Het is een vent.quote:Op maandag 31 oktober 2011 12:07 schreef CarbonC het volgende:
[..]
15% is wel laag hoor, voor een vrouw.
Druk je je ass genoeg naar achteren, en kijk je omhoog? Bij lockout alles goed samentrekken en 2 seconden vasthouden. Na deadlifts zijn mijn traps minstens een dag sore.quote:Op maandag 31 oktober 2011 12:50 schreef Jac0bus het volgende:
Als jullie deadliften he, hoe erg voelen/trainen jullie daarmee jullie traps? Ik lees overal op bb.com bijvoorbeeld dat er gasten zijn die hun traps al voor 90% kapottrainen door alleen te DLen. Maar ik voel alleen m'n onderrug, waar de oefening volgens mij gewoon voor bedoeld is. Doe ik iets verkeerds?
Bij mij is het vooral glutes en hams, ik zou het zelf een beetje eng vinden wanneer ik alleen mijn onderrug voelquote:Op maandag 31 oktober 2011 12:50 schreef Jac0bus het volgende:
Als jullie deadliften he, hoe erg voelen/trainen jullie daarmee jullie traps? Ik lees overal op bb.com bijvoorbeeld dat er gasten zijn die hun traps al voor 90% kapottrainen door alleen te DLen. Maar ik voel alleen m'n onderrug, waar de oefening volgens mij gewoon voor bedoeld is. Doe ik iets verkeerds?
Verkeerden topique.quote:Op maandag 31 oktober 2011 12:56 schreef the85mc het volgende:
Ik heb een vraag over voeding/training en ik denk dat ik dat hier het beste kan vragen.
Sorry. Ik heb net het hele sport forum door zitten scrollen, kon niet echt een ander goed topic vinden. Ik kan het bij lifestyle gaan vragen maar daar krijg je van die halve antwoorden en van die onzin uit sonja bakker. Hier heb ik het idee dat mensen meer van voeding en sport afweten. Ik moet lichter worden, maar ik wil zo min mogelijk spieren/kracht verliezen.quote:
Ik vond het voedingtopic ook niet direct terug, anders had ik het linkje wel geplaatst.quote:Op maandag 31 oktober 2011 13:14 schreef the85mc het volgende:
[..]
Sorry. Ik heb net het hele sport forum door zitten scrollen, kon niet echt een ander goed topic vinden. Ik kan het bij lifestyle gaan vragen maar daar krijg je van die halve antwoorden en van die onzin uit sonja bakker. Hier heb ik het idee dat mensen meer van voeding en sport afweten. Ik moet lichter worden, maar ik wil zo min mogelijk spieren/kracht verliezen.
Edit: excuses, ik zie nu BB en voeding topic. Zal het daar vragen.
Ik kijk gewoon recht vooruit in de spiegel. Ass naar achter ook wel, anders kan je nooit die DL-beweging maken hequote:Op maandag 31 oktober 2011 12:58 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Druk je je ass genoeg naar achteren, en kijk je omhoog? Bij lockout alles goed samentrekken en 2 seconden vasthouden. Na deadlifts zijn mijn traps minstens een dag sore.
Toch wel squatrek curls?quote:Op maandag 31 oktober 2011 14:35 schreef Luchtkoker het volgende:
zoberzo good bezig, net ff lekkur gecurled en abs gedaan jeweettoch
abs moet wel lukken bij hem, je ziet al de uitlijning. Verder ziet hij eruit als een jongetjequote:Op maandag 31 oktober 2011 14:48 schreef seto het volgende:
[ afbeelding ]
voor die jan smit bokserlichaam jwz
Hoe krijg ik zo'n lichaam? Gewoon beetje in shape, met goede borstspieren en armen, niet als zo'n vieze opgepompte bodybuilder.quote:Op maandag 31 oktober 2011 14:48 schreef seto het volgende:
[ afbeelding ]
voor die jan smit bokserlichaam jwz
gewoon papiertje een aantal keer, dan onthou je het daarna vanzelf.quote:Op maandag 31 oktober 2011 15:43 schreef MrNiles het volgende:
ik heb een excel met welke oefening ik ga doen met het gewicht etc (SS)
maar ik ben echt een ei in het onthouden van de gewichten
hoe doen jullie dat?
ik schrijf het nu maar op mijn hand![]()
papiertje ziet er sowieso beetje dom uit...
iemand misschien iets handigs bedacht..of via internet/app incl je telefoon
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |