Ontwikkelingshulpquote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:19 schreef Boldface het volgende:
[..]
Dat hij 'op onze kosten' heeft gestudeerd, is juist een uitstekend argument om hem hier te houden. We (ik bedoel hier Nederland als land) hebben in die jongen geïnvesteerd. Het had een prima arbeidskracht kunnen worden, maar we sturen hem weg naar een ander land. Pure kapitaalvernietiging.
Ik denk hetzelfde over van die softe typjes... gedraag je eens als een ventquote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:23 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Hoewel ik het wel geil vind als een vrouw zo keihard kan zijn, praat je natuurlijk gewoon poep.
Okay.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:17 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Vertel dan eens wat je hebt gezien? Totale chaos, iedereen creperend op straat, standrechtelijke executies?
Of was het 'anders' als in Nederland, maar konden de inwoners zich wel staande houden?
Waarom hoor je veel users alleen over Mauro, maar nooit over andere gevallen. Me dunkt dat een Mauro die geen Nederlands zou spreken en de hele dag achter zijn playstation zit een stuk minder sympathie oplevert.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:27 schreef Ringo het volgende:
Het plezier waarmee de usual suspects hier deze jongen, ineens tot "ongewenste vreemdeling" gebombardeerd, het land uit schoppen. Alsof hijzelve persoonlijk de oorzaak is van het "asielprobleem". Zo'n totaal gebrek aan empathie, het is haast aandoenlijk.
http://www.depers.nl/binn(...)hoort-in-Angola.htmlquote:Defence for Children (dat subsidie ontvangt van de ministeries van Buitenlandse Zaken en Volksgezondheid, Welzijn en Sport) gaf gisteren geen gehoor op vragen over hun precieze rol. Eerder legde Carla van Os van de organisatie in NRC Handelsblad wel uit wat helpt, wil een asielzoeker een succesvolle campagne voeren. ‘Het werkt vooral als kinderen zelf hun verhaal kunnen doen. Dat doet het goed voor de camera.’ Voor de camera was de aandoenlijke Mauro inmiddels al geweest bij Hart van Nederland en De Ombudsman.
"Deze petitie heeft status concept en is daarom niet ondertekenbaar."quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:28 schreef JohnDDD het volgende:
http://petities.nl/petitie/mauro-moet-weg
Allemaal even ondertekenen mensen
Oeps blijkbaar zijn petities niet meteen zichtbaarquote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:30 schreef JK1982 het volgende:
[..]
"Deze petitie heeft status concept en is daarom niet ondertekenbaar."
Daar heb je wat aan..
Ik gedraag me als een vent, want ik neem de tijd om even na te denken. Ik heb het over argumenten waar je aandraagt dat hij daar een prima leven kan leiden. Dan ben je niet eerlijk tegenover jezelf, lieve schat.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:29 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Ik denk hetzelfde over van die softe typjes... gedraag je eens als een vent
CDA'ers staan bekend om hun ongekende hypocritie... asielzoekers zijn geen probleem als ze er aan kunnen verdienen, hebben ze er last van of kost het ze netto geld dan moeten ze oprotten.quote:
Bedankt voor je verhaal. Afgezien van het lijk op straat zijn het taferelen die je in elk 3e wereldland ziet. Zelfs in Egypte zijn die dingen gewoon normaal.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:29 schreef mrk.n het volgende:
[..]
Okay.
Sowieso chaos op straat trouwens aangezien je daar een rijbewijs kan kopen (dan raad je het al toch), we hebben twee keer een ongeluk gehad dat d'r iemand tegen ons aan botste. Verder zie je veel bedelende mensen (ook kinderen) op straat die héél mager zijn/verminkt/één arm, één been enzovoort, maar goed, dat went. Wel heb ik één lijk op straat gezien en twee dagen later lag de man daar nog. Het is heel corrupt, je wordt bijvoorbeeld aangehouden door de politie om niks, je geeft ¤0,50 en je mag weer verder. Ik heb wel met mijn eigen ogen gezien dat zes politieagenten een man met een stok sloegen op de weg, niet gelogen. Verder is het simpelweg onveilig. Mensen zijn dom; ze slaan kinderen (dat is daar normaal), geloven in hekserij, ze zijn opdringerig als ze weten dat je uit het westen komt. Verder mag je je wassen met een emmer met water, elektriciteit valt vaak uit aangezien de overheid het moet verdelen over plaatsen en je ziet heel veel armoede op de wegen. Ik kan zoveel negatieve dingen gaan vertellen.
Verder heeft hij daar geen enkele kans qua een baan. Daar is het zo dat als jij bijvoorbeeld rechten studeert, je je diploma succesvol hebt behaald, je vervolgens aan de slag kan bij een boerderij. Helaas. Je hebt daar echt geen kansen, tenzij je heel rijk bent.
Ga je nou met droge oren beweren dat dit normaal is? Ook voor een verwesterse jongen, in zijn eentje?quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:33 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Bedankt voor je verhaal. Afgezien van het lijk op straat zijn het taferelen die je in elk 3e wereldland ziet. Zelfs in Egypte zijn die dingen gewoon normaal.
Maar Mauro kan dus niet bij de McDonald's aan de slag? Waarom kunnen zijn leeftijdsgenoten dat dan wel in Luanda?
Ik kan geen bron vinden van het idee dat uitgeprocedeerde asielzoekers zomaar een zak met geld meekrijgen.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:26 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Geen bron... maar voor zover ik weet is het sinds jaar en dag heel gebruikelijk om naast de vliegticket een leuke premie mee te geven.
Is hetzelfde als dat ze jou opeens wegtrekken uit je vertrouwde omgeving en je naar Angola sturen waar je totaal niks hebt.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 01:11 schreef El_Matador het volgende:
Waarom kan Mauro niet gewoon naar Angola? Wat is daar nou op tegen?
Ik ben ook opgegroeid in Nederland. Moet je daar dan je hele leven blijven? Wat is dat voor kolder?
Mauro heeft dik geprofiteerd van Nederland en dat is hem van harte gegund, maar we kunnen niet aan de gang blijven.
Een prima reden om Mauro terug te sturen dus... iemand met zijn geweldige capaciteiten kan daar wonderen verrichten (immers hier zou hij ook een fantastische aanwinst geweest zijn). Hij staat een stuk dichter bij de lokale bevolking dan de rijke westerling die daar zo in het nauw gedreven wordquote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:29 schreef mrk.n het volgende:
Verder heeft hij daar geen enkele kans qua een baan. Daar is het zo dat als jij bijvoorbeeld rechten studeert, je je diploma succesvol hebt behaald, je vervolgens aan de slag kan bij een boerderij. Helaas. Je hebt daar echt geen kansen, tenzij je heel rijk bent.
quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:27 schreef Ringo het volgende:
Zo'n totaal gebrek aan empathie, het is haast aandoenlijk.
het IMO steunt wel met financiële middelen.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:34 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik kan geen bron vinden van het idee dat uitgeprocedeerde asielzoekers zomaar een zak met geld meekrijgen.
Zou het ook wel een beetje vreemd vinden als ze dat allemaal zomaar krijgen.
Ik beweer met droge ogen dat ik die zaken ook wel ken, uit Egypte en vooral ook Zuid-Amerikaanse landen. Dat het een schok is kan ik begrijpen, maar komop, dat is de maatschappij in die landen. Bezoek eens Haiti, Colombia of Venezuela, ik garandeer je dat je precies hetzelfde ziet (exclusief het lijk).quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:34 schreef Mangostine het volgende:
[..]
Ga je nou met droge oren beweren dat dit normaal is? Ook voor een verwesterse jongen, in zijn eentje?
Anders gesteld, zou jij je puberzoon daar in zijn eentje naar toe sturen? Dag schat, succes!?
Een asielzoeker die mag blijven krijgt zelfs een veel grotere zak geld mee. Waar moet zo'n arme vluchteling anders zijn inboedel van betalen? Nog nooit een dag mogen werken van onze overheid... dus doen we even een graai in de belastingpot (feitelijk verhogen we de staatsleningquote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:34 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik kan geen bron vinden van het idee dat uitgeprocedeerde asielzoekers zomaar een zak met geld meekrijgen.
Zou het ook wel een beetje vreemd vinden als ze dat allemaal zomaar krijgen.
Het is daar ook normaal maar niet voor iemand die Nederlands is, dat ga je gewoon niet volhouden.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:33 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Bedankt voor je verhaal. Afgezien van het lijk op straat zijn het taferelen die je in elk 3e wereldland ziet. Zelfs in Egypte zijn die dingen gewoon normaal.
Maar Mauro kan dus niet bij de McDonald's aan de slag? Waarom kunnen zijn leeftijdsgenoten dat dan wel in Luanda?
Ik snap je niet goed. Mauro kan prima naar dat land toe, want zo werkt dat daar nu eenmaal qua zulke praktijken? Rare redenering, maar misschien volg ik je niet.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:38 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Ik beweer met droge ogen dat ik die zaken ook wel ken, uit Egypte en vooral ook Zuid-Amerikaanse landen. Dat het een schok is kan ik begrijpen, maar komop, dat is de maatschappij in die landen. Bezoek eens Haiti, Colombia of Venezuela, ik garandeer je dat je precies hetzelfde ziet (exclusief het lijk).
Dat is de maatschappij daar, inderdaad. Maar vind je dat Mauro zich daarin maar staande moet kunnen houden? Zo komt je post over.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:38 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Ik beweer met droge ogen dat ik die zaken ook wel ken, uit Egypte en vooral ook Zuid-Amerikaanse landen. Dat het een schok is kan ik begrijpen, maar komop, dat is de maatschappij in die landen. Bezoek eens Haiti, Colombia of Venezuela, ik garandeer je dat je precies hetzelfde ziet (exclusief het lijk).
ach, ook als klapjosti kun je tegenwoording all-in naar Egypte.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:39 schreef mrk.n het volgende:
[..]
Het is daar ook normaal maar niet voor iemand die Nederlands is, dat ga je gewoon niet volhouden.
Ik denk trouwens dat je trollt en niet verder bent gekomen dan het boerendorpje waar je nu woont. Heb ik gelijk?
De halve wereld is een open riool welke in geen enkel opzicht overeenkomt met het Hollandse paradijs. Wat doen we daaraan? Iedereen hier naartoe halen?quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:39 schreef mrk.n het volgende:
[..]
Het is daar ook normaal maar niet voor iemand die Nederlands is, dat ga je gewoon niet volhouden.
Ik denk trouwens dat je trollt en niet verder bent gekomen dan het boerendorpje waar je nu woont. Heb ik gelijk?
Je mag de vakantiefoto's komen bekijkenquote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:39 schreef mrk.n het volgende:
[..]
Het is daar ook normaal maar niet voor iemand die Nederlands is, dat ga je gewoon niet volhouden.
Ik denk trouwens dat je trollt en niet verder bent gekomen dan het boerendorpje waar je nu woont. Heb ik gelijk?
Dan hoop ik dat deze jongen flink gespaard heeft... Anders doneren de voorstanders voor zijn verblijf even het nodige om hem in een comfortabele situatie te werkenquote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:41 schreef capricia het volgende:
Hier staan de voorwaarden om geld mee te krijgen bij remigratie. En volgens mij voldoet Mauro daar niet aan.
http://www.rijksoverheid.(...)k-ga-remigreren.html
Propsquote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:42 schreef Wokkel het volgende:
na een weekje wimpel je de bedelaars en gehandicapten net zo af als de locals.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |