Boeiend, bitch moet gewoon de fatsoenlijke vrouw uithangen.quote:Op zondag 30 oktober 2011 16:00 schreef Demaq het volgende:
[..]
Het was niet de hele dag, TS heeft dit 's ochtends al gezegd.
Dat doet ze, vanaf een uur of 1 's middagsquote:Op zondag 30 oktober 2011 16:23 schreef Levolution het volgende:
[..]
Boeiend, bitch moet gewoon de fatsoenlijke vrouw uithangen.
Dat is dus niet genoeg. Ik zou ook geen zin hebben om elke ochtend tegen zo'n chagrijnige kop aan te kijken.quote:Op zondag 30 oktober 2011 16:23 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
[..]
Dat doet ze, vanaf een uur of 1 's middags
Eet smakelijk.quote:Op zondag 30 oktober 2011 16:13 schreef ELnacho het volgende:
[..]
Ik ga zo lekker tomatensoep eten met een stokbroodje erbij. Als toetje weet ik t niet
Je bent toch niet zo'n vrolijke de zon is op roeper he, die gelijk als hij uit bed stapt superblij is en dat dan ook moet uiten?quote:Op zondag 30 oktober 2011 16:13 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
[..]
Dat is het misschien wel een beetje ja. Ik hou er gewoon niet van als mensen sago zijn in de ochtend. Alsof het zo erg is om op te staan en iets leuks van je dag te makenDoe gewoon vrolijk, denk ik dan.
Dit dus, wat ben ik blij dat mijn vriend net zoveel opstarttijd nodig heeft net zoals ik.quote:Op zondag 30 oktober 2011 16:30 schreef erodome het volgende:
[..]
Je bent toch niet zo'n vrolijke de zon is op roeper he, die gelijk als hij uit bed stapt superblij is en dat dan ook moet uiten?
Die niet even opstarttijd nodig heeft, maar gelijk aan het springen slaat?
Moord en doodslag, wat een gruwel
lekker samen chagarijnen wat een feestquote:Op zondag 30 oktober 2011 16:34 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Dit dus, wat ben ik blij dat mijn vriend net zoveel opstarttijd nodig heeft net zoals ik.
Misschien een tijdje van de heroīne afblijven, dan wil je wel eens vanzelf opstarten.quote:Op zondag 30 oktober 2011 16:34 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Dit dus, wat ben ik blij dat mijn vriend net zoveel opstarttijd nodig heeft net zoals ik.
Het wordt pas chagerijen als iemand aan mijn hoofd zeurt of te blij om me heen springt en mijn mij rustige opstart tijd niet guntquote:Op zondag 30 oktober 2011 16:35 schreef dopfles1 het volgende:
[..]
lekker samen chagarijnen wat een feest
anders sta je wat eerder opquote:Op zondag 30 oktober 2011 16:37 schreef erodome het volgende:
[..]
Het wordt pas chagerijen als iemand aan mijn hoofd zeurt of te blij om me heen springt en mijn mij rustige opstart tijd niet gunt
Eerder dan hoogst noodzakelijk????????quote:
Er is wel een verschil tussen wat duf rondlopen en weinig zeggen en echt sago zijn en niets kunnen hebben. Zelfs geen normale opmerking.quote:Op zondag 30 oktober 2011 16:44 schreef erodome het volgende:
[..]
Eerder dan hoogst noodzakelijk????????
Hell no!
Het is niet zo'n probleem, ik slof wat door huis, zit wat boven mijn kopje thee voor me uit te staren, dan komt het allemaal helemaal goed.
Maar wee degene die me echt stoort, die tegen me aan zeurt of heel blij staat te stuiteren, als ik het niet kan ontwijken of me ervoor kan afsluiten ben ik er niet blij mee.
Heb je al iets gehoord dan?quote:Op zondag 30 oktober 2011 15:40 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
[..]
Zo'n vaart zal het toch niet lopen
Ik moest lachenquote:Op zondag 30 oktober 2011 17:28 schreef gebrokenglas het volgende:
Als ik het goed begrijp zijn telefonische pogingen om weer contact te leggen daarnet op niets uitgelopen? Tsja, ze is blijkbaar gekwetst.
Ik zou het vanavond zo rond een uur of 21 nog een keer proberen, en anders morgen tussen de middag weer. Niet morgenvroeg natuurlijk want dan is ze weer sago.
Ze belt waarschijnlijk onder Studio Sport puur om jou te kloten.quote:Op zondag 30 oktober 2011 17:40 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
Ze heeft inmiddels gesmst en we bellen vanavond. Ben benieuwd. Ik zal proberen om lief te blijven
Deze logica vind ik nogal vergelijkbaar met "als je weet dat je vriend geweldadig is waarom ga je hem dan ook op zijn zenuwen werken" tegen iemand die net door haar vriend in elkaar is geslagen. TS is de onschuldige partij in deze. Z'n vriendin moet zich gewoon niet zo aanstellen met haar "boehoe ik heb net geslapen en nu ben ik dus chagrijnig".quote:Op zondag 30 oktober 2011 14:53 schreef Demaq het volgende:
[..]
Tuurlijk niet! als je toch weet dat je vriendin een ochtendhumeur heeft, ga je toch niet übervrolijk doen, om haar vervolgens ook nog een kutwijf te noemen?? Ik geef dr gelijk dat ze weg is gegaan!
Dat vind ik heel iets anders. TS zn vriendin doet niemand pijn met haar ochtendhumeur. Als TS weet dat ze opstartproblemen heeft, hoeft ie haar niet gelijk een kutwijf te gaan noemen. En tuurlijk, vanuit TS snap ik het ook wel, maar hij had beter gewoon ff kunnen zeggen wat hem dwars zat, ipv haar uit te gaan schelden.quote:Op zondag 30 oktober 2011 17:50 schreef Piye het volgende:
[..]
Deze logica vind ik nogal vergelijkbaar met "als je weet dat je vriend geweldadig is waarom ga je hem dan ook op zijn zenuwen werken" tegen iemand die net door haar vriend in elkaar is geslagen. TS is de onschuldige partij in deze. Z'n vriendin moet zich gewoon niet zo aanstellen met haar "boehoe ik heb net geslapen en nu ben ik dus chagrijnig".
Moest een keer gebeuren.. Wellicht leert ze ervanquote:Op zondag 30 oktober 2011 18:00 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
Het moet wel gezegd worden dat ik al eerder opmerkingen had gemaakt (op andere dagen) dat ik haar humeur 's ochtends nogal overdreven vind en dat ik dat eigenlijk niet echt leuk vind. Uiteraard heb ik hierbij het woord "kutwijf" niet gebruikt.
En hoe reageerde ze daar op dan?quote:Op zondag 30 oktober 2011 18:00 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
Het moet wel gezegd worden dat ik al eerder opmerkingen had gemaakt (op andere dagen) dat ik haar humeur 's ochtends nogal overdreven vind en dat ik dat eigenlijk niet echt leuk vind. Uiteraard heb ik hierbij het woord "kutwijf" niet gebruikt.
quote:Op zondag 30 oktober 2011 18:07 schreef Mantel het volgende:
[..]
Moest een keer gebeuren.. Wellicht leert ze ervan
Enigszins nonchalant, maar ze wist wel dat het zo was. Beterschap is er (nog) niet gekomen.quote:
Opstartproblemen.quote:Op zondag 30 oktober 2011 17:56 schreef Demaq het volgende:
[..]
Dat vind ik heel iets anders. TS zn vriendin doet niemand pijn met haar ochtendhumeur. Als TS weet dat ze opstartproblemen heeft, hoeft ie haar niet gelijk een kutwijf te gaan noemen. En tuurlijk, vanuit TS snap ik het ook wel, maar hij had beter gewoon ff kunnen zeggen wat hem dwars zat, ipv haar uit te gaan schelden.
Terecht ze moet gewoon normaal doen 's ochtends. Als ze dat niet kan moet je haar er voortaan maar 's nachts uit schoppen.quote:Op zondag 30 oktober 2011 18:00 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
Het moet wel gezegd worden dat ik al eerder opmerkingen had gemaakt (op andere dagen) dat ik haar humeur 's ochtends nogal overdreven vind en dat ik dat eigenlijk niet echt leuk vind. Uiteraard heb ik hierbij het woord "kutwijf" niet gebruikt.
Het ergste vind ik nog dat ik he-le-maal niet begrijp waarom mensen zo verzuurd kunnen zijn 's ochtends, en dan nog wel op een zondag! Alsof ze het jammer vinden dat ze gewoon weer wakker zijn geworden ofzo. Waarom is dat?quote:Op zondag 30 oktober 2011 18:21 schreef Piye het volgende:
[..]
Opstartproblemen.Jij bent ook zo'n type met een ochtenhumeur? Allemaal aanstellers.
![]()
Die vriendin van TS en ieder ander met een ochtenhumeur is normale mensen dagelijks tot last. Je ziet het wel terug in dit topic. Eufemismes als 'opstartproblemen' en klachten over mensen die geen rekening houden met die ochtendchagrijnen vloeien hier rijkelijk, maar het besef dat het ook niks is om tegen iemands boze rotkop aan te moeten kijken wil er maar niet in. Dat je elke ochtend baalt van het feit dat je niet bent gestorven in je slaap geeft je nog geen recht om normale mensen daarmee lastig te vallen.
[..]
Terecht ze moet gewoon normaal doen 's ochtends. Als ze dat niet kan moet je haar er voortaan maar 's nachts uit schoppen.
Nou ze verontschuldigt zich er ook niet voor terwijl ze TS er wel mee lastig valt. Het was ook niet TS haar bedoeling om haar opzettelijk 'pijn' te doen.quote:Op zondag 30 oktober 2011 17:56 schreef Demaq het volgende:
[..]
Dat vind ik heel iets anders. TS zn vriendin doet niemand pijn met haar ochtendhumeur. Als TS weet dat ze opstartproblemen heeft, hoeft ie haar niet gelijk een kutwijf te gaan noemen. En tuurlijk, vanuit TS snap ik het ook wel, maar hij had beter gewoon ff kunnen zeggen wat hem dwars zat, ipv haar uit te gaan schelden.
Ze haten hun leven stiekem. Eigenlijk is het dus ook wel een beetje jouw schuld.quote:Op zondag 30 oktober 2011 18:27 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
[..]
Het ergste vind ik nog dat ik he-le-maal niet begrijp waarom mensen zo verzuurd kunnen zijn 's ochtends, en dan nog wel op een zondag! Alsof ze het jammer vinden dat ze gewoon weer wakker zijn geworden ofzo. Waarom is dat?
Daar lijkt het inderdaad op, alsof ze het jammer vinden dat ze gewoon weer wakker worden 's ochtends. Bizarquote:Op zondag 30 oktober 2011 18:33 schreef Piye het volgende:
[..]
Ze haten hun leven stiekem. Eigenlijk is het dus ook wel een beetje jouw schuld.
Je zegt t zelf mattiequote:Op zondag 30 oktober 2011 18:36 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
[..]
Daar lijkt het inderdaad op, alsof ze het jammer vinden dat ze gewoon weer wakker worden 's ochtends. Bizar
Ik denk wel dat dat het is ja. Mijn tweede theorie is dat mensen met een ochtendhumeur eigenlijk gewoon allemaal motherfuckers zijn en even tijd nodig hebben om hun masker op te zetten.quote:Op zondag 30 oktober 2011 18:36 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
[..]
Daar lijkt het inderdaad op, alsof ze het jammer vinden dat ze gewoon weer wakker worden 's ochtends. Bizar
nah ik wil 's ochtends ook gewoon ff rustig wakker worden... eerst ff douchen, eten enz.quote:Op zondag 30 oktober 2011 18:36 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
[..]
Daar lijkt het inderdaad op, alsof ze het jammer vinden dat ze gewoon weer wakker worden 's ochtends. Bizar
Ochtendfapjequote:Op zondag 30 oktober 2011 18:45 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
nah ik wil 's ochtends ook gewoon ff rustig wakker worden... eerst ff douchen, eten enz.
Rustig opstarten.
Ik ookquote:Op zondag 30 oktober 2011 18:45 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
nah ik wil 's ochtends ook gewoon ff rustig wakker worden... eerst ff douchen, eten enz.
Rustig opstarten.
wat is normaal?quote:Op zondag 30 oktober 2011 18:45 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
[..]
Ik ookMaar dat kan toch ook op een normale manier?
Je moet rustig je penis in haar anus laten glijden 5 min. voordat de wekker gaat en dan zachtjes in haar oor fluisteren dat je ff flink gaat roeren en dat ze stil moet blijven liggenquote:Op zondag 30 oktober 2011 18:47 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
wat is normaal?
Als jij als een hyper mannetje om haar heen rent en praat zou ik ook zoiets hebben van flikker ff op.
Hoe zou jij je voelen als je naast jezelf wakker werd?quote:Op zondag 30 oktober 2011 18:45 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
[..]
Ik ookMaar dat kan toch ook op een normale manier?
Nogal een vreemde vraag dit. Ik heb geen flauw idee.quote:Op zondag 30 oktober 2011 18:53 schreef Peter het volgende:
[..]
Hoe zou jij je voelen als je naast jezelf wakker werd?
Ga je dan seks hebben met je eigen kloon?quote:Op zondag 30 oktober 2011 18:54 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
[..]
Nogal een vreemde vraag dit. Ik heb geen flauw idee.
Zou ik best doen denk ikquote:Op zondag 30 oktober 2011 18:55 schreef ELnacho het volgende:
[..]
Ga je dan seks hebben met je eigen kloon?
Naja, misschien wordt ze chaggo van jou?quote:Op zondag 30 oktober 2011 18:54 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
[..]
Nogal een vreemde vraag dit. Ik heb geen flauw idee.
Dan zou ik navraag moeten doen bij haar exenquote:Op zondag 30 oktober 2011 18:58 schreef Peter het volgende:
[..]
Naja, misschien wordt ze chaggo van jouw?
Of was ze voorheen ook al zo?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |