SPOILER: De Radio49 DJ's (in alfabetische volgorde)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat kan ik als luisteraar verwachten op Radio 49?
Alles. Simpeler is het niet samen te vatten. Iedere DJ heeft zijn eigen stijl, van muziekspecials tot talkshows en verzoekprogramma's. Een bepaald nummer of thema in gedachten? Vraag het eens in het topic, wie weet is er wel iemand die het draait! Zo niet, mag je - als je het leuk vindt - dat zélf doen!
En als er geen DJ draait?
Dan zorgt Guppie (de verzoekjesautomaat) voor lekkere muziek. Klik op de grote zwarte VERZOEKJES knop hier boven en beneden om iets aan te vragen. Guppie wordt beheerd door robdriessen en kan ook bediend worden door Viro, Knetterkrankjorum, Outpost76, Symphonic, Melting en ACT-F.
Ik wil ook! Hoe meld ik me aan en kom ik op het rooster?
Aanmelden voor het rooster kan door een PM (liefst naar 2 of meer personen) te sturen naar mr-green, Samzz, Knetterkrankjorum, LovelyLady of Charmed_Angel.
Nadat je op het rooster bent gezet ontvang je het mailadres waarmee je de gegevens krijgt waarmee je kan inloggen op de stream.
LET OP: DJ's moeten zich minimaal 10 minuten voor hun show melden in het topic, zijn ze er niet dan wordt hun uurtje weggegeven!
Zijn er eisen aan DJ's of hun programma's?
Niet echt, draai wat je leuk vindt, of juist totaal iets anders. Hoe meer stijlen, hoe beter! Het enige wat we van je vragen is enthousiasme, de juiste software (zoals SAM of VDJ) en als je durft: een goede microfoon!
Jingles
Er zijn door DJ Luke een aantal standaard Radio 49 jingles gemaakt die voor iedereen zijn te gebruiken. Download ze hier!
Luisteren in een media player?
Dat kan, klik hier om naar Radio 49 in je media player te luisteren.
Slowchat is toegestaan, maar tot bepaalde hoogte! Het topic is voornamelijk bedoeld voor feedback voor de DJ's.
Statistieken
Uiteraard zijn er statistieken voor deze reeks: http://piles.nl/fok/index.php?reeks_id=16
Last.FM account voor SAM gebruiken is dit mogelijk?
Ja, uiteraard is er door onze DJ's onderzoek gedaan om naar Last.fm een link te leggen. De handleiding is hier te volgen: (Waarschuwing kan technische info bevatten).
Handleiding voor Last.fm & Sam Scrobbling.
Doe je ook mee met de Digitale Pakjesavond?
![]()
Emo's.quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:33 schreef ValHallen het volgende:
Heloef en ik luchten eindelijk ons hart.
Ik heb ook echt heel veel van jullie gevraagdquote:Op dinsdag 22 november 2011 19:33 schreef ValHallen het volgende:
Heloef en ik luchten eindelijk ons hart.
Klopt. Maar ik had en heb het er voor over.quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:35 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Ik heb ook echt heel veel van jullie gevraagd
Deze user, als ik homo was zou ik hem raken.quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:35 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Klopt. Maar ik had en heb het er voor over.
Mono! Ik draai, de breakup & bitches showquote:Op dinsdag 22 november 2011 19:35 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Deze user, als ik homo was zou ik hem raken.
Hihiquote:Op dinsdag 22 november 2011 19:35 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Deze user, als ik homo was zou ik hem raken.
Even intunen dan!quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:36 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Mono! Ik draai, de breakup & bitches show
Boequote:
* SiIk meldt ook.quote:
Als ik man was zou ik homo worden en VH rakenquote:Op dinsdag 22 november 2011 19:35 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Deze user, als ik homo was zou ik hem raken.
Ach ik wou gewoon dat ze gelukkig was.quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:31 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Ja. Maar zeg eerlijk: Bij tijd en wijle was het echt een verschrikking. Echt. Maargoed, je houdt je bek en wacht tot het weer leuker werd tussen hun.
Morgen jongen, ik heb helaas geen toffe biertjes meer kunnen kopen, dus het wordt HJ dan maar morgen denk ik.quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:35 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Deze user, als ik homo was zou ik hem raken.
Niets mis meequote:Op dinsdag 22 november 2011 19:36 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Morgen jongen, ik heb helaas geen toffe biertjes meer kunnen kopen, dus het wordt HJ dan maar morgen denk ik.
Mijn penis kan zich niet meer inhoudenquote:Op dinsdag 22 november 2011 19:37 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
en daarna ik
ohja instellingen goed zetten
Maar dat vond ik prima.quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:35 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Ik heb ook echt heel veel van jullie gevraagd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |