En waar het allemaal om gaat:quote:Als je broer trainer van Ajax is, moet je natuurlijk zorgen dat je ook in beeld blijft. Ronald mag dan wel geen topclub trainen, hij kocht wel voor heel veel geld een top appartement in Amsterdam Zuid.
Ronald de Boer, kocht afgelopen juni een appartement aan de Stadionkade in Amsterdam Zuid. Het appartement bestaat uit twee verdiepingen. Het is eigenlijk bijna net zo’n appartement als dat Patty Brard vroeger had en welke te zien was in Patty’s Posse.
Ronald betaalde voor dit optrekje het bedrag van 1.375.000,– euro en liet er per dezelfde datum een hypotheek op vestigen van 925.000,– euro. Overigens bezit hij buiten dit appartement nog een huis in Abcoude dat al sinds 1994 in zijn bezit is en waar hij in 2002 een hypotheek op nam van 365.000,– euro.
Samen met zijn broer , die hoofdtrainer is van Ajax, heeft hij ook nog een huis in de plaats Grootebroek.
http://www.bekendeburen.nl/?p=1607quote:Op woensdag 23 november 2011 12:16 schreef kwiwi het volgende:
Wat is de bron van dit slecht geschreven stuk?
quote:Op woensdag 23 november 2011 12:18 schreef Karina het volgende:
Moet hij toch lekker zelf weten? Kan mij het schelen wat hij met zijn geld doet.
quote:Op woensdag 23 november 2011 12:18 schreef Karina het volgende:
Moet hij toch lekker zelf weten? Kan mij het schelen wat hij met zijn geld doet.
Oke.. en dit is nieuws omdat..? Jij het geen mooi huis vindt?quote:Op woensdag 23 november 2011 12:17 schreef Compoantje het volgende:
[..]
http://www.bekendeburen.nl/?p=1607
In Londen of New York of in LA of in Singapore?quote:Op woensdag 23 november 2011 12:28 schreef Confetti het volgende:
De tering.
Moet je eens voorstellen wat voor huis je kan kopen voor 1,3 miljoen in het buitenland.
Of in Duitsland over de grens.quote:Op woensdag 23 november 2011 12:39 schreef Godtje het volgende:
[..]
In Londen of New York of in LA of in Singapore?
Ja nog veel kleiner. Zonde is dat. Kan je beter in centrum Amsterdam kopen.
Ja want dat is logistiek gezien heel handig voor zo iemandquote:Op woensdag 23 november 2011 12:49 schreef Compoantje het volgende:
[..]
Of in Duitsland over de grens.
Dat zal van de mens afhangenquote:Op woensdag 23 november 2011 12:51 schreef HeatWave het volgende:
Hoeveel appartement heeft een mens nodig?
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |