Ja, erg goed papier en prima drukwerk. Je hebt dus niet de covers, maar gewoon alles aan 1 stuk door als 1 groot verhaal (wel ieder volume apart, maar dus niet iedere comic). Enige waar ik me aan stoor is dat er geen paginanummering is, maar daar kan ik me wel overheen zetten. Wel belangrijk om dus een bladwijzer te gebruikenquote:
De comic is nog gewoon bezig.quote:Op maandag 21 november 2011 00:18 schreef Schenkstroop het volgende:
Heeft de comic een eind-conclusie en zoja wat is die dan. En gaat de serie ook die kant op ?
quote:Op zondag 20 november 2011 13:10 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ik weet niet meer aan welke voet die zombie zat te knabbelen, maar ik zag een foto waarbij een schoen ook bebloed zat, misschien trok dat de aandacht eerst. Misschien kon de zombie ook niet meer lopen, heeft zich helemaal naar Daryl gesleept en dan was de bloederige schoen het eerste dat hij te pakken had en toen werd Daryl wakker?
Maarja het is wel vaker niet helemaal logisch natuurlijk, vond het stompzinniger dat ze die putzombie eruit wilden halen.Je hebt gelijk!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het was inderdaad zIJn linker bebloede schoen.
Dan is het wel detaillistisch. Zie screencapture :
Hij kon trouwens heel snel opstaan ook, dus lopen kon de zombie daarvoor ook vast wel.
Wat de water-put betreft: die kregen ze toegewezen.
Uit de dialoog bleek ook:
"Als we hem afknallen is het water dan zeker acuut vergif, als we hem er "heel" uit weten halen wellicht niet."Signature
Oh nu zie ik dat hij gehurkt zit, dacht dat hij er meer bij lag terwijl hij aan die voet zat te sabbelen.quote:Op maandag 21 november 2011 12:53 schreef spambuster het volgende:
[..]
Je hebt gelijk!
Het was inderdaad zIJn linker bebloede schoen.
Dan is het wel detaillistisch. Zie screencapture :
[ afbeelding ]
Hij kon trouwens heel snel opstaan ook, dus lopen kon de zombie daarvoor ook vast wel.
Wat de water-put betreft: die kregen ze toegewezen.
Uit de dialoog bleek ook:
"Als we hem afknallen is het water dan zeker acuut vergif, als we hem er "heel" uit weten halen wellicht niet."
ja idd. er zitten nog teveel domme dingen in om het tot een echt goede serie te maken.quote:Op maandag 21 november 2011 14:56 schreef vault_tec het volgende:
Vind het raar dat ze zoveel kogels gebruiken om mensen te trainen, hoe komen ze daaraan?
wat de neuk.. waar slaat dat nou weer op... stelletje mogolen ookquote:Op maandag 21 november 2011 14:11 schreef RacerDKB het volgende:
Godverdomme, volgende week nog 1 aflevering en dat is de ''mid-season finale''
Komt het pas terug 2012, op 12 februari.
Jaar wachten tussen seizoen 1 en 2 om vervolgens 7 afleveringen te zien waar ze wat rondkutten op een boerderij![]()
Schijnt te maken te hebben met American football (handegg) maar ik baal er ook vanquote:Op maandag 21 november 2011 15:01 schreef andreas612 het volgende:
[..]
wat de neuk.. waar slaat dat nou weer op... stelletje mogolen ook
De VS he, 15x meer wapens dan inwoners en 15k meer stuks munitie dan inwoners. Niet heel raar om aan zoveel kogels te komen.quote:Op maandag 21 november 2011 14:56 schreef vault_tec het volgende:
Vind het raar dat ze zoveel kogels gebruiken om mensen te trainen, hoe komen ze daaraan? Ik kijk het nu op 2 keer snelheid want het boeit mij nog amper.
Omdat hij, zoals hij het al zei, dit al wist.quote:Op maandag 21 november 2011 15:24 schreef vault_tec het volgende:
slaat nergens op dat die zo makkelijk er mee om gaat dat ze shane heeft geneukt!
gewoon geilquote:Op maandag 21 november 2011 16:02 schreef FL_Freak het volgende:
Die blonde die de lul van Shane vastpakt
Wanneer is deze serie ooit 75% actie en 25% drama geweest na de pilot? Je zou na anderhalf seizoen toch wel een beetje moeten weten wat voor show het is.quote:Op maandag 21 november 2011 16:46 schreef Mestras het volgende:
we zijn van 75% actie en 25% drama naar 25% actie en 75% drama gegaan. jammer...
In vorige afleveringen moesten ze rustig aan doen met de ammo omdat ze geen onbeperkte hoeveelheid hebben, en nu schieten ze er op los. Dat is raar gewoon.quote:Op maandag 21 november 2011 15:58 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
De VS he, 15x meer wapens dan inwoners en 15k meer stuks munitie dan inwoners. Niet heel raar om aan zoveel kogels te komen.
vond het in het eerste seizoen ten tijde van die roadtrip toch wel een stuk spectaculairder hoorquote:Op maandag 21 november 2011 16:50 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Wanneer is deze serie ooit 75% actie en 25% drama geweest na de pilot? Je zou na anderhalf seizoen toch wel een beetje moeten weten wat voor show het is.Ik bestel ook geen macaroni en klaag daarna dat het geen pizza is.
Dan zou ik het eerste seizoen nog een keertje kijken. Of misschien juist niet. Het scheelt dat het eerste seizoen maar 6 afleveringen is.quote:Op maandag 21 november 2011 16:52 schreef Mestras het volgende:
[..]
vond het in het eerste seizoen ten tijde van die roadtrip toch wel een stuk spectaculairder hoor
vindt het nog steeds de moeite waard hoor, maar ik waardeerde het roadtrip aspect juist heel erg.quote:Op maandag 21 november 2011 16:58 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Dan zou ik het eerste seizoen nog een keertje kijken. Of misschien juist niet. Het scheelt dat het eerste seizoen maar 6 afleveringen is.
Ze zijn toen, voor ze naar de farm gingen, op die weg alle wagens langsgegaan en hebben die leeggeroofd (beetje ten tijde dat dat krengetje verdween).quote:Op maandag 21 november 2011 16:51 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
In vorige afleveringen moesten ze rustig aan doen met de ammo omdat ze geen onbeperkte hoeveelheid hebben, en nu schieten ze er op los. Dat is raar gewoon.
Echt raar ja, maar heb het bij meerdere versie gechecked en het klopte welquote:Op maandag 21 november 2011 18:25 schreef Dos37 het volgende:
Ik vond hem wat aprupt eindigen duurde ie 42 minuten?
een beetjequote:Op maandag 21 november 2011 19:21 schreef Stefan het volgende:
Het is meer een soap geworden nu. Geen enkele actie?
Ja zo denk ik ook zo'n beetje over de serie. Nog steeds leuk en ik kijk er nog steeds naar uit. Maar mis het roadtrip gedeelte wel.quote:Op maandag 21 november 2011 17:25 schreef Mestras het volgende:
[..]
vindt het nog steeds de moeite waard hoor, maar ik waardeerde het roadtrip aspect juist heel erg.
Precies dat zou ik ook wel heel slecht vinden.quote:Op maandag 21 november 2011 21:42 schreef NvM het volgende:
Als ze dat kind terugvinden haak ik af. Té dom om gewoon op haar plek te blijven zitten zoals meneer de sheriff vroeg maar wel slim genoeg om dagenlang tussen de zombies te overleven? Dikke meh.
quote:Op maandag 21 november 2011 14:11 schreef RacerDKB het volgende:
Godverdomme, volgende week nog 1 aflevering en dat is de ''mid-season finale''
Komt het pas terug 2012, op 12 februari.
Jaar wachten tussen seizoen 1 en 2 om vervolgens 7 afleveringen te zien waar ze wat rondkutten op een boerderij![]()
Echt he, hahaha!quote:Op maandag 21 november 2011 22:11 schreef Fukjoeman het volgende:
Ik ben officieel gestopt met kijken.
Druppel was die blonde chick, die eerst mega onzeker op zombies aan het schieten is. Vervolgens vanaf een halve meter eindelijk wat raakt, en dan vervolgens verandert in een soort terminator met de precisie van een sniper en een blik in dr ogen die Steven Seagal niet zou misstaan.
Toen heb ik het maar afgezet.
Echt, wat slecht.
Subtiliteit is inderdaad soms (vaak) ver te zoeken.quote:Op maandag 21 november 2011 22:11 schreef Fukjoeman het volgende:
Ik ben officieel gestopt met kijken.
Druppel was die blonde chick, die eerst mega onzeker op zombies aan het schieten is. Vervolgens vanaf een halve meter eindelijk wat raakt, en dan vervolgens verandert in een soort terminator met de precisie van een sniper en een blik in dr ogen die Steven Seagal niet zou misstaan.
Toen heb ik het maar afgezet.
Echt, wat slecht.
Wie zegt dat ze geen Terminator is dan?quote:Op maandag 21 november 2011 22:11 schreef Fukjoeman het volgende:
Ik ben officieel gestopt met kijken.
Druppel was die blonde chick, die eerst mega onzeker op zombies aan het schieten is. Vervolgens vanaf een halve meter eindelijk wat raakt, en dan vervolgens verandert in een soort terminator met de precisie van een sniper en een blik in dr ogen die Steven Seagal niet zou misstaan.
Toen heb ik het maar afgezet.
Echt, wat slecht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |