En niet te vergeten dat ze dan ook 500.000 fietsen dieven zo jaarlijks moeten gaan behandelen. Een fiets is nog duurder als een volle benzine tank.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 22:05 schreef Gattaca het volgende:
[..]
De politie moet de achtervolging inzetten bij mensen die over de stoep fietsen?
Mee eens, maar dan nog is het erg lastig om binnen zoveel minuten een helicopter op de juiste plaats te hebben hangen en nog een groter probleem, de snelheid van een helicopter is vaak lager dan van een vluchtauto. 200km/u redden de meeste helicopters niet eens in het korps.quote:Op zondag 23 oktober 2011 00:09 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Precies.... total bull shit natuurlijk. Ze moeten gewoon een helikopter inzetten en zo'n auto volgen. Snel, efficient en simpel...
Was dat een jaar of 20 geleden?quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 23:26 schreef xminator het volgende:
Zullen vast weer die oostblokkers zijn, hier wordt ook altijd benzine gestolen door de oostblokkers..
We hadden ze een keertje op heterdaad betrapt en 1 oostblokker in de kraag gevat ( de 2 handlangers waren weggerend )
De politie kwam nam hem mee en uiteindelijk kwam die gewoon vrij.. Volgende keer als we er 1 betrappen niet aan de politie uitleveren dus
Diefstal is een strafbaar feit. Daarvoor hebben we de politie.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 12:12 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Waanzin. Laat die man zelf zorgen dat hij betaald krijgt en een rekening sturen. De politie is geen incassobureau, en al helemaal niet als dat tot gevaarlijke achtervolgingen moet leiden.
Dat komt omdat die ene FOK!ker 2 ongelukken door elkaar haalt:quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 23:47 schreef elkravo het volgende:
[..]
Ja de zon stond dus in de rug, en heeft geen rol gespeeld.
Waar dat verhaal van de zon opeens vandaan komt...Die heeft helemaal geen rol gespeeld... één Fok!er typt het en opeens ligt het aan de politie die met de zon rekening had moeten houden...
Ik heb liever steigerende mensen dan rouwende mensen.quote:Op zondag 23 oktober 2011 00:11 schreef Trommeldaris het volgende:
En dit dus. Je moet zo iemand gewoon achtervolgen en oppakken. Een tragisch einde in dit geval, maar als ze volgende keer zo iemand laten gaan omdat er anders wel een slachtoffer zou kunnen vallen, dan staan nog meer mensen te steigeren
De politie moet geen boeven vangen maar bonnen uitdelen door te flitsen of zo? Jezus.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 12:12 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Waanzin. Laat die man zelf zorgen dat hij betaald krijgt en een rekening sturen. De politie is geen incassobureau, en al helemaal niet als dat tot gevaarlijke achtervolgingen moet leiden.
Waarom niet? Want zou de politie niet alles moeten doen om mensen die verdacht zijn van:quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 23:37 schreef Onverlaatje het volgende:
[..]
Je hebt gelijk! De auto is blijkbaar achterstevoren gedraaid.
Maar het is natuurlijk absoluut te debiel voor woorden dat onze donkerste vermoedens waarheid zijn geworden en dat de politie daadwerkelijk voor een simpele dief een economisch belangrijke snelweg afsluit en daarnaast ook nog daarmee deze gevaarlijke situatie creeert. Gaan ze dat even terugbetalen? Graag.
op te pakken? Ze ramden tot drie keer toe een politiewagen! Mij lijkt het dus dat ze eerst geprobeerd hebben de auto op een andere manier te doen stoppen.quote:De bestuurder wordt onder meer verdacht van poging tot doodslag op politiemensen www.nu.nl
Burgers als schild gebruiken is geen goede beslissing, en de laatste ooit in veel ergere situaties.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 23:52 schreef elkravo het volgende:
Ja joh... ga ook effe achteraf makkelijk lullen... zo makkelijk van achter je computer.
Denk dat de politie op DAT moment het beste mogelijk deed wat zijn professioneel gezien konden doen.
Ergere situaties? Tot drie keer toe een politiewagen rammen is redelijk ernstig. Wil je dat de politie duidelijk maakt dat het heel simpel is om ze af te schudden? Ram gewoon een politiewagen en de kit geeft de achtervolging wel op? Zoiets?quote:Op zondag 23 oktober 2011 10:15 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Burgers als schild gebruiken is geen goede beslissing, en de laatste ooit in veel ergere situaties.
Alle betrokken agenten die niet officieel protest aantekenden : krasse-krasse-krasse ONGESCHIKT en omscholen naar vuilophalers of zo.(Vuilophaler is ook belangrijk werk, voorkomt zelfs ziekten en plagen e.d.)
Wat ik begreep is de keuze gemaakt om een file te veroorzaken nadat de auto meerdere politieauto's had geramd. Dan is het m.i. wel gevaarlijk.quote:Op zondag 23 oktober 2011 08:51 schreef Dr.Nikita het volgende:
Wat een reacties hier.
De politie doet eindelijk eens zijn werk namelijk boeven vangen is het ook weer niet goed.
Ja in oorlog, aan het front.quote:
Nee, dat is logica en wereldwijd datgene wat bij dat 'vak' komt kijken.quote:Tot drie keer toe een politiewagen rammen is redelijk ernstig.
Onzin, maar je bent net zo slim als die lui deze 'oplossing' verzonnen.quote:Wil je dat de politie duidelijk maakt dat het heel simpel is om ze af te schudden? Ram gewoon een politiewagen en de kit geeft de achtervolging wel op? Zoiets?
Die keuze is eenmaal gemaakt. Dat het een keer fout uitpakt is niet de schuld van de politie maar nog altijd van de dieven.quote:Op zondag 23 oktober 2011 10:24 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Wat ik begreep is de keuze gemaakt om een file te veroorzaken nadat de auto meerdere politieauto's had geramd. Dan is het m.i. wel gevaarlijk.
Een spijkermat op de snelweg? Auto's rijden daar met 100-130 km/u, en je legt de mat zo dat èn de agenten die die mat neerleggen niet doodgereden worden, èn auto's van derden er niet overheen rijden, èn op zo'n manier dat de vluchtende auto die met 200 km/u aan komt scheuren met vier klapbanden niet ongecontroleerd in andere auto's knalt?quote:Op zondag 23 oktober 2011 10:28 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Ja in oorlog, aan het front.
[..]
Nee, dat is logica en wereldwijd datgene wat bij dat 'vak' komt kijken.
Spijkermatten zijn simpel en effectief, maar in NL gebruikt men de burgers wel als spijkermat.
Liever een burger om zeep dan politiewagens met schade...
[..]
Onzin, maar je bent net zo slim als die lui deze 'oplossing' verzonnen.
Politici leren niets van al die dure snoepreisjes.quote:Op zondag 23 oktober 2011 10:32 schreef Dr.Nikita het volgende:
Die keuze is eenmaal gemaakt. Dat het een keer fout uitpakt is niet de schuld van de politie maar nog altijd van de dieven.
In jouw optiek moet je ze maar laten lopen, ook al hadden ze een gewapende roofoveral gepleegd met doden want ja, het is gevaarlijk om ze tot stoppen te dwingen.
Ook dat kan nog.quote:
Absoluut niet, maar dan zet je een arrestatieteam in (in casu politiesauto blokkade, spijkermatten) in plaats van winkelend publiek te vragen een menselijk schild om het winkelcentrum te vormen. Laten lopen doen ze m.i. in nederland te vlug, maar zo het publiek in gevaar brengen is ook niet de bedoeling.quote:Op zondag 23 oktober 2011 10:32 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Die keuze is eenmaal gemaakt. Dat het een keer fout uitpakt is niet de schuld van de politie maar nog altijd van de dieven.
In jouw optiek moet je ze maar laten lopen, ook al hadden ze een gewapende roofoveral gepleegd met doden want ja, het is gevaarlijk om ze tot stoppen te dwingen.
Als je een wagen die met 160-200 km/u vlucht een tik geeft met een andere auto is de kans op ongecontroleerde effecten groot. Tien keer over de kop, over de vangrail, andere auto's in, etc.quote:Op zondag 23 oktober 2011 10:39 schreef Basp1 het volgende:
Maar waarom is de poltie niet bij machte om na 1 maal geramd te zijn de betrokken auto zo zelf te rammen dat een file veroorzaken niet meer noodzakelijk is.
quote:Op zondag 23 oktober 2011 10:36 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Absoluut niet, maar dan zet je een arrestatieteam in (in casu politiesauto blokkade, spijkermatten) in plaats van winkelend publiek te vragen een menselijk schild om het winkelcentrum te vormen. Laten lopen doen ze m.i. in nederland te vlug, maar zo het publiek in gevaar brengen is ook niet de bedoeling.
Als je voor zo'n wagen een file laat onstaan en zo'n persoon ook nog blijft opjagen is de kans op een flink ongeluk natuurlijk net zo groot.quote:Op zondag 23 oktober 2011 10:43 schreef Ulx het volgende:
[..]
Als je een wagen die met 160-200 km/u vlucht een tik geeft met een andere auto is de kans op ongecontroleerde effecten groot. Tien keer over de kop, over de vangrail, andere auto's in, etc.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |