Oh ja nu snap ik 'm, ik las de zin verkeerdquote:Op zondag 23 oktober 2011 21:39 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Meneer Alex heeft 83 posts gemaakt op fok sinds 2006, dat noem ik niet 'typische fokker'
Ik vind dat er juist wel positief gereageerd wordt, het is deels ongeloof.quote:Op zondag 23 oktober 2011 21:28 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Maar ondertussen zeggen dat hij psychische problemen, scheve tanden heeft en oordelen over de leeftijd waarop hij voor het eerst heeft gezoend. Nogmaals; doe wat je niet laten kunt, ik zeg gewoon dat een beetje respect wel op zijn plaats is.
Ja ik denk het ook wel.. Vorige week bij genante lijven (quote:Op zondag 23 oktober 2011 21:42 schreef Mula het volgende:
Volgens mij gaat zo'n lijf er nog best goed uitzien na zo'n operatie hoor. Waarschijnlijk zie je van dichtbij wel hoe slecht de huid is en dat er grote littekens zijn, maar het wordt volgens mij redelijk strak nog.
quote:Op zondag 23 oktober 2011 21:42 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Ik vind dat er juist wel positief gereageerd wordt, het is deels ongeloof.
Maar bijna iedereen heeft wel bewondering voor de kandidaten
Krijg echt jeuk van Wendy van Dijk. Die gespeelde emoties, vreselijk. En dan dat geknuffel erbij. Echt erg.quote:Op zondag 23 oktober 2011 21:44 schreef Cynix ® het volgende:
Aardig programma, maar er zit wel een typisch RTL-ransfilter overheen. Er móeten tranen komen, de weerstand móet gebroken worden en dit keer kwam er nog een extra kleffe dimensie bij:
"Hoe was de eerste kus? Wat ging er door je heen? Vertel, vertel, we willen alles weten!!!"
Of dat hij ervoor zal zorgen dat Katelijn zich ook aan haar dieet houdt. Positief denken!quote:Op zondag 23 oktober 2011 22:22 schreef Samson het volgende:
Leuke vent, en zo bijzonder dat ie met het aangezicht van zn eigen lichaam helemaal geen problemen heeft. Ben alleen wel bang dat die Katelijn hem snel weer op zn oude gewicht zet......
Ik hoop het, maar ja, vrouwen blijven verleiders natuurlijkquote:Op zondag 23 oktober 2011 22:23 schreef mazaru het volgende:
[..]
Of dat hij ervoor zal zorgen dat Katelijn zich ook aan haar dieet houdt. Positief denken!
Als hun relatie standhoudt zal ze gauw aankomen. En dan waarschijnlijk een keer of 4.quote:Op zondag 23 oktober 2011 22:22 schreef Samson het volgende:
Leuke vent, en zo bijzonder dat ie met het aangezicht van zn eigen lichaam helemaal geen problemen heeft. Ben alleen wel bang dat die Katelijn hem snel weer op zn oude gewicht zet......
Dat denk ik dus ook, het zijn van zichzelf al helemaal geen sportieve types, maar meer knuffelen op de bank types, dus je kunt er donder of zeggen dat die voor de gezellige eetmomenten gaan. Je ziet uberhaupt weinig mensen die na heel dik te zijn geweest en heel erg afgevallen zijn dit vervolgens vol kunnen houden. In een klein jaar eraf trainen wat je er in misschien tientallen jaren bij hebt gegeten is natuurlijk niet het recept voor blijvend gewichtverlies, maar wel leuk om naar te kijken (dus voor de kijkcijfers...) Ik kan trouwens moeilijk zien hoe die Wendy nu echt in het geheel staat. Zou het haar nu echt aan het hart gaan of interesseert het haar eigenlijk geen hol wat er uiteindelijk van die mensen terecht komt?quote:Op zondag 23 oktober 2011 22:28 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Als hun relatie standhoudt zal ze gauw aankomen. En dan waarschijnlijk een keer of 4.
Het zou Wendy een worst zijn. Dat is haar baan.quote:Op zondag 23 oktober 2011 22:34 schreef Samson het volgende:
[..]
Dat denk ik dus ook, het zijn van zichzelf al helemaal geen sportieve types, maar meer knuffelen op de bank types, dus je kunt er donder of zeggen dat die voor de gezellige eetmomenten gaan. Je ziet uberhaupt weinig mensen die na heel dik te zijn geweest en heel erg afgevallen zijn dit vervolgens vol kunnen houden. In een klein jaar eraf trainen wat je er in misschien tientallen jaren bij hebt gegeten is natuurlijk niet het recept voor blijvend gewichtverlies, maar wel leuk om naar te kijken (dus voor de kijkcijfers...) Ik kan trouwens moeilijk zien hoe die Wendy nu echt in het geheel staat. Zou het haar nu echt aan het hart gaan of interesseert het haar eigenlijk geen hol wat er uiteindelijk van die mensen terecht komt?
Mmm, dat van dat sporten en verslaving is wel weer waar idd, wie weet....quote:Op zondag 23 oktober 2011 22:43 schreef Soury het volgende:
[..]
Het zou Wendy een worst zijn. Dat is haar baan.(Ook is ze niet zo belangrijk) Verder denk ik wel dat sporten ook een verslaving kan worden. In dat geval gaan die gasten de goede weg op.
Ja. KLB is trouwens een deur verder.quote:Op zondag 23 oktober 2011 23:51 schreef de_boswachter het volgende:
Er werd feest gevierd omdat hij 117 KG woog.
Snappen jullie het nog?
Tja, om de realiteit nu gezanik te noemen....en je moet de mensen de kost geven die een sportkamer hebben waar gewoon de was over de apparaten hangt en er verder niets meer mee gebeurt....de enige manier om sporten vol te houden is iets te gaan doen wat je leuk vind. Natuurlijk gun ik hun een prachtige slanke toekomst maar de kans daarop is gewoon erg klein. Je bent natuurlijk al niet zoals anderen als je op zo'n jonge leeftijd al zo ontzettend dik bent.quote:Op maandag 24 oktober 2011 05:06 schreef Moonwalk het volgende:
Gefeliciteerd Alexander!![]()
Ik denk dat ze het heus wel volhouden, al dat gezanik altijd van mensen die beweren dat snel afvallen slecht is/niet kan en meer van dat theoretische gezeur. Alexander en de rest hebben een jaar lang gezonder leren eten en het nut van bewegen geleerd en conditie opgebouwd.Volgens mij hebben ze ook een miljoen verschillende oefeningen geleerd die je zowel met en zonder sport attributen kan uitvoeren en heeft hij notabene een sportkamer in zijn huis gemaakt.
Dit is in mijn beleving gewoon niet helemaal waar en daarom kan ik me er druk om maken. Net als dat niet iedereen iets aan zijn overgewicht doet en de was over de apparaten heen hangt, zijn er ook mensen die wel iets aan hun overgewicht doen en wel de sportapparaten gebruiken ( de mensen uit dit programma hebben er iets aan gedaan toch? ). Dat zijn dus niet de mensen van " ik stond erbij en ik keek er naar".quote:Op maandag 24 oktober 2011 07:15 schreef Samson het volgende:
[..]
Tja, om de realiteit nu gezanik te noemen....en je moet de mensen de kost geven die een sportkamer hebben waar gewoon de was over de apparaten hangt en er verder niets meer mee gebeurt....de enige manier om sporten vol te houden is iets te gaan doen wat je leuk vind. Natuurlijk gun ik hun een prachtige slanke toekomst maar de kans daarop is gewoon erg klein. Je bent natuurlijk al niet zoals anderen als je op zo'n jonge leeftijd al zo ontzettend dik bent.
Ga maar uit van een RTL-streek, dan is de kans dat je goed zit zo'n 99%.quote:Op maandag 24 oktober 2011 05:06 schreef Moonwalk het volgende:
Bij Danny hadden ze gewoon niks omdat hij van zichzelf een motivatie voor 1000 man had, maar ook daar werd er flink uitvergroot op zijn verloren liefde. Vraag me inmiddels af of Danny zelf wel die confrontatie op dr camera met haar wilde of dat het een streek van RTL was.
Het zou mij al hogelijk verbazen als ze van meer dan 2 deelnemers na 3 maanden nog een naam weet. Een presentator hoeft van mij trouwens niet persoonlijk betrokken te zijn, maar doe dan ook niet net alsof je dat wel bent. Kap met knuffelen, kap met geforceerde emoties en benader kandidaten als volwassenen, dat zou al helpen.quote:Op zondag 23 oktober 2011 22:34 schreef Samson het volgende:
Ik kan trouwens moeilijk zien hoe die Wendy nu echt in het geheel staat. Zou het haar nu echt aan het hart gaan of interesseert het haar eigenlijk geen hol wat er uiteindelijk van die mensen terecht komt?
Ja, ik had ook zoiets van 'dat het eraf kon, zegquote:
Ik denk dat je je met 30 kilo nog niet echt zorgen hoeft te maken, zolang je dat maar geleidelijk doet (dus bijv. in 1 jaar).quote:Ik vraag me dus ook heel erg af hoe dat zit met die huidoperatie. Ik wil zelf een kilo of 30 afvallen, en ik weet dat ik dat in principe wel kan doen (als ik weer terugga naar mijn 'routine') maar ik zit daar erg tegenaan te hikken omdat ik weet dat mijn huid zich niet meer gaat herstellen na dik 12 jaar overgewicht. Dan zie je er misschien met kleding slanker uit, maar zonder kleding pas echt slecht.
QFTquote:Op maandag 24 oktober 2011 11:47 schreef Cynix ® het volgende:
Martijn Krabbé zou het ook wel goed gedaan hebben, denk ik. Natuurlijk ook zo commercieel als de neten, maar hij lijkt me minder gefocussed op tranen en kan soms zelfs onderkoeld humoristisch uit de hoek komen.
John Williams daarentegen spant de kroon wat betreft tranen trekken. Hij zal nog je hond voor je ogen doodrijden om maar aan tranen te komen.
quote:
Ik schrok me al dood, maar gelukkig.quote:Op zondag 23 oktober 2011 21:29 schreef Type-R het volgende:
Na 10 maanden iemand ten huwelijk vragenfak.
Zeg, ga jij je mond spoelen.quote:
Heeft niets te maken met het met elkaar eens zijn of niet, maar hoe de realiteit is. Maar laten we er idd maar over ophouden. Jij denkt gewoon leuk wat je wilquote:Op maandag 24 oktober 2011 10:26 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Dit is in mijn beleving gewoon niet helemaal waar en daarom kan ik me er druk om maken. Net als dat niet iedereen iets aan zijn overgewicht doet en de was over de apparaten heen hangt, zijn er ook mensen die wel iets aan hun overgewicht doen en wel de sportapparaten gebruiken ( de mensen uit dit programma hebben er iets aan gedaan toch? ). Dat zijn dus niet de mensen van " ik stond erbij en ik keek er naar".
Ik ben ook 26 en heb al die verhalen en goedbedoelde adviezen van dit kan niet en dat kan niet al zo vaak gehoord. Ik heb nog nooit obese gehad maar was wel wat extra aangekomen na stoppen met roken en als ik naar mensen als jij had geluisterd was ik nu nog niet afgevallen. Natuurlijk zit er theorie achter maar het blijft heel simpel: Bewegen.
De kandidaten hebben notabene een jaar lang begeleiding gehad zowel in voeding als bewegen die weten nu echt wel hoe het allemaal wel en niet moet.Naast dat ik het persoonlijk onzin vind om mensen van te voren zo negatief weg te cijferen, weet jij niet of hij fitnessen of sportzwemmen nu wel heel leuk vindt!
Ik wel in ieder geval, misschien jij niet.
Zo is iedereen dus anders en kan je niet vanwege jouw ervaring ( theoriekennis? ) als realiteit verkondigen dat het niet mogelijk is en daarmee eventueel andere mensen onbedoeld mee demotiveren.
Laten we het er maar op houden dat we het niet met elkaar eens zijn en het weer over het programma hebben![]()
edit: laat maarquote:Op maandag 24 oktober 2011 18:17 schreef Samson het volgende:
[..]
Heeft niets te maken met het met elkaar eens zijn of niet, maar hoe de realiteit is. Maar laten we er idd maar over ophouden. Jij denkt gewoon leuk wat je wil
Gatverdamme zeg.quote:Op maandag 24 oktober 2011 11:30 schreef Moonwalk het volgende:
Maar zo is zij toch altijd, ook bij de talentenshows en met dr verkleedprogramma's . Ik had liever Martijn Krabbeof John Williams
als presentator gezien
Gewoon latex-pakken gebruiken die alles in het gareel houdt. Paar gaten erin en klaar.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:21 schreef Samson het volgende:
Wat me wel minder lijkt, met zo'n overgewicht is dat je juist op de leeftijd waarop je de lekkerste seks kunt hebben dat dus wel kunt vergeten. Het is niet zo dat als je naakt voor iemand staat iemand daar meteen ontzettend geil van wordt. Niks mis mee als je met je echte liefde bent, maar een ander verhaal als je gewoon als jonge geile vent seks zou willen. Dat lijkt me toch ook wel een gemis.
quote:
quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:45 schreef pberends het volgende:
[..]
Gewoon latex-pakken gebruiken die alles in het gareel houdt. Paar gaten erin en klaar.
Waarom gatverdamme?quote:
Klopt, net als mensen die denken na de nodige plastische chirurgie ineens een droomleven te krijgen waarin alles ineens lukt, maar die komen veelal ook van een koude kermis thuis helaas...quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:52 schreef Cynix ® het volgende:
Eerlijk gezegd denk ik dat zeker 50% van de ex-vetkleppen uiteindelijk weer gewoon dik wordt. Misschien aanleg of een teleurstelling na een te hoog verwachtingspatroon als nieuwe slanke. Slank(er) zijn betekent namelijk niet automatisch dat je ineens weer vrienden hebt of succes. Daar moet je nog gewoon veel moeite voor doen. En ze zijn niet gewend in relaties te investeren.
Moet je vooral zwanger worden als je net al die kilo's kwijt bent. Dan weet je zeker dat je weer veel gaat etenquote:Op maandag 24 oktober 2011 18:52 schreef Cynix ® het volgende:
Eerlijk gezegd denk ik dat zeker 50% van de ex-vetkleppen uiteindelijk weer gewoon dik wordt. Misschien aanleg of een teleurstelling na een te hoog verwachtingspatroon als nieuwe slanke. Slank(er) zijn betekent namelijk niet automatisch dat je ineens weer vrienden hebt of succes. Daar moet je nog gewoon veel moeite voor doen. En ze zijn niet gewend in relaties te investeren.
Top gedaan, veel respect voor je doorzettingsvermogen!quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 17:00 schreef mrfatmen het volgende:
Het is erg grappig iedereen denkt dat het allemaal al lang geleden is. In werkelijkheid wordt de finale opgenomen 1 week voor uitzending. Mijn finalemoment was op 13 oktober. Ik sta momenteel even stabiel omdat het nu wat drukker is met alle aandacht om mij heen. Ook was de week voor de finale erg druk met nog diverse opnames. (bijvoorbeeld de plastisch chirurg).
Het gaat nu erg goed met ons. We zijn lekker bezig en genieten momenteel van alle aandacht.
Grappig ja, heb net ook de eerste aflevering gekeken. Wat me wel opviel is dat ze hier wel meteen plastische chirurgie krijgen. Niet bepaald verstandig, omdat je toch een risico hebt op terugval/nog niet het gewenste gewicht hebt. Maar aan de andere kant zorgt zo'n operatie er ook voor dat je lekker in je vel zit (:+), waardoor het misschien makkelijker is je aan je dieet/levenstijl te houden...quote:Op woensdag 26 oktober 2011 14:13 schreef Moonwalk het volgende:
Ik heb net een aflevering van het amerikaanse programma "Extreme Make Over - weight loss edition" bekeken en dit is echt exact de Amerikaase versie van Obese, met alles er op en eraan.
Een amerikaanse radmilo, 1 jaar de tijd en precies dezelfde manier van aanpak met sporten en voeding etc.
Er is al een heel seizoen van, wie het wil zien moet me even een PM sturen
Erg onverstandig vond ik het. Het meisje was in het begin, toen ze veel begeleiding kreeg veel afgevallen, maar in de laatste drie maanden nog maar iets meer dan een kilo. En dan, terwijl ze nog lang niet klaar is met afvallen, al die operatie gaan doen. En dat terwijl ze wel een beetje los in haar huid zat, maar helemaal niet van die hangende vellen had, zoals de Nederlandse deelnemers. Het zou me ook helemaal niet verbazen als zij binnen korte tijd weer aan gaat komen.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 15:47 schreef MaximusTG het volgende:
[..]
Grappig ja, heb net ook de eerste aflevering gekeken. Wat me wel opviel is dat ze hier wel meteen plastische chirurgie krijgen. Niet bepaald verstandig, omdat je toch een risico hebt op terugval/nog niet het gewenste gewicht hebt. Maar aan de andere kant zorgt zo'n operatie er ook voor dat je lekker in je vel zit (:+), waardoor het misschien makkelijker is je aan je dieet/levenstijl te houden...
edit: net de britse bekeken en het is wel leuk maar een beetje anticlimax, zie spoilerquote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:01 schreef Moonwalk het volgende:
Britse versie is er ook![]()
aangezien het youtube is plaats ik de link gewoon, dat doe ik normaal gesproken nooit. als het niet mag dan hoor ik het graag van een mod![]()
Even voor de duidelijkheid; ik vind de nederlandse versie zelf ook de leukste en de beste![]()
wel leuk dat de britten gewoon kilos gebruiken en geen pounds
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door Moonwalk op 27-10-2011 00:11:35 ]Je hoeft niet te schreeuwen als je je punt niet kan onderbouwen. Ik hoor je namelijk toch niet. O+
Zij misschien welquote:Op zondag 30 oktober 2011 20:07 schreef miss_dynastie het volgende:
Ook heel geloofwaardig dat de dames met bh aan slapen
Anders klotsen je tieten in je okselsquote:Op zondag 30 oktober 2011 20:07 schreef miss_dynastie het volgende:
Ook heel geloofwaardig dat de dames met bh aan slapen
Misschien kunnen haar borsten in haar slaap op haar gezicht terechtkomen en is er stikgevaar?quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:07 schreef miss_dynastie het volgende:
Ook heel geloofwaardig dat de dames met bh aan slapen
Daar heb je ervaring mee Steer??quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:09 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Anders klotsen je tieten in je oksels
quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:09 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Daar heb je ervaring mee Steer??
Infantiel wijfquote:Op zondag 30 oktober 2011 20:11 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
'Heb je gessspiekt? HEB JIJ GESSSPIEKT?????'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |