De douane stuurde mij ook een brief over de waarde van die hm3, ik heb een paypal rekening teruggestuurd van ¤21,83quote:Op vrijdag 2 december 2011 17:03 schreef Kevin1Bravo het volgende:
[..]
Welke waarde had MP4Nation op de enveloppe geschreven? En heb je zelf nog iets moeten nasturen?
Je had een ZT-180? dacht een flytouch III, er is wel een goede rom voor te vinden dacht ik (igg updates, daardoor wordt WIFI beter en de tab sneller))quote:Op vrijdag 2 december 2011 18:10 schreef R2cksson het volgende:
Nou, zo'n 10" Zenithink tablet van BiC hoef je niet te kopen, ik vind het maar een traag ding, de WIFI is superbrak... Ik ga het een paar dagen afraggen en dan besluiten of ik hem houd of ga terugsturen.
Market wil niks installeren ook, waarschijnlijk teveel chinezentroep erop ofzo...
Eens kijken of de firmware eraf kan.
Hier gaat hij er ook alleen maar in de schuur in, als iemand er aan het werk is. Misschien toch maar eens kijken naar een Shiz lader...quote:Op vrijdag 2 december 2011 18:52 schreef Iemand91 het volgende:
nou, net de oplader met 2 18650's in het stopcontact gedaan. Voor de veiligheid maar in de garage gedaan.![]()
Zaklamp werd wat slapjes...
When you start you can't stopquote:Op vrijdag 2 december 2011 18:57 schreef Hoppahoppa het volgende:
Net mijn eerste Priceangels bestelling gedaan. Eerste keer bij een Chinese shop, ben benieuwd!!!
Een wireless PS2-controller en een Usb-kabeltje voor in de auto. Gewoon om te proberen...
Mwaa, ik ben redelijk nuchter. Als het troep blijkt te zijn, dan ben ik er ook meteen klaar mee.quote:
Haha deze moet ik hebben!quote:Op vrijdag 2 december 2011 20:01 schreef Gtaboy107 het volgende:
Ik ben helemaal gek geworden met shoppen, iets teveel USB-stickjes in leuke vormen gekocht.
Het goedkoopstquote:Op vrijdag 2 december 2011 20:26 schreef apenkont het volgende:
Ook maar besloten zon sansa fuze te kopen, weet iemand waar ik goedkoop een 32gb mini sd kan scoren? laagste prijs die ik kan vinden zit toch wel op zon 40 dollar
is class 2 genoeg?quote:
Het zal ook wel, maar met een beetje kijken op tweakers is het direct te vinden. Ook zelf geleerd door ervaring.quote:Op vrijdag 2 december 2011 20:42 schreef monkeybrain het volgende:
Nee, hier het goedkoopst, class 4 ipv 2![]()
http://tweakers.net/price(...)ass-4-+-adapter.html
Klasse maakt geen reet uit voor je mp3speler.
Jammer ,had gehoopt dat het veel goedkoper zou zijn vanuit china, maar prijs is dus ongeveer hetzelfdequote:
Ik weet niet of de Aldi acties in België en Nederland een beetje gelijk lopen maar hier in BE is volgende week zaterdag een 32GB kaartje in de aanbieding.quote:Op zaterdag 3 december 2011 01:49 schreef apenkont het volgende:
[..]
Jammer ,had gehoopt dat het veel goedkoper zou zijn vanuit china, maar prijs is dus ongeveer hetzelfde
Mjah het is geen geheim dat sub 200 euro tablets uit China niet gelijk zijn aan galaxy tabs of ipads hae. Koop zo'n ding alleen als je niet bang bent om zelf te klussen en hobbieen met firmwares. Geen werkende market etc is meer regel dan uitzondering bij die dingen. Van te voren ff inlezen en daarop je keuze baseren lijkt mij niet meer dan normaal, je weet immers dat je geen gerenommeerd westers merk koopt maar een chinees budget ding. Om zo'n ding dan direct af te schrijven bij binnenkomst en 10 minuutjes proberen is dan ook weer ietwat.. Overhaast? Ik rijd een seat, ging ook niet direct na aankoop terug naar de dealer omdat het ding geen ferrari prestaties levert.quote:Op vrijdag 2 december 2011 18:10 schreef R2cksson het volgende:
Nou, zo'n 10" Zenithink tablet van BiC hoef je niet te kopen, ik vind het maar een traag ding, de WIFI is superbrak... Ik ga het een paar dagen afraggen en dan besluiten of ik hem houd of ga terugsturen.
Market wil niks installeren ook, waarschijnlijk teveel chinezentroep erop ofzo...
Eens kijken of de firmware eraf kan.
Edit:
Even voor mijn eigen geheugen noteren wat er niet werkt als hij uit de doos komt, want de site van BiC is natuurlijk weer dood.
Wifi valt continue uit
Multitouch volgens de site, klopt ook niet
GPS fixt niet
Market werkt niet, wil niet downloaden
Ik kom vast nog meer tegen... Tot nu toe zeg ik, waardeloos stuk troep.
True story, amigo. Gaat om muziekjes, niet om 1080p raw footage voor een gehackte GH2 met 176Mbit/s.quote:Op vrijdag 2 december 2011 20:42 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Klasse maakt geen reet uit voor je mp3speler.
Niet? Als ik een rode auto koop, verwacht ik 0-100 in 2,3 seconden!quote:Op zaterdag 3 december 2011 10:37 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Mjah het is geen geheim dat sub 200 euro tablets uit China niet gelijk zijn aan galaxy tabs of ipads hae. Koop zo'n ding alleen als je niet bang bent om zelf te klussen en hobbieen met firmwares. Geen werkende market etc is meer regel dan uitzondering bij die dingen. Van te voren ff inlezen en daarop je keuze baseren lijkt mij niet meer dan normaal, je weet immers dat je geen gerenommeerd westers merk koopt maar een chinees budget ding. Om zo'n ding dan direct af te schrijven bij binnenkomst en 10 minuutjes proberen is dan ook weer ietwat.. Overhaast? Ik rijd een seat, ging ook niet direct na aankoop terug naar de dealer omdat het ding geen ferrari prestaties levert.
Mijne is zilver.quote:Op zaterdag 3 december 2011 10:47 schreef shiznuts het volgende:
Niet? Als ik een rode auto koop, verwacht ik 0-100 in 2,3 seconden!
Archosquote:Op zaterdag 3 december 2011 10:47 schreef shiznuts het volgende:
http://www.mymemory.co.uk(...)3-Player-4GB---Black
Trouwens, voor de mensen die niet zonodig een Fuze willen, kwam net in de mail voorbij.
SDHC-kaartjes heb ik nu wel zat. Mis ook alleen nog wat meer capaciteit microSDHC-kaartjes idd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |