De douane stuurde mij ook een brief over de waarde van die hm3, ik heb een paypal rekening teruggestuurd van ¤21,83quote:Op vrijdag 2 december 2011 17:03 schreef Kevin1Bravo het volgende:
[..]
Welke waarde had MP4Nation op de enveloppe geschreven? En heb je zelf nog iets moeten nasturen?
Je had een ZT-180? dacht een flytouch III, er is wel een goede rom voor te vinden dacht ik (igg updates, daardoor wordt WIFI beter en de tab sneller))quote:Op vrijdag 2 december 2011 18:10 schreef R2cksson het volgende:
Nou, zo'n 10" Zenithink tablet van BiC hoef je niet te kopen, ik vind het maar een traag ding, de WIFI is superbrak... Ik ga het een paar dagen afraggen en dan besluiten of ik hem houd of ga terugsturen.
Market wil niks installeren ook, waarschijnlijk teveel chinezentroep erop ofzo...
Eens kijken of de firmware eraf kan.
Hier gaat hij er ook alleen maar in de schuur in, als iemand er aan het werk is. Misschien toch maar eens kijken naar een Shiz lader...quote:Op vrijdag 2 december 2011 18:52 schreef Iemand91 het volgende:
nou, net de oplader met 2 18650's in het stopcontact gedaan. Voor de veiligheid maar in de garage gedaan.![]()
Zaklamp werd wat slapjes...
When you start you can't stopquote:Op vrijdag 2 december 2011 18:57 schreef Hoppahoppa het volgende:
Net mijn eerste Priceangels bestelling gedaan. Eerste keer bij een Chinese shop, ben benieuwd!!!
Een wireless PS2-controller en een Usb-kabeltje voor in de auto. Gewoon om te proberen...
Mwaa, ik ben redelijk nuchter. Als het troep blijkt te zijn, dan ben ik er ook meteen klaar mee.quote:
Haha deze moet ik hebben!quote:Op vrijdag 2 december 2011 20:01 schreef Gtaboy107 het volgende:
Ik ben helemaal gek geworden met shoppen, iets teveel USB-stickjes in leuke vormen gekocht.
Het goedkoopstquote:Op vrijdag 2 december 2011 20:26 schreef apenkont het volgende:
Ook maar besloten zon sansa fuze te kopen, weet iemand waar ik goedkoop een 32gb mini sd kan scoren? laagste prijs die ik kan vinden zit toch wel op zon 40 dollar
is class 2 genoeg?quote:
Het zal ook wel, maar met een beetje kijken op tweakers is het direct te vinden. Ook zelf geleerd door ervaring.quote:Op vrijdag 2 december 2011 20:42 schreef monkeybrain het volgende:
Nee, hier het goedkoopst, class 4 ipv 2![]()
http://tweakers.net/price(...)ass-4-+-adapter.html
Klasse maakt geen reet uit voor je mp3speler.
Jammer ,had gehoopt dat het veel goedkoper zou zijn vanuit china, maar prijs is dus ongeveer hetzelfdequote:
Ik weet niet of de Aldi acties in België en Nederland een beetje gelijk lopen maar hier in BE is volgende week zaterdag een 32GB kaartje in de aanbieding.quote:Op zaterdag 3 december 2011 01:49 schreef apenkont het volgende:
[..]
Jammer ,had gehoopt dat het veel goedkoper zou zijn vanuit china, maar prijs is dus ongeveer hetzelfde
Mjah het is geen geheim dat sub 200 euro tablets uit China niet gelijk zijn aan galaxy tabs of ipads hae. Koop zo'n ding alleen als je niet bang bent om zelf te klussen en hobbieen met firmwares. Geen werkende market etc is meer regel dan uitzondering bij die dingen. Van te voren ff inlezen en daarop je keuze baseren lijkt mij niet meer dan normaal, je weet immers dat je geen gerenommeerd westers merk koopt maar een chinees budget ding. Om zo'n ding dan direct af te schrijven bij binnenkomst en 10 minuutjes proberen is dan ook weer ietwat.. Overhaast? Ik rijd een seat, ging ook niet direct na aankoop terug naar de dealer omdat het ding geen ferrari prestaties levert.quote:Op vrijdag 2 december 2011 18:10 schreef R2cksson het volgende:
Nou, zo'n 10" Zenithink tablet van BiC hoef je niet te kopen, ik vind het maar een traag ding, de WIFI is superbrak... Ik ga het een paar dagen afraggen en dan besluiten of ik hem houd of ga terugsturen.
Market wil niks installeren ook, waarschijnlijk teveel chinezentroep erop ofzo...
Eens kijken of de firmware eraf kan.
Edit:
Even voor mijn eigen geheugen noteren wat er niet werkt als hij uit de doos komt, want de site van BiC is natuurlijk weer dood.
Wifi valt continue uit
Multitouch volgens de site, klopt ook niet
GPS fixt niet
Market werkt niet, wil niet downloaden
Ik kom vast nog meer tegen... Tot nu toe zeg ik, waardeloos stuk troep.
True story, amigo. Gaat om muziekjes, niet om 1080p raw footage voor een gehackte GH2 met 176Mbit/s.quote:Op vrijdag 2 december 2011 20:42 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Klasse maakt geen reet uit voor je mp3speler.
Niet? Als ik een rode auto koop, verwacht ik 0-100 in 2,3 seconden!quote:Op zaterdag 3 december 2011 10:37 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Mjah het is geen geheim dat sub 200 euro tablets uit China niet gelijk zijn aan galaxy tabs of ipads hae. Koop zo'n ding alleen als je niet bang bent om zelf te klussen en hobbieen met firmwares. Geen werkende market etc is meer regel dan uitzondering bij die dingen. Van te voren ff inlezen en daarop je keuze baseren lijkt mij niet meer dan normaal, je weet immers dat je geen gerenommeerd westers merk koopt maar een chinees budget ding. Om zo'n ding dan direct af te schrijven bij binnenkomst en 10 minuutjes proberen is dan ook weer ietwat.. Overhaast? Ik rijd een seat, ging ook niet direct na aankoop terug naar de dealer omdat het ding geen ferrari prestaties levert.
Mijne is zilver.quote:Op zaterdag 3 december 2011 10:47 schreef shiznuts het volgende:
Niet? Als ik een rode auto koop, verwacht ik 0-100 in 2,3 seconden!
Archosquote:Op zaterdag 3 december 2011 10:47 schreef shiznuts het volgende:
http://www.mymemory.co.uk(...)3-Player-4GB---Black
Trouwens, voor de mensen die niet zonodig een Fuze willen, kwam net in de mail voorbij.
SDHC-kaartjes heb ik nu wel zat. Mis ook alleen nog wat meer capaciteit microSDHC-kaartjes idd.
Dat mag niet meer in nederlandquote:Op zaterdag 3 december 2011 11:13 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Mijne is zilver.![]()
[ afbeelding ]
Dus mag toch zeker gelijkwaardige prestaties verwachten.
If you want people to make a choice, you gotta hand 'em some options.quote:Op zaterdag 3 december 2011 12:13 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
ArchosZodra je denkt dat "Shiz tha biz izzz" verliest hij weer alle respect
![]()
Dat ding kan niet eens een bestandje deleten zonder een computer.
32GB MicroSD kaartjes, daar moet je zo lang mogelijk mee wachten. Zijn straks een tientje
Aldi heeft nu ook de kreupele Chinese webshop netbooks voor weinig![]()
[ afbeelding ]
http://www.aldi.nl/OFFER_NL_MI/OFFER_49/OFF10.SHTML
Geef f dan maar aan mij :pquote:Op zaterdag 3 december 2011 11:54 schreef R2cksson het volgende:
Als die tablet na de nodige tweaks niet goed werkt gaat hij ook 0-100 in een paar seconden. Richting de bodem van de kliko.
Zijn die dan wel bruikbaar? Of is het vaak veel minder geheugen dan beloofd?quote:Op vrijdag 2 december 2011 20:01 schreef Gtaboy107 het volgende:
Ik ben helemaal gek geworden met shoppen, iets teveel USB-stickjes in leuke vormen gekocht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.+ Goede bouwkwaliteit
+ Goed licht bundel
+ een gratis touwtje
- nog geen 1 tegengekomen
Excuus voor mijn schrijfstijl dit is een beetje me eerste review. Het was de camera van mijn telefoon het was ff niet andersBAM dit is 3KB
Kun je daar 'ns een foto van maken? Ben wel benieuwdquote:Op zaterdag 3 december 2011 14:29 schreef Loll het volgende:
Zaklamp C78-A 3W AA LED Flashlight Lamp Torch
Kwam er eergisteren een gele envelop door de brievenbus. Opengemaakt batterijen er in een 's Man wat komt daar een licht van ik kan huizen op 500 meter afstand in de gefocuste bundel mateloos irriteren met het licht wat er van afkwam.
Ja, dat kan, even in een drugsdealerzakje of 2 zodat het waterdichtblijt.quote:Op zaterdag 3 december 2011 12:30 schreef Loll het volgende:
kun je een zaklamp met een
cree led invriezen?
ik wil het invriezen voor mijn
sinterklaas suprise, in een
harde frisdrank fles maar ik weet niet, als hij bevroren is het ledje beschadigt.
Duurt maand of 3 dan beginnen die ook te knipperen;-)quote:Op zaterdag 3 december 2011 15:34 schreef Racer88 het volgende:
Mijn xenon bestel chaos is eindelijk rond.
Ik heb nu een totaal van
31+16+8+10 dollar betaald
hiervoor heb ik
5 Ballasten
5 goeie bulbs
2 kapotte bulbs
Ik had eerst een set waarvan de lampjes soort van bleven knipperen en ik dacht: ballaste niet goed. Huppa nieuw spul laten versturen. Toen bedacht ik me, hey ik heb nog andere bolletjes hier liggen van andere bestelling. Die geprobeert, en voila lampjes waren gewoon niet goed.
Iig ik heb EINDELIJK goeie xenon in me auto zitten.
De rest wordt lekker een kadootje met kerstmis
Kortom je hebt dus gewoon troep gekocht met een brak scherm.quote:Op zaterdag 3 december 2011 17:26 schreef R2cksson het volgende:
En nee, ik verwacht bij een Lada geen Ferrari, maar ik verwacht wel dat die Lada door de APK komt en dat de remmen het doen en dat de versnellingsbak het doet etc...
Maak je maar niet druk dat jij hem krijgt hoor, hij verdwijnt gewoon in de kliko als hij me teveel begint te storen.quote:Op zaterdag 3 december 2011 17:47 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Kortom je hebt dus gewoon troep gekocht met een brak scherm.
Nee dank u.
Zal je zo even Dm'en, met wat firmware, je hebt helaas wel een versie met mindere hardware dan die met superpad 3 op de doos ipv I I Iquote:Op zaterdag 3 december 2011 17:51 schreef R2cksson het volgende:
[..]
Maak je maar niet druk dat jij hem krijgt hoor, hij verdwijnt gewoon in de kliko als hij me teveel begint te storen.
quote:Op zaterdag 3 december 2011 18:16 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Zal je zo even Dm'en, met wat firmware
Niet, je kunt een ticket maken als je de winnaar bent dat je het verkeerde item hebt. Meestal kun je dan wel cancelen.quote:Op zaterdag 3 december 2011 18:24 schreef ElmoFan het volgende:
Weet iemand hoe je een bod moet terug trekken op ebay?
Kan niet.quote:Op zaterdag 3 december 2011 18:24 schreef ElmoFan het volgende:
Weet iemand hoe je een bod moet terug trekken op ebay?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |