Daarom bij de grens terugsturenquote:Op vrijdag 25 november 2011 15:10 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Je kan ze toch moeilijk de schuld geven van het feit dat ze gebruik maken van de wettelijke mogelijkheden die wij ze bieden.
bron?quote:Op vrijdag 25 november 2011 16:53 schreef Asphias het volgende:
als je een dakkapel aan wilt leggen geld er ook een maximum van ~3 maanden waarbinnen de overheid moet reageren, en als het ze niet lukt mag je hem gewoon aanleggen.
De wet. Of het precies 3 maanden zijn weet ik niet, maar feit is wel dat als de overheid niet binnen de gestelde termijn beslist, automatisch een 'fictieve bouwvergunning' wordt verleend.quote:
Als je zo'n stelling maakt moet je zelf niet zon grote mond hebben met je wijzende vingertje. Of heb je een plaat voor je kop?quote:Op vrijdag 25 november 2011 16:47 schreef Re het volgende:
[..]
wat nou? waar zit de moraalridder dan? en wie ben jij om daar iets over te zeggen
Juist!quote:Op vrijdag 25 november 2011 14:19 schreef Lavenderr het volgende:
Ah, daar hebben we de volgende schrijnende zaak.
Voor een studievisum is hij nog te jong, eens afwachten wat hier op verzonnen gaat worden.
Okee, dat kan natuurlijkquote:Op vrijdag 25 november 2011 17:31 schreef bijdehand het volgende:
Of de gevallen schrijnend zijn is een mening. Ben ik het totaal niet mee eens
Ach, die Barbapappa en Barbamamma bij die partij zullen wel weer buigen.quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:31 schreef Nielsch het volgende:
Ik verheug me nu al op de strijd binnen het CDA![]()
Inderdaad, zo simpel is het.quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:39 schreef Santello het volgende:
Iedereen die er al is mag blijven. Regels voor de toekomst verscherpen. Het leven kan zo simpel zijn.
Die jonguh hoort hier niet. Die kwam hier gewoon op zijn eerste om van onze centen de parasiet uit te hangen. Terecht dat ze die na 8 jaar terug trappen. Sterker nog, ik zou hem uit het vliegtuig trappen zonder parachute! Dat zal hem leren om van onze centen te teren!!quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:40 schreef DrBill het volgende:
[..]
Wat maakt het totaal niet schrijnend dan in jouw optiek? Waarom is het niet schrijnend dat een 9 jarige jongen het land waar hij heeft leren lopen en praten moet verlaten om naar een of andere shithole in Afrika te moeten verhuizen, alwaar hij het verder uit mag zoeken in een omgeving waar het als nieuweling die de taal niet spreekt waarschijnlijk niet echt makkelijk is?
Hmmzzz... Als je het zo stelt heb je wel een punt jaquote:Op vrijdag 25 november 2011 17:48 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Die jonguh hoort hier niet. Die kwam hier gewoon op zijn eerste om van onze centen de parasiet uit te hangen. Terecht dat ze die na 8 jaar terug trappen. Sterker nog, ik zou hem uit het vliegtuig trappen zonder parachute! Dat zal hem leren om van onze centen te teren!!
Nee, lekker lopen kafferen over de rug van een kind, held.quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:31 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Als je zo'n stelling maakt moet je zelf niet zon grote mond hebben met je wijzende vingertje. Of heb je een plaat voor je kop?
Ah, weer een Generaal Pardon?quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:39 schreef Santello het volgende:
Iedereen die er al is mag blijven. Regels voor de toekomst verscherpen. Het leven kan zo simpel zijn.
Slechte moeder wat dat betreft, omdat ze dan dus haar kind wellicht inzet om zo uiteindelijk dus toch te kunnen blijven.quote:Op vrijdag 25 november 2011 16:11 schreef Wokkel het volgende:
[..]
http://www.alkmaarcentraa(...)49:actueel&Itemid=94
Tja, als je het systeem komt frustreren moet je niet raar kijken als je het lid op de neus krijgt.
Het is makkelijker als de overheid zou leren van de fouten. Dat overschot aan ambtenaren inzetten om een duidelijk en snelwerkend asielbeleid op poten te zetten.quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:52 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ah, weer een Generaal Pardon?
En dat dan zo eens in de 5 jaar bijvoorbeeld?
Als een inbreker of pedofiel niet hard genoeg gestraft wordt naar de mening van bepaalde politieke stromingen dan wordt er om het hardst geroepen dat de regels moeten worden aangepast, maar als er een kind uitgezet gaat worden, een beslissing waar heel veel Nederlanders grote moeite mee hebben, dan kan er aan de regels absoluut niet getornd worden. Befehl ist befehl!quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:02 schreef RedFever007 het volgende:
Daar gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan we weer
regels zijn regels, weg is weg
Het werkt prima, sommigen menen alleen dat ze die procedure zoveel mogelijk moeten rekken terwijl de uitkomst al vast staat.quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:54 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Het is makkelijker als de overheid zou leren van de fouten. Dat overschot aan ambtenaren inzetten om een duidelijk en snelwerkend asielbeleid op poten te zetten.
yup dit komt allemaal door het mauro circus. dit is de 3e al die na mauro in het nieuws komt met boehoe ik wil blijvenquote:Op vrijdag 25 november 2011 14:18 schreef ValHallen het volgende:
Dit zat er natuurlijk aan te komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |