Valt wel mee, toch? Net een minuutje.quote:
Een parallel universumquote:Op dinsdag 1 november 2011 23:48 schreef NDAsilenced het volgende:
haha, duidelijk dat dat wijf in een andere werkelijkheid leeft
Kan wel wezen, maar zo zien de Grieken het blijkbaar. Ik zeg niet dat dat goed is of ze gelijk heeft, maar wel goed om te weten.quote:Op dinsdag 1 november 2011 23:48 schreef NDAsilenced het volgende:
haha, duidelijk dat dat wijf in een andere werkelijkheid leeft
Die brothers gaan nog liever naar Angolaquote:Op dinsdag 1 november 2011 23:50 schreef Tem het volgende:
Die moet eens Grieks genomen worden door 20 brothers van Zuid.
Over die partnerruil met Adje en Debbie van Vlietquote:Op dinsdag 1 november 2011 23:50 schreef Specularium het volgende:
Lees net dat ze ook een indringende docu heeft gemaakt over de Tokkies.
Nou iddquote:Op dinsdag 1 november 2011 23:51 schreef Kleffe_Dop het volgende:
De enige man die er echt iets over kan zeggen komt niet aan het woord.
Goede gemodereerd hoor.
Inderdaad, P&W moeten ingrijpen mjaquote:Op dinsdag 1 november 2011 23:51 schreef Kleffe_Dop het volgende:
De enige man die er echt iets over kan zeggen komt niet aan het woord.
Goede gemodereerd hoor.
financieel geograaf.quote:Op dinsdag 1 november 2011 23:52 schreef Tem het volgende:
Maar goed, financieel geoloog of antropoloog
Klopt, was ook gezwets, maar hij is iig geen suffe hippie gyrosloverquote:Op dinsdag 1 november 2011 23:53 schreef Igen het volgende:
Nou die meneer Engelen die praatte laatst ook in z'n eentje een halve aflevering vol hoor. En zijn verhaal is ook maar een mening.
Zet hem dan tegenover een andere econoom, ipv van deze ratelende schreeuwlelijk met aandachttekort.quote:Op dinsdag 1 november 2011 23:53 schreef Igen het volgende:
Nou die meneer Engelen die praatte laatst ook in z'n eentje een halve aflevering vol hoor. En zijn verhaal is ook maar een mening.
volgende keer als dat mens komt kijk ik nietquote:Op dinsdag 1 november 2011 23:54 schreef Roland. het volgende:
Door die mevrouw is de discussie echt een paar keer totaal onnavolgbaar geworden. Terwijl ik graag frits zijn verhaaltje zie doen..
Dan heeft ze wel kans op een kogel van de een of de anderquote:
Idd en Engelen had dat best wel kunnen aanvullen..quote:Op dinsdag 1 november 2011 23:54 schreef Roland. het volgende:
Door die mevrouw is de discussie echt een paar keer totaal onnavolgbaar geworden. Terwijl ik graag frits zijn verhaaltje zie doen..
Inderdaad. En ik vind dat die Ewald Engelen ook vaak zinnige dingen te zeggen heeft. Had in plaats van die kenau en de Kazan-smilies liever Arnoud Boot nog aan tafel gezien. Dan had er een inhoudelijk interessante discussie kunnen plaatsvinden. Helaas, gemiste kans.quote:Op dinsdag 1 november 2011 23:54 schreef Roland. het volgende:
Door die mevrouw is de discussie echt een paar keer totaal onnavolgbaar geworden. Terwijl ik graag frits zijn verhaaltje zie doen..
Maar naar ik vrees is dit een persoon die dat niet boeit. Ze is heilig overtuigd in haar eigen gelijk en daarom niet te overreden door argumentatie. Je zag 't al fout gaan bij de verwijzing naar het 'neo-liberale systeem' en de feestdag. Punt is, of ze nu gelijk heeft of niet, haar manier van redeneren was te gesloten. Toen frits er op inhaakte, had ze moeite dat ze tegen werd gesproken. En je zag later ook duidelijk dat ze er alles aan deed om frits te dwarsbomen in de uitzending later omdat ze zich gepareerd voelde. Bijvoorbeeld een journalist om een standpunt vragen (journalisten behoren toch objectief te zijn?). Dan wil je gelijk halen om je gelijk en de 'tegenstander' belachelijk te maken. Jammer en hopelijk tabéé met deze mevrouw bij PenW..quote:Op dinsdag 1 november 2011 23:57 schreef Aikara het volgende:
Jezus wat een kenau!! Hoop geschreeuw maar geen inhoud. Simpele correspondent die in discussie gaat met hoogleraar financiele geografie over economische/financiele aangelegenheden. En dan is ze er zelf ook nog overtuigd dat zij het bij het rechte eind heeft en Ewald Engelen helemaal fout zit. Hopelijk neemt de rest van Nederland haar na vanavond ook niet meer serieus.
Dat was nu juist een mooie illustratie van wat er werkelijk aan de gang is bij de Grieken. Pas daarna verloor ze zich in de discussie.quote:Op woensdag 2 november 2011 00:02 schreef Roland. het volgende:
[..]
Je zag 't al fout gaan bij de verwijzing naar het 'neo-liberale systeem' en de feestdag.
Dat zijn Jeroen zijn neukertjes.quote:Op dinsdag 1 november 2011 23:58 schreef UncleDolan het volgende:
Waarom zijn er zo vaak van die hysterische wijven te gast bij P & W?
Dat is correct. Maar als journalist behoor je objectief te zijn. En zij liet helaas doorschemeren dat zij dat totaal niet was. Gewoon jammer, want een 'rustige clash' tussen twee systemen had ik graag willen zien.quote:Op woensdag 2 november 2011 00:03 schreef Ringo het volgende:
[..]
Dat was nu juist een mooie illustratie van wat er werkelijk aan de gang is bij de Grieken. Pas daarna verloor ze zich in de discussie.
Dit was geen Kenau hoor, maar gewoon een ordinair schreeuwwijf met een constant denigrerend lachje op dr gezicht geplakt.quote:
Ze had wel kritische vragen over het verhaal van Engelen kunnen stellen (en die hadden er genoeg kunnen komen; jammer dat Jeroen & Paul er niet tussen kwamen). Maar in plaats daarvan blaat ze maar wat uit en denkt ze zeker te weten dat ze gelijk heeft.quote:Op woensdag 2 november 2011 00:05 schreef Roland. het volgende:
[..]
Dat is correct. Maar als journalist behoor je objectief te zijn. En zij liet helaas doorschemeren dat zij dat totaal niet was. Gewoon jammer, want een 'rustige clash' tussen twee systemen had ik graag willen zien.
ik denk dat ze al een paar glaasjes op had voor aanvangquote:Op woensdag 2 november 2011 00:00 schreef Ringo het volgende:
Ik vond 'r wel grappig maar door dat glaassie witte wijn werd ze een beetje opstandig.
Niemand verplicht haar om objectief te zijn en van mij mag zij een mening hebben, ook als journaliste, graag zelfs. Het vervelende is alleen dat zij die mening koste wat kost aan haar tafelgenoten wilde opdringen. Had zij beter geluisterd, dan waren haar punten ook meer gehoord.quote:Op woensdag 2 november 2011 00:05 schreef Roland. het volgende:
Dat is correct. Maar als journalist behoor je objectief te zijn. En zij liet helaas doorschemeren dat zij dat totaal niet was. Gewoon jammer, want een 'rustige clash' tussen twee systemen had ik graag willen zien.
Dat is het mankement bij zulk soort vrouwen hysterici, 'de mening omdat het moet'.quote:Op woensdag 2 november 2011 00:11 schreef marcodej het volgende:
"Een duidelijke mening hebben, het is helemaal niet zo moeilijk Frits!" schreeuwde ze uit... Dat is juist het probleem bij jou muts.
Die hebben zeker niets opgestoken van Dieter Nuhr...quote:Op woensdag 2 november 2011 00:53 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dat is het mankement bij zulk soort vrouwen hysterici, 'de mening omdat het moet'.
Heleen van Royen is ook van dat kaliber.
Geograaf. Financieel antropoloog lijkt me ook een heel boeiend beroep. Beetje waar Luyendijk nu mee bezig is.quote:Op dinsdag 1 november 2011 23:52 schreef Tem het volgende:
Maar goed, financieel geoloog of antropoloog
Leg uit? De briljantste econoom van het moment?quote:Op woensdag 2 november 2011 00:31 schreef Oidipous het volgende:
Beroepen op Stiglitz. Daar gaat haar geloofwaardigheid.
quote:Op woensdag 2 november 2011 03:15 schreef Louis22 het volgende:
Topwijf, intelligent, spontaan, betrokken en dapper. Het was te verwachten dat fokkertjes zouden denken dat het volwassen staat haar een schreeuwlelijk te noemen en te denken dat ze alleen daarom geen gelijk heeft. Inhoudelijk veegt ze de vloer aan met burgerlulletje Wester en pretentieuze pedant Engelen.
Eens. Ze was inhoudelijk erg sterk, maar ze heeft volgens mij wel wat media training nodig.quote:Op woensdag 2 november 2011 03:20 schreef Louis22 het volgende:
Conclusie: inhoudelijk gaat de discussie de meeste fokkers de pet te boven, daarom kiezen ze partij voor wie er het representatiefst uitziet en tegen de inhoudelijk souvereine dame, die het ook nog eens met verve wist te brengen.
Die dominante aanpak werkt prima voor hem. Niet voor de show, maar dat maakt hem geen reet uit.quote:Op woensdag 2 november 2011 01:13 schreef Ringo het volgende:
Daaruit blijkt juist dat ie weet hoe je vrouwen moet aanpakken, en tegelijk dat die aanpak dus niet werkt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |