Verhuizen is leuk, naar wat voor een soort woning?quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 19:31 schreef Laniboekje het volgende:
Prima. Ik heb weekend. Merk wel dat ik kapot ben na een volle dag werken terwijl ik eigenlijk rest van de week ziek op bed heb gelegen. Dit weekend dus erg rustig aan aangezien ik volgende week ga verhuizen.
Eengezinswoning met een gigantische tuin, 30m. Gekocht en al. Spannend!!quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 20:06 schreef Mishu het volgende:
[..]
Verhuizen is leuk, naar wat voor een soort woning?
Als jij het ooit weet, laat het me weten!quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 21:05 schreef kingtoppie het volgende:
Ok... Heeft er iemand misschien niet een reset knop? Ik wil mezelf resetten
Watskeburt dan precies? En beetje 'vreemd' advies maar bel eens met slachtofferhulp? Die zijn er ook voor dit soort zaken en kunnen doorverwijzen. Want dat je er nu nog last van hebt is wel een teken dat het toch nog ergens aan je knaagt.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 23:19 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Ik vraag me af of ik toch iets aan mn traumatische ervaring met brand moet doen..Was vanmiddag in een supermarkt en daar ging het brandalarm af, moesten we allemaal naar buiten en kwam de brandweer. Bleek loos alarm en op het moment zelf bleef ik rustig. Vijf minuten daarna had ik barstende koppijn. Nu lig ik in bed en kan ik het niet loslaten en blijf ik maar denken aan die nacht 7 jaar geleden.. Weet nu al dat slapen niks gaat worden terwijl ik me juist nu heel veilig zou moeten voelen!
Dat kan alleen maar extra hard terug komen he.. dat snap je wel toch?quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 03:45 schreef nicknicknickname het volgende:
Tja... Tot nu toe bevalt het weekend wel... Eindelijk weer normaal contact met mijn exIk mis haar echt
kleine hoop dat het alsnog goed komt
Waarschijnlijk valse hoop, maar voor nu ben ik blij
Huizenjacht en verhuizen is helemaal niet leukquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 20:06 schreef Mishu het volgende:
[..]
Verhuizen is leuk, naar wat voor een soort woning?
De bedoeling is dat je hier post over hoe je je voelt, niet random crap.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 14:44 schreef matthij5 het volgende:
Hallo Strawwy, hoe doet de tijger...
Geen gevoel voor humor.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 14:46 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
De bedoeling is dat je hier post over hoe je je voelt, niet random crap.
Ze heeft gelijk.quote:
Voor humor hebben we ONZ.quote:
als je het in 2 maanden kwijt kan raken, dan zal het niet zoveel zijn dat hij erop afknapt. en je kan er anders altijd nog bij vertellen dat je over 2 maanden een nog veel lekkerder ding bent dan je nu al bentquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 17:25 schreef Mishu het volgende:
Moe maar voldaan van het winkelen. Begonnen met afvallen en dus het terugkrijgen van mijn oude leven.
Maar tot ik weer mijn oude figuur heb durf ik die jongen die ik leuk vind niet tegen te komen dus die zal zich wel gaan afvragen waar ik blijfZal nog wel 2 maanden duren denk ik.
''Nieuwe beste vriend'', klinkt alsof je aan de xtc zitquote:Op zondag 30 oktober 2011 00:45 schreef Lithia het volgende:
Prima.Voel me erg close met mijn nieuwe, beste vriend.
Volgens mij gebruik je het zelf momenteel.quote:Op zondag 30 oktober 2011 01:00 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
''Nieuwe beste vriend'', klinkt alsof je aan de xtc zit
Nope, helaas, maar ik blijf er bij dat nieuwe beste vriend nogal raar klinktquote:Op zondag 30 oktober 2011 01:02 schreef Lithia het volgende:
[..]
Volgens mij gebruik je het zelf momenteel.Good for you.
Uhuhu, heel interessant. Kunnen we weer ontopic?quote:Op zondag 30 oktober 2011 01:08 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Nope, helaas, maar ik blijf er bij dat nieuwe beste vriend nogal raar klinkt
Gewoon lekker niet gaan en genieten van een extra lange nacht (wintertijd)quote:Op zondag 30 oktober 2011 02:41 schreef -Strawberry- het volgende:
Moeee, maar geen zin om naar bed te gaan.
Op mijn klok zag ik dat mijn wekker af moest gaan, maar toen ik op me telefoon keek, zag ik dat ik nog een uurtje had.. Dus ja, ik heb een uurtje langer mogen slapenquote:Op zondag 30 oktober 2011 10:44 schreef Bienelientjee het volgende:
Uurtje langer slapen? Eerder uurtje extra langer wakker....Kutverkoudheid....
Dit jaquote:Op zondag 30 oktober 2011 10:38 schreef theKiD het volgende:
Ik voel me alsof ik een uur gewonnen heb vannacht
quote:Op zondag 30 oktober 2011 16:05 schreef Neo-Mullen het volgende:
Oke, zometeen het laatste ritje in m'n auto maken.
Vreemd dat je gehecht kunt raken aan een autoheb 'm precies 1 jaar gehad, was m'n eerste.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |