Die update dingen kan je toch gewoon uitschakelen bij steam?quote:Op woensdag 23 november 2011 22:13 schreef vosss het volgende:
GODVERDOMME HOERE KUT STEAM MET JE UPDATE NEWS KAP DAARMEE MN SKYRIM KNALT ER TELKENS UIT ALS JE DAT DOET HOMO
Ps: ik ben de stormjurken in elkaar aan het tiefen.
Kan ik daarna nog wat met die stad?
Je kan ook clairvoyance spell gebruiken (neem aan dat je die hebtquote:Op woensdag 23 november 2011 21:49 schreef TweeGrolsch het volgende:
Zit vast in één of andere grot. En iedere keer als ik weer begin zitten er 3 van die gassies achter me aan en vermoorden me![]()
Vaag spel. Bij quests staat er ook niks aangegeven.
"ik ben m;n zout kwijtgeraakt in een grot". Maar verder niet waar die fucking grot is. Hoe moet ik die gvd nou vinden.
Zeker, maar als ik een moment kan klagen en kankeren op Steam dan grijp ik dat aanquote:Op woensdag 23 november 2011 22:15 schreef Silv het volgende:
[..]
Die update dingen kan je toch gewoon uitschakelen bij steam?
Slapen. Serieusquote:Op woensdag 23 november 2011 22:24 schreef Zolder het volgende:
Pff hoe join ik nou de dark brotherhood? Ik heb in windhelm die moord quest voltooid en met iedereen al gepraat enzo. Ben dat kind al wel tegengekomen maa kon niet echt n gesprek met m aangaan.
Aye, dat is wel vervelend ja als ze maar blijven vliegen (of alleen op een gebouw landen).quote:Op woensdag 23 november 2011 22:56 schreef ImMaxa het volgende:
Ik heb geloof ik 1 keer een Blooddragon gedood, die viel aan terwijl ik in Dawnstar was, en een flink aantal personen hielp mee vechten. Al was er 1 persoon die zich verstopte op de bodem van het aangrenzende water. Zag er nogal maf uit. Uiteindelijk met moeite neergelegd, vooral omdat 't beest weigerde om eens te gaan zitten om mijn Legendary Glass Warhammer in zijn bek te ontvangen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geen referral hier.
quote:Op woensdag 23 november 2011 22:59 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Mainquest einde spoiler:Same. Maar ik speel eigenlijk op te makkelijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Beest bleef inderdaad maar rondvliegen, en landde af en toe op een gebouw. Heb ook een goede boog bij me (vooral voor sneak attacks in dungeons), maar daarmee ging het nogal traag. Uiteindelijk toen hij nog iets van 40% HP had landde hij eindelijk binnen bereik van mijn warhammer. Toen was het snel voorbij, met weer een soul voor mijn collectie.quote:Op woensdag 23 november 2011 22:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Aye, dat is wel vervelend ja als ze maar blijven vliegen (of alleen op een gebouw landen).
Niet zo moeilijk met mijn archery in combinatie met die inzoom perk + 50% tijdvertraging
Zeg, is er veel verschil tussen paarden? Ik had eerst het bruine dier van Whiterun en die viel dus alles direct aan. Ik heb nu de bruin-witte van Markath en dat beest rent alleen maar weg en ben ik na elk gevecht domweg kwijtIs dat standaard?
Hartinfarct? Ouderdom? Brainrot?quote:Op woensdag 23 november 2011 23:04 schreef ImMaxa het volgende:
Paarden geen idee. Ben eigenlijk gestopt met ze te kopen nadat ik er een stuk of 4 was verloren in korte tijd. Soms vermoord door vijanden, eentje door valschade, en de laatste viel zonder duidelijke reden dood neer.
roflquote:Op woensdag 23 november 2011 23:05 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hartinfarct? Ouderdom? Brainrot?
SPOILER: Dark BrotherhoodOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
mij doet het spel heel erg aan Gothic 2 denken. Ook van die fantastische omgevingen en mysterieuze monstersquote:Op woensdag 23 november 2011 20:28 schreef Isabeau het volgende:
Voor mensen die wow spelen: heb nu echt een wow-gevoel in Skyrim. Tribute to Pamela
quote:Op woensdag 23 november 2011 23:22 schreef Katth het volgende:
SPOILER: Dark BrotherhoodOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik speel nu op expert, misschien maar naar master toe dan.quote:Op woensdag 23 november 2011 23:01 schreef jebentzelfeenfiets. het volgende:
[..]
Same. Maar ik speel eigenlijk op te makkelijk.
quote:Op woensdag 23 november 2011 23:22 schreef Katth het volgende:
SPOILER: Dark BrotherhoodOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwam de draak uit eerdere post tegen vlak voordat ik het beschrevene in de spoilertag ging doen trouwens.You know, I've learned something today
Dat vind ik altijd jammer van de elder scrolls, is ook nooit echt episch geweest wb t aantal inwoners.quote:Op woensdag 23 november 2011 23:57 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Ik speel nu op expert, misschien maar naar master toe dan.
Nog een klein minpuntje: Ik krijg in het spel nooit het idee te vechten voor iets groots, of iets episch. In het gunstigste geval, zoals bij de uiteindelijke overwinning van de stormcloaks, staan er 10 NPC's een soort cynisch slow clap applaus te geven. Als ze nou eens de NPC bevolking naar een paar duizend per stad op konden voeren, met echt grote steden, dan komt zo'n spel pas echt tot zijn recht.
Misschien over 10 jaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |