quote:Airs: Thursday 10:30 PM on FX (30 mins)
Status: New Series
Premiered August 4, 2005
Show Category: Comedy
It's Always Sunny in Philadelphia revolves around three friends who own a bar in the City of Brotherly Love and have to overcome their relentless self-involvement to make their friendship and business work.
It was created Rob McElhenney, an actor ("Wonder Boys," "13 Conversations About One Thing") taking his first shot behind the camera. He'll also star with Charlie Day ("Luis") and Glenn Howerton ("That '80s Show," "ER").
http://www.maximonline.co(...)review_tv_10300.htmlquote:It's Always Sunny in Philadelphia
( FX )
Premieres Thursday, August 4 at 10:30 P.M. (ET)
Reviewed by Patrick Richardson
Well written, exceptionally cast, and genuinely hilarious, It's Always Sunny in Philadelphia is the working-class answer to Seinfeld. Native Philadelphian Rob McElhenney creates and stars in this single-camera sitcom alongside two of his long-time friends (Charlie Day and Glenn Howerton) and Sketch Show's Kaitlin Olson. Mutual proprietors of an Irish pub in South Philly, they offend black people, party with teens, and attempt to overcome their own wanton self-absorption in order to make their friendship and business work. If you've ever worked both sides of an abortion rally to pick up chicks or pretended to date a black co-ed just to prove you're not racist, then you'll adjust nicely to life in the City of Brotherly Love. Twisted, goofy, offensive, and often as absurd as Arrested Development, we thank FX for serving up quick-witted, legitimate laughs while other networks remain content to churn out sitcoms involving fat men, skinny wives, and George Lopez.
Even verkeerde ik in de veronderstelling dat ik somehow was teruggereisd in de tijd maar helaas, zo'n feest is het niet.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 02:29 schreef welkominspace het volgende:
Een nieuwe comedy in Amerika:
[..]
[..]
http://www.maximonline.co(...)review_tv_10300.html
[ afbeelding ]
Officiele site:
http://www.fxnetworks.com/shows/originals/sunny/main.html
Tv.com
http://www.tv.com/its-alw(...)summary.html?q=sunny
Heeft iemand deze al gezien? Er zijn 3 afleveringen uit en 25-8 komt de 4de.
aangepastquote:Op donderdag 27 oktober 2011 03:01 schreef NotYou het volgende:
[..]
Even verkeerde ik in de veronderstelling dat ik somehow was teruggereisd in de tijd maar helaas, zo'n feest is het niet.Puike OP!
tis een bazenserie, en Danny Devito speelt weer zo'n typisch rolletje dat perfect bij hem past.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 09:15 schreef ilovelamp het volgende:
Is dit een leuke serie? Heb zin om weer eens uren in een serie te stoppen. Het is toch kut weer buiten.
Waar kijk (download) je em?quote:Op donderdag 27 oktober 2011 09:18 schreef welkominspace het volgende:
[..]
tis een bazenserie, en Danny Devito speelt weer zo'n typisch rolletje dat perfect bij hem past.
sws een hele leuke cast
Aaaaaait dankuquote:Op donderdag 27 oktober 2011 09:25 schreef welkominspace het volgende:
http://www.watch-always-sunny-philadelphia-online.ch/
Muzikale stukken doen ze wel vaker, of ben je The Nightman/Dayman alweer vergeten?quote:Op donderdag 27 oktober 2011 01:53 schreef psychedelicate het volgende:
[..]
De term jumping the shark slaat precies op het huidige seizoen van Sunny. Ze doen opeens allerlei dingen die ze nog nooit gedaan hebben, om het zogenaamd na 6 seizoenen interessant te houden. Waardeloze muzikale stukken, over the top romatische scenes (die zogenaamd cliché moeten zijn, maar een cliché nadoen omdat het cliché is, is onderhand de grootste cliché ooit), bloederig geweld dat nergens op slaat en een aflevering waarin vrijwel niemand van de originele gang voorkomt. Neen, doe mij maar de klassieke Sunny met simpele, maar psychopatische verhaallijnen in en rondom Paddy's Pub.
Tuurlijk komen ze niet in elke aflevering voor, maar er is nu al zoveel shit in de eerste 7 aflevering gepropt die gewoon niet bij Sunny past. Ze proberen erg bewust de show te vernieuwen en dat gaat ten koste van de formule die de show ooit zo geniaal maakte.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 12:40 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
Muzikale stukken doen ze wel vaker, of ben je The Nightman/Dayman alweer vergeten?
Over de top Cliché heb ik alleen nog maar in de aflevering gezien met zijn broer, die hoer kom je nou niet bepaald cliché romatiek noemen. Typisch Sunny dingen: het hele gedoe met Dee en Dennis in Jersey, Dead baby, tieten van de weervrouw, het pedo-gedoe (al was dat wat voorspelbaar.) ik vind er nog genoeg typische Sunny-dingen inzitten, en het is niet alsof die dingen die jij opnoemt nou elke aflevering voorkomen, want dat is bullshit
2, 3 of 4 mensen doodschieten past niet bij Sunny, vooral niet in de angle waarin ze het lieten zien (first person shooter). Daarnaast hebben ze blijkbaar ook de magie van CGI/nepbloed ontdekt (limo-scene, het haar van Dee, de neus van Frank).quote:Op donderdag 27 oktober 2011 13:07 schreef Orbis het volgende:
En geweld is zeker niet extremer dan dingen die eerder zijn gebeurd. Ik vond de crackverslaving van Dennis en Dee behoorlijk wat extremer.
Haha, ik ookquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 10:53 schreef psychedelicate het volgende:
Well fuck, ik dacht echt dat Frank "Flipadelphia" ging zeggen.
Hij is niet voor iedereen, en zeker het eerste seizoen moet de chemie nog een beetje samenkomen. Kans is dat je daar even doorheen moet bijten. Ik moest ook even inkomen, maar uiteindelijk ben je blij als je het hebt volgehouden.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 09:15 schreef ilovelamp het volgende:
Is dit een leuke serie? Heb zin om weer eens uren in een serie te stoppen. Het is toch kut weer buiten.
19 minuut nog wat, wel weinig ja.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 17:50 schreef DUK het volgende:
Ik dacht ook aan Flipadelphia...
Hmm...ik vond deze echt minder. Begrijp wat sommige mensen met hun kritiek hier bedoelen voor het eerst dit seizoen. Een hoop geschreeuw...meer was het niet. Daarnaast leek deze echt HEEL kort te duren voor mijn gevoel...
Het mooiste was nog in S3 toen ze elkaar de hele tijd zaten te backstabbenquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 09:53 schreef Orbis het volgende:
Dennis en Dee zijn altijd leuk als ze samen gepaired worden, er is iets hevig mis met die twee.
wel matig, maar Danny DeVito (blond!quote:Op maandag 7 november 2011 18:51 schreef arucard het volgende:
De SNL met Charlie is nu te downloaden
Frank met die zweep op 't laatstquote:Op vrijdag 11 november 2011 12:46 schreef Mani89 het volgende:
Wow wat een heerlijk debiele aflevering
Ik had het niet meer toen Frank ik die poppenkast lag!quote:
Ik keek em in de trein, ik lag helemaal plat. Iedereen keek me aan..quote:Op vrijdag 11 november 2011 12:01 schreef JanPiraat het volgende:
Hij was geniaal weer vandaag ja
'I'm gonna whip this little bitch in the face if she makes a peep'![]()
![]()
LOLquote:Op zaterdag 12 november 2011 15:38 schreef Luuksor het volgende:
[..]
Ik keek em in de trein, ik lag helemaal plat. Iedereen keek me aan..
Ze hadden in de krant iets gelezen over geveilde museum stukken die een gezin had. Ofzo ietsquote:Op zaterdag 12 november 2011 23:43 schreef welkominspace het volgende:
ik snap nog steeds niet wat ze nou met die vaas moesten
Hahahaha die scene met dat kattenvoer is misschien wel mijn persoonlijke favoriet jaquote:Op zondag 4 december 2011 00:28 schreef mctwigt het volgende:
Zat vandaag wat oude afleveringen te kijken. Die aflevering over Dennis zijn erotic memoires. Als frank die kamer binnen rushes om kattenvoer te eten ik te slapenik hield het niet meer! Of die aflevering over poep
. Of Mac die zogenaamd kanker heeft.
Dat is sowieso één van de beste afleveringen.quote:Op zondag 4 december 2011 00:28 schreef mctwigt het volgende:
Zat vandaag wat oude afleveringen te kijken. Die aflevering over Dennis zijn erotic memoires.
Ja maar in de aflevering komt mac met een baldcap in een rolstoel binnen bij de agent van Jovi. Om hem te sprekenquote:Op zondag 4 december 2011 03:07 schreef arucard het volgende:
[..]
Dat was Charlie toch? Allereerste ep volgens mij
Oja, dat is waar ookquote:Op zondag 4 december 2011 13:27 schreef mctwigt het volgende:
[..]
Ja maar in de aflevering komt mac met een baldcap in een rolstoel binnen bij de agent van Jovi. Om hem te spreken
Met zijn volle baard ja hahahaquote:Op zondag 4 december 2011 13:27 schreef mctwigt het volgende:
[..]
Ja maar in de aflevering komt mac met een baldcap in een rolstoel binnen bij de agent van Jovi. Om hem te spreken
De eerste uitgezonden aflevering was volgens mij The Gang Battles Racism (of iets in die trant), maar Charlie Has Cancer was inderdaad wel (een bewerkte versie van) de ep die als pilot naar de netwerken gestuurd is.quote:Op zondag 4 december 2011 03:07 schreef arucard het volgende:
[..]
Dat was Charlie toch? Allereerste ep volgens mij
Gelukkig waren het maar cameo's en niet dat ze als band langskwamen. Voor de rest een redelijke aflevering, met Charlie's onderbroek als hoogtepunt.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 15:10 schreef psychedelicate het volgende:
Binnenkort komen Kings of Leon blijkbaar ook nog langs in de show, benieuwd hoe ze dat nou weer gaan doen.
Zekerquote:Op vrijdag 9 december 2011 12:01 schreef psychedelicate het volgende:
[..]
met Charlie's onderbroek als hoogtepunt.
Hahaha, ik moet alweer lachen als ik dat plaatje zie! Ik moet de nieuwe nog kijken, vanavond ff doen.quote:Op zondag 4 december 2011 20:26 schreef arucard het volgende:
Wat ik ook geniaal vond was Charlie als vietnamveteraan in de stripclub, om gratis lapdances te scoren![]()
[ afbeelding ]
best wel jaquote:Op zaterdag 10 december 2011 02:32 schreef mctwigt het volgende:
Frank ziet er ook elk seizoen steeds goorder en gestoorder uit. Nu met dat lange haarals je het vergelijk met seizoen 2
Ik vind de Frank die zich mee laat slepen eigenlijk wel leuk. Zijn kinderlijke enthousiasme in CharDee MacDennis: The Game of Games werkte echt vreselijk goed.quote:Op zaterdag 10 december 2011 02:50 schreef welkominspace het volgende:
[..]
best wel ja
z'n gedrag lijkt helaas wel beter te worden, zwaait minder vaak met z'n pistool en laat over zich heenlopen enzo.
frank mag wel weer wat meer op de voorgrond komen
ze hebben danny devito wel geniaal gecast
I AM THE GOLDEN GOD! Dit was echt het seizoen van Dennis, wat was Glen Howerton op dreef zeg!quote:Op zaterdag 17 december 2011 00:33 schreef welkominspace het volgende:
psycho dennis was wel leuk ja
alleen beetje voorspelbaar dat ie zou proberen met de gast z'n vrouw te neuken en ie zou falen
jammer dat het seizoen afgelopen is maar hopen dat het beter wordt
Wat een verademing.quote:Op woensdag 18 april 2012 19:36 schreef GrunnigsTrots het volgende:
dan pas
maar wat ik begrepen heb is dat in seizoen 8 de karakters extra lomp en hatelijk zijn
Oktoberquote:Op dinsdag 19 juni 2012 18:52 schreef GrunnigsTrots het volgende:
comedy central zend het nu ook weer uit
net zelf toevallig seizoen 7 nog eens bekeken.
duurt het nog lang tot het nieuwe seizoen?
twitter:Glenn_Howerton twitterde op zaterdag 16-06-2012 om 22:17:02Season 8, #SunnyFX... October reageer retweet
Eens. Ik vind seizoen 7 minder dan de andere seizoenen. Maar ik heb hoop voor het nieuwe seizoenquote:Op donderdag 19 april 2012 18:40 schreef psychedelicate het volgende:
Heb de afgelopen tijd weer een paar afleveringen van S7 gekeken en ik moet zeggen dat ik ze wel steeds iets leuker vind worden (in tegenstelling tot de eerste keer dat ik ze zag). Die Jersey Shore aflevering is nog steeds verschrikkelijk, though.
Die dat ze zich verkleden als oorlogsveteranen om gratis lapdances te krijgen is een van mijn favorietenquote:Op donderdag 21 juni 2012 19:52 schreef GrunnigsTrots het volgende:
"holy shit, Charlie got molested"
nu laatste aflevering van seizoen 1 aan het kijken en daarna seizoen 2 waar Frank erin komt
Die Jersey Shore afleveringen vond ik juist geniaalquote:Op donderdag 19 april 2012 18:40 schreef psychedelicate het volgende:
Heb de afgelopen tijd weer een paar afleveringen van S7 gekeken en ik moet zeggen dat ik ze wel steeds iets leuker vind worden (in tegenstelling tot de eerste keer dat ik ze zag). Die Jersey Shore aflevering is nog steeds verschrikkelijk, though.
Die is geniaal ja.quote:Op donderdag 21 juni 2012 20:23 schreef neilpad het volgende:
Vond het laatste seizoen ook wat minder.
Net was die aflevering met Lethal Weapon 5 op tv, een ware classic.
Fantastische aflevering iddquote:Op zondag 24 juni 2012 01:07 schreef GrunnigsTrots het volgende:
zit nu mac en charlie die te kijken, die is/zijn zo geniaal gewoon
quote:Op maandag 30 juli 2012 17:27 schreef GrunnigsTrots het volgende:
vind dit zo'n geniaal stukje
Soldier Ben is echt geweldig, hij heeft altijd geweldige bijrollen die gast
zou best een serie met hem in de hoofdrol kunnen kijken
Voor ons pas vrijdag eigenlijkquote:Op woensdag 10 oktober 2012 21:00 schreef GrunnigsTrots het volgende:
morgen begint het nieuwe seizoen![]()
google geeft je die link ook, waarom zou ik dat niet mogen?quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 16:22 schreef JimmyJames het volgende:
Lijkt me niet zo'n goed idee om die link te posten.
Verder al gezien. Geen fantastische aflevering maar er zaten wel wat leuke momenten in (dat zomerkamp).
Dat was de serie charlie die een act opzette, hij zei zelf nog iets van did you see what I did with my mouth ofzoquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 01:38 schreef DUK het volgende:
Die laatste scene met Charlie vond ik zelfs voor IASIP-begrippen over de top.
Voelde niet goed aan..
Dat was, zoals arucard al zegt, de serie Charlie die zo over the top doet, het was niet serieus bedoeld. Die scene van vorig seizoen waar hij 300 emmers nepbloed begint te kotsen, dat was serieus bedoeld en irritant over the top. Ongeveer de slechtste scene van IASIP, samen met wat scenes uit die Jersey Shore aflevering.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 01:38 schreef DUK het volgende:
Hmm best leuke momenten maar had er wellicht weer te veel van verwacht waardoor het een beetje tegenviel.
Die laatste scene met Charlie vond ik zelfs voor IASIP-begrippen over de top.
Voelde niet goed aan..
dat bloed spugen vond ik eigenlijk een van de betere momentenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 11:57 schreef psychedelicate het volgende:
[..]
Dat was, zoals arucard al zegt, de serie Charlie die zo over the top doet, het was niet serieus bedoeld. Die scene van vorig seizoen waar hij 300 emmers nepbloed begint te kotsen, dat was serieus bedoeld en irritant over the top. Ongeveer de slechtste scene van IASIP, samen met wat scenes uit die Jersey Shore aflevering.
Nah, het was zo Problem Child 2-achtig* over the top, sloeg echt nergens op. Als het nou gewoon kotsen was, okay, maar dit leek gewoon op een kotskanon.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:09 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
dat bloed spugen vond ik eigenlijk een van de betere momenten
maar werd wel een beetje uitgemolken jamaar vond het zeker grappig
Staat er allang opquote:Op vrijdag 19 oktober 2012 15:04 schreef GrunnigsTrots het volgende:
zit te wachten tot de nieuwe aflevering online staat
bij mij toch echt nietquote:
nooit wat van begrepenquote:
Nog leuker als blijkt dat ze het hebben voorzien. Heerlijk meta allemaalquote:Op vrijdag 19 oktober 2012 18:16 schreef GrunnigsTrots het volgende:
leuk zoals ze charlie uit dat busje lieten springen
masterquote:Op zondag 21 oktober 2012 16:59 schreef JanPiraat het volgende:
Mooi cadeau gekregen van zusje die naar Philadelphia is geweest
[ afbeelding ]
Wonderschoonquote:Op zondag 21 oktober 2012 16:59 schreef JanPiraat het volgende:
Mooi cadeau gekregen van zusje die naar Philadelphia is geweest
[ afbeelding ]
ik heb hem ook gewoon van een stream moeten downloaden, geen idee waarom dat zo lang duurtquote:Op zondag 21 oktober 2012 18:10 schreef Oswald_Montecristo het volgende:
[..]
Wonderschoon
Kan de ep nog steeds niet vinden via torrents.
Mac en Dee zijn wel een echte kroeg begonnen in Philly: http://macstavern.com/quote:Op zondag 21 oktober 2012 18:06 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
master
is dat echt een kroeg?
He? Ik gebruik dan geen torrents, maar op eztv.it staat die gewoon, en als je wat langer op internet zit kan je het gewoon via Usenet downloaden, zelfs geautomatiseerd via Sickbeard.quote:Op zondag 21 oktober 2012 18:10 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
ik heb hem ook gewoon van een stream moeten downloaden, geen idee waarom dat zo lang duurt
ik gebruik geen usenet, en heb de aflevering al dagen geleden gezien dus mij hoor je niet klagen hoorquote:Op zondag 21 oktober 2012 19:11 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
He? Ik gebruik dan geen torrents, maar op eztv.it staat die gewoon, en als je wat langer op internet zit kan je het gewoon via Usenet downloaden, zelfs geautomatiseerd via Sickbeard.
Bedankt. eztv it is!quote:Op zondag 21 oktober 2012 19:11 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
He? Ik gebruik dan geen torrents, maar op eztv.it staat die gewoon, en als je wat langer op internet zit kan je het gewoon via Usenet downloaden, zelfs geautomatiseerd via Sickbeard.
Nee is wel gewoon sunny merchandise, de kroeg bestaat niet voor zover ik weetquote:Op zondag 21 oktober 2012 18:06 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
master
is dat echt een kroeg?
Wat grappig! Een bezoekje waard mocht ik ooit die kant opgaan.quote:Op zondag 21 oktober 2012 19:02 schreef JimmyJames het volgende:
[..]
Mac en Dee zijn wel een echte kroeg begonnen in Philly: http://macstavern.com/
quote:When Charlie and Dee invade the rarefied world of the 1%, they find a romantic connection with two members of one of Philly's wealthiest families. When they catch wind of the fancy dinners, tennis matches and big parties, Mac, Dennis and Frank try to get a piece of the action. But when all the scheming comes to a head, the whole gang learns a lesson in love.
Thanksquote:Op vrijdag 2 november 2012 16:09 schreef GrunnigsTrots het volgende:
staat alweer niet online
voor de liefhebbers is hier een downloadbare stream
Lijkt me een aardig meisje, ja.quote:Op donderdag 8 november 2012 20:10 schreef DUK het volgende:
Die chick die voor Charlie viel was trouwens wel jammie!
Zag er wel sympathiek uit idd.quote:Op vrijdag 9 november 2012 10:23 schreef psychedelicate het volgende:
[..]
Lijkt me een aardig meisje, ja.
[ afbeelding ]
Ook erg mooie ogen (nee, echt).quote:
quote:
Exact mijn gevoelens. Vond hem zelfs best saai (en dat is zeldzaam bij deze serie). Tot de laatste scene...quote:Op vrijdag 16 november 2012 15:32 schreef JimmyJames het volgende:
Ik vond de laatste aflevering een beetje matig totdat de climax kwam. Frank
hehe inderdaadquote:Op zaterdag 24 november 2012 01:02 schreef GrunnigsTrots het volgende:
heerlijke aflevering
alles is een scam en niet 1tje die op het idee komt naar een echte dokter te gaan
Denk aan Fonzie en de haai.quote:Op woensdag 5 december 2012 09:19 schreef psychedelicate het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Plaatjes van de aankomende aflevering, ziet er weer gimmicky en on-Sunny uit. Zal wel weer een kutaflevering worden.
Sunny meets een slechte versie van Scott Pilgrim vs. World dus.quote:Charlie Rules the World
After slipping into an unhealthy obsession with computer games, The Gang wrestles to define the difference between the real and the virtual worlds.
That seems very dark.quote:
Waaronder Frank's Brother, één van de slechtste afleveringen.quote:Op vrijdag 7 december 2012 11:18 schreef JimmyJames het volgende:
Ik snap het al: http://en.wikipedia.org/w(...)ladelphia_(season_8)
Kijk eens naar de schrijvers van de afleveringen. Alleen de eerste vier episodes zijn geschreven door de 'gang'. Die Hornsby (cricket) heeft al eerder flink wat kutafleveringen afgeleverd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 64% gewijzigd door GrunnigsTrots op 21-12-2012 07:38:53 ]bitch maar tegen een ander
"If Jezus had a gun,he would be alive today!" Homer J. Simpson - 2013
Gemistquote:Op maandag 24 december 2012 16:16 schreef GrunnigsTrots het volgende:
nu dubbele aflevering op comedy central
die dus, met de Lamborghini enzoquote:Op maandag 24 december 2012 17:09 schreef JimmyJames het volgende:
[..]
GemistWelke was het?
Ik hoop dat ze de kerstspecial gaan uitzenden.
Helaas niet. Ik heb net de TV gids gecheckt op de interactieve tv.quote:Op maandag 24 december 2012 17:18 schreef GrunnigsTrots het volgende:
comedy central kennende komen ze nog wel 3 keer vandaag
http://www.tvgids.nl/lijsten/verticaal/#channel=92&day=1quote:Op maandag 24 december 2012 17:24 schreef JimmyJames het volgende:
[..]
Helaas niet. Ik heb net de TV gids gecheckt op de interactieve tv.
De hele dag IASIPquote:Op maandag 24 december 2012 20:47 schreef GrunnigsTrots het volgende:
nieuwjaarsdag een marathon op comedy central vanaf 9 uur
Ik dacht dat het was afgelopenquote:Op vrijdag 28 december 2012 11:01 schreef µ het volgende:
S08E11 is geaired maar ik kan hem niet vinden?
Denk het ook ja. Zal wel een bugje zijn op tvcountdown:quote:Op vrijdag 28 december 2012 11:10 schreef Oswald_Montecristo het volgende:
[..]
Ik dacht dat het was afgelopen
You don't look a day over twelve, boyquote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:05 schreef GrunnigsTrots het volgende:
prachtig ook zoals Frank zogenaamd jong is in "Frank's Brother"
quote:Originally, season 4 was to include an episode entitled "Frank Exploits the Mortgage Crisis." Due to Danny DeVito's limited availability, the episode had to be held off until season 5.
quote:In an interview, star Kaitlin Olson said she broke her back during an accident in the summer of 2008. She was still recovering during the shooting of season 4, which caused an episode where Sweet Dee falls down a flight of stairs to be pushed back to season 5. Olson said she felt it wasn't a smart idea to do the stunt while recovering from a broken back.
quote:The series is loosely based on creator and co-star Rob McElhenney's experiences and family in his native Philadelphia.
quote:Per Rob McElhenney, the McPoyles are named after a family he knows from growing up in Philadelphia and, while they aren't as bizarre as seen in the show, they are extremely numerous.
paar feitjes van imdbquote:In June 2011, it was reported that Rob McElhenney had gained 50 pounds in the previous 6 months. McElhenney has stated that he noticed characters from other sitcoms get better looking as the series progress (because the budgets get bigger, and that means more and better makeup people), but McElhenny wanted his character to do the opposite. Co-star Glenn Howerton started referring to the character Mac as "Fat Mac." When McElhenney asked if he could be called "Big Mac," Howerton said he would call him "Big, fat Mac."
Nope.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 16:02 schreef GrunnigsTrots het volgende:
maar heet de waitress nou Nikki Potnick ofzo?
want in die reünie zegt ze dat d'r naamkaartje is gejat en Frank heeft er dan net eentje gejat van die Nikki Potnick
daar was ik inmiddels al achter jaquote:
quote:Op woensdag 13 februari 2013 09:27 schreef MaxC het volgende:
Afgelopen 3 weken alle seizoen gezien, hoe is het in godsnaam mogelijk dat ik deze serie niet eerder heb ontdekt?![]()
Wanneer begint seizoen 9?
Kijkcijfers waren afgelopen seizoen wel erg laag, benieuwd hoe lang ze nog doorgaan.quote:On August 6, 2011, FX announced it had picked up the show for a ninth season, set to premiere in the fall of 2013.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |