Point taken, maar van wat ik begreep zijn die locaties zwaarder beveiligd dan heel Tehran, vandaar mijn punt.quote:Op zondag 20 november 2011 21:16 schreef waht het volgende:
Als land je energievoorziening en/of wapenproductie niet beschermen is niet slim inderdaad
Niet want Hitler.quote:
Die reactor ligt dan ook midden in potentieel conflictgebied. Dichtbij de Perzische Golf en in de buurt van Irak.quote:Op zondag 20 november 2011 21:25 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Point taken, maar van wat ik begreep zijn die locaties zwaarder beveiligd dan heel Tehran, vandaar mijn punt.
Waarom in het geheim willen werken? Kennis is het niet zo vredig! Of wil je zeggen dat jij ook denkt dat Iran werkt aan kernwapens. Want dan zijn we het simpelweg eens hahaquote:Op zondag 20 november 2011 21:10 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Waarom in het geheim willen werken? En waarom zo'n zware luchtverdediging? Het nucleaire programma is toch alleen voor vreedzame doeleinden? Waarom ballistische raketten ontwikkelen die doorgaans alleen voor een nucleaire lading geschikt zijn?
Iemand anders had hier of in een ander topic al eerder uiteengezet dat het Iraanse verhaal aan alle kanten rammelt.
quote:
Ja, ze zijn dan ook al een jaar of 10 onderwerp van verhitte discussie.quote:Op zondag 20 november 2011 21:25 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Point taken, maar van wat ik begreep zijn die locaties zwaarder beveiligd dan heel Tehran, vandaar mijn punt.
Dat denk ik niet, ik denk dat ze liever het op een andere manier voorkomen, een luchtaanval op het grondgebied van een andere staat zeker in de huidige context is niet zomaar iets. Afwachten dus.quote:Op zondag 20 november 2011 23:56 schreef sp3c het volgende:
de vraag is of Israel de boel met 1 aanval effectief plat kan leggen ... het lijkt mij sterk eerlijk gezegd!
denk dat ze het dan wel gedaan zouden hebben inmiddels
Uiteraard hebben ze eerder met dit bijltje gehakt, en als het ook nodig is zullen ze het toepassen, alleen is de internationale situatie inclusief betrekkingen anders dan tijdens de vorige keren.quote:Op maandag 21 november 2011 00:11 schreef sp3c het volgende:
meerdere andere staten en ze hebben al vaker met dit bijltje gehakt tegen programma's die een stuk minder vergevorderd waren
daarnaast zijn ze in Iran ook niet dom, die leren van de fouten van de Irakezen en de Syriers en ze kennen de capaciteiten van de Israeli's
blaffende honden ... zolang de Amerikanen niet meedoen gebeurt er helemaal niets
De internationale haat jegens Israël is een veel groter dan een paar jaar geleden. Rusland en China, zoals ik al zei, ik ben benieuwd naar hun reacties na zo'n aanval die ik wel steun.quote:Op maandag 21 november 2011 00:51 schreef sp3c het volgende:
ik zie wat de internationale verhoudingen nauwelijks verschil tussen Iran nu en Syrie een paar jaar geleden ...
de actie is gewoon moeilijker, het verrassingseffect is er al lang niet meer, de afstand is groter, de sites zijn verspreid en beter beschermd etc.
je moet meerdere malen met hele grote groepen vliegtuigen die kant op en onderweg kom je nog vijandige vliegtuigen van verschillende luchtmachten tegen ook ... en dan moet je weer huis zien te komen!
ik zie het niet gebeuren
De Amerikanen daarentegen kunnen met een paar vliegkampschepen die sites met de klok rond onder vuur nemen tot ze stuk zijn, daar zou ik me meer zorgen om maken als ik Ahmadinnejad was dan om de grote mond van de Israeli's
Rusland en China doen helemaal niets, die sturen een boze brief naar de VN en stellen contracten op om whatever er vernietigd werd te vervangenquote:Op maandag 21 november 2011 01:00 schreef Joker89 het volgende:
[..]
De internationale haat jegens Israël is een veel groter dan een paar jaar geleden. Rusland en China, zoals ik al zei, ik ben benieuwd naar hun reacties na zo'n aanval die ik wel steun.
Ik betwijfel het, een dergelijke aanval van Israël heeft veel in zich om uit te monden in een regionale oorlog, China zie ik zich nog wel afzijdig houden maar Rusland niet.quote:Op maandag 21 november 2011 01:03 schreef sp3c het volgende:
lol?
[..]
Rusland en China doen helemaal niets, die sturen een boze brief naar de VN en stellen contracten op om whatever er vernietigd werd te vervangen
Omdat de Russen op dit moment internationaal weinig te betekenen hebben.quote:Op maandag 21 november 2011 01:11 schreef sp3c het volgende:
waarom zouden de Russen zich in godsnaam in dit conflict mengen???
die hebben hele andere dingen aan hun hoofd atm
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |