En zo verbaast het mij niet dat jij weer blijk geeft van humorloosheid.quote:Op vrijdag 25 november 2011 15:08 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik kan niet zeggen dat het me verbaast dat uitgerekend jij het punt volledig mist.
Grapjes die je al ver vantevoren ziet aankomen zijn over het algemeen niet zo leuk.quote:Op vrijdag 25 november 2011 15:16 schreef DS4 het volgende:
[..]
En zo verbaast het mij niet dat jij weer blijk geeft van humorloosheid.
Je hoeft er van mij niet om te lachen.quote:Op vrijdag 25 november 2011 15:23 schreef Weltschmerz het volgende:
Grapjes die je al ver vantevoren ziet aankomen zijn over het algemeen niet zo leuk.
Ik had jou toch in staat geacht om te begrijpen dat als iemand een grappige opmerking maakt je daar niet meteen allerhande conclusies aan kan verbinden mbt het al dan niet begrijpen van het punt dat je poogt te maken.quote:Op vrijdag 25 november 2011 15:29 schreef Weltschmerz het volgende:
Dat deed ik wel, maar dat was omdat je het punt miste.
Maar bij deze opmerking wel, die daardoor niet grappig was. Ik had jou in staat geacht om deze binnen te koppen, maar ook om dat niet te doen omdat hij wel érg voor de hand lag.quote:Op vrijdag 25 november 2011 15:43 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik had jou toch in staat geacht om te begrijpen dat als iemand een grappige opmerking maakt je daar niet meteen allerhande conclusies aan kan verbinden mbt het al dan niet begrijpen van het punt dat je poogt te maken.
Dit was voor het eerst deze eeuw.quote:Maar serieus: jij lacht wel eens?
Nee.quote:
Ik dacht dat dat kwam doordat je hem van ver aan zag komen... Erg consequent ben je niet!quote:die daardoor niet grappig was.
Als spits liet ik de intikkertjes ook niet lopen. Macht der gewoonte derhalve.quote:Ik had jou in staat geacht om deze binnen te koppen, maar ook om dat niet te doen omdat hij wel érg voor de hand lag.
Graag gedaan.quote:Dit was voor het eerst deze eeuw.
Hij heeft op 10-jarige leeftijd een keer een IQ-test voor peuters gemaakt, en nu denkt ie dat hij 145 heeft.quote:
Voor wat het waard is: een IQ-test is nog altijd de beste voorspeller van prestaties in het onderwijs, werkprestaties en inkomen.quote:Op zaterdag 26 november 2011 14:44 schreef De_Nuance het volgende:
Sowieso , als er iets nietszeggend is dan is het wel een iq test
Zegt meer iets over hoe slecht andere tests wel niet zijn.quote:Op zondag 27 november 2011 11:26 schreef ErikT het volgende:
[..]
Voor wat het waard is: een IQ-test is nog altijd de beste voorspeller van prestaties in het onderwijs, werkprestaties en inkomen.
Nee dat doet het niet. De correlaties tussen de uitkomst van een IQ-test en wat ik hierboven noemde, zijn hoog.quote:Op zondag 27 november 2011 11:29 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Zegt meer iets over hoe slecht andere tests wel niet zijn.
maar claimen dat een iq-test niks zegt gaat me wat te ver.quote:Op vrijdag 25 november 2011 11:17 schreef ErikT het volgende:
Nee, want die mensen (veel te vinden bij D'66) denken altijd dat iedereen functioneert net als zijzelf. Ofwel: het leuk vinden om dagenlang in de kleine lettertjes te zitten uitpluizen welke energieleverancier / zorgverzekeraar / tandarts / etc de beste deal is. Het fijn vinden om te carriëre-hoppen, dus wat maakt het uit als je bescherming in de arbeidsvoorwaarden minder wordt?
Niet iedereen heeft gestudeerd.
Dat is jouw IQ begrijp ik? Dan kun je vast wel antwoord geven op de volgende vraag: hoeveel procent van de stemgerechtigde bevolking zou dat dan zijn?quote:Op vrijdag 25 november 2011 16:13 schreef Hoppahoppa het volgende:
Ik vind: stemmen uitsluitend voor mensen met een IQ van exact 137.
een iq-test zegt niet veel of iemand betere morele keuzes kan maken over hoe een land bestuurd moet worden. De gesuggereerde relatie van 'hoger iq= morele keuzes van hogere kwaliteit' = een mythequote:Op zondag 27 november 2011 11:31 schreef ErikT het volgende:
maar claimen dat een iq-test niks zegt gaat me wat te ver.
Ik bedoelde er eigenlijk mee te zeggen dat een grens onzinnig is, omdat iedereen per dag anders kan scoren op een IQ-test en dat is nog los van het feit dat er verschillende tests zijn, waarop je per definitie anders scoort.quote:Op maandag 28 november 2011 11:16 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Dat is jouw IQ begrijp ik? Dan kun je vast wel antwoord geven op de volgende vraag: hoeveel procent van de stemgerechtigde bevolking zou dat dan zijn?
Denken dat je dan meer partijen krijgt zoals D66 en VVD is behoorlijk dom.quote:Op maandag 21 november 2011 10:41 schreef NLRuben het volgende:
wat zouden jullie er van vinden als alleen mensen met een iq van boven de 120 zouden mogen stemmen, zodat je geen partijen krijgt als pvda, sp en pvv, maar meer partijen als d66, vvd enzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |