Oh? nee? Geen buitenland reisjes meer voor jou dus?quote:Op zaterdag 10 december 2011 21:29 schreef Snarf het volgende:
Ah, leuk, een IKEA topic
Had ik al eens verteld dat ik van IKEA Delft naar IKEA Eindhoven ben verhuisd?
Dat vind ik echt heel vreemd want ik heb hier serieus een hele mooie boom staan en veel kennissen die ook bij IKEA een boom hebben gekocht hebben ook een goede boom hoor! Misschien dat er dan toch wat verschil tussen de vestigingen zit, maar dat kan ik me bijna niet voorstellen...quote:Op zaterdag 10 december 2011 23:28 schreef Studiotje het volgende:
Vandaag die 1 euro kerstbomen even lopen bekijken, wat een armoemaar ja, wat veracht je voor zo'n prijs
Nou, de boom zal wel goed zijn, maar wat mij opviel was dat die heel erg leeg was, veel ruimte tussen de takken. Maar dat zal wel iets persoonlijks zijnquote:Op zondag 11 december 2011 01:52 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Dat vind ik echt heel vreemd want ik heb hier serieus een hele mooie boom staan en veel kennissen die ook bij IKEA een boom hebben gekocht hebben ook een goede boom hoor! Misschien dat er dan toch wat verschil tussen de vestigingen zit, maar dat kan ik me bijna niet voorstellen...
Niet veel meer in ieder gevalquote:Op zondag 11 december 2011 01:51 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Oh? nee? Geen buitenland reisjes meer voor jou dus?
Ja, er is hier meer rust. Gemoedelijkere mensen. Niet zo gehaast. En dat is wat ik 21 jaar gewend was voordat ik naar Den Haag verhuisde. Je kunt je dus hopelijk voorstellen hoe fijn het is om terug in Brabant te zijn.quote:Op zaterdag 10 december 2011 21:46 schreef Teslynd het volgende:
Merk je verschillen tussen Ikea/Delft en Ikea/Eindhoven?
ja, op de lijsten/posterafdeling. In Hengelo tenminste, daar zag ik het twee weken terug nogquote:Op zondag 11 december 2011 14:26 schreef zoeperzazke het volgende:
Brabant
Gisteren gingen we van de Ikea Utrecht naar de Ikea A'foort, ook een wereld van verschil trouwens qua Ikea zelf. In Utrecht merk je echt dat het een oud filiaal is, zeker in het magazijn, versus het moderne van Amersfoort. Breda en Amersfoort kom ik het meest, de twee nieuwste filialen, dus dan is Utrecht wel even wennen.
Heeft Ikea trouwens nog zo'n systeem om lijsten met dunne touwtjes aan een rails aan het plafond te bevestigen? Zodat je ze kunt schuiven? Ik zie het op de site zo gauw niet staan...
Morgen klantenservice bellen, die sturen een Whirlpool monteur om het te fixen ws.quote:Op zondag 11 december 2011 19:44 schreef Muks het volgende:
Vraagje aan een Ikea medewerker : vanavond ging het knopje van de verlichting van de afzuigkap kapot als in lam : dus niet meer uit te krijgen. Neem aan dat dit onder de garantie valt (is amper half jaar oud) wat is nu de kortste klap ?
Ik ken eigenlijk alleen Utrecht. Waarin zijn die nieuwe anders?quote:Op zondag 11 december 2011 14:26 schreef zoeperzazke het volgende:
Brabant
Gisteren gingen we van de Ikea Utrecht naar de Ikea A'foort, ook een wereld van verschil trouwens qua Ikea zelf. In Utrecht merk je echt dat het een oud filiaal is, zeker in het magazijn, versus het moderne van Amersfoort. Breda en Amersfoort kom ik het meest, de twee nieuwste filialen, dus dan is Utrecht wel even wennen.
[...]
Keertje naar Groningen komenquote:Op maandag 12 december 2011 21:02 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Ik ken eigenlijk alleen Utrecht. Waarin zijn die nieuwe anders?
Utrecht na de verbouwing/uitbreiding is ook 'anders'quote:Op maandag 12 december 2011 21:02 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Ik ken eigenlijk alleen Utrecht. Waarin zijn die nieuwe anders?
Dat is na Utrecht een vreselijke winkel als je de "gewone" vestigingen gewend bent.quote:
heeft ook zo zijn voordelen. ik kan in groningen alles vinden(binnen paar min weer buiten met mn aankoop). in alle andere ikea's moet ik de hele winkel doorlopen(hele dag rondhangenquote:Op maandag 12 december 2011 22:26 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Dat is na Utrecht een vreselijke winkel als je de "gewone" vestigingen gewend bent.
Dan schrijf je hem op je hand, als je die kwijt raakt heb je wel andere dingen aan je hoofd dan je kluisje.quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:46 schreef Teslynd het volgende:
Deze zomer geloof ik, zag ik dat de kluisjes een nummerslotje hebben. Daar ben ik niet blij mee, want ik vergeet nummers en verlies briefjes. En dat betekent dat ik niet meer naar Ikea kan gaan als ik ergens anders geweest ben en al wat bagage mee naar binnen brengen moet.
Dan zet je het nr in je telefoon, je schrijft het op je hand, je stopt het sleuteltje in je beurs, je kiest een nr dat gelijk is aan je huisnummer of verjaardag. Of je gaat eerst naar Ikea voordat je naar andere winkels toe gaat.quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:46 schreef Teslynd het volgende:
Deze zomer geloof ik, zag ik dat de kluisjes een nummerslotje hebben. Daar ben ik niet blij mee, want ik vergeet nummers en verlies briefjes. En dat betekent dat ik niet meer naar Ikea kan gaan als ik ergens anders geweest ben en al wat bagage mee naar binnen brengen moet.
Dan kies je gewoon je postcode. Het eerste wat je vervolgens doet is zo'n lijstje pakken waar je je boodschappen op kan schrijven en een potloodje en je schrijft je postcode op.quote:Op dinsdag 13 december 2011 09:39 schreef Teslynd het volgende:
Ikea is meestal het langste open. Dat slot met nummer op deurtje en sleutel is vervangen door een cijferslot dat je zelf moet instellen. Ik ben ongelofelijk onhandig met dat soort dingen.
Ja maar dat is omdat dat de winkel is waar je het meeste komtquote:Op dinsdag 13 december 2011 09:01 schreef loecje het volgende:
[..]
heeft ook zo zijn voordelen. ik kan in groningen alles vinden(binnen paar min weer buiten met mn aankoop). in alle andere ikea's moet ik de hele winkel doorlopen(hele dag rondhangen).
De eerste drie cijfers van je PIN code, je telefoonnummer of je huisnummer... Er zijn zoveel dingen te bedenken...quote:Op dinsdag 13 december 2011 09:10 schreef Cyan het volgende:
[..]
Dan zet je het nr in je telefoon, je schrijft het op je hand, je stopt het sleuteltje in je beurs, je kiest een nr dat gelijk is aan je huisnummer of verjaardag. Of je gaat eerst naar Ikea voordat je naar andere winkels toe gaat.
ik vind hele dag rondhangen en zoeken helemaal niet erg:Pquote:Op dinsdag 13 december 2011 17:18 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ja maar dat is omdat dat de winkel is waar je het meeste komt
Als ze Groningen zouden verbouwen en zouden ombouwen naar een "gewone" winkel dan zou je ook weer moeten zoeken.
Moet je eens in het weekend proberenquote:Op dinsdag 13 december 2011 22:22 schreef loecje het volgende:
[..]
ik vind hele dag rondhangen en zoeken helemaal niet erg:P
Qua routing misschien, maar de ruimte is erg fijnquote:Op maandag 12 december 2011 22:26 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Dat is na Utrecht een vreselijke winkel als je de "gewone" vestigingen gewend bent.
quote:Margaretha Kamprad overleden
Margaretha Kamprad de vrouw van Ingvar Kamprad is maandag 12 december 2011 overleden, ze werd 71.
We wensen Ingvar en zijn familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.
Artikel uit The Local.se
”She has passed a way after a time of serious illness,” said Ikea spokeswoman Josefin Thorell, to daily Aftonbladet.
Margaretha was the love of Ingvar Kamprad's life and they had three sons together. According to daily Dagens Nyheter (DN) the couple met when she was 20 and he was 35.
During their first married years, they lived in southern Sweden, and have since lived in Denmark and in Switzerland.
It was Margaretha's sacrifices that made Kamprad's dreams of Ikea possible, he said in a longer interview with Aftonbladet from 2003
http://www.thelocal.se/37904/20111213/
Op de keukenafdeling van elke vestiging hebben ze een lijst met NCS kleurnummers.quote:Op vrijdag 16 december 2011 09:49 schreef styliste het volgende:
Weet iemand welke (verf)kleur de lidingo keukenkastfrontjes hebben?
quote:Op zaterdag 17 december 2011 11:35 schreef jpajs het volgende:
Wie weet even het IKEA nummer voor een verlengsnoertje met een eurostekkers en een contra aan de andere kant. Volgens mij zijn ze iets van vijf meter lang. Kosten eurotje of drie.
[ afbeelding ]
Ja ik heb al op de site gekekeken onder snoer kabel eurostekker 1 tot 6 euro enz
Kan je dus lang zoeken op de site. In Tenerife hebben ze wel zo iets op hun site staan. Ieder geval bedankt voor de nummers.quote:Op zaterdag 17 december 2011 11:38 schreef Cerbie het volgende:
Ik dacht dat dat KOPPLA was. Even kijken, er ligt er hier nog eentje.
edit;; KOPPLA 300.195.69
quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:08 schreef styliste het volgende:
Ikea Breda heeft geen kleurnummers van keukens zeggen ze...
Ik werk niet meer bij IKEA...quote:Op zaterdag 17 december 2011 15:53 schreef zoeperzazke het volgende:
Hee bartjebart, bij welk filiaal werk jij eigenlijk?
Ik heb bij IKEA Hengelo gewerkt...quote:Op zaterdag 17 december 2011 19:58 schreef zoeperzazke het volgende:
Ah sorry, ik kon het zo gauw niet terugvindenWaar heb je gewerkt dan?
Goede vraag. Ik ga de 160×200 halen, daar moet 't volgens mij sowieso, icm twee lattenbodems van 80×200.quote:Op dinsdag 13 december 2011 23:44 schreef Hephaistos. het volgende:
Beste Ikea-ers, Ik heb net een Nyvoll bed gekocht van 140x200... Ik heb 1 lattenbodem, heb ik hier nu nog een extra middenbalk voor nodig?
NCS S0502-Y05R gloss 55quote:Op vrijdag 16 december 2011 09:49 schreef styliste het volgende:
Weet iemand welke (verf)kleur de lidingo keukenkastfrontjes hebben?
Klopt ja, had al even de klantenservice gebeld en er moet gewoon altijd een middenbalk bij. Waarom die dan niet gewoon in het pakket zit is me dan weer niet duidelijkquote:Op zondag 18 december 2011 00:36 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Goede vraag. Ik ga de 160×200 halen, daar moet 't volgens mij sowieso, icm twee lattenbodems van 80×200.
De 24e over het algemeen niet. Op de 23e beginnen dit jaar 's middags de schoolvakanties dus de kans is erg aannemelijk dat het dan wel drukker is. Maar vaak hebben mensen wel wat anders te doen die dagen voor kerst en valt het qua drukte reuze mee.quote:Op zondag 18 december 2011 13:28 schreef lezzer het volgende:
Misschien een domme vraag, maar is het op 23 en 24 december afschuwelijk druk bij Ikea?
De ochtenden kunnen vaak nog wel piekmomenten zijn weet ik nog van voorgaande jarenquote:Op zondag 18 december 2011 14:42 schreef Adelante het volgende:
De 24e en 31e zijn over het algemeen superrustig bij IKEA. Iedereen is bij de AH
Oh daar ben ik ook benieuwd naar! Ik wil hem misschien ook kopen, maar ben nog niet bij Ikea geweestquote:Op zaterdag 17 december 2011 22:16 schreef DJMO het volgende:
* DJMOnaar Bartjebart
morgen even langs ikea om een set kinderbestek en bordjes + bekers te halen voor bij opa thuis, evenals die slabben (voor elk kind één)
Ik ben eigenlijk ook nog op zoek naar een goedkope oplossing om speelgoed op te bergen, en ik begin te denken dat deze kist verreweg de simpelste oplossing is. Zijn er mensen met ervaring (en dan met name hoeveel zooi je erin kwijt kunt) met deze opbergkist?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |