Oh godquote:Op dinsdag 22 november 2011 21:04 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Dat je met niezen een soort mitrailleur wordt?
hihi no offence taken hoorquote:Op dinsdag 22 november 2011 21:05 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
o.a. no offence hoor ik vind nl dat je heel goed Nederlands typt een voorbeeld voor vele. Maar dit valt mij op en zo zag ik er vandaag wel meer
Juist!quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:04 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Dat je met niezen een soort mitrailleur wordt?
Ja dat dus, stolsels e.d.quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:05 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
nee, daarvan moest ik zelf de status doorgeven. Mate van vloeien, geur.. Het is allemaal wat eigenlijk
geur?quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:05 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
nee, daarvan moest ik zelf de status doorgeven. Mate van vloeien, geur.. Het is allemaal wat eigenlijk
Eerder de mate van ontbinding...quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:07 schreef bitterend het volgende:
[..]
geur?
zo van het ruikt naar bloemen of natte hond?
quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:07 schreef bitterend het volgende:
[..]
geur?
zo van het ruikt naar bloemen of natte hond?
ja helemaalquote:Op dinsdag 22 november 2011 21:07 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Nou ik had meer last van het feit dat het gewoon pijn deed om een tampon in te brengenDaar ging wel een paar maanden overheen voordat dit weer normaal was.
Snap je welke richting het ook opgaat met sex bitterend?
Ik zou willen dat ik dat kon. Ik ruik ze al van heinde en verrequote:Op dinsdag 22 november 2011 21:08 schreef Claudia_x het volgende:
Het komt nooit meer goed, mensen. Zonder erbij na te denken ruik ik en plein public aan de billen van mijn kinderen om in te schatten of ze gepoept hebben. De schaamte voorbij.
Nou, ik wil ook niet te veel verklappen natuurlijk, van de wondere wereld van de kraamvrouw. Maar de geur van een kraamverband is, nou... Héél bijzonder. en als die geur dan veranderd, dan sla je helemaal plat hoor.quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:07 schreef bitterend het volgende:
[..]
geur?
zo van het ruikt naar bloemen of natte hond?
doe ik nu al met mijn oksels om te kijken of ik geen deo vergeten benquote:Op dinsdag 22 november 2011 21:08 schreef Claudia_x het volgende:
Het komt nooit meer goed, mensen. Zonder erbij na te denken ruik ik en plein public aan de billen van mijn kinderen om in te schatten of ze gepoept hebben. De schaamte voorbij.
quote:Op dinsdag 22 november 2011 20:59 schreef RockabeIIa het volgende:
Het ergste vond ik eigenlijk achteraf dat ik toen ze me dan eindelijk pijnstilling wilden geven tijdens de weeën ik eerst loog over mijn gewicht en het flink wat kilo's naar beneden afrondde en toen me verteld werd dat ze pijnstilling gaven adhv gewicht ik flink wat meer zei dan daadwerkelijk was
Uiteindelijk werd dat niks meer want ik was al te ver... *zucht*
En dan wordt het hier daarnaast nog voorgegaan door een overduidelijk gehngggg hggnnnn...quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:09 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
Ik zou willen dat ik dat kon. Ik ruik ze al van heinde en verre
Oh. is dat raar?quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:08 schreef Claudia_x het volgende:
Het komt nooit meer goed, mensen. Zonder erbij na te denken ruik ik en plein public aan de billen van mijn kinderen om in te schatten of ze gepoept hebben. De schaamte voorbij.
Ik oook hoor. En even midden op de dag of er een nieuwe lading nodig is.quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:10 schreef bitterend het volgende:
[..]
doe ik nu al met mijn oksels om te kijken of ik geen deo vergeten ben
Toen mijn zwager het deed - wij waren nog kinderloos indertijd - keek ik er wat van op, zo midden in het restaurant.quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:11 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Oh. is dat raar?
Al steeg er van de mijne meestal een soort groene damp op.
Ja hier. En ik hoor hem huilen als hij er niet isquote:Op dinsdag 22 november 2011 21:10 schreef Claudia_x het volgende:
Zelfs als ze er niet zijn meen ik constant poep te ruiken. Gaat het ooit over?
Hier trekt de jongste nogal wit weg en zondert zich af en dan opeens heel trots 'POEP!' naar iedereen die het maar horen wil (of niet horen wil)quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:10 schreef flugeltje het volgende:
[..]
En dan wordt het hier daarnaast nog voorgegaan door een overduidelijk gehngggg hggnnnn...
Aha die fameuze kraamzuiveringquote:Op dinsdag 22 november 2011 21:09 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Nou, ik wil ook niet te veel verklappen natuurlijk, van de wondere wereld van de kraamvrouw. Maar de geur van een kraamverband is, nou... Héél bijzonder. en als die geur dan veranderd, dan sla je helemaal plat hoor.is ook niet goed trouwens als dat zo is.
[me=denkt heel hard mee: kleine handjes, grote ogen, knuffelen, eerste schaterlachje...][/me]quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:10 schreef KatyM het volgende:
Euhw jezus. Gelukkig duurt het nog 7 maanden voor mij.enkt aan kleertjes kopen, schattige rompertjes
, leuke schoentjes
.
Fantoomgeluiden, fantoompoep.quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:12 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Ja hier. En ik hoor hem huilen als hij er niet is
Schattige echofoto's, leuke babykamers, het eerste woordje, de eerste stapjes. Het werkt hier, het werkt hier!quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:13 schreef Soempie het volgende:
[..]
[me=denkt heel hard mee: kleine handjes, grote ogen, knuffelen, eerste schaterlachje...][/me]
ik zag in de rapley topic brokkelpoep!quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:13 schreef Soempie het volgende:
[..]
[me=denkt heel hard mee: kleine handjes, grote ogen, knuffelen, eerste schaterlachje...][/me]
Oh god, ik had dat ook laatst, en ik vond het zo raar.quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:10 schreef Claudia_x het volgende:
Zelfs als ze er niet zijn meen ik constant poep te ruiken. Gaat het ooit over?
herkenbaar, ik heb het ook met kotsluchtjes. Dat komt zo nu en dan in een vlaag voorbij. Soms overigens wél met aanwezige oorzaak: mijn rechter schouder.quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:10 schreef Claudia_x het volgende:
Zelfs als ze er niet zijn meen ik constant poep te ruiken. Gaat het ooit over?
'papa!', zelf een flesje vasthouden, spetteren in bad, uitgestoken handjesquote:Op dinsdag 22 november 2011 21:13 schreef KatyM het volgende:
[..]
Schattige echofoto's, leuke babykamers, het eerste woordje, de eerste stapjes. Het werkt hier, het werkt hier!
Daar heb ik me dus onderuit gewurmt, dat mocht Martijn doen van Coby... Zoals ik zei, ik hou van dat mensquote:Op dinsdag 22 november 2011 21:14 schreef RockabeIIa het volgende:
toch zijn ze wel lief...
en hun eerste poepNet trekdrop!
Verpest het nou niet.quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:14 schreef bitterend het volgende:
[..]
ik zag in de rapley topic brokkelpoep!
Haha, ja, daar kan ik me dan weer wel op verheugen, dat kleine nieuwe.quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:14 schreef RockabeIIa het volgende:
toch zijn ze wel lief...
en hun eerste poepNet trekdrop!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |