Zei het toch?quote:Op woensdag 23 november 2011 10:51 schreef Swetsenegger het volgende:
7.51KM in 42:52.
En wat een heerlijk loopweer vandaag.
Ik was al bang voor een terugval na een week niet gelopen te hebbenquote:Op woensdag 23 november 2011 13:00 schreef Guppyfriend het volgende:
Moet je het niet een beetje opbouwen na zo'n lange stop?
Dit is opbouwen voor mijquote:Op woensdag 23 november 2011 13:00 schreef Guppyfriend het volgende:
Moet je het niet een beetje opbouwen na zo'n lange stop?
Haha, ik liep nooit heel lang, 3-4x per week 'n vaste ronde van 8,8 km in ~42 min. Ik trainde niet voor wedstrijden ofzo, het was meer om fit te blijven.quote:Op woensdag 23 november 2011 14:22 schreef GotC het volgende:
[..]
Wat liep je dan wel niet in 2010?en heb je nog iets van sport gedaan?
Aaah oké, goed om te wetenquote:Op woensdag 23 november 2011 14:22 schreef kruidkoekje het volgende:
Ik loop nog gewoon in een korte broek, veel te warm voor een lange broek. Twas hier om 5.45 al 8 graden dus.
same here...quote:Op woensdag 23 november 2011 16:00 schreef uniekhoorn het volgende:
Jullie zijn goed bezig!!
Had echt geen zin, dus niet gedaan en ook vandaag niet van plan.
Hier is de zin er wel, maar de tijd vandaag niet...quote:Op woensdag 23 november 2011 16:12 schreef Fallen het volgende:
[..]
same here...
Maar wellicht vanavond toch nog, maar ik heb zo geen zin vandaag.
Klinkt allemaal niet zo best, hopelijk valt het uiteindelijk mee. Hopelijk had je een laag eigen risicoquote:Op woensdag 23 november 2011 16:52 schreef sylvesterrr het volgende:
Ik loop al ruim een week met een verkoudheid, dacht ik... Volgens de KNO-arts (ik had voor vandaag al een afspraak staan betreffende mijn oor) is het een oorontsteking.
De komende twee weken zit ik aan de antibiotica. Ik ben benieuwd wat voor effect dat op mijn prestaties zal hebben.
Binnenkort ook een MRI-scan om m'n oor beter te controleren (ivm medische historie). Daar gaat mijn eigen risico.
Zin ervoor moet je maken, meestal heb ik ook niet echt zin erin, maar als ik eenmaal begonnen ben loopt het wel. Dus gewoon de schoenen aan en naar buiten jij!quote:Op woensdag 23 november 2011 16:00 schreef uniekhoorn het volgende:
Jullie zijn goed bezig!!
Had echt geen zin, dus niet gedaan en ook vandaag niet van plan.
Gelukkig geen vrijwillig eigen risico, wel een beetje jammer dat ik het eigen risico pas eind van het jaar heb opgemaakt.quote:Op woensdag 23 november 2011 17:34 schreef Bisamrat het volgende:
[..]
Klinkt allemaal niet zo best, hopelijk valt het uiteindelijk mee. Hopelijk had je een laag eigen risicoen aan de andere kant wordt de rest dus wel weer vergoed.
Parken die niet zijn verlicht zijn best eng inderdaad. Vorige week donderdagavond liep ik van het winkelcentrum Presikhaaf naar de HAN; ik ben maar langs het park gegaan ipv door het park...quote:Ben zelf net weer klaar met mijn rondes, maar wat is het vroeg donker tegenwoordig. Nog even en het is weer in het donker thuis komen van het werk. Moet ik een andere hardloop ronde bedenken, aangezien het park niet verlicht is
.
quote:Op woensdag 23 november 2011 19:42 schreef GotC het volgende:
Nou, voorlopig niet hardlopen voor mij. Het gedoe met m'n rug zorgde voor die blessure in m'n been, dus in overleg met fysio: Tijdelijk stoppen. Eerst 10kg oid eraf krijgen.
Ga onder begeleiding bij de fysio sporten, en ze gaan m'n rug/bekken etc losser proberen te krijgen..
Meh![]()
.
Vanmorgen rondje gelopen. Wel frustrerend dat ik door een paar maanden stoppen weer helemaal opnieuw moet beginnen met opbouwen. Verder vond ik het wel weer heerlijkquote:Op woensdag 23 november 2011 09:35 schreef Horchata het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat het logisch is. Met een beetje geluk trekt de mist nog wat verder weg komend uur, dan ga ik er toch even voor. Je moet ergens weer beginnen tenslotte.
Geen idee nog! Hangt er vanaf hoe mn rug het gaat doen. Conditie blijf ik aan werken, alleen niet dmv hardlopen..quote:Op woensdag 23 november 2011 20:30 schreef slacker_nl het volgende:
[..]CPC komt niet in gevaar? Sterkte iig!
ga je hardlopen tijdens een personeelsuitje????????quote:Op donderdag 24 november 2011 09:09 schreef robdriessen het volgende:
Zaterdag heb ik een personeelsuitje in de Efteling. Hoe stoer zou het zijn om een run door het Sprookjesbos te doen, alleen al vanwege de Endomondo-map die je daarmee maaktMoet ik daarna alleen wel een douche zien te vinden
Haha, ik zeg niet DAT ik het ga doen. Maar goed, personeelsuitje is een groot woord. We hebben allemaal een kaartje voor de Efteling gekregen, de meesten hebben partner en kinderen, er is verder geen programma, ik vermoed dat iedereen een beetje zijn eigen plan gaat trekken.quote:Op donderdag 24 november 2011 09:43 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
ga je hardlopen tijdens een personeelsuitje????????
Hey! Een jeneverneus!quote:Op woensdag 23 november 2011 22:14 schreef robdriessen het volgende:
Run 20, gehaald!
Natuurlijk vergat ik weer om mijn hartslagmeter te pairen en als kers op de taart viel halverwege de run mijn koptelefoon uit, dus snel stille straatje ingerend en de volume van de telefoon op volle kracht
Hehe, hallo Haringkopquote:Op donderdag 24 november 2011 10:10 schreef mazaru het volgende:
[..]
Hey! Een jeneverneus!
Ik ben een haringkop. Als ik ga lopen, dan ga ik altijd naar het recreatiegebied Krabbeplas (surfplas) Dat is zo heerlijk rennen! Veel beter dan in de stad!
Dan komt het goed!quote:Op donderdag 24 november 2011 06:23 schreef GotC het volgende:
[..]
Geen idee nog! Hangt er vanaf hoe mn rug het gaat doen. Conditie blijf ik aan werken, alleen niet dmv hardlopen..
Ik ga met de auto naar de surfplas, anders moet ik al terug op het moment dat het in mijn vizier komt.quote:Op donderdag 24 november 2011 10:32 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Hehe, hallo HaringkopSja, ik zit een beetje vast aan de stad, alhoewel cityruns ook best leuk kunnen zijn. Helaas zijn het Volkspark en het Beatrixpark ondertussen te klein voor mij geworden, en een rondje Kralingse Plas is nog iets te veel van het goede.
Nu ik Google Maps een beetje afstruin lijkt het me nog niet eens zo'n slecht plan om renkleding mee te nemen naar het werk en tussen werk en thuis te gaan rennen in Sandelingen-Ambacht (langs de A16)..... Ik begin nu voor het eerst in 2 jaar Katwijk aan Zee te missen. Daar kon ik tenminste in de duinen rennen
Been there, done thatquote:Op donderdag 24 november 2011 10:55 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik ga met de auto naar de surfplas, anders moet ik al terug op het moment dat het in mijn vizier komt.
Maar jij kunt toch ook de andere kant op, door het park richting Vlietlandziekenhuis?
Dan loop je ook een groot stuk door het groen
http://www.afstandmeten.nl/index.php?id=757581
Ik. Klein beetje geduld aubquote:Op donderdag 24 november 2011 14:28 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Been there, done that
Even geheel terzijde, ik wacht trouwens nog steeds op de verwerking van mijn aanmelding in het Endomondo FOK team.... Wie gaat daarover?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |