Hahaha shit je kent me te goedquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:28 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Thee op in huize Piraat?! Ik geloof er niksssss van!
Wat was er gebeurd ?quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:38 schreef Flippiee het volgende:
Ik heb zulke toffe vriendinnenGisterenavond een klote bericht gehoord, en ze hebben meteen hun weekendplannen gecancelled voor mij
![]()
2 dingen ongeveer tegelijk. 1 is dat mijn oom nog meer uitzaaiingen (hoe spel je dat?quote:
Oh dat eerste is wel naar zeg. Sterktequote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:43 schreef Flippiee het volgende:
[..]
2 dingen ongeveer tegelijk. 1 is dat mijn oom nog meer uitzaaiingen (hoe spel je dat?) heeft dan gedacht. En nu dus echt terminaal is. En nog een bericht wat ik liever niet op het forum plaats.
Wat?quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:44 schreef JanPiraat het volgende:
Omg freezepop hierrrrwat een klotebericht
Komt wel goed schatjequote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:44 schreef JanPiraat het volgende:
Omg freezepop hierrrrwat een klotebericht
quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:00 schreef stevenmac26 het volgende:
gezellig verjaardag gisteren bij wessiej gehad enzooo was echt kickah
volgend jaar weer eenso
Je-zus. Eerst niet zuipen in het weekend, daarna vroeg slapen, nu boodschappen en straks noodlesoep?quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:28 schreef Patje1987 het volgende:
Ik ga zo boodschappen doen want ik heb zin om noodlesoep te maken.
Alsof ik niet kan kokenquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:29 schreef Renesite het volgende:
[..]
Je-zus. Eerst niet zuipen in het weekend, daarna vroeg slapen, nu boodschappen en straks noodlesoep?
Wat is deze! Een 'refind and reborn yourself in 30minutes?'
Beter ga jij maken binnenkortquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:30 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Alsof ik niet kan koken
Vraag aan Pat, de lekkerste macaroni die hij ooit gegeten heeft
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |