Ik vind stropers een heel goed argument om een orka die aan mensen gewend is niet terug te sturen naar zee.quote:Op zondag 4 december 2011 14:40 schreef TechXP het volgende:
Kom dan wel met goede argumentatie voor je bewering.
Kom maar eens met een incident van een stroper die een visje bij het water houdt en zodoende een orca vangt. Succes met zoeken!quote:Op zondag 4 december 2011 15:59 schreef idefixo het volgende:
Ik vind stropers een heel goed argument om een orka die aan mensen gewend is niet terug te sturen naar zee.
Nooit van de walvisjacht gehoord?quote:Op zondag 4 december 2011 16:27 schreef TechXP het volgende:
[..]
Kom maar eens met een incident van een stroper die een visje bij het water houdt en zodoende een orca vangt. Succes met zoeken!
En weet jij op welke soort walvissen die vooral jacht maken? Kom op beetje meer onderbouwen...quote:
Een orka is een walvis en verboden walvisjacht is stropen maar hey, je wilt gelijk hebben, en van mij kun je het krijgen als je dat zo graag wilt; Morgan zit toch in Spanje.quote:Op zondag 4 december 2011 17:06 schreef TechXP het volgende:
[..]
En weet jij op welke soort walvissen die vooral jacht maken? Kom op beetje meer onderbouwen...
En die kan je niet stropers noemen, omdat ze volgens sommige landen een legale bezigheid zijn.
Dus nu zijn het geen stropers, maar walvisjagers waar Morgan zich zorgen om moet maken?
Nee ik niet. Wel tegen (reizende) circussen.quote:Op zondag 4 december 2011 17:37 schreef KoosVogels het volgende:
Vraagje: is een aantal van jullie ook per definitie gekant tegen dierenparken?
Is idd een mooi bassin, maar in de vrije natuur hadden ze het vast nog meer naar hun zin gehad.quote:Op zondag 4 december 2011 17:41 schreef KoosVogels het volgende:
Dat je tegen circussen bent, kan ik mij nog wel voorstellen. Dierenparken vind ik persoonlijk een ander verhaal. Kijk bijvoorbeeld naar de Laguna in het Dolfinarium. Is toch een mooi bassin wat die dolfijnen hebben.
Eens.quote:Op zondag 4 december 2011 17:38 schreef idefixo het volgende:
[..]
Nee ik niet. Wel tegen (reizende) circussen.
quote:Op zondag 4 december 2011 17:50 schreef idefixo het volgende:
[..]
Wilde je zeggen dat ik niet netjes probeer te discussieren en dat er gediscussieerd kan worden met mensen die de mening van een ander niet respecteren, belachelijk maken en grof worden (zie begin van dit topic)? Dus een discussie is mogelijk met mensen die roepen dat orka's geen walvissen zijn en dat walvisjagers geen stropers zijn?
Is de toon aan het begin van de discussie je ontgaan?![]()
Ik snap jou niet helemaal volgens mij....geen fan zijn van circus maar LP prima vinden? mmmm ja ok.quote:Op dinsdag 29 november 2011 10:19 schreef idefixo het volgende:
Ik ben wel een tegenstander van dieren bij het circus.![]()
In het Dolfinarium ben ik nog nooit geweest. Ik heb een abonnement op Artis, daar kom ik regelmatig en daar vind het ook lastig om te zien dat die katachtigen zo klein behuisd zijn. Er komen wel steeds verbeteringen en dat doet me dan goed. Er zitten bijvoorbeeld twee apen, die hebben de beschikking over een heel eilandje. Geweldig voor die dieren maar ja, Artis zit midden in de stad en heeft minder ruimte dan veel andere dierentuin.quote:Op zondag 4 december 2011 17:41 schreef KoosVogels het volgende:
Dat je tegen circussen bent, kan ik mij nog wel voorstellen. Dierenparken vind ik persoonlijk een ander verhaal. Kijk bijvoorbeeld naar de Laguna in het Dolfinarium. Is toch een mooi bassin wat die dolfijnen hebben.
Tja, Lenie ''t Hart redt zwakke dieren en zet ze terug. Het is een gesponsorde manier van leven.quote:Op zondag 4 december 2011 18:11 schreef Smeich het volgende:
[..]
[..]
Ik snap jou niet helemaal volgens mij....geen fan zijn van circus maar LP prima vinden? mmmm ja ok.Iemand die enigszins LP gelijktrekt met Pieterburen mag (van mij) inderdaad belachelijk gemaakt worden ja. En theoretisch gezien kun je zeggen dat een orka een walvis is, maar ten "eigenlijk" is het een dolfijn
Jij kent die verzorgers ook persoonlijk? Jij denkt werkelijk dat ze niets geven om die dieren?quote:Op zondag 4 december 2011 18:31 schreef Smeich het volgende:
De verzorgers van Morgan die voor een dolfinarium werken bedoel je, die voor entertainmentwaarde gaan en dieren trainen zoals ze dat in een circus zouden doen? Tja, als je dat niet in ziet ..... sorry hoor, maar dan![]()
![]()
quote:Op zondag 4 december 2011 18:43 schreef Cerbie het volgende:
Oh silly me, als ze die dieren echt leuk vinden zouden ze wel met tentjes voor de hoofdingang liggen.
Het Dolfinarium laat elk jaar een shitload aan dieren vrij.quote:Op zondag 4 december 2011 18:48 schreef Smeich het volgende:
Ok laat ik het beter definieren want zo heb ik het niet willen schrijven inderdaad, maar de vergelijking dat Pieterburen (die zwakke dieren later terugzet) en het dolfinarium zelf (en dus inderdaad, NIET persoonlijk richting die verzorgers, vandaar dat ik dat erbij had genoemd) een en hetzelfde doel hebben slaat toch nergens op!
Mss dat je er meer mee stopt omdat je het niet goed kan onderbouwen?quote:Op zondag 4 december 2011 17:27 schreef idefixo het volgende:
Een orka is een walvis en verboden walvisjacht is stropen maar hey, je wilt gelijk hebben, en van mij kun je het krijgen als je dat zo graag wilt; Morgan zit toch in Spanje.![]()
Ik ben er wel klaar mee. Interessant om weer eens getuige te zijn geweest van mensen die strijden met als doel het strijden.
Dolfinaria zijn niet-rondreizende circussen.quote:Op zondag 4 december 2011 17:41 schreef KoosVogels het volgende:
Dat je tegen circussen bent, kan ik mij nog wel voorstellen.
Neem een Lagune in het Dolfinarium. Dieren hebben voldoende ruimte en hoeven slechts een keer per dag een showtje op te voeren. Nou nou, wat een ellende.quote:Op zondag 4 december 2011 20:42 schreef TechXP het volgende:
[..]
Dolfinaria zijn niet-rondreizende circussen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |