En ook echt zonder te giechelen toelichten. Baasquote:Op dinsdag 29 november 2011 19:22 schreef Karina het volgende:
Dat heeft hij leuk gedaan, een klein cupcakeje op een grote zetten. En dat drolletje maakt het helemaal afUit de kont van een snoepprins!
Die gaan naar de weekfinale.quote:Op dinsdag 29 november 2011 19:30 schreef _Arual_ het volgende:
Maar zijn er dan na vandaag nog maar 2 over? Gaat snel?
Ja rickquote:Op dinsdag 29 november 2011 20:55 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Ik had het geoefend in een wijnglas, maar dat paste hier niet onder.
Dit radiospotje is echt om te kotsenquote:als je goed kan koken kan je gewoon goed koken, dat heeft helemaal niks met je leeftijd te maken.
Rick en Sara doen nog mee, van dat andere meisje weet ik het niet. Zit zij niet in de andere groep voor een plek in de weekfinale?quote:Op dinsdag 29 november 2011 21:56 schreef chufi het volgende:
Wel lullig om in DWDD te doen of je nog meedoet ....
Nee volgens mij was ze "vandaag" afgevallenquote:Op dinsdag 29 november 2011 21:58 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Rick en Sara doen nog mee, van dat andere meisje weet ik het niet. Zit zij niet in de andere groep voor een plek in de weekfinale?
Nee, dat was een ander meisje. Wasila.. Of zoiets.quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:00 schreef chufi het volgende:
[..]
Nee volgens mij was ze "vandaag" afgevallen
Nee ik ook niet, als ik denk aan die vieze beesten die ik weleens op mijn balkon ziequote:Op woensdag 30 november 2011 18:44 schreef chufi het volgende:
Ik vind duif zowieso een dier die je niet op tafel zet.... misschien zie ik teveel van die beesten hier bij me in de buurt
dat dusquote:Op woensdag 30 november 2011 18:45 schreef Karina het volgende:
[..]
Nee ik ook niet, als ik denk aan die vieze beesten die ik weleens op mijn balkon zie
Dat vraagt mijn 8-jarige zoon zich ook al heel de tijd afquote:Op woensdag 30 november 2011 18:41 schreef _Arual_ het volgende:
Waarom noemen mensen hun dochtet Quinten?
Ja, dit zou mij ook wel lukken, met mijn twee linkerkookhanden.quote:Op woensdag 30 november 2011 19:09 schreef WheeleE het volgende:
Ik zou er een hele middag over doen, maar het is wel doable, dit recept.
Ik denk: morgen nog 4, dan zijn er 6 over, die gaan naar de weekfinale vrijdag. Hoeveel er daar afvallen is me niet duidelijk, ik denk de helft.quote:Op woensdag 30 november 2011 19:15 schreef Naamah het volgende:
Ik snap er niks van. Nu gaan er twee door naar de weekfinale vrijdag? En donderdag dan? En maandag weer een hele nieuwe groep kinders?
En met Herman's kapsel krijgt hij ook minder vragenquote:Op woensdag 30 november 2011 19:37 schreef WheeleE het volgende:
Naja. Geen Ties. Zonde. Dan ga ik maar voor Quinten. Ik vind hem een soort van mini Herman den Blijker in de dop.
quote:Op woensdag 30 november 2011 19:39 schreef Litpho het volgende:
[..]
En met Herman's kapsel krijgt hij ook minder vragen.
Ja tuurlijk wel. Het was een momentje van onoplettendheid. Als je even iets langer kijkt is het wel duidelijk. Bij jonge kinderen is het misschien iets makkelijker om even verkeerd te denken.quote:Op woensdag 30 november 2011 21:24 schreef megamandy het volgende:
Hebben jullie nog nooit een jongen met lang haar gezien of watIk vind Quinten toch wel duidelijk een jongen.
Lijkt sprekend op mij toen ik 10 was, alleen droeg ik geen make- up.quote:Op donderdag 1 december 2011 18:34 schreef Doedezemaar het volgende:
We zijn weer begonnen. Merel is wel heeeeeel apart
Zelfs dat lukt je niet... Zelfd niet uit een kant-en-klare spuitfles?quote:Op donderdag 1 december 2011 18:42 schreef _Arual_ het volgende:
Mijn ouders namen me mee naar het pannenkoekenhuis. Daar is het al mis gegaan.
Ja precies, was je nou maar meegenomen naar Bocuse...quote:Op donderdag 1 december 2011 18:42 schreef _Arual_ het volgende:
Mijn ouders namen me mee naar het pannenkoekenhuis. Daar is het al mis gegaan.
Ik kan best redelijk koken, maar pannenkoeken worden bij mij altijd droog en zwaar. Heel wazig.quote:Op donderdag 1 december 2011 18:44 schreef chufi het volgende:
[..]
Zelfs dat lukt je niet... Zelfd niet uit een kant-en-klare spuitfles?
Het zij zoquote:Op donderdag 1 december 2011 18:52 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Ik kan best redelijk koken, maar pannenkoeken worden bij mij altijd droog en zwaar. Heel wazig.
Zoiets dus:quote:Op donderdag 1 december 2011 19:15 schreef WheeleE het volgende:
Oh,dus dát is nou een tortilla. Weer wat geleerd
En bedankt... ik zag het namelijk nietquote:Op donderdag 1 december 2011 19:17 schreef Doedezemaar het volgende:
Goed, de 2 meisjes zijn niet door. Handig hoor, ff een trailer voor de volgende aflevering tussendoor
Denk zo iets jaquote:Op donderdag 1 december 2011 19:33 schreef WheeleE het volgende:
Zouden ze volgende week nou weer een nieuwe lading cheflings hebben waar ook weer een weekfinale uit komt?
Dan hebben ze uiteindelijk toch wel een flinke hoeveelheid kandidaten. Het leek al zo weinig, 16 deelnemers in totaal.quote:
Beetje te hoog gegrepen die souffle helaas. Al zag het er wel erg lekker uit.quote:
Ach, hij is pas 8, ik denk dat ik ook zo had gereageerd toen ik 8 was.quote:Op zaterdag 3 december 2011 16:19 schreef FutureFairytale het volgende:
Jammer dat Rick niet tegen zijn verlies kon. Hij gaf geen hand en ging direct weg.
Maar toch is hij lief!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |