Omdat je het met 1 zoekopdracht op Google had kunnen weten. Zelf een beetje research doen wordt gewaardeerd. Dergelijke vragen wekken niet de indruk dat je erg serieus bent.quote:Op vrijdag 25 november 2011 14:53 schreef Scheringa het volgende:
Ik kon het zo even snel niet vinden hier, dus vandaar.
Ik snap alleen niet waarom mensen direct iemand moeten bashen. Ik bedoel, als ik het in de sportschool aan een van jullie zou vragen. Dan zouden jullie waarschijnlijk wel normaal antwoord geven...
Ik zou niet meteen tegen je max aan gaan zitten, zeker niet als je het voor eerst doet. Lager beginnen = form makkelijker te leren, minder snel dingen fout doen, langer lineaire progressie, etc.quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:01 schreef 16meter het volgende:
wat voor jou werkt/hoeveel je kunt met goede form
quote:Op vrijdag 25 november 2011 08:36 schreef Panzermaus het volgende:
Wieltjes.Zijn die Uggs van jou? Zo ja, lever je man-card in bitte.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van mij hoeven ze op dit moment niet groter te worden, gewoon meer definitie erop en kuiten voller. Alleen ik heb het idee dat dat laatste heel lang kan duren bij ecto's.
Ik zag hier laatst trouwens zo'n foto van zo'n sporter in zo'n strakke broek, zo'n Rus volgens mij. Zijn er hier mensen die naar zulke legs streven eigenlijk?[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!
Oh gelukkig.quote:Op vrijdag 25 november 2011 09:32 schreef Panzermaus het volgende:
Dat zijn mijn Uggs niet, zo metro ben ik dan ook weer niet.
[..]
Panda Pindakaas van de Aldi.
Zelf zoeken is altijd een aanrader, Google ook ja. Maar misschien wou deze jongen alleen even weten van ONS waarom het beter is om zodoende verder te gaan onderzoeken op internet.quote:Op vrijdag 25 november 2011 12:17 schreef Scheringa het volgende:
Even een vraag, waarom is het zo belangrijk om te squatten en deadliften?
Ik train nu ongeveer een jaartje en ik heb beide oefeningen nog nooit gedaan..
Ik train trouwens ook niet om perse super groot te worden of zo iets, maar gewoon om lekker bezig te zijn..
Juist, mensen die hier alleen komen om te trollen en aan te vallen mogen van mij wegblijven en kunnen we hier niet gebruiken.quote:Op vrijdag 25 november 2011 19:01 schreef Panzermaus het volgende:
Eens, hij vraagt zich gewoon wat af en toont serieuze interesse. Iemand die zijn benen nog niet traint maar dat wel zou doen als hij meer info krijgt / overtuigd raakt, dat is alleen maar een goede zaak.Tuurlijk kan hij zelf ook zoeken, maar ik vind het ook gewoon leuk om er over te praten als in vraag&antwoord, inplaats van artikelen en oude discussies lezen.
Als jij niet super groot hoeft te worden en het alleen doet om lekker bezig te zijn dan hoef je het ook niet te doen. Als je het wel doet zal je in ieder geval wel meer spierkracht over heel je lichaam opleveren, massa en het voelt gewoon lekker vind ik. Maar er zijn natuurlijk ook alternatieven die ook voldoende opleveren en die zijn ook minder blessuregevoelig.quote:Op vrijdag 25 november 2011 12:17 schreef Scheringa het volgende:
Even een vraag, waarom is het zo belangrijk om te squatten en deadliften?
Ik train nu ongeveer een jaartje en ik heb beide oefeningen nog nooit gedaan..
Ik train trouwens ook niet om perse super groot te worden of zo iets, maar gewoon om lekker bezig te zijn..
mooi. kom net terug van trainen, ik kijk deze filmpjes en wil nu alweer gaanquote:
Ik dacht dat benen trainen voor meer groeihormoon zorgde.quote:Op vrijdag 25 november 2011 19:28 schreef boskameel het volgende:
Benen trainen = grote spiergroep = meer testosteron = meer vooruitgang toch?
oh pleasequote:Op vrijdag 25 november 2011 19:05 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Juist, mensen die hier alleen komen om te trollen en aan te vallen mogen van mij wegblijven en kunnen we hier niet gebruiken.
Dit doet mij echt meteen denken aan "ik wil niet te groot worden dus <insert onzin hier>"quote:Op vrijdag 25 november 2011 19:44 schreef DangerIsMine het volgende:
[..]
Als jij niet super groot hoeft te worden en het alleen doet om lekker bezig te zijn dan hoef je het ook niet te doen. Als je het wel doet zal je in ieder geval wel meer spierkracht over heel je lichaam opleveren, massa en het voelt gewoon lekker vind ik. Maar er zijn natuurlijk ook alternatieven die ook voldoende opleveren en die zijn ook minder blessuregevoelig.
Ik doe ze wel overigens.
Dit. Maar niet gaan 'bashen' hoor, dat is echt a-relaxt weetje!quote:Op vrijdag 25 november 2011 19:57 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Dit doet mij echt meteen denken aan "ik wil niet te groot worden dus <insert onzin hier>"
oja shit ik kom hier alleen maar om te trollen en aan te vallenquote:Op vrijdag 25 november 2011 19:57 schreef 16meter het volgende:
[..]
Dit. Maar niet gaan 'bashen' hoor, dat is echt a-relaxt weetje!
Inderdaad. Ongeacht je doelstelling, tenzij het is "zo ecto mogelijk blijven terwijl je wel traint", zijn het bazenoefeningen.quote:Op vrijdag 25 november 2011 20:02 schreef Panzermaus het volgende:
Bij 'heel groot' denken veel mensen meteen aan IFBB'ers enzo, verkerend in de waan dat zoiets zomaar haalbaar is en je uit moet kijken dat je niet zo wordt.
Meestal willen ze gewoon eruitzien als Jan Smit in C&A ondergoed. Dus biceps, triceps en een 'getrainde borstkas' (). Die echte bokserleventje. En een sikspek natuurlijk, vrouwen zeggen dat ze er niets van moeten weten, maar uiteindelijk kwijlen ze er bijna altijd bij. Maakt niet uit wat je wil. Mijn punt is, ga squatten en deadliften, ongeacht je geslacht, doelen of ervaring. Gewoon je lichaam op een natuurlijke manier werk laten verrichten.
Nee natuurlijk wordt je door die trainingen niet per definitie groot maar als hij wel flink zou willen worden vind ik wel dat het onderdeel zou moeten zijn van z'n training. Gewoon omdat het betere resultaten levert.quote:Op vrijdag 25 november 2011 19:57 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Dit doet mij echt meteen denken aan "ik wil niet te groot worden dus <insert onzin hier>"Alsof je door deze oefeningen per definitie super groot wordt.
Ja, als je flink wilt worden moet je deadliften en squatten, en als je dat niet wilt ook.quote:Op vrijdag 25 november 2011 20:23 schreef DangerIsMine het volgende:
[..]
Nee natuurlijk wordt je door die trainingen niet per definitie groot maar als hij wel flink zou willen worden vind ik wel dat het onderdeel zou moeten zijn van z'n training. Gewoon omdat het betere resultaten levert.
Als hij traint om gewoon een beetje bezig te zijn kan hij het net zo goed bij een beetje fitness houden en die oefeningen net zo goed overslaan.
Maar dat is mijn mening.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |