marlies dekker, hahahahaha. Het open te klappen deel bedekt niet heel mijn borsten en waar t in moet hangen zeg maar dat komt er dan boven uit. verder zijn t zulke smalle bandjes dat de rug helemaal omhoog schiet.
Lief voor het meezoeken, maar dit is hem dus niet.
De jan lul van het geheel.
Alles is gaan hangen, behalve me lach :)
Kutsch; tussen kut en kitsch
Het voelt heerlijk!!!!
pi_105336786
quote:
0s.gif Op donderdag 8 december 2011 14:04 schreef jessie het volgende:
Hahahaha dat is degene die ik heb :o In t schema dacht ik he die pas ik. Terwijl ik de foto al een beetje crusiaal vond. Als ik hem nu aanheb lijkt t net een marlies dekker, hahahahaha. Het open te klappen deel bedekt niet heel mijn borsten en waar t in moet hangen zeg maar dat komt er dan boven uit. verder zijn t zulke smalle bandjes dat de rug helemaal omhoog schiet.
Lief voor het meezoeken, maar dit is hem dus niet.
tot hoever gaan de Anita voedingsbh's? Ik heb de mijne ook besteld; in G dus... maar weet niet of ze er ook groter zijn?
(meestal zijn er grotere cups te bestellen, die hangen niet standaard in de meeste winkels..)
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_105336795
@BJ ja vergeleken met ervaringen als de jouwe vind ik mezelf helemaal zo'n aansteller :') Want echte drama's als borstontsteking ofzo heb ik (nog) niet meegemaakt.

Nou ja, ik weet ook niet zo goed wat ik met m'n verhaal wilde. Ik weet wel dat als ik dan bijv lees 'je moet niks' - waarvoor dank mignonne - dat ik dan denk JA MAAR ik wil echt nog niet stoppen! Dus dat heeft dan wel weer een mooi effect ;)
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')